Skip links

Obrazy z fotek

[section bg_color=“rgb(228, 228, 228)“ padding=“0px“] [row style=“collapse“] [col span__sm=“12″] [ux_image id=“3466″ image_size=“original“] [/col] [/row] [/section] [section padding=“100px“] [row style=“large“ h_align=“center“] [col span=“10″ span__sm=“12″]

Obrazy z fotek

Z fotek lze vyrobit obraz. A to buď tiskem na plátno, které se napne na dřevěný rám nebo na papír, který se případně zarámuje. Samotný tisk na papír je relativně levný, proto není problém jednou za čas změnit motiv. Společně s rámem vychází cenově cca stejně jako tisk na plátno + blindrám. Cena se odvíjí od rozměru.

[gap height=“60px“] [/col] [col span__sm=“12″] [ux_stack gap=“1″] [ux_image id=“3469″] [ux_image id=“3470″] [ux_image id=“3471″] [/ux_stack] [/col] [col span=“8″ span__sm=“12″] [gap height=“60px“] [ux_stack direction=“col“ distribute=“center“ align=“baseline“ gap=“4.5″] [ux_text]

Tisk na plátno

Kvalitní plátno s krásnou strukturou napnuté na dřevěný rám ze smrkového dřeva. Rám je určen přímo pro plátna. Pomocí klínků lze plátno v případě potřeby jednoduše znovu napnout. Motiv pokračuje i po stranách. Tloušťka strany 2cm. Rám tedy není vidět (proto tvz. blindrám). Obraz je lehký, ale zároveň bytelný. Lze rovnou pověsit.
[/ux_text] [ux_text]

Tisk na papír

Prémiový polomatný materiál FomeiJet PRO Pearl 265 g/ m² je oblíbený fotografický papír s RC podložkou. Nabízí vysokou barevnou přesnost a dlouhodobou stabilitu vlastností materiálu. Fotografie je po vytisknutí okamžitě suchá a odolná proti povrchovému poškození.
[/ux_text] [/ux_stack] [/col] [/row] [/section]