Stručné vysvětlení situace

Než se pustíte to čtení. To, že tady vůbec jste je minimálně důvod k tomu, abyste neřešili, zda člověk, který toto napsal je duševně v pořádku (pro váš klid – je, a to oficiálně). Za další, vše co zde je, je cca 20% všech informací, které mám. 

Něco se děje. A tady si soukromě budu psát poznámky.
A jen tak pro pořádek – to, že si čteš tyto řádky znamená, že tu nejsi jen tak náhodou.

Zde publikované informace jsou rovněž vhodné pro začínající paranoiky :)).

Jak postupně zjišťuji – existuje nepřeberné množství možností, jak pojmy typu“soukromí“ apod. vystavit do vitrínky a občas už jen zavzpomínat.

Co je hlavní, já tyto věci bohužel řeším z jiného důvodu. A to obtěžování (mírně řečeno) metodou, která staví na jednom faktu (a ten je zároveň velkou slabinou) – reálný projev. Absence nějakého důvodu taky dělá své. Vše se tedy točí kolem lidské psychiky a např. její totální destrukce. A zde navážu na zmíněný reálný projev (tedy spíše neprojev). Člověk je, zejména v počátku, nucen odvolávat se na „hlasy“ či konstruování situací, které jsou o něco „pravděpodobnější“. O to bizarnější v případě že by se opravdu děly (soused a vysokofrekvenční zvuky, větrací šachta a frekvenční generátory např v telefonu či šum a phasery/chorusy atd).