Záloha

Mám problém.
Asi mě někdo šikanuje a chce mě zabít.

 

Je neuvěřitelné, jak na toto lidi reagují.

  • Jedna z nej: “A proč by to, prosím tě, někdo dělal?”.
  • Tak já nevím, třeba proto, že se to tak u trestných činů dělává?
  • Chápeš o čem se bavíme? Říkám, že jsem asi obětí trestného činu a v některých případech do dopadlo špatně.
  • + např – vždyť jsem tvůj syn. Nemělo by tě něco takového zajímat?
  • V podstatě to nezajímá nikoho.
  • Ne proto, že to říkám já, ale proto, co s tím souvisí.

Nakonec jsem to nějak dal dokupy a chci, aby si lidi uvědomili, jak hloupě se mnohdy chovají. Akorát jsem přišel ještě na tolik dalších věcí, že není absolutně možné, aby fotograf z Ostravy toto dokázal. A jsem zase tam, kde jsem byl. 

A tak jsem začal vynalézat způsob, jak to všechno sepsat tak, aby to každý přečetl celé, pochopil a uvědomil si, že i když se mnohdy tvářím negativně a celkově jsem divný – je zřejmé, že jsem výjmečný a bude mě obdivovat. I obraz, který si koupí. 

A že existují věci, o kterých by se rozhodně mělo vědět. 

Podle mě je to vše něco, co by se mohlo zapsat do dějin, vysvětluje neuvěřitelné množství věcí a naprosto mění pohled na svět. Šlo by za to získat i Nobelovku. Navíc si myslím, že bych neměl umřít.

Zde bych otázku “Ty jíš houbičky?” třeba pochopil. Ale jako jednu z reakcí na úvodní nadpis ne. 

Prozatím tajím, že souběžně s tím vším navíc dochází k neoprávněnému snímání zvuku z mého mobilního telefonu a počítače, což vysvětluje čím je pachatel tak fascinován. A že nejsem jediný. Je třeba sdělovat tyto informace opatrně. Nikdo přece nechce, aby se na vše přišlo? Ve volném čase jsem tak alespoň rozepsal několik variant, jak lze tohoto docílit. Naštěstí je to poměrně snadné. 

Jde o tak bizarní situaci, že během psaní začnu sám sebe bavit natolik, že to druhý den píšu znovu. Ale jednou do vyjde. Pachatelé ohodnotili text jako něco, co mi oni sami nadiktovali :).

Nalezl jsem vysvětlení / řešení těchto celosvětových problémů
(všimněte si obecně pozitivního postoje lidí k těmto otázkám):

Slyšení hlasů

Ačkoliv se jedná o relativně běžný jev, postoj společnosti k tomuto tématu je negativní. Takřka vždy je spojován s něčím abstraktním, nereálným a zároveň nenormálním a špatným (A to zcela běžně zažívám, jak někdo vypráví o nějakých divných hlasech během tel. hovoru či šumu co si pouští. Ale to se asi jen zdálo.)

 
Mimochodem, dneska jsem pořídil nahrávku. V podchodě. Nějaký hlas, ženský mluvil o tom, aby “cestující nevstupovali před příjezdem vlaku do kolejiště”. Nikdo jiný kolem mě nebyl. 
 
“Jaký stihomam?”
“Já žadný stihomam nemám.”
“Mám důkaz.”
“Ten hlas tam jde slyšet a na záznamu z kamery jde vidět, že tam jsem sám.”
 
“Zkuste mi tedy ještě jednou vysvětlit, proč je situace zde na záznamu normální a tato, identická, jen na jiném mistě, něco, co je třeba řešit policejní eskortou na psychiatrickou ambulanci? Kde je mi krátce před tím, než obdržím potvrzení, že jsem v pořádku, sdělena informace o – stihomamu asi – a předána kartička ohledně dalších návštěv”
 
Teď si představte, že dokážu podrobně popsat postup, pomocí kterého lze docílit stavu, že jeden člověk uslyší různé zvuky / hlasy a lidé kolem něj nikoliv. Pro všechny slyšící notorický známá situace: “Já nic neslyším”
 
A není to zdaleka vše.

Gangstalking

Obtěžování, které prý neexistuje.
Bůh je naprosto reálná, hmatatelná věc. 

Přední český psychiatr a policie tvrdí, že jde jen o výplod mysli. A tedy všichni ti lidé po celém světě, kteří o něm mluví je třeba léčit.

Já rozepsal každý detail včetně funkčních postupů / metod (např. jedna z nich je dokonce patentována od r. 1974.). Taková laická alternativa k názoru odborné veřejnosti, která v mnoha vede k úspěšné sebevraždě.

 

Schizofrenie

Ono je to jinak. A já vám řeknu proč.

Jeden z hlasů, který slyším, tvrdí, že jsem blázen, protože slyším hlasy.

Wikipedie říká: Nejběžněji se projevuje sluchovými halucinacemi, paranoidními či bizarními bludy nebo zmatenou řečí a myšlením, a jde ruku v ruce s rozsáhlou sociální či pracovní dysfunkcí. 

Teď k tomu přidejte tu storku o tom, že vás někdo šikanuje zvukem, který jen tak nevypnete, zneužívá postoje lidí k této problematice, stejně jako vlastností spojených s tímto jevem. 

A zatím neznáte způsob, jakým se to děje.
Ještě štěstí, že se člověk může těšit do práce a mezi přátele, kterým zatím neřekl o problému, co jej trápí.

 

Akustika / Psychoakustika

Na základě zkušeností z posledních let si dovolím tvrdit, že zvuk je naprosto neuvěřitelně podceňován či spíše nepochopen. Zejména jeho účinky na tělo, mozek, potažmo lidskou psychiku. 

Psychoakustika – pojem, který zní natolik divně, že jej raději většina lidí přehlíží. Byť by byli možná až v šoku, co taková rezonance a dobré vibrace dovedou a zejména z faktu, že je lze využívat i pozitivně.

“Hej whats up kámo?”
“Než mi hodíš nějaký beat, kámo, věděl jsi, kámo, že existuje nějaká harmonie?”
“Kámo, J.bat harmonii, j.bat policii, žiju čistý street kámo” 
“Kámo, hej, tak to, je masakrální. Jseš king kámo.”

Rozbalit reakci

Sice takový vintage hip-hop, ale zase to má hlavu a patu.
A ani jedno vulgární slovo. 

…do různejch očí…

 

Chůze

Co když je zdravější než veškeré hi-end aerobní metodiky?
Akorát zadarmo, to uznávám.

Nemocný jsem byl naposledy asi na začátku 90. let minulého století. Stravuji se přesně tak, jak se nemá a 10 kg nadváhy jsem docílil jen urputným žraním KFC menu takřka každý den cca 1 rok. Jinak mám stejnou váhu asi od 15 let. Poslední test ukázal, že můj metabolismus, nebo co se to měřilo, už více ve středu být nemůže a je shodný s metabolismem člověka mladšího o 10-12 let. Vím, že můj názor tedy nebude moc relevantní, ale…

“Je možné, že to má souvislost? Odvážná myšlenka. Vím. Kdyby to náhodou třeba nějak pomohlo jiným. Příliš se o této progresivní metodě nemluví. A třeba kdyby to slyšeli od někoho jiného…..”

 

V TV dávají samé sračky.
Proč jsi tak negativní a řešíš takové nesmysly? 
A ty se díváš na TV?
Ne, vždyť tam jsou samé sračky.

A podle mě bude něco z těch zvuků, kterýma jsem obtěžován i Jaromír Soukup.