Zajímavé nápady / myšlenky
- primitivní jedinci obtěžují takové lidí pomocí stále stejných scénářů / schémat
- nic nesmí být nikde sděleno, protože cokoliv zajímavého = „oni mu to řekli“ = „není to z tvé hlavy“ = „ty to jen opakuješ“ = „někdo jiný se s tím trápí a ty mu to takto zničíš“
- často si člověk dělá zápisky / poznámky
- tyto data jsou snímámy a následně je člověk obtěžován neustálým posměchem či posloucháním historek, jak ti největší hlupáci takové myšlenky / nápady od různých lidí hned „vysílají“ a skutečný autor těchto myšlenek = ten, co to jen opsal, protože to slyšel
#24
- možnost, že hrozí prozrazení toho co se děje
- tedy ve smyslu větší pozornost na pachatele, který mě obtěžuje specifickou metodou a u které je možnost zachycení problémového signálu / frekvence
- pachatel se snaží ihned měnit téma a neustále neurčitˇě vysvětlovat že je vše jinak, chyba je na mé straně (tedy na straně oběti)., nic se vlastně neděje apod.
#23
- Nahrávání zvuků s cílem zachytit také hlasy
- Když jde do tuhého > oběť nachází zvuk ve kterém jsou pachatelé slyšet víc než by chtěli > je použito jméno nějaké osoby, u které se předpokládá respekt
- Človek se má cítit nejistý, že někdo daruje „entitu / jméno“ jakožto nějakého žolíka a když se něco následně nepovede, bude to ostuda
- Scénář dnes (5.10.) poprvé
- Citelně zřetelnější poslech
- Jinak řečeno > zjevně nastává panika
- Chci si nahrát zejména prasárny, které slyším. Viz: takhle ti chroptěla babička když umírala, chcípni, nabourej se + narušování pozornosti při řízení >což jen tak mimochodem zmiňuji u všech poznámek typu „toto je edukativní schéma“ „mu to pomáhá“ apod.
- Další prvek > když se blíží problém, má být navozena iluze / či je vnucováno, že se to vysílá všude možně a ruší
- Nově začíná být řešeno, že název webu STORY OF US znamená, že vlastně já jsem jeden z pachatelů. Název přitom znamená PŘIBĚH O NÁS (lidech)
#22
- hlas: oni si to zase stáhnou
- toto je jasně slyšet po každém uložení nějakého specifického zvuku (s nechutí i u fotek)
- často obkecáváno „exekucí či nějakým vymáháním dluhů“ > „vše co uděláš / vytvoříš je naše a my si to můžeme stáhnout kdykoliv chceme“
- děje se tak i přes zřetelný nesouhlas, jasně dané argumenty atd. atd.
- a tedy > jedná se o krádež v případě, že se tak opravdu děje a dané postupy nejsou kopírovány během snímání obrazu
- k tomu několik dalších scénářů, kde vždy zbude jeden subjekt, který o všem ví a nic neřeší. A to po celou dobu (tedy několik let). V rámci toho co slyším.
#21
- informace dvojmo
- je tvrzeno, že je kdykoliv možnost vymluvit se na špatné pochopení či podobné prvky u oběti
- samozřejmě je kladen důraz na to, aby oběť slyšela jen to špatné, nesmyslné
#20
- sampl: já si teďka řeknu a
- jakýkoliv pohyb uděláte, tak spuštěn >
- sampl: „Vidíte? To já s ním manipuluju“
Scénáře krátce
- Krádež schématu
- Má to být pro mého syna (vzpomněl jsem si na zvláštní email co mi kdysi přišel > celou dobu jakoby čekání až si ho otevřu)
- Dlouhodobé, doposud nevyřešené obtěžování konkrétních jedinců (k tomu se váže až směšná snaha neustále donutit takovou oběť k poslechu hodinových monologů o tom, co všechno mohlo být lépe, kdyby mu to nebylo zničeno)
- Následující bod má kromě jasného sdělení ještě jeden aspekt. Hrozba negativní emoce/asociace: Já, fotograf, web, odporné informace. Snaha tlačit do webu anonymního. A anonymní oběť je výhodou pro koho?
- Některé dny často mluví tupý dívčí hlas (lze si představit jako nějakou malou svini v ústavu pro mladistvé > zde samozřejmě hned snaha o pocit lítosti > tak něco z reálného života: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/373485/kdyz-deti-vrazdi-deti-nejdesivejsi-zlociny-vykonane-tou-nejmladsi-rukou.html . Rozhodně mi nejde o vyvolávání negativních emocí. Avšak – v tomto konkrétním případě jde o zneužívání slušnosti a neschopnosti říkat věci tak jak jsou!!!) – když se oběť ohradí a pošle dotyčnou někam > najednou je to hlas něčí dcery, která byla strašně hodná a chytrá > má vyvolat lítost
- Pokud jste nečetli sekci O CO JDE, měli byste tak udělat. Nebudete zbytečně tápat. „A jak by se jako něco takového mohlo dít?“
- Vyvolávání agrese (např několik měsiců mezi sousedy) > následně se zabuší na stěnu > najednou „Ať si buší, já nic neslyším “ > toto jsem slyšel po 3 letech poprvé (ale každé ťuknutí do klávesnice, šustnutí ano)
- Poté např cigareta a komentář > „On je strašně slušný člověk“ > to každý slušný člověk vztáhne na sebe. A když jich je víc? > opět klasická snaha o zmatení
- Tyto neurčité poznámky jsou hned v zápětí zneužity k vyvolání nějakého „AHA“ > a hned má být chyba na straně oběti. Zase jen něco špatně pochopil.
- Já píšu web. Soused najednou taky píše web (přitom soustavně tvrdí, že nemá počítač aby se podíval na tyto informace). Proto lze veškeré negativní poznámky (které sedí zejména na pachatele) směřovat na mě (mnohdy se tak děje i když je výsledná informace naprosto nelogická, absurdní „Jako Popelka že?“ „To bylo na tebe“ „to někdo říká tobě skrze tebe“ = nadávky/argumenty)
- Cigareta > záměrná snaha načasovat důležité odpovědi na vydechnutí kouře. Když schválně zadržení, tak na určitých místech (jako např nyní v FM) se děje: „Už vydechl?“ „Ne, ještě ne“ a jakmile se tak stane „Jo teď“
- K tomu vždy úchylné komentáře „Já se na to vyseru, ono to funguje“ + x vysvětlujících informací, které ale skupina dementů najednou neslyší. Tzn. že z jiného pohledu jde úplně o jiný scénář apod. Tzn v tomto případě: Já ukázal směrem tam, kde předpokládám, že je debil > ten samozřejmě uslyší něco ve smyslu „on teď ukáže na toho, kdo vyhrál tohle kolo“
Nekonečné tlachání o ničem
- pravděpodobně má zdržovat
- upoutávat pozornost
- vždy jen neurčité rozhovory / hádky
- „Proč jsi MU to řekl?“ > „Protože mě naštval“ (není zřejmé komu, co apod.)
- Mnohdy spojeno s vysvětlením, že se takto „něco“ nahrává do hlavy > zde samozřejmě možnost, že jde hlavně o to, ať se zdiskredituje ten, kdo o tom píše
- Najednou ovšem začíná předešlý rozhovor pokračovat (resp to tvrdí jiný hlas „Ale ono to pokračuje“) a opět kdybych to uměl, kdybych přemýšlel, kdybych nemachroval jak vím vše a neumím si nastavit žádný zvuk
- Mezitím je možnost, že si člověk přivykne na určité zvuky / rytmy, ovšem ty se dají zas jednoduše vyrušiti > pustit si hudbu apod.
Scrollování / Čtení poznámek
- zastavení scrollování spustí sampl „Nech to tak, to mě zajímá“
Přidal se někdo nový
- tímto se obhajují neustále se opakující scénáře
- po určité době se vždy do situaci jakoby zapojí někdo nový kdo začal „slyšet“ a retardovaní devianti tedy opět přehrávají stále stejné, x-.krát zopakované situace a jsou v tranzu z toho, že je slyší někdo nový, kdo nic nechápe (přitom je to s největší pravděpodobností jen další falešná entita, kterou vytváří další hlupák > finanční prospěch?) (samozřejmě druhá varianta je „řešení“)
- Nyní jsem jako vždy napomínán za slovo krypl. A jako vždy (ne, nebudu psát, že je mi to jedno, když o tom píšu tuto větu) > jsem slušný člověk a jestli někoho urážím a říkám, že si to zaslouží, je to směřováno výhradně tam, kam to směřováno má být.
- K tomu scénář: snaha o dominanci zamezením nadávek / zastrašováním (na oběť co se brání nejsou pachatelé příliš zvyklí > často je zjevně slyšet paniku, snahu vše ututlat)
Narušování hudby
- zde se týká zejména youtube, kde si mentálové často pustí daný track / video napřed. a odchytávají výrazné pasáže
- pokud hudba obsahuje nějaký specifický šum, rytmus či cokoliv, co připomíná slova, je to zneužito a napojen k tomu VF šum
- Taky se zdá, že řada písniček (zejména ty populární) je v nějaké úchylné databázi
- To je mimochodem také jedna z výmluv, kterou se pachatel neustále obrňují > že mapují vše co poslouchám protože to přidávají do DB
- spuštěn opět sampl „Popelko, ty seš magor, proč to furt píšeš, že“
- Nyní zajímavá situace. Přidává se další hlas „promiňte, promiňte, ale já to slyším, jinak že, ně“ + scénář vyšetřování / pátrání a ověřování si, zda si nevymýšlím
Poslouchat nesmysly
- entita Debílek / Vězeňská zábava
- je přesvědčen, že každý ho / je chce poslouchat
- zároveň záměrně není řečeno jak – to je první oblast obtěžování
- ignorován fakt, že absolutně nikoho nezajímají jejich tupé, okopírované, přemluvené tuposti > pořád budou pomocí různých dětinských hlasů otravovat jakoukoliv metodou a vymýšlet historky JAK POSLOUCHAT, aby opět vznikla nějaká situace, za kterou se dá „šikanovat“
- Bizárem na tom všem je, že jsou schopni říct cokoliv, jen ne to co chtějí říct
- nehledě na fakt, že celou dobu jde jen o obtěžování, nic jiného
- a zejména snaha vyskakovat si na mě, jakožto někoho, kdo to vše rozebírá
- to entita zakomplexovaný Debílek stále nemůže rozdýchat
- Čím víc je zřejmé, že jde max o 1 – 2 problémové jedince, kteří neustále chtějí někoho týrat a sledovat to z povzdálí
- Vytvářet situace, které vyznívají zcela opačně a tvrdit si, jak někoho týrají
Snaha zesměšňovat
- entita Debílek / Vězeňská zábava
- Vždy má podobný průběh
- Totálně nesmyslný důvod: konkrétně např situace, kdy pracuji na webu, dostanu plugin k zapracování, ten neznám, nefunguje jak bych předpokládal, časová náročnost
- Do toho nahrávky jako „To už musíš mít v malíku ne?“ + smích > má být taxikář který sleduje takto počítače lidí (viz technologie) či kdokoliv, kdo nechápe a odsuzuje za to, že mi tak dlouho trvá nějaká, z jeho pohledu, banalita (následně mnohdy pokračování, kde je snad záměrně sděleno, že dotyčný o počítačích a internetu neví absolutně nic).
- Prostě neustálá provokace, kde se debílek snaží urputně zničit někoho, kdo je ve všem lepší než on. Tedy mě. (následuje mnohdy hystericke prskání a řvaní) ovšem také nastupuje entita „Prase“ > rádoby klidný hlas, stejně tak naprosto zbytečný, otravný
Provokace
- entita Debílek
Zahrnuje mnohdy tyto „schématka“ / samply
- byla sepsána poznámka o pachateli
- je třeba poupravit určité části, poznámka je znepřístupněna
- spouští se „Dívejte jak se bojí“
- Následuje kámo, smich, já mu to můžu pouštět donekonečna cháopeš?
- Snaha machrovat, přitom se točí stále stejné nesmysly pořád dokola
- Už teď retardovaný pachatel mnohdy opakuje to, co je zde sepsáno
- „Ale mě nebaví dělat pro každého to stejné“
- Následuje hlupák „Adame, pochop to už“ a jeho scénář o tom, jak mi pořád chcou něco pouštět (ještě nikdy se nestalo, že by opravdu k tomu došlo).
- Vždy se opakuje jedno a to samé > „My ti chceme něco pustit“ > pokud se někdo zaposlouchá > ihned je nějak „náhodou“ přerušeno, či teď se to zrovna nehodí apod. Vždy má vše jediný cíl > zdržovat
Nepiš si to pořád a věnuj se něčemu jinému
- entita Debílek
- důkaz, jaký má pachatel strach z veřejných poznámek
- většinou se spustí při jasném záměru psát si poznámky
- toto vše se odehrává zpravidla v noci
Přesně tak jsem to chtěl
- entita Debílek
- používán zejména při práci se zvuky
- na tu je pachatel velice háklivý
- jakékoliv nastavení = „Přesně tak jsem to chtěl“ > poškozený má být zastrašován / znejistěn
Zabránit získání jakýchkoliv informací
- deviantní jedinec
- že je použita specifický jev / postup je jisté
- zaostalé entity, jakožto loutky, věří každému nesmyslu (že mají telepatickou schopnost, že něco ovládají apod.)
- hlupáci, které se cítí jako nadlidi se zase vztekají, když oběť má snahu dohledávat si specifické informace
- jedním ze scénářu jak tomu zabránit je
- použití co nejotravnějších hlasů
- vytváření co nejnesmyslnějších slovních spojení
- výsledkem je pak třeba nějaká uřvaná kreatura, která při nalezení nějakého článku hystericky řve: „Jo kámo, on nám to všechno najde“, „Já sem ti říkal, že když ho budeme dráždit, tak nám to všechno dohledá“
- Tomuto samozřejmě preventivně předchází pouštění předpřipravených nahrávek, kde hlavní roli nějaký retardovaný šimpanz s hlasem 20 letého mladíka, který se snaží co nejvíc mluvit jako žena. Ten hystericky popisuje (přitom vůbec není komu) jak se „kámo napojil na něčí mozek. Jak přesně vidí to co on. Jak může zkoumat veškerá jeho zákoutí“ + mlaskání apod. + namachrovaný hlas „Jo, mám ho“. Asi má znázorňovat entitu prase, který se baví ovládáním lidí a potřeboval šimpanze, pomocí kterého bude obtěžovat mě (tedy opět pojítko na staré prase > viz entity
- Je vážně komické, čemu jsou někteří jedinci schopni věnovat čas
- Mimo jiné je opět potvrzeno snímání dat z počítače, které je spouštěčem takových samplů
- Samozřejmě, že je ihned spouštěno několik primitivních podprahových informací, které mají vše vysvětlovat jinak
- Toto už se opakuje tak často, že se jen směju, jak se fanatické individua křečovitě snaží za použití takřka sci-fi postupů psychicky zlikvidovat ostravského fotografa
- Následuje spuštění namachrovaných hlasů (děje se vždy v takové situaci), které situaci komentují jako: „No, tak tentokrát to nevyšlo, ale to nevadí“ „Ale to není pravda, on si vymýšlí“
- Zde je velice problémový prvek > snaha představit si intonaci. Ta je totiž zcela zásadní. Změnou intonace lze jednu a tu stejnou větu říct nechutně a taky neškodně. Všímám si toho při zpětném čtení mých poznámek. Mnohokrát se zdá. jakoby poznačený sampl byl neškodný.
- Také jsem si stále více jist, že primární příčinou toho co se děje je jednoduše fakt, že dokážu tyto věci vnímat. Jen prasata, která za tímto stojí nikdy nebyly v tak daleké galaxii. Tam, kde jsou lidé s něčím abstraktním – rozumem.
- Během psaní předchozích odstavců často se opakující schématko: narušovat pozornost komentováním okolních zvuků = vytvářet co nejhloupější spojení. Např. šik = „Co, počkej, on říkal dick? Jako péro? Kááámo, na co se to díváš?
- Následuje scénář spuštění entity, která komentuje předchozí poznámku a snaží se litovat, zesměšňovat pachatele. Jenže – projev je stejně retardovaný a jde jen o změněný hlas. Takže ano, pachatel nadává sám sobě. Takový idiot to je.
- Nyní dochází ke zmatenému přepínání různých hlasů. Lze přirovnat k přepínání stop na CD, poslechnutí prvních slov a přepnutí na další. Cca 4x za sebou.
- Protože si retardovaný šimpanz myslí, že je hrozný frajírek, tak samozřejmě občas během toho slintá do mikrofonu komentáře „On to má tak propracované chápeš?“ „Počkej, já mu tam ještě něco pustím“. Přitom ho absolutně nikdo nemá jakýkoliv zájem poslouchat a toto dělá jen jako maskování trpného momentu. A zjevně si neuvědomuje, že ho takto ještě umocňuje.
- Čeho jsem si zřetelně všiml:
- pachatel počítá, že oběť vnímá všechny hlasy neurčitě
- není schopna se v nich jakkoliv orientovat
- behem prvních pár slov tohoto bodu hned snaha zastrašovat něčím jako „kámo, on se přizná že vše slyší čistě“
- jenže – pachatel má z toho strach.
- jde totiž o to, že mozek si postupně zvykne na tyto specifické zvuky světe a div se, naučí se (alespoň je tomu tak v mém případě) precizně ladit jednotlivé frekvence
- proto často stači vědomě přeladit na vnímání nižších / vyšších frekvencí
- souběžně s tím stoupá rozlišování detailů a schopnost udržet „mušku“ (že?), nitku, vlákno
- a tím pádem lze vnímat naprosto bizarní mentály, kteří nejsou schopni jakkoliv reagovat na takovou situaci. Stále věří, že se vždy ze všeho vykroutí nějakým pazvukem a ztratí se v moři jiných zvuků. Jenže je z toho komická parodie, kde slyšíte pořád jednoho dementa, co mele ABSURDNÍ věty > věta v půlce useknutá, najednou změna tóniny, jakoby napojení jiné věty a po pár slovech ticho a jistota, jak zase elegantně někoho zmátl. Tak se zasměje, oddychne si a pak uslyší „Co to zkoušíš? Vždyť tě pořád slyším. Uvědomuješ si to?“ > reakcí je totální zmatek „Kámo, kámo, já mám problém, co mám dělat? Poraď mi. Kámo“
(jméno), vy ste se zbláznil
- 29 / 09 / 21 / 0:09 + scénáře: specifické řešení případu / čas = problém > testování
- tento zvuk (+ konkrétní hlas) slyšen v šumu během práce
- opakuje se již po několikáté
- lze vnímat jako nějakou snahu předběžné vytváření „dodatečných důkazů“ které napomohou eliminaci jakýchkoliv jiných úvah než „upadek“, který byl však způsoben záměrně
- použité techniky na obou stranách: operantní podmiňování (viz klíčové slova) > low contrast detected > no uvidíme. Pak to asi změním.
Sousedé
- dává „smysl“ dokud do všeho nezačne zasahovat entita Debílek a s ním spojená tlupa dementů
- jde o zásadní prvek celého problému
- velký problém pro člověka, který má značně rozvinutou také emoční inteligenci a kterému v každé této situaci naskakuje v podstatě nespočet kombinací toho, co se může dít a je tak zahlcován sám sebou. Čím chytřejší, tím horší projev (snaha pokrýt několik variant zároveň – viz dále)
- cílem je vyvolávat postupný úpadek oběti
- a to pomocí naprosto primitivních, hloupých entit
- ty neumí / nemají schopnost logického přemýšlení
- přemýšlí pomalu, nahlas, je třeba jim něco stále vysvětlovat
- každý den začíná tak, že během cigarety jsou tyto entity pomocí argumentů zcela rozebrány a není kam / jak pokračovat
Problém tohoto scénáře:
- oběť slyší určité specifické zvuky
- vše je vázáno na konkrétní místo / lokaci (byt/kancelář)
- jak již bylo psáno, postupně dochází ke stále podrobnějšímu mapování zvuků na konkrétní místa (místnost, roh, větráček od počítače)
- bez ohledu na to, zda sousedé něco slyší či nikoliv je oběť neustále udržována ve stavu, že sousedé slyší stejné zvuky
- ačkoliv lze nalézat adekvátní reakce na tuto situaci, vždy velice rychle končí situací, kdy je logické být ticho, či vykonat nějakou akci (např. navštívení tohoto webu > a nastává problém)
- je tak zcela evidentní, že dochází k neustálému OPAKOVÁNÍ toho, co oběť říká
- zároveň se tak děje i ze strany sousedů (bez ohledu na fakt, zda opravdu něco řekli či ne)
- sousedé mají neustále narušovat soustředění (něco slyší, oběť je neustále vykreslována jako problémový prvek, sousedé se snaží zjistit co se děje a oběť slyší, jak někdo zcela nesmyslně reaguji za ni)
- dochází tak k mnoha nepřehledným, zmateným situacím, které jsou zjevnou zábavou pro tupé, primitivní jedince, kteří se baví snahou neustále vyvolávat nějaké konflikty
- taková situace velice narušuje pozornost
- oběť se logicky snaží situaci nějak řešit, ale tak, ať zbytečně nedochází k problému.
1. Oběť ví, že primárně komunikuje s někým kdo snímá zvuky, tedy s pachatelem co se vydává za sousedy
2. Zároveň však často dochází k různým parazitním zvukům, kde se zdá, že sousedé skutečně mohou poslouchat (slyší jinou verzi téhož, reagují na jiné zvuky apod.)
3. Proto se snaží nemluvit příliš sprostě. Poté spíše průběžně sdělovat nějaké zásadní informace
4. Pachatelé si toho jsou vědomi, proto je oběť neustále zahlcena např 4. entitama (různé protichůdné varianty) a neví, která přesně může být ta pravá)
5. Neustále jsou vytvářený scénáře jako:a) sousedé, co poslouchají a řeší co se děje. Navíc mají vazbu na někoho např od policie (vnuk, potomek, kamarád). Ten se snaží pomoct a probíhá např tel. hovor, kde mu sousedé sdělují slyší. Ti si přitom neuvědomují, že neslyší oběť ale jen pachatele, který se za ni vydává (což oběť ví a je-li to možné, způsobí nějaký nárazovity, sílný zvuk > zahvízdá, zařve adresu na web apod. – dochází k rozhození)
b) nějaký důchodce, co jen tak pro zábavu poslouchá sousedy pomocí specifického zařízení. Může být napojen na variantu a) jakožto kamarád, co zjišťuje / mapuje situaci. Vzhledem na celkovou komplexnost se nabízí nespočet různých problémových situací, které lze řešit pouze přednáškou (přečtením webu)
c) do toho zjevně dochází k reálné přítomnosti některých jedinců, kteří jsou za toto zodpovědni a baví se reálným zásahováním do těchto scénářů. Je zde neustálá snaha vyvolat konflikt.
d) v místnosti tu a tam problikne světlo, lze slyšet různá volání okolo (reálná), škrábání něčeho ve stěně, klepání a další podívné zvuky - jak vidno, jde o složitou situaci. Navíc postupně dochází k tomu, že oběť reálně komunikuje. Mluví, argumentuje, přemýšlí nahlas. Jedině tak má jistotu, že jsou vytvářeny nějaké informace a někam doputují. Ale protože nejpravdepodobněji jen k pachatelům, je tomu přizpůsoben také slovník a styl konverzace. To je ale stále negováno přítomností entity soused, která je slušná, oběť slyší a oběť vnímá jako nějakého primitiva či dokonce jakožto pachatele.
- To je oběti samozřejmě líto a průběžně mění styl konverzace. To ale zase znamená > bipolární porucha či schizofrenie > rychlé změny nálad.
Doprovodné zvuky:
- „S kým se tam baví“
- „Dívejte se na to“
- „Počkej, já tam něco slyším“
- atd.
Telefon / Handsfree a zvuk hlasitého hovoru
- běžná situace v autě
- zvuk telefonního hovoru vytváří specifický zvuk (komprimace / malý rozsah frekvencí)
- a právě tento zvuk upoutal mou pozornost při cestě do obchodu
- proto jsem změnil směr, koukám a vidím, že to je jen člověk telefonující v autě
- hned mě napadlo, že i to může být třeba právě jeden z primitivních způsobů, jak někoho obtěžovat
- zvuk byl totiž překvapivě výrazný (a to za dne – většina problémových situací probíhá přes noc)
- člověk mu ale nevěnuje příliš pozornosti. Jde o běžnou součást městského ruchu
- stejný princip by šel použít i pomocí vhodného, levného repráčku co se přilepí na stěnu a obtěžujete např. souseda, o kterém víte, že je na takové zvuky citlivý
- V horším případě jen tak, třeba to někdo uslyší
Mletí úchylných nesmyslů do sluchátek
- entita Debílek
- komentováno jako „on se musí nějak ztrapnit“
- snaha komentovat každý zvuk. Např poslech ASMR relaxačních videích, žena říká sleepy (ospalý) > dement hned slipy, slipy, to je o slipech? + pouštění samplů smích, kde se snaží tento debílek vytvářet iluzi skupiny dalších opic, co se tím baví
- Další scénář spočívá v uchylných poznámkách ke každému zvuku. Např kručení v břiše, dýchání apod.
- Opět vytvořena iluze skupiny nějakých psychopatů. kteří si zkouší svoje schématka. Jeden se tvaří jako vedoucí, druhý je podřízený a pořád se ptá „a jak to děláš?“ > přitom se reálně neděje nic. Jen se otravuje.
- Snaha o co nejúchylnější projev „on má rád takové zvuky? Tak já mu tam zkusím něco na to poskládat“ „Ho to asi dráždí“ „On mi schválně dělá pokusného králíka“ „On si vždycky lehne a rád to poslouchá“ (samozřejmě jsou tím myšlené různé nechutné komentáře apod.)
- Jiná varianta počívá zase v záměrném otravování co největšíma úchylnostma a snaze takto zjistit frekvence, na které člověk reaguje. Zjišťuje se to pomocí prasáren jako „Slyšíš mě? Jo? Já si teďka honím“
- A nyní si představte, že to má poslouchat malé dítě: Viz sekce O co jde (spuštěn sampl „Tak takhle na to chceš jít jo?“) + (jiný hlas „pane Popelko, pane Popelko, to děláme my“)
- spojeno s nějakou chybou
- má být výsledek manipulace
- nastává rychlé narušování pozornosti
- střídání různých frekvenci > viz. Badatelna / Mozek a nepříjemné zvuky
Oni ti to říkají
- entita Debílek
- projevuje se neustále
- cílem je vyvolat u případných svědků (spuštěn sampl: on už to tam má a neví o tom, tak to píše znovu a strašně si přidělává práci)
- existuje mnoho variant toho, co se může dít: pomoc, opakování toho co píšu a se zpožděním pouštění nekomu jinému (a protože je známa jeho reakce – spuštěna v podstatě identickou formou – celek se pak zdá jako probíhající v reálném čase)
- spuštěna opět a zase „nechápající entita“ #podpora? #ego? #vztek? #pozornost?
Snaha šikanovat i za pomalé řešení tohoto problému
- entita Debílek
- toto už je naprostá bizarnost
- pachatel je sám proti sobě
- cílem je pravděpodobně křečovitá snaha znechutit cokoliv
- další možností je vytvořit negativní asociaci s jakoukoliv pomocí
Dement, který si poroučí, co se bude řešit
- entita Debílek
- entita TUPÉ PRASE. Viz sekce ENTITY
- Pokud je možnost, že oběť přemýšlí nad prací, spouští se tento nebo podobné scénáře
- Cílem je znechutit jak práci, tak řešení tohoto obtěžování
- Projevuje se jako odporný, debilní hlas, který si hraje na nějakého manipulátora a ten si poroučí, že se v žádnem případě nebude pracovat a bude se řešit tento „systém“, který mu byl, jakožto jeho „stvořiteli“ odcizen
Všechno už je sepsané, vyřešené / Zbytečně ztrácíš čas
- entita Debílek
- cílem je zabránit nějakému řešení
- negativní asociace
- různé doplňující nahrávky „Oni to mají lepší“ „Já/Oni to mají vyšperkované“
- Během sepisování se spouští scénář „Zájmena“
Zájmena / Já, Oni / Opakování
- poznámky – přepisování toho, co jde slyšet > spouští se nechápající entita (např. jiný poškozený, který toto rovněž slyší)
- cílem je vyvolat nepříjemný pocit díky psaní „já“. Entita se dotazuje, narušuje pozornost
- Podobný princip je použit i při konfliktech přes telefon
- Oběť si např dělá poznámky / Nahrává si co slyší
- Může dojít k situaci, že oběť prochází kolem místa, kde se vyskytuje další oběť a zrovna v momentě kdy říká nějakou často se opakující frázi + použije zájmeno „já“, stane se podezřelým či vyvolá negativní spojitost se svou osobou
My ti to jen připomínáme / Rádce / Pomocník
- snaha obhájit pouštění nesmyslů
- má jít jen o snahu připomínat různé situace
- cílem také může být vytváření / udržování záchranné entity
- jiný úhled pohledu: vytvořit negativní spojitost s jakoukoliv osobou s tímto spojenou – a tedy samozřejmě i se mnou
- další úhled pohledu: kolektivní vědomí #taxikari
Ten kdo vše řeší = pachatel, který má strach z dopadení
- zde netřeba rozepisovat
- tento scénář je nejintenzivnější v případě rozepsaného webu, nejsou pohromadě veškeré potřebné informace
Scénář / Oddalování / Znechucení řešení
- entita Debílek
- pachatel se chlubí jak má vše detailně propracované > reálně o stále stejné sračky / nesmysly (vážený čtenář volí dle toho, co je mu bližší) založené na jednom a tom stejném principu
- jiná varianta: úchylný hlas „on mi udělá takové pekně memento“
- další varianta (většinou, když na tom oběť není dobře – což je v mém případě běžný stav, proto nechápu dle čeho se posuzuje) > oběť si dělá memento a pachatele vzrušuje, že to bude všechno „tak pěkně sepsané“
Scénář / Vyvolávání negativních pocitů
Scénář / Napovídání
Scénář / Vytěžování informací
Scénář / Sranda, bagatelizace
- Neschopnost argumentovat
- Snaha vše přetočit ve srandu
- Vnutit pocit převahy. Pachatel je jakoby stále nad věcí a je to pro něj jen zábava
- Reálně je však vzteky bez sebe, protože je neustále za tupce
- Proto častá snaha zamezit jakékoliv reakci poškozeného či jej vmanévrovat / vyvolat / způsobit nějaký problém, který jej 1. potrestá 2. vyvolá negativní emoce u poškozeného = lepší možnost otravovat, vysmívat se 3. zaměstná jej
- A právě z tohoto důvodu jde v mém případě o naprostý bizár. Já mám zájmů a práce tolik, že by bylo mnohem rozumnější nechat mě prostě v klidu. Ovšem 1. to pachatelé berou jako pocit prohry, avšak zároveň 2. je toto zneužíváno jako další scénář: Problém / Scénář / My mu pomáháme / Poškozený má pouze klid na to dělat co umí
Scénář / Nalezení řešení
- entita Debílek
- Poškozený narazí na něco, co omezuje pachatele (např. zvuk apod.).
- Ihned, jakmile je to možné, dojde ke spuštění rádoby inteligentních proslovů: „Na to jsi mohl přijít už dřív“, „Je s podivem, že jsi na to přišel až teď“, „To jsme mu poradili my“, „To je díky nám“, „Oni mu to řekli“
- Cíl: ponižovat oběť
- Je to další z mnoha ukázek toho, že jsou poslouchány telefony či prostory nic netušících lidí. Odtud pochází řada exotických prvků jako slušná mluva, zajímavé nápady apod.
- Případně se spouští ještě doplňující diskuze o tom, jak moc je toto chování normální a že přece je třeba poškozenému, který je rozumný, vysvětlit (reálně – jen jej co nejvíce ponížit) co udělal špatně.
- Kromě toho, že takové chování není vůbec normální, tak i kdyby – někdo kdo je rozumný a snaží se pomoct poškozenému (a z jakéhokoliv nepochopitelného důvodu to nejde udělat jinak) > nebude se pitvat v tom, co by kdyby, ale bude se snažit postupovat stále vpřed > k řešení a odstranění pachatelů (podobné situace mnohdy spouští scénářek: „To mi vyhrožuješ?“ + neschopnost reagovat na reakci „Ano“)
Scénář / Toto dělá policie
Scénář / Toto je msta těch, které předtím takto otravovala policie a já jakožto slušný člověk v pozici „rukojmého“
Scénář / Nadávání / Toto se nahrává
Scénář / Ponižování / Ostatní to nebaví poslouchat
Scénář / Provokování / Teď mi pusť tohle / Co to je za hnusnou písničku
Scénář / Iluze / Prosby nechte ho být
Scénář / Ponižování / Co tam tříkáš / Děláš hluk
Scénář / Vše co je značeno = bylo špatně pochopeno
Scénář / Nesmíš prozradit, že jim to funguje
Scénář / Já si to testuju
Scénář / Toto je vyšetřování, pomoze a poslouchejte (prasárny) > další varianta – v prasárnách jsou ukryty důležité detaily
Scénář / Nechoďte na ten web (tento) – je to past / je tam vir
Proč to všechno řešíš sám / Dej to na policii
- z mého pohledu jasný záměr zdiskreditovat oběť
- tento názor na základě předešlých zkušeností
Pouštění otravných smyček přes noc / Podsouvání slov, slovních spojení, nadávek
- snaha podsouvat / ovlivňovat sny
- snaha podsouvat určitá slova / nadávky / slovní spojení pomocí stále se opakujících smyček
- zneužito metody: mnoho souběžně hrajících linek / nahrávek > náhodný svědek nemusí tušít, co přesně ten či onen jedinec vnímá (viz sekce O CO JDE)
Ukradli / Zapomněl jsi / Ztratil
- Toto je spojeno vždy se situací zvukovou, či telefonem.
- Něco nelze najít, spouští se hysterické posměšky „Jo, on to tam nechal“ „ty jsi tu peněženku nechal tam a tam“
- A to kolikrát i v případě, že jsem onu věc našel, ale záměrně si ji „nevšiml“
- Pokud dá člověk jasně najevo, že věc našel, tzn přestane hledat atd., najednou vzrůstá nejistota na straně pachatele.
Naprosto nesmyslné blábolení
- pokusy o jakoukoliv formu zdržování
- „To jsi tam toho moc nenapsal“
- „Oni mu radí“ „Kámo“ „Teď ka „
Upoutání pozornosti / Křik
- skupina deviantů či retardovaných primitivů má pocit, že takto bude neustále upoutávat pozornost
- „Adame, poslouchej teď mě“
- „Ty PI.o“ důraz na P
Hezká stránka, ale…
- toto se opakuje pokaždé, když založím nový web / stránku
- najednou jakoby vše psal někdo nový (spuštěna předpřipravená nahrávka: „Cože, on to píše jen jeden?“)
- tzn i přes fakt, že vždy existuje odkaz na web starší, kde jsou veškeré, doposud (spuštěna snaha diktovat vše dopředu) + (tak my se mu snažíme pomáhat a…) + (ku.va, do p.če) sesbírané (spuštěno počkej ještě) + (když to budeš psát takto, bude to nakonec vypadat, že tě otravuje jen občas) + (záměrně řečeno slušně) informace (spuštěno „Kámo, máš to tučně“) + („Jo, dívej se, on…“) > nyní krásně vidět, jak to celou dobu probíhá. Záměrně nepíšu vše. Což je mnohdy umocňováno ještě snahou pouštět několik takových nahrávek současně.
- Takže znovu. I přes fakt, že existuje odkaz na starší web, kde jsou veškeré doposud sesbírané informace, dochází ke spouštění nějakých fiktivních entit, které řeší, že nový web je sice hezký, ale chybí tam mnoho informací a že ten další to má lepší (ale adresa opět nesdělena).
Dětinské opakování stále stejných podprahových informací
- cílem je jen ubohé zdržování
- snaha sdělovat něco, co si zjevně chci zapsat na jiné stránce a tedy nutno překlikávat
- zcela evidentní přehled o tom co dělám (nyní podprahová informace, že vše dělá slepec a předvádí se, jak má dokonalý přehled o situaci)
- dalším cílem je také ztráta koncentrace a nezapsání si nějaké poznámky
Sekvence
- jedná se sesbírané nahrávky od různých lidí
- může se jednat o jiné poškozené / oběti
- (nyní pauza na cigaretu = spuštění : „On jde na cigaretu, aby mu to všechno nadiktovali“ > což samozřejmě není pravda > zjevné překvapení > ticho > není co pustit > „Ale jasné, že je co pustit“ > starší, mužský hlas, prase > dodatečně snaha měnit na mladý) > zde překvapivě krásně vidět, že celá situace je v podstatě jen soubor určitých sekvencí, které se skládají stále do stejných skupin.
Vše zajímavé zničit
- často se děje specifická situace a její zajímavé pojetí
- po určité době lze vnímat to stejné ale permanentní snaha vytvořit co nejnepříjemnější pocit
- V podstatě má vždy stejný průběh: tupé, primitivní, omezené entity
- Těžko posoudit, zda jde o záměr, tzn. snahu co nejvíce zvýraznit fakt, že jde o obtěžování, protože pachatel má pocit, že si to oběť dostatečně neuvědomuje, nebo ukázku rozdílného pojetí a tedy že dané techniky ovládají i normální lidé
Pachatel je sám proti sobě
- řada situací je naprosto nepochopitelných
- a to zejména z toho důvodu, že pachatel je tak fanatický a snaží se „týrat“ za použití stále stejných, opakujících se postupů, že jen urychluje dokončení tohoto webu
- (nyní samozřejmě spuštěn scénář: „Vidíte, díky mě se to celé vyřeší“) >předpokládám, že jde o nějakou dětinskou snahu ponižovat mě, jakožto někoho, kdo to celé podrobně sepisuje. K tomu opět další trapný scénáře:
- „Já si můžu sám za to, že se to děje“
- + „Vidíte, jak jsem ho to naučil, on už ty scénáře vymýšlí sám“
- + „Mě už to sere jen když to čtu“
Automatické napovídání
- když začne oběť něco sepisovat, má být spuštěn automatický systém na napovídání
- další nesmysl, kterým si tupý primitiv obhajuje pouštějí stále stejných nesmyslů
- spuštěn sampl „No, to není tak pravda“ > mužský hlas
- v tomto případě se jednalo o klasické schéma:
- připomenutí některého z důležitých detailů
- předpoklad, že si jej poznačím
- připrava několika dementních poznámek / nahrávek
Snaha o nepřetržitý hovor
- I za cenu totálních blábolů se tupé prasata snaží vytvářet nepřetržitý hovor
- Pravděpodobně předpokládají, že jsem na dané zvuky tak naučený, že poté nejsem schopen přemýšlet nad ničím jiným
- Mnohdy lze zřetelně vnímat snahu spouštět další větu, aniž by byla pořádně ukončena věta předchozí. A to jen proto, abych se náhodou „nezaposlouchal“ do něčeho jiného
Oddělení linek / svědků
- (spuštěn sampl „Dívejte, jak si to tam hnedka napíše“)
- děje se velice často
- použito v případě, že hrozí situace, kdy dvě oběti budou poslouchat stejnou linku ale jsou na různých místech
- základním prvkem je opět rezonanční šum / chorus
- to vytváří hlas (např ženský, mužský)
- lze vnímat vnucování stoupající či klesající frekvence (každý vnímá jinou)
- Takto dojde k oddelění linek
(zde bude zvuková ukázka)
Otravování při poslechu hudby / videa / vibrující nábytek
- retardované prase takto „trestá“ své oběti
- je zde totiž předpoklad, že oběť bude poslouchat video / hudbu / přednášku > a tedy např leží. Co je hlavní – nebude reagovat
- lze tedy vnímat urputnou snahu narušovat poslech komentováním slov, která ve videu zazní. Zejména co nejvíce primitivní spojování určitých slov
- V těchto momentech lze také vnímat VF pískání ve sluchátkách
- Vibrující / rezonující nábytek (např postel, pohovka)
- Jedná se o podobnou vibraci, kterou lze cítit na notebooku, na kterém píšu tyto poznámky. Po odpojení od elektrické sítě vibrace přestane. A zároveň – notebook NEVIBRUJE po každém připojení do sítě.
- (spuštěn sampl „Ty zm.de jeden“ > hystericky, vzteklý, starší hlas)