Rezonance / Důležitý detail

Tentokrát se zmíním o poněkud šílenějším aspektu toho, co zažívám poslední roky. Nejvíc citelné to bylo včera. Zjistil jsem, že mnohé hlasy, či parazitní zvuky jsou vytvářeny spojením šumu a nějakého jednoduššího tónu, či skupiny tónů.

Jenže!

Je dokonce možné, že ony hlasy se, mimo jiné, snaží zejména znechutit poslech určitých frekvencí / rezonancí, které na člověka působí pozitivně. Lze totiž nastavit zvuk, který vám takřka neslyšitelně kmitá v šumu, jenž se obecně poslouchá vždy dobře. Zvlášť, když pochopíte, jak nastavovat šum poněkud odlišným způsobem. Poté zní až neuvěřitelně příjemně.

Dvě strany

Také to víceméně koresponduje se situací. Dlouhodobě vnímám snahu něco lidem sdělit, ukázat, naznačit. Ale tak, aby na to přišel každý sám. Jde totiž o dosti subjektivně vnímaný prvek – rezonanci, která je člověku příjemná. A souvisí s tím mnoho dalších zajímavostí.

Tato strana NEMLUVÍ. Neprojevuje se pomocí nějakých hlasů, co pořád melou. A možná to vnímám jako DRUHOU STRANU, protože….

Vedle toho je zde skupina naprosto odporných, nechutných, retardovaných tupců, kteří jsou neustále fanaticky posedlí myšlenkou, že budou manipulovat s lidma. Jediné, co jsou tyto emoční vakua schopné vymyslet je akorát tak to, že ovlivní něčí rozhodnutí způsobem, kdy člověku sprostě nadávají a v podstatě na něj křičí – avšak pomocí specifických zvuků, které člověk nemusí slyšet, ale vnímá je. Možná to určitým způsobem funguje zejména tehdy, když o tom člověk neví. Viz příspěvek Zvuk, který neslyšíte, ale mozek vnímá slova

Tyto prasata najednou zjistí, že já tyto specifické jevy vnímám, chápu a snažím se je rozebírat. Takže mě neustále obtěžují, chtějí vědět co a jak dělám, Neustále mě zahlcují odpornýma zvukama jen proto, aby mě donutily hledat něco příjemnéjšího, co následně zkusí zneužít.

A tyto individua se projevují ZEJMÉNA TÍM, ŽE MLUVÍ / VYTVÁŘÍ HLASY. Dalším klasickým příznakem je snaha “přisát” se na něco pozitivně vnímaného, a následně člověka obtěžovat. Tyto hovada a devinantní žumpy také zjistili, že je zde “něco”, co lidi zajímá, vnímají to pozitivně, má to určitý rytmus a že to nemluví. Takže se snaží pasovat do role nějakých šamanů, bohů, energií a obkecávat něco, co s nima absolutně nesouvisí. Aby hned následně dodali “A pošleš mi fotku nějakých koziček jo? Jooo?”.

A pozor – za takové situace neustále vznikají místa, kde člověk naprosto automaticky očekává nějaký “komentář”. Něco co jej povzbudí. Avšak pokud to budu brát stejným měřítkem – poté v situaci, kdy by takový komentář pomohl víc než kdy jindy dojde na situaci, kdy každý hlas jen tupě blekotá, neví co říct, popisuje situaci doslovně takto:

Hlas: “TO, A TO, PROTOŽE TAKHLE.”
Já: “Tvl, co to je za informaci?”
Hlas / klasické schéma: “Pane Popelka, vy nemůžete být tak sprostý” > “Můžu jsem tu sám….”
Hlas / zmatek: “No já to tak musím říkat, to pochopíte potom.”

A tak jsem si včera chvilku hrál s frekvenčním generátorem a najednou…..

Pokračování v příspěvku Magnetické pole,