Skip links

Rychlé poznámky

[row h_align=“center“] [col span=“10″ span__sm=“12″] Zde si píšu rychlé poznámky, nápady, situace které souvisí s tímto problémem. [/col] [/row] [row h_align=“center“] [col span=“10″ span__sm=“12″] Stál jsem na balkóně a kolem procházel člověk venčícího psa. Ten se najednou zastavil a začal štěkat. Tedy to stejné jako s naším psem. Současně s tím se začal přerušovat signál v BT sluchátkách.

25.7. Příchod do bytu, cvaknutí vypínačem a poté ihned spuštění hlasu, který úchylným tónem komentuje nesmysly (jako vždy mě má nasrat). Ale já světlo nerozsvítil a šel do jiné místnosti a tedy šla jasně vnímat chyba, s kterou se nepočítalo (a tedy komentování něčeho co nedělám, čehož si ale vzápětí někdo všiml a hlas se vypl). Samozřejmě při psaní této poznámky se někdo snaží toto zamaskovat a opět „si jenom něco zouší a bylo to součástí plánu“.

11.8. – stále intenzivněji vnímán zvuk, který má jakoby nepravidelný rytmus, ale jde o opakující se smyčku. Lze přirovnat např k rolničkám. Je možné, že jde o metodu, jak člověku vnutit určitý rytmus, který je poté využíván jako konstrukce pro „hlasy“.

Co se týče NF zvuků, mám určitou teorii (podloženou osobní zkušeností), ale o té asi nechci psát zde. Ovšem vysvětlovalo by to takovou odlišnost v ostravském projevu.

27.7. Už se ani nedá popsat, jak primitivní, hystercký a ubohý někdo dokáže být za situace, kdy se snaží někoho otravovat a je všem akorát pro smích. Nepomáhá ani jedno z jeho ubohých schémat. Některé začínají např:

My si myslíme, že jsi se zbláznil
Dívejte se (jak je sprostý např)
Ty jsi takový pěkný (taková pěkná?)
Kámo ….
My jsme v prdeli…
A co teď…
A co mu mám říct?
No to si děláš prdel
Tak copak mi chceš napsat?
Ty mi dáváš tolik informací
A co tím jako dokážeš?
Tak co jsi zjistil?
Kámo, přestaň už s tím.
Nechte ho už být.
On si to dělá sám.
Poslechni si něco jiného.

Vše pouštěno naprosto nelogicky / hystericky.

Vždy jedna strana musí být „kamarád“.

Zakázal jsem si všechny multicast služby ve Firewallu (mělo odezvu). Poté obtěžování NF (možná infra) zvukem (vlnící se obraz) avšak zároveň i nárazovité pískání v uších. Do toho urputná snaha o přerušování signálu u BT sluchátek.

25. 7. – zhruba kolem 2:30 – z ničeho nic opět hlasitější VF pískání v uších. A to náhodou na základě předchozí situace. Možná také snaha, abych si nevšímal VF pískání procesoru/graf. karty při pohybu kurzorem.

[/col]

[/row]