Skip links

Něco je špatně

[section] [row col_style=“divided“] [col span__sm=“12″]

Aktuálně je situace taková, že vzrůstá určitá zoufalost na straně pachatelů. Již není nic, co by mě nějak znervózńovalo. 

Zbývá už tedy pouze jedna taktika a to obtěžování co největší debilitou. Tedy snaha o to, abych permanentně slyšel hlasy, které vedou tak nepochopitelně tragické debaty, že normálního člověka to jednoduše nasere. To by ideálně mělo vést k nějaké diskreditující situaci. To samozřejmě vím a jsem schopný se ovládat natolik, že v podstatě dochází jen k otupování vzteku + možnost všímat si určitých detailů. Navíc celkově jde o určité nárazovité výpady, které vždy např do druhého dne utichnou. 

Existuje několik možností co by se mohlo dít.

  • někdo se snaží záměrně vytvářet tupé entity, aby se nikdo nesoustředil na něj
  • někdo záměrně manipuluje s postiženýma lidma, kteří uvěří nějaké lži
  • někdo se snaží vyvolat u mě vztek, abych se, jakožto hrozba, znemožnil
  • retardovaný jedinec zjistil možnosti určitého jevu a otravuje okolí. 

Mnoho situací jsou reakce na mé chování (zejména zvuky). Ale stále si všímám mnoha detailů, které někdo může zjistit pouze tak, že by měl přístup ke kamerám.

Abych byl upřímný, vzhledem k tomu, jak jsou sítě nezabezpečené bych se vůbec nedivil, kdyby někdo znal postup, jakým se nabourat do počítače, který funguje jako centrální jednotka pro kamery (např ve firmě). Skenování portů? Štěstí? Ne vždy se povede, ale zabezpečení se řeší dost málo.

Běžný člověk absolutně nepřemýšlí nad tím, že může mít nabouraný počítač. Minimálně do chvíle, než začne „být nějaký pomalý a sekat se“. Vir se nemusí nijak projevovat.

Scénáře

nejsem si jistý, zda jde o snahu co nejvíce zmást okolí, něčí zvrácenou zábavu, důsledek retardace, ale ještě stále se někdo snaží vymýšlet různé příběhy o tom, co se děje. Zde si tedy značím to, co jsem někde nějak pochytil. Třeba to někomu pomůže, třeba někdo dělá to stejné a bude tedy mnohem průkaznější, že se to opravdu dělo. 

U těchto scénářů se stále opakuje jedna a tatáž věc. Hysterická/fanatická ale také dětinská a primitivní snaha, abych se cítil špatně, ukřivděně. Protože většina těchto schémat se opakuje stále dokola, začínají se přidávat nové, snad ještě primitivnější.

 

– člověk si začne dělat poznámky > neustále opakování jména / vnucování toho, že takto dochází k potvrzení co a jak vnímám
– pokud se přestane, začne po chvilce vysmívání: Dívejte se, jak se bojí
– pomocí fiktivních entit v podstatě neustálá snaha vyvolávat situaci, že je člověk pod drobnohledem. Za jistých okolností by teoreticky mohlo dávat smysl (soused/někdo z okolí slyší totéž a snaží se zjistit oč jde). Avšak je tak fanaticky zneužíváno, že došlo do bizarnosti: Lidé z okolí neustále řeší oč jde, snaží se zjistit co znamená ten či onen můj pohyb. Avšak raději tráví takto každý den už cca rok, ale zeptat se nepříjdou. Reálně se samozřejmě takto pravděpodobně až na 1-2 případy neděje. Vždy ovšem existuje možnost, že v některý moment někdo zahlédl jak stojím před domem, je zároveň obtěžován a cílem je, abych se choval podezřele.
– neustálé nucení do okamžitého řešení, či dotazování se, proč neřeším. Opět tedy bizár: 5-10 lidí neustále trpí a nechápou, proč to neřeším.
– pokud vstanu od počítače (pravděpodobně zvuk – ale občas mám vypnutý tel), ihned reakce „a teď pojď na cigaretu. Vídíte jak je poslušný“
– všechny tyto hovadiny se dějí nejvíce v momentech, kdy člověk nereaguje. V případě, že začne: logické dotazy, připomínání primitivnosti celého chování, neschopnosti adekvátně reagovat. Zde další navazující schémata

– při nastavení určitého tónu bylo jasně zřetelné, že +-1-2 Hz se vyskytuje tatáž frekvence (vlnění, které nastavá, když se dvě frekvence sbíhají)
– již zcela přiznané spouštění VF pískání včetně impulsovitých projevů
– celkově jde samozřejmě zejména o vyvolání vzteku a diskreditující situace. Jde totiž o snahu psychicky mě týrat, avšak bez očekáváné reakce.
– nejproblémovější je konkrétní dům. Z něj pochází nejvíce nelogických událostí a podezřelých detailů (komentování určitých věcí, které jsou vidět jen z onoho úhlu přes balkónové dveře – zde víceméně spoléhání se na to, že nevím o který byt přesně jde). Z tohoto směru i mnohdy jakoby napojení reálného hlasu, který je v noci slyšet na nějakou „linku/větu“, která je říkána jinak.
– protože je zde prvek fiktivních entit, je samozřejmě neustále opakováno „to se jen tak zdá“. V tomto případě však vždy vypadá spíše jako zneužívání tohoto efektu. A samozřejmě stejně tak snaha o vytváření situací, že v onom domě bydlí někdo, kdo o všem ví a je tedy záměrně vykreslován v negativním světle (a to stejné se děje i u mě. „S tím rozdílem, že“ já se snažím vše opravdu řešit a mnohdy na sebe upozorňuji (zapískání, telefonování k tématu. zazvonění o zábradlí, morseovka)

Vyhrožování/vztekání se ať okamžitě opustím nastavené frekvence, nadávání „tak ty si takhle posloucháš sousedy ty hajzle“, „proč se pořád snaží poslouchat?“, „já nechci, ať někdo ví co tu říkám“. Reálně jde o narušování hudby v mém telefonu. Takže opět další bizár.

Obecně člověka sere akorát to, že je někdo tak neuvěřitelný debil, že i když je naprosto jasně v situaci, kdy je zcela jasné co se právě děje, opět začne spouštět již 100x ohrané samply.

 

entity: sadista/manipulátor, fiktivní sadista co chce zjistit kdo za tím stojí, debil, loutky, puberťáci co se baví otravováním někoho, o kom mají zcela mylně informace, puberťáci, co otravují „konkurenci ve focení“, protože chcou po škole/vezení využít všechny edukativní schémata

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″]

6.10.2020 Každá věta ubírá nějaký kredit, který chce někdo vypotřebovat (4 roky)

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [/col] [/row] [row] [col span__sm=“12″]

Hlasy v telefonu

[/col] [col span=“4″ span__sm=“12″]

Zde je nejzásadnější to, že hlasy reagují na to, co říkám. 

[/col] [col span=“4″ span__sm=“12″] [/col] [/row] [/section]