Vysokofrekvenční zvuk
- Hearing radio frequencies – Nejásejte. Rádio Proglas a pro mě nejlepšího uspávače hadů (moderátor se specifickým projevem) si v uších nenaladíte. Ale pískání nemusí nutně znamenat Tinnitus. I když doktor tvrdí opak.
- Dvě slova v jednom – Něco, co by teoreticky mohlo způsobit řadu komplikací. Ukázka, že lze docílit situace, kdy 2 lidé uslyší v jedné nahrávce rozdílné slova a to jednoduše podle toho, na jaké frekvence jsou citliví.
- Ottoakustický efekt (VF pískání, které vydává samo ucho a pozor, někdy lze dokonce i slyšet jinou osobou / citlivým mikrofonem. Opět v některých případech zaměňováno za tinnitus

Pískání v uších
- V prvé řadě, nikdy není vyloučeno, že máte tinnitus (pískání, šelest v uších)
- Vůbec si jej nemusíte uvědomovat. Nebo tomu tak bylo alespoň do teď.
- Mnohokrát jsem v souvislosti s tinnitem slyšel informaci, že lidé jím postižení mívají psychické problémy
- Úvaha: Co když dochází v některých případech ke zneužití Tinnitu a právě to je důvod, proč „hlasy“ slyší jen oběť? Stejný princip jako popisuji jinde. Spojení VF šumu a např větru (v tomto případě tónu / pískání), kdy teprve poté vzniká „slyšitelný“ zvuk/hlas. Konkrétní hodnoty jsou zjišťovány právě pomocí nekonečných otázek, provokací apod. A podle toho jaký hlas oběť slyší se odvozuje konkrétní Tinnitus reliéf. To samozřejmě v případě, že oběť nevyužije některou z mnoha aplikací na měření Tinnitus reliefu pro mobilní telefony.
- V rámci celého problému je využíván VF zvuk – pískání v uších by tedy nebylo nic zvláštního
- S tím se pojí i časté, bezdůvodné štěkání psa (pes slyší až do 35 kHz). Mnohdy doprovázené právě slyšitelným VF pískáním.
- V mém případě je pískání mnohdy nárazovité / ostré a od určité doby jasně zřetelná snaha vyrušit, rozptýlit. Často se ozve, když jsem si „asi“ poznačil něco důležitého (protože bylo slyšet tapání na displej)
- Surfing attack / Back door sound – komunikace mezi zařízeníma pomocí VF zvuku
- Quiet.js – javascriptová knhovna pro komunikaci pomocí VF zvuku
- Voice to skull, Syntetická telepatie – pracuje se se zvukem okolo 15 000 Hz (což je stále slyšitelný zvuk)
- A řečnická otázka – co slyšíte, když vysunete bradu / spodní čelist jakoby dopředu? V mém případě silné VF pískání
- obyčejná ultrazvuková píšťalka na psy má dosah až 3 km
- v každé domácnosti / kanceláří najdete hned několik zařízení, které vydávají vysokofrekvenční pískání (nabíječky, tv, počítače), které si ani neuvědomujete (poslechněte si zvláštní
- ultrazvuková plašička vydrží na baterii až rok
Iluzionista(Mozek) / Akustika
- Oficiální databáze patentů / Čtení mozkových vln / Vysílání podprahových zpráv apod. – Člověk žasne co vše je vynazeleno. Už jen na základě tohoto příspěvku nemůže nikdo tvrdit „to, co se ti děje není možné“.
- Zvuk, který nejde slyšet, ale mozek jej vnímá jako slyšitelný – specifická metoda, která dokáže způsobit to, že vnímáte slova, aniž byste cokoliv slyšeli. A teď si představte stejnou situaci, ale vůbec nevíte, že se něco takového děje (někdo na vás toto vysílá). Až vám tedy někdo bude radit „Věř svému vnitřnímu hlasu“ – vzpomeňte si, že to nemusí být tak jednoduché :). A co když lze tímto způsobem vysílat v podstatě např. pískání, které nejde slyšet, ale mozek jej vnímá stejně otravně jako zvuk obyčejný?
- Psychoakustika – manipulace s pocity pomocí zvuku a vliv zvuku na člověka obecně (a jak jsme na tyto znalosti stihli už zapomenout)
- Hypersónický efekt – vliv frekvencí nad slyšitelným pásmem na slyšitelné spektrum. A jak tyto frekvence ovlivňuji elektrickou aktivitu mozku. Důvod, proč je takový rozdíl slyšet hudbu naživo a nebo jen jako puštěnou mp3.
- Liparský zvuk / tón – je zvuk, který je vytvářen větrem při průchodu objekty nebo skrz ně. Pro staré Řeky pocházel tento zvuk od vládce větrů. Proto se mu také říká hlas boha Aeoluse (the voice of Aeolus). Pro představu mrkněte na toto video. Zpěv, chorál vytvořený větrem.
- TMS – ovlivňování rozhodování pomocí magnetického pole. Něco obdobného lze nalézt i v dokumentu Cesta do hlubin mozku 3 / Kdo nás ovládá. Můžou s tím mít spojitost sluchátka, které mám skoro neustále na uších? Či hypersonický efekt? Asi to není 100% (viz možnost číst příspěvky na tomto webu), ale je klidně možné, že takový deviantní „nadšenec“ otráví člověku život. Minimálně je to zajímavé téma. Viz přednáška Mozek a svobodná vůle – Vladimír Komárek | Neurazitelny.cz | Večery na FF UK
- Digitální šum – mp3 stažené z netu / streamování hudby / youtube vs bezztrátový formát FLAC pro hifi nadšence. Která skupina bude početnější? A právě digitální šum, který uslyšíte v každé mp3 je zároveň zvuk, který je ideální jako „nosič/zvýrazňovač“ podprahových / VF zvuků.
Nemluvě o bílém šumu / white noise, který je obecně doporučován jako pomoc při usínání / uspávání malých dětí. A najednou matka malého dítěte zjistí, že „ten hlas řekne co má udelat a on to udělá. Prý je to takový legrační hlas že se mu někdy musí i smát“ > viz diskuze na eMimino / Diskuze / Slyší hlasy.
Obecně – „Slyšení hlasů“ není nic ojedinělého. Viz příspěvek Hlasy jsou docela běžný jev (metoda zmíněná výše dokonce nabízí vysvětlení, jak se to děje)
V rámci oněch „mnou slyšitelných hlasů“ skutečně existují „dva světy“ (a nejsem jediný. Viz rozhovor na rádiu wave Mohou být pečující i agresivní. Slyšení hlasů je běžný lidský prožitek, říká terapeutka a adiktoložka). Ovšem ty rozumné jsou z podstaty věci mnohem tišší #paradox #problem. Dokonce jsem mnohokrát uznal, že jeden směr / varianta / verze funguje opravdu skvěle. Vůbec o ničem nevíte. Dokonce se zdá reálnější varianta, že nic takového neexistuje (a jak tímto způsobem přehlušit idioty, kteří se vydávají za všechny strany? Taktika reprodukování/opakování/kopírování zajímavých informací. Viz dále.). Ale pak vás upoutají poněkud (mírně řečeno) nevšední náhody/situace, kdy člověk cítí, že přeci jen existuje i něco jiného a něco se děje (pak zas nedává smysl, proč by se věnovalo tolik usílí upoutat někoho, kdo má na webu kontaktní formulář ;). Ano, něco co neexistuje nic nepošle – přičemž toto dává smysl jen ve specifických případech). Každopádně cítíte snahu na něco vás upozornit. A to „něco“, co vás uporňuje vnímá každý různě: synchronicita, kolektivní vědomí, meluzíny, bůh nebo také duševní onemocnění. I zde platí, že debilita a bezohlednost jde mnohem více slyšet. Proč jednoduše neříct (Že co? Ne, toto mi nikdo nediktuje #humor), někteří jsou naprosté prasata (tedy jedinci, kteří znají metody a postupy, pomocí kterých lze vytvářet specifické zvukové jevy – vnímáné např jako hlas), někteří debilové, někteří méně a ty ostatní už moc neslyšíte, jen o nich víte (ale často je opakují/kopírují ti, co jdou slyšet asi úplně nejvíc – těch je cca 10 (A nebo jeden a různé entity. A nebo několik entit, které se projevují stejným hlasem, které využívá vícero lidí .). Viz příspěvek Důvěryhodný hlas a vytváření negativního obrazu).
Závěrem – metody spojené se zvukem jsou v podstatě jednoduché postupy, které zvládne každý. (Něco jako třeba Alberto Tomba a pohled na něj když lyžuje. Jinak řečeno – není třeba žádných konspiračních standardů jako podkožní implantát, čip v mozku, mimozemšťani. Stačí znalosti.) I já rád experimentuji se zvukem a proto vím, jak jednoduché je udělat primitivní zvuky, které zní jako řeč / slova. Po těch letech dokonce spíše nelze udělat zvuk, který nezní :).
Rádio (Že v tom nejsi sám, tak ještě zbývá naděje)
- 1km Mini FM transmitter – když jsem se poprvé svěřil s problémem, který zažívám veřejné bezpečnosti, tak hned další s kým jsem mluvil (nedobrovolně) byl psychiatr. A ten mi řekl, že to, co popisuji je technicky nemožné. Škoda, že jsem tehdy nevěděl alespoň o tomto videu. Složitost level „to bych zbastlil i já“ a máte zařízení, kterým lze rušít (mluvit) do běžných FM frekvencí.
- SDR / Software defined radio – stačí obyčejná TV karta do USB a můžete zkoumat rádiové vlny (a všude kolem jich v dnešní době není zrovna málo)
- Hack One RF – krabička, pomocí které můžete snímat frekvence od 1Mhz do 6GHz. Záleží na použití. V podstatě jde o jeden a tentýž vzorec: nadšenec, normální člověk a blbec.
- Odposlech WIFI pomocí Walkmanu – videonávod (mimochodem perla audiovizuální tvorby :D) tohoto ruského mága momentálně nemůžu najít – přidám později.
- LTE vysílačky / Digitální vysílačky
A aby výčet technických záludností byl kompletní, přidám ještě metody spojené hlavně s telefony, počítačí a novějšíma TV. A opět v hlavní roli zvuk!
Počítače / Mobilní telefony / Komunikace pomocí ultrazvuku
Přehled několika metod, o kterých běžný smrtelník v životě neslyšel, které se běžně používají a kolem každé lze nalézt početnou komunitu fanoušků. A tedy mnoho informací, návodů, tipů atd. Jednoduše je nutno vzít v potaz fakt, že je naprosto reálně možné, aby se dělo to, o čem píšu. Nejde o žádné sci-fi :). Schválně, jak výjmečná vám příjde situace, kdy znalosti jakéhokoliv zabezpečení telefonu či počítače končí u „Podívej se mi na to, mě se to nějak seká“.
- BackDoor: Making Microphones Hear Inaudible Sounds – popis metody, jak vytvořit zvuk, který člověk neslyší. Mikrofony (počitač / mobilní telefonu) však ano.
- Surfing attack – metoda, která je založena na podobném principu. Odkazuji i na web, který se specializuje na tuto problematiku a na něm lze dokonce nalézt přesné frekvence pro jednotlivé typy telefonů
- Aplikace Snoopza – Pomocí této aplikace lze získávat prakticky veškerá data z telefonu, kde je (skrytě) nainstalována (např. data nutná ke kontrole zaměstnanců či bezpečnosti / dětí – k čemu jinému by to někdo používal, že.)
- Ziskávání dat skrz procesor / grafický procesor (lze aplikovat na počítač / mobilní telefon / novější TV). Tato metoda má využití zejména v uzavřených prostorech / statické místo. Má teorie založená na dvou informacích: Odposlech monitoru pomocí rádia (zive.cz) a nahrávce zvuků vycházejících z notebooku
- Obyčejný počítačový vir / keylogger (zachytává stisknuté klávesnice = útočník má veškeré vaše hesla apod.). Do vašeho počítače / telefonu se může dostat mnoha způsoby (příloha mailu, škodlivá stránka, soubor stažený z internetu, soubor od známého, flashka, z práce, wifi v kavárně, přenos pomocí VF zvuku, zanedbatelná datová náročnost). Můžete jej mít mnoho let a ani o tom nevíte. Zvlášť když se živíte prací na počítači a denně proudí velké množství dat z a do počítače / telefonu. (mimochodem, zkuste si někdy stáhnout aplikaci wireshark a podívat se na veškerou komunikaci, která probíhá mezi vaším počítačem a okolím / internetem. Nebudete věřit svým očím.
- Aplikace na zesílení mikrofonu – pro mobilní telefony jich je mnoho a zdarma. Jsem si jistý, že kdekoho překvapí, jak je prakticky nemožné vykonat sebemenší pohyb a nebýt slyšet, natož žaludek oznamující příliš volného místa (mimochodem také zajímavý generátor náhodných zvuků). A hlavně – jde o naprosto banální funkci, kterou může obsahovat i kdejaký vir. I to může být zdrojem mnoha citlivých informací a člověku hned nemusí dojít spojitost. „jak o tom sakra můžou vědět?“