Pachatelé šílí vzteky, proto neustále narušují činnost jak jen mohou. Občas se tedy vyskytují chyby.
Pokračujte na
Vizualizace. Přemýšlení inteligentního člověka a přemýšlení blbce.
Pachatelé šílí vzteky, proto neustále narušují činnost jak jen mohou. Občas se tedy vyskytují chyby.
Vizualizace. Přemýšlení inteligentního člověka a přemýšlení blbce.
Textový záznam:
Člověk, který neví oč jde a najednou “naladí” pomocí zvuku ve sluchátkách nějaký “rozhovor” pravděpodobně zkusí poslouchat oč jde. Ten, kdo ví oč jde, má být neustále rozptylován řadou “informací” a neví co případně může / nemusí být důležité. Já po dlouhé době vím, že všechno je pořád dokola a důležité není nic.
Nejsem fanatik. Jsem normální člověk, který tyto věci taky nějak zásadně neřešil. Jenže poté se objevil problém a já začal zjišťovat, že je až bizarní, jak moc jednoduché je získat přístup do něčího počítače vs. postoj lidí ke snaze na toto upozornit.
Hackování je mnohem snažší než si většina lidí myslí. I naprostý laik může během chvilky najít na internetu informace, jak se někomu dostat do počítače / telefonu.
Poté jde zpravidla o získávání citlivých, osobních dat (keylogger – zaznamenává stisk každé klávesy a tajně posílá na zvolenou adresu nebo email). Běžný uživatel v podstatě nemá absolutně šanci cokoliv odhalit. Málokdo věnuje takovým tématům pozornost a postupně tak narůstá problém, o kterém se dlouhodobě neví. Zpravidla se každý podobným informacím zasměje.
To není domněnka, to je jednoduše fakt, na který jsem přišel díky problému, který dlouhodobě řeším. Viz sekce Gangstalking.
Obsah mého webu je možná pro některé překvapující, zvláštní, u jiných budí rozpaky a další zase obdivují fotky.
Podstatné je, že to vše, o čem píšu se skutečně děje. A je zajímavé na kolik věcí člověk příjde, dostane-li se do nestandardní situace. Minimálně si začne všímat jak moc je dnešní svět vlastně anonymní.
Informace zde publikované jsou možná světový uníkát (ano, víceméně to píšu jako provokaci, ale zatím mi nikdo nic z toho nevyvrátil :)) a pokud si dáte tu práci a vše prostudujete, jsem si jist, že to změní váš pohled na svět.
Přiznám se, že jsem dlouho přemýšlel, zda vše psát veřejně či nikoliv.
Dle mého názoru je přednější sdílet zajímavé myšlenky, snažit se pomoci jak sobě tak ostatním a něco změnit. Klidně třeba dějiny :).
To bude hlavní téma následujících dnů :).
Už mi je normálně špatně z toho na co pořád narážím. Jak jsou řešeny pluginy pro wordpress, administrace wordpressu. Když si chcete udělat něco svého, tak dřív nejspíš zešílíte. A co je nejhorší, opravdu pak zjistíte, že to skutečně nedává absolutně smysl. Vše jde naprosto jinak, mnohem lépe, jednoduduššeji.
A to jsem laik. Jak to?
Btw: video krásně znázorňuje situaci kdy lze přidat boxík a ten se uloží do CSV. Ano, souboru 🙂
Co to, tvl, co to je? Proč je ten kód na 3 A4ky? A co to dělá? Vždyť je to tutoriál. A hned pod tím borec co to radí udělat jinak.
K tomu vždy slohovka, kterou jsem NIKDY nepřečetl = stačí mi jen okýnka s kódem a k tomu info o použitých proměnných / funkcích apod.
A pak si sám udělám pěknou, funkční věc, má to 10 KB!!!!!!, Accordion, který jsem nikde takto neviděl, je na 6 řádku CSS a funguje krásně. Tak co to je?
Elementor do WordPressu, WP Bakery. Co to je za obludnosti? To je jak spouštění windows než se to načte (při přidávání každého příspěvku!!!). Ano, wordpress jsem doposud doporučoval, ale spíš jen pro učité principy
Facebook > na ten už mám asi málo výkonný počítač. Zvládá akorát tak nějaké, ne zas tak staré, 3D hry. Alespoň apka do mobilu má už jen 45 MB. Ale i tak. Proč?
Už jsem s tím začal. A normálně udělám alternativní admin pro wordpress a budu ho prodávat na CodeKaňon nebo co to tam je. A bude umět jenom to, co je třeba. A ještě k tomu příjemně. Pak pluginy. A všechny tahat na okýnka / boxíky. Jako mám tady.
Později více rozepíšu co šíleného se da s tak jednoduchou věcí, jako je boxíček se stínečkem dělat. A možná jednou příjde doba, kdy prostě lidi řeknou “No, asi opravdu začnem přemýšlet nad obsahem. Informacema. Co by tak ty lidi o té naši kompany zajímalo? Možná, je to odvážné, ale možná bychom fakt mohli zkusit lepší fotky a napsat to nějak jako že vtipně. Lidsky.”
Chtěl jsem si zkusit, jak bude znít, když vytvořím řeč jen pomocí zvuků jednotlivých písmen ABECEDY. Nečekal jsem nic použitelného, proto jsem to nějaký čas odkládal. Výsledek mě však hodně překvapil. Zejména po aplikování pár efektů.
Během pokusů jak jednotlivá písmena vzájemně reagují se však opět přihlásilo téma: Gangstalking. Pachatelé mohli doslova zešílet. Pojal jsem podezření, že jde o nějakou spojitost, která se pachatelům nelíbí. Začlo mě to tedy více bavit.
Následující ukázka postupně zvýrazňuje lovecokamziku cé zet. Záměrně rytmicky uděláno tak, že se slova překrývají. tzn., když je řečeno cé zet zároveň už také zní “lovec…”. Lze tak dosáhnout zajímavých výsledků a rytmických zvukových smyček. A nebo je využít primitivním způsobem v podobě obtěžujícího zvuku, kde určitá slova vnímá jen poškozený jelikož zní současně se zvukem ventilátoru od počítače.
Přední český vědec, teoretik, filozof.
Jako první v ČR začal propagovat pokrokové teorie, které souvisí s fenoménem slyšení hlasů. Konkrétně jde o předpoklad, že hlasy patří žijícím lidem.
Na základě těchto informací budou později některé z neexistujících hlasů reálně dopadeny a rozkryje se rozsáhlá trestná činnost s tímto související (celosvětově označována např. jako Gangstalking). Rovněž si lidé začnou uvědomovat rozsah / řadu prvků, které s tímto souvisí.
UPDATE: Dnes se povedlo zmapovat postup, jakým se vytváří řada obtěžujících nahrávek. Při té příležitostí vznikla ve volném čase zajímavá alternativa k běžně dostupné syntéze hlasu. Je specifická tím, že vše funguje na cca 30 zvukových souborech + umožňuje pracovat s emocema. Podrobnosti se připravují.
Kolegové, kteří jsou prý jen fikce, vydali zprávu, že již dokončili výzkum v oblasti "Nač družice, když to jde jinak, Josefe." a mají funkční protoyp specifického zařízení. Před několika lety.
podrobnostiV poslední době se také podařilo prokázat, že hudebníci ve srovnání s nehudebníky mají díky svému tréninku podstatně lepší výsledky v testech rozeznání řeči v šumu, dále lepší schopnost frekvenční diskriminace, tedy schopnost rozeznat rozdíly ve frekvenci tónů, a také lepší pracovní paměť, tj. schopnost si rychle zapamatovat sled dějů.
Kromě toho několik studií prokázalo, že hudebníci na rozdíl od nehudebníků více aktivují svůj zpětnovazební, tzv. olivokochleární systém. Ve sluchovém systému mozku se totiž vyskytuje velké množství nervových vláken, jež vytvářejí zpětnovazební okruhy – kontrolují zpracování informace shora.
Panoramatická fotografie Dolní oblasti Vítkovic.
Obraz / Tisk na plátno / 120 x 40 cm skladem.
Cena 1 490 Kč
Kvalitní plátno s krásnou strukturou napnuté na dřevěný rám ze smrkového dřeva nebo prémiový papír Fomei.
Tisk na plátno
120 x 40 cm
1 690 Kč
150 x 50 cm
2 390 Kč
200 x 70 cm
3 290 Kč
Většina lidí netuší, co přesně dodává filmu tu správnou atmosféru. Jak to, že se záběry, které pořídíte třeba vy tak moc liší od těch filmových. Odpovědí je právě color grading. Obor, který se věnuje barevnému podání toho, či onoho snímku.
A lze jej nalézt i u fotek. Podívejte se na pár ukázek.
Jedna z mých fotografií. Před a po úpravě barevého podání.
Fotografie před úpravou barev.
Finální výsledek.
Ještě jedna ukázka. Fotografie Ostrava 36 (Bolt tower / DOV)
Fotografie před úpravou barev.
Finální výsledek.
Příště ukážu. jak přesně taková úprava probíhá.
Nejprve nanečisto.
Další z témat, které běžně neřešíte, protože to není nic, co by se vás týkalo :)).
Je to však jeden z mnoha náznaků toho, že lidé jsou skutečně určitým způsobem propojeni. Jen řada pocitů, souvislostí atd. je zanesena hromadou nesmyslných, závádějících, lživých informací. Je to něco jako eshop od…teda špatně odladěný kód, na který se po mnoho let jen nesystematicky nabalují nové a nové funkce, které se musí navíc různě ohýbat atd.
Rozbalte příspěvek a přečtěte si více.
Krok 1