Poznámky 011021

Dokud nebudou úchylní devianti, kteří jediné, čeho jsou schopni, tak vyskakovat si, pokud mají jistotu, že nikdo nezná jejich totožnost, vyřešení.

To vždy samozřejmě obnaší hodinovou smršť monologů pomocí namachrovaných hlasů, ale vzhledem k době, po jakou se vše odehrává je naprosto zřejmé co to je zač.

A nepomůžou vám: “Já nechápu co to zkouší” “Víš kolik takových už bylo?”. Takových jako já málo. Možná nikdo. 

Nikdo mi nebude vyhrožovat, že mě záměrně namířil z protější budovy mikrovlný zářič, proto mi píská v uších a chce mi vyvolat rakovinu. 

To, jak se snažíte za každou cenu vyvolat nějaký problém, protože jste nic pořádného nezažili je něco tak k smíchu. Kde berete pořád chuť se nějak povyšovat a zastrašovat mě, když TADY JASNĚ A UŽ PO NĚKOLIKÁTÉ, veřejně píšu a říkám, že jste jen banda zamindrákovaných dementů, kteří se mě bojí. 

Teď poslouchám to vaše “Ouu” “Jak si věří” “bla bla”. A kde jste? Jdu ven, dám si cigaretu, kde jste? Víte, kde pracuju, kde jste? “Hmmm, tak asi už ale fakt něco ukážete že?”. Ale už fakt. Ne jak před tím jako fakt, ani to před tím fakt. Teď už vážně co? Šašci. 

Já bych volil strategii “Musíme se na něho více zaměřit”. A pozor ať někomu z vás nepraskne žilka. Mám vás ještě prosit abyste ráčili ukázat něco jiného než nějaké dětinské úchylné mletí, provokování a urážení?

Já asi špatně slyším ne? 

Co to je zase za divadlo? Najednou “Ale já ho nechci úplně zlikvidovat”. Ty sis vzal prášky zase nebo co? Nechce se ti už spát? Kde je to “Já ho prostě veřejně utýrám”.

Jsem jen já sám. A banda idiotů se vším možným nedokáže vůbec NIC. Jen otravovat tak, jako to umí každý dement.  

Schválně teď stopnu, jak dlouho budou trvat vaše přednášky a vytváření iluze dominance. Takže ještě jednou: “jste jen ubozí sráči :)”. Klidně vám to pošlu poštou když mi dáte adresu do konkrétní basy nebo kde se to schováváte. A hrubý hlas ti nepomůže.