#36

Několik zvuků, které zvýrazňují ty, co mě obtěžují. Jde o to, že některé z oněch zvuků jsou podobné digitálnímu šumu, “komprimačnímu šumu”, prostě takové ty digitální odpady, které ale stejně poletují všude kolem. 

Nehledě na to, že většinou jsou tyto zvuky smíchané společně s dalšíma, tzn např s hudbou, nějakým hlubším atd.

Takřka vždy s nima souvisí naprosto hysterická snaha o nějaký výplach mozku takovýma blbostma, že dotyčný jedinec absolutně nemá mít možnost na kohokoliv jakkoliv mluvit. 

Přidávám rovněž zvuk, který slyším když si pustím nějaký tón (hraju např na klávesy). Je přimíchán do něj. Proto je samozřejmě možné, že mám nějaký vir a veskeré zvuky jsou spojený s nějakým rezonančním tónem (či se takto selektují ostatní poškození)

Zvuk

Šumy, ruchy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Takřka vždy je také v rámci těchto zvuku neustále vztekle opakováno, jak jsem idiot, proč to poslouchám, že už se to dávno řeší a nemám se o to starat (přes tři roky). 

Následuje duševně chorý jedinec, který se mě snaží zbavit pomocí neustále se opakujících schématek. Potom se hrozně diví, že jsem se ještě nezbláznil. A tak pořád dokola. Samozřejmě je v těchto zvucích vir, na tento web nikdo nesmí přijít protože je tady taky vir, vir je tam, tady a ještě tuhle. A když ne vír, tak to smaže obsah mp3 přehrávače na kterém si to případně pouštíte, že. Ahaaa….

(mimochodem – já za celou dobu o žádná data díky nějakému zvuku nepřišel. Pouze o čas a soustředěnost)