26122021

Situace, kterou nelze normálně vysvětlit. Tento příspěvek píšu samozřejmě ve vzteku (zpravidla se tak neomezuju přemýšlením nad tím co si jak kdo bude vykládat. Nadávky opravím později 🙂

 • Několik let řeším bandu totálních idiotů. Viz sekce Gangstalking. A hned téma, které člověka blokuje, protože k úspěšnému řešení zjevně vede jen dohledání veškerých potřebných informací a jejich následná prezentace takovou formou, aby vůbec byli lidi ochotni akceptovat, že se něco takového děje.
 • Skutečně jde totiž o specifickou formu obtěžování, snahu s člověkem manipulovat, narušování soukromí atd atd. a to už je samo o sobě něco, co každý považuje za příznak psychické poruchy.
 • To samozřejmě člověka v mé pozici naštve ještě víc. Já totiž vím, že mám pravdu a mám k tomu dostatek důkazů (viz příspěvky).
 • Postupně zjišťuji se se mnohé točí kolem akustiky, vibrací, rezonance a VF zvuku.
 • VF zvuk je totiž zneužíván hned několika způsoby. Dalo by se říct, že se vzájemně doplňují.
  1. Komunikace / Datový přenos pomocí ultrazvuku – viz např. příspěvek Surfing attack
  2. VF signál – poměrně rozšířený problém o kterém se neví. Viz: Ultrazvukový signál / Komunikace o které netušíte / Podrobná studie
  3. VF zvuk je zároveň zneužíván jako “nosič” pro vytváření parazitních zvuků. Dalo by se říct jedna z vrstev. Další je pak něco jako VF šum, který sám o sobě nelze slyšet. Avšak spojí-li se s jiným zvukem, vznikají slyšitelné parazitní zvuky. A není to nic jiného než ony slavné “hlasy”. A zase problém. Když toto někomu řeknete, má vás za šílence. A to i přes to, že zde je např příspěvek Hypersonický efekt (tedy jak vysoké, neslyšitelné frekvence ovlivňují ty nižší). Tím se hned dá vysvětlit celosvětový fenomén – EVP (Fenomén elektronického hlasu), slyšení hlasů, schizofrenie atd. Ale ne – šilenec je ten, kdo se to snaží lidem vysvětlit.
 • Možná někoho napadne, proč by ještě někdo používál VF zvuk jako mezivrstvu, když stačí jakýkoliv jiný, okolní zvuk jakožto “nosič”? No proč asi – protože je to zakomplexované, paranoidní prase, které chce neustále týrat, používat k tomu zvuk, na který se chtě nechtě soustředíte a vyrušovat případně jakoukoliv pomoc.
 • Samozřejmě pokud celou věc řešíte – asi vám dost času zabere přesvědčit doktora, že nejde o žádný Tinnitus, ale skutečně VF signál který je použit k tomu, co píšu. VF signál – řekněte někomu o signálu a jste za blázna.
 • A to ani nezmiňuju postup, kdy dokonce je využit Tinnitus relief jakožto jeden z “nosičů”. Mozek tinnitus vnímá jakožto zvukový signál. Na ten se příjde pomoci nekonečných tupých urážek a vnucování stále dokola se opakujících mentálních abortů od retardovaných psychopatů.
 • Věty, slova, obsah je stále stejný – avšak zvuk se mění. Na to se samozřejmě člověk nesoustředí, protože je zahlcen tupostma. A podle toho, na co reagujete lze odvodit co, jak a kde slyšíte.
 • A ani teď neřeším, že opět jde o další oblast, kterou si někdo našel a vycítil příležitost k otravování a ještě je mu napomáháno. Protože je brán jakožto hodící se loutka.
 • Do toho všeho přícházím na užasné vlastnosti akustiky, vlivu těch správných vibrací na člověka a jeho psychiku. To, jak jsem na tyto vibrace citlivý a dokážu neustále nacházet ty správné, chápat je, učit se je používat.
 • Jenže pak zase zjistím, že na světě asi neexistuje jediný člověk, který by dokázal vytvořit aplikaci na FFT analýzu zvuku. Jednu, sakra, aplikaci, která bude umět ZOOMOVAT na nějaké frekvence a půjde nastavit jakákoliv frekvence. Vždy najdete něco, co vám jen dokáže, že omezení rozhodně nespočívá v nemožnosti toto vytvořit. Dokonce to jde tak, že by si většina lidí sedla na prdel z toho, co by viděla.

Čili suma sumárum.

 • Snažím se dokázat, že je třeba naprosto změnit pohled na svět tak, jak jej známe. “To je blázen”
 • Mám vysvětlení pro schizofrenii, hlasy v hlavě, EVP apod. Dochází k naprosté šilenosti a likvidaci v podstatě citlivých lidí. “No jasné, fotograf z Ostravy bude vědět víc než odbornící ne? To je magor”
 • Do toho přicházím na naprosto šílené a užásné možnosti ukryté v akustice. Mnoho lidí by najednou přestala bolet hlava, cítili by se klidní, soustředění. A co víc, někteří by přestaly koktat, mnohem lépe by se vyjadřovali. “To je blázen, tomu tak budu věřit. Nova zprávy a Blesk FOREVER. A ještě A.C.A.B.”
 • Teďka samozřejmě do toho zamíchat ty, kteří se staví do role pachatelů. Já jsem chytrý, přicházím na různé zajímavosti, po kterých dementi, co mě otravují, vlastně baží, ale nesnesou, aby cokoliv zajímavého bylo spojováno se mnou. Proto zpravidla následuje fanatická snaha narušovat jakoukoliv práci.
 • Pak je tady také banda totálních šašků a paranodních tragédů, kteří se neustále ukájí představou, že budou řídit svět. A nebo alespoň sousedku od vedle. Ti se navíc neštítí záměrně napodobovat jiné zůčastněné strany s cílem docílit jejich negativního vnímání.
 • Tedy urputně narušovat jakoukoliv možnost setkání dvou poškozených / obětí tohoto trestného činu, kteří by si mohli např vzájemně podat svědectví. Slyšet jde zejména ty špatné a mnohé z toho jsou jen ukradené informace / nápady / nahrávky od slušných lidí ale záměrně podány v jiném kontextu + doplněné komentářem prasete. které se kochá nějakým konfliktem. Což také řeší otázku “Jak proboha někdo může vymýšlet obsah / kecat tolik let vkuse?”
 • Čili zjednodušeně – existuje nepředstavitelné množství geniálních nápadů, či geniálních detailů, které se nikdy nedostanou tam, kam by měly, protože je získává banda totálních dementů, kteří je často zneužívají jen pro budování image “My jsme ti hodní. My pořád všem radíme.”

A na závěr – jistě že zákonitě musí existovat i ta dobrá strana. Jenže, ta nechce nikoho otravovat. Nepotřebuje šikanovat, šmírovat, obtěžovat někoho zvukem. Nepotřebuje porušovat zákony, neustále někomu nadávat, likvidovat. Chápete? To je vzorec.

“Jak ze sebe dělá chytrého a ani nemá na auto”

“To je prostě blázen ten člověk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.