Použité prvky
Za určitých okolností dochází pomocí některých zvuků – v tomto případě krátké, impulsovité zvuky – k zesilování vysokofrekvenčního zvuku tak, že lze slyšet slabiky.
Principem je, že když trefíte určitý rytmus, uslyšíte slovo. Jiný rytmus “vykreslí” nebo spojí zase jiné slabiky a slyšíte tedy jiné slovo.
Bez onoho zvukového impulsu není možné takový zvuk slyšet. Avšak můžete jej vnímat podvědomě.
Navíc jsou zde jasně dané, rytmické a tedy předvídatelné zvuky, které si člověk často neuvědomuje: Tlukot srdce, dýchání, tikající hodiny, různé zvuky typické pro domácnost. Také řada zvuků, které jsou sice nepravidelné rytmem, avšak vždy stejné: auta jedoucí po silnici, spláchnutí wc, pračka, lednička, zazvonění telefonu atd atd.
Gangstalking, debilové, zoufalci
Aktuálně se zdržuji zejména v mistě svého bydliště a přilehlém okolí. Nemám tedy možnost posoudit situaci na jiném místě z dlouhodobého hlediska
Jak se ovšem zdá, minimálně v Ostravě působí skupina totálních, nepopsatelně zfanatizovaných tupců, kteří nevěnují čas snad ničemu jinému, než vymýšlení co nejodpornějších zvuků a slovních spojení = jak udělat, aby došlo na nějaký “brutální masakr” nebo se něco stalo.
Opět lze slyšet Vidíte to? Jak mu všechno diktujou? Ty z.de je zk.rvený. P.čo. Nepiš už to. Slyšíš? Ku.va nepiš už o tom ti říkám. Hej kámo co s ním p.čo budem d.lat? Já o to nechci přijít.” (samozřejmě s touto informací je spojeno podprahové “On si to vymýšlí”).
Mobilní telefon
Princip, který stojí za “mapováním” VF zvuku na zvuky impulsovité, tedy “nosič” funguje i obráceně. Zvuk je tedy snímán (např pomocí telefonu, počítače apod.)
Toho se někteří pachatelé rozhodli využít k naprosto bizarním “skriptům”.
Dupnutí nohou = spustí se tiché (podprahové) “Kámo”. Dupnutí podruhé: “Kámo”. Dupnutí potřetí (nečekaně): “Ká. Tyyy p.čoo už”