Ohraná snaha vytvářet negativní atmosféru.

#nesečaje

Oproti tomu jsou zde situace, které se dají definovat jako panická a naprosto křečovitá snaha mě vyprovokovat k afektu.

To se projevuje jako hysterické řvaní bizarních informací, vztekání se, že nereaguju, neustálá snaha vnucovat se, upoutávat pozornost, říkat "Jo, už ho mám, už mě slyší" aniž by to byla pravda (opakuje se pravidelně ). 

Jsou zmiňování konkrétní jedinci. 

Někteří např pracovali pro vezeňskou službu a dostali se do kontaktu přimo s jedinci, kteří vytváří některé z nahrávek, co jsou následně vysílány. Toto dělají vědomě. Někteří si uvědomují co přesně se děje, někteří pravděpodobně ne. Zejména pak prvek "reálnost" zpětné vazby (tedy oběti, které mají slyšet to, co tito jedinci namlouvají). Je snímáno vzdáleně (vím jak), proto situace reálně vypadá tak, že někdo sedí např. sám v místnosti a mluví v podstatě nesmysly či na imaginární osoby. A právě s takovou situací přišli někteří členové vezeňské služby do kontaktu = bavení se tím, co některý z vězňů často dělá. 

S tímto se já osobně potýkám již několik let, takže než bude kdokoliv soudit, nechť si přečte vše, co mám sepsané.

Zejména na https://www.lovecokamziku.cz (a mnohé bohužel neveřejně, díky zmatkům, nemožnosti se soustředit apod.). Avšak dost na to, aby bylo jasné, oč jde. 

Dále je mi tvrzeno, že dochází neustále ke zneužívání mého hlasu. 

Jde zejména o informace obsažené v něm (slušnost, klid, empatie). Poté jej použíje nějaké pedofilní tupé prase jako podkres a páni inženýři se hned s radostí podílí na likvidaci všech čechů prozrazením zásadních detailů co a jak. V mém případě naštěstí tyto informace statečně střeží.

A že to mám zkreslené? Jistě. Ono je jinak všude strašně fajn, živo, všichni veselí. Jako by to bylo včera, co jsem byl na Stodolní, za letního večera tak 17 let zpět. 

A co ti, kteří se pořád vydávají za "tiché společníky" a jsou rovněž pořád "na drátě?" 

Takový ti zapálení antenkáři. Pak staří, pak nevidomí, pak raději až z Polska nebo ideálně ještě dál. Pak Mormoni, pak hluší (a rezonance či přepis hlasu na text). Prostě kdokoliv, koho má být všem líto. 

Zvuk: Kááámo, kááámo hej (cvak > má evokovat polknutí, nebo specifické, otravné gesto nějaké tupé hysterky)

vysoký, uřvaný, dívčí hlas (pravděpodobně opět staré prase a efekt aplikovaný na hlas)

Mám toho už dost. Proto popisuju celou situaci naprosto otevřeně tak, jak probíhá. 

A je mi úplně jedno, že to bude číst nějaký blbec, který si z toho vezme akorát tak "on se zbláznil" = bude další z opiček co neumí přemýšlet. To samozřjmě znamená, že podle pachatelů jsem už "kámo úplně v p.či" a pouští mi zvuky různých hekání, řev silně retardovaných jedinců (které si opět nahráli pomocí nezákonného narušování soukromí). 

A MIMOCHODEM - UŹ CHÁPETE, PROČ TOLIK LIDÍ POUŽÍVÁ "KÁMO?"

Scénář: Sledování počítače a "Co jsi mi chtěl napsat?"

Spustí se v momentě, kdy např otevřu poznámky, ale nakonec se začnu věnovat něčemu jinému. Právě tyto naprosto zbytečné situace jsou tím, na co se prasata nejvíc soustředí (nevtírej > myšleno na homouše, co se hned snaží přitakávat a celou věc zapáleně, odporným, tupým hlasem řešit).


Různé scénáře, kde se spouští zvuky jako "Dívejte jak se bojí", "Co jsi mi chtěl napsat" apod.  

Skupina těch největších teploušů, a různě postižených debílků, kteří se vždy sejdou a vzájemně se podporují v tom, jak jsou drsňáci co týrají mě, jakožto odpad společnosti.  Jste jen odporné hovna co se bojí, slintají, nemůžou se hýbat (platí jen pro některé případy samozřejmě)

A právě tyto NON STOP (a zejména v noci) čumí na to, co dělám na počítači a neustále komentují každé kliknutí myši. Protože už bych měl chcípnout. "on za to ručí kámo" (zrovna toto je naprostý lidský odpad, který se neustále snaží zakecávat každou zmíňku o tom, že je odporný, pokřivený zmetek na vozíku, co se mstí všem okolo). A co na to pan Štolba? 

Jak to, že se doposud na toto nepřišlo?

Protože jsou lidi tupci. To je jedna věc. Další - prasata neustále obtěžují každého, kdo se snaží vše nějak řešit. Dále - vše je postaveno na prvcích, které se komplikovaně dokazuji, takže dřív, než se povede někomu sdělit a dokázat, že se děje to co se děje, tak to většinou končí tragédií. 

Proto se někteří z mentálů, co mě otravují pořád ukájí tím, jak zde bude všechno popsáno a "oni mě utýrají kámo, chápeš" a pak budou společně masturbovat při poslechu pozůstalých nebo opět fiktivních nahrávek, kde budou slyšet jen hysterické výkřiky, jak právě někdo našel mé tělo. 

Ano, toto se skutečně opakovaně děje. Naštěstí lze jasně poznat, že to vše nahrávají zasrané tupé hyeny.  

Zasraní homouši a pedofilové

Neustále lze slyšet odporné chcípáky, kteří si léčí své komplexy a mindráky pomocí hrubých hlasů a něco si dokazují. Pak řeší "já jsem telepat, vidíš moje péro?", "či případně jak se dá vysílat taková rezonance, že všichnni pedofilové už hoří nedočkavostí. Rovněž všechny tyhlety prasata pořád řeší, jak přes telefon pouštět podprahové zvuky dětem. V podstatě identický princip jako se odehrává u mě (či jeden z nich).

Ti stejní sráči, kteří obtěžují mě a jiné lidi jsou ti samí, co se neustále vtírají a chtějí abych na něco přišel, něco vymyslel, věnoval se něčemu jinému, než práci či povinnostem. 

Nejaky kratky text

Neustále jsem napadán za to, když píšu cokoliv zajímavého. 

Tím pádem totiž prozrazuji "systém", který mi pomáhá a dle prasat "Kámo, oni ho pak nechají být a my si ho v klidečku dorazíme chápeš?"

Průběžně samozřejmě samply, které zapáleně řeší tyto poznámky a to, jak jsem se zbláznil. 

Je to podrobně rozepisovaný trestný čin. 

Proč píšu tuhle poznámku. 

Retardované prase si řeklo, že splní ten nejdlouhodobější a strategicky nejnáročnější úkol a zkusí mě otravovat non-stop jen aby mohlo pak připomenout nějakou hovadinu. Jako třeba, že včera jsem se vysmál jeho úchylným touhám aby vše bylo zaznamenáno podrobně na webu. 

V tu chvíli se na scénu dostaví vždy fanatický otec, který přišel o dítě apod. Nově to má být Dalibor (kamarád od otce). Před tím dlouhodobě otec dívky (např B. > spáchala sebevraždu).

Neustále se odehrává situace, kdy lze slyšet určitý typ informací. A ten je záměrně přemlouván křikem, agresivním tónem. 

Nicméně vše lze spojit s jedním konkrétním typem zvuku / projevu / rezonance. Typy hlasů (a zejména ten, který zní jako 13 letý chcípáček, co všechny uráží - reálně se nejspíš bude jednat o prase, které má na svědomí několik lidských životů)  a jejich projevy / styl mluvy se neustále opakují. To, co případně dává smysl se odehrává odlišným způsobem (takřka neslyšitelně, což skupina prasat, která se mi snaží mlít i do zvuku ventilátoru, neustále přeřvává)

Snažím se dokončit důležitou práci.

Samozřejmě jsem neustále zahlcován sračkama o nějakých programátorech, kteří se neustále vysmívají skriptu co jsem napsal, k tomu si pořád pouští nějaké melodie, které udělané VŽDY stejným zvukem. Na ten už jsem alergický. 

Vydávání se za blízké osoby (hlas). Záměrné vytváření naprosto zcestných situací. 

Poté snaha oběť dorazit tím, že se na něco upne a zjistí, že to byli jen pachatelé. (Nyní snaha o vtip - v případě scénáře exekutoři - prý naštěstí)

Teď samozřejmě 4 vteřiny po dopsání předchozí poznámky nastupují stejně retardovaní "spasitelé". 

Vše se tedy začne jevit jako smnímání zvuků z nějakého nápravného zařízení, kde několik individují neustále "něco řeší" a hrajou si na obě strany či jsou právě k tomu účelu zneužívány. 

Takovéto individua nemají na světě co pohledávat a mají se pohřbívat zaživa. 

Veškeré zveřejněné texty jsem napsal já, Adam Popelka = tupé prasátka hned zahlcují tuto informaci sračkama typu: Někdo ti to hackne, ty nevíš co se stane, haha to je debil, kámo dívej se na to apod. 

Přitom je naprosto zřejmé, že se mě bojíte vy chcípáčci. Já totiž naprosto jasně slyším, jak se stále vzájemně hecujete a snažíte se zakecávat tuto situaci. KDy vám já, Adam Popelka (nyní ihned prase a jeho tupočká podprahová informace: Napíšu jméno + zesměšňuji pachatele = nikdo se nedozví, jak strašně trpím atd.).

A tedy znovu: Já, Adam Popelka vám opakovaně veřejně vzkazuji, že jste jen ubohé tupé hovna, které jsem si rozmázl na botě. >> v tomto OPRAVDU SPATŘUJETE něco, co z vás má dělat frajery? že se tak křečovitě smějete "jak jsem to teď nedal". Jsi hovno rozmáznuté na botě a jsi na to hrdý? Ta barva asi sedí což?

Mimochodem, jeden z pachatelů se mezitím stal opět spasitelem a snaží se mi "jakože" napovídat a strašně pomáhat. 

A to tak, že když udělám pauzu, začne DŮLEŽITĚ napovídat slovo, u kterého je naprosto jasné, že bude následovat. Za těchto situací si taky lze všímat, kolik dalších prasat je s tímto "světem rádiových primitivů" spojeno. Ti se zcela zjevně neustále vyžívají v hledání co nejotravnějších, nejnechutnějších, nejnesmyslnějších hlasů. A to jen proto, aby řekli to, co zvládají, tzn max JEDNA VĚTA a hned někdo udělal "Ty pi.ooo fuuuj, to je hned kámo, hahahaha". 

Obecně jde o radisty, specifické akustické a psychologické metody a s tím spojené tisíce různých pohádek, scénářů, příběhů atd.

Děje se tak na celém světě již několik desítek let. V posledních letech je však zřejmé, že se k těmto postupům dostalo stádo totálních vylízanců, kteří si myslí, že "TO" ovládnou a "TO" jim bude sloužit. 

Když nereaguji na nadávky, či jiné snahy mě nějak zastavit - začnou mi pachatelé lézt do zadku a doprošovat se.

Najednou jsem hrdina, všechno dělám správně atd. atd. 

Avšak po všech těch letech je již naprosto zřejmé co a jak. 

Pachatelé si dlouho mysleli (a někteří myslí do teď), že pořád "slyší" někdo nový. Kdo ještě nezná tyto ohrané, stále se opakující sračky. 

Během toho si tyto tělesně postižené prasata pořád pouští "zvuky":

"Oni jsou tak šílení", "Oni to mají tak promakané", "Kámo, to se nedá pochopit" apod. Vždy mají působit jako vystrašené neschopné oběti, kterým vládne nepostihnutelné prase. 

Vždy zároveň dochází ke snaze dělat ze sebe chudáčky. Poté mám litovat sám sebe. 

Vždy to, co dělám, mám dělat šptně, protože je nutno tyto poznámky psát jinak a jinde. Jen nesmyslné bláboly chcípáků, kteří se mi snaží znechutit poznámky. 

Já jsem pak samozřejmě pomocí zmíněného šumu zahlcován bezpočtem stále se opakujících tupostí:

Vše co píšu prý jen opakuju, sám na nic nepřícházím, když něco píšu tak je mi nadáváno (dětinským způsobem), poté je mi vyhrožováno mentalitou 10 letého dítěte - "P.čo ať si nedovoluje" "Počkej, já si tě podám / pustím ti další zvuky". 

Samozřejmě když takto podrobně popisuji reálnou situaci, dochází ke zcela jasné slyšitelnému přepínání zvuků + "Počkej počkej, kámo, já ještě zkusím tohle"

A následně se ozve: "Ty p.čo, Popelko" "No čili, takže" "Do p.čeeee" "Vy k.rvy ostravské". + každý taskový sampl je dodatečně vysvětlován ve zcela jiném kontextu. Ostatně taková situace se opakuje neustále. Opět dvojice tupců, možnost snímat zvuk od nic netušících lidí (např vir v telefonu, radiohacking). Hraní si na vládce / majitele všeho, ale jakmile o tom někdo píše, stanou se z těchto chcípáčků jen neschopné nuly, které se pořád vztekají, řvou, nadávají a snaží se pořád vymýšlet jak je to jinak.

Tato dvojice debilů, která je někde v Ostravě či blízkém okolí si vysnila, že budou ovládat lidi a všemu šéfovat.

Ovšem vzhledem k tomu. o jaké tupce se jedná - absolutně nechápou co a jak a to jediné co zvládají je mletí sraček do specifických šumů a neustále otravování. Mají za to, že takto vytáhnou z lidí podrobné postupy jak někoho ovládat. "Mají takovou vizi". Vůbec neví co to znamená slovo "vize", ale líbí se jim, jak to zní "chytře". Tento princip je mimochodem přitomen v mnoha situacích v rámci tohoto problému. 

Scénář: psaní poznámek, pokračování.

Zároveň lze jasně slyšet naprosto ubohé, stále se opakující "scénáře". Jde o nahrávky o délce jedné věty a různé hlasy. Ty jsou různě doplňovány pomocí podprahových zvuků. Pachatelé díky svému nulovému intelektu předpokládají, že nic strašnějšího už nelze vymyslet. Jde jen o tupé otravování zvukem, které zneužívá těch nejprimitivnějších možností: vzdáleně na někoho mlít sračky a neustále se předvádět. 

Scénář: Opět psaní poznámek. Opět jeden a tentýž scénář jak přes kopírák. 

Je nutno na tuto situaci nahlížet z několika úhlů. 1. pomocí dříve zmíněného rezonančního šumu lze připravovat takové zvuky, které sdělují několik informací najednou. Tuto možnost dvojice retardovaných chcípáků využívá tak, že se snaží zahlcovat okolí větama o délce max 3 slova. Jde neustále o samé nadávky, úchylné spojení, naprosto nesmyslné myšlenky. A to hlavní - snaha kopírovat, krást, přetáčet cizí myšlenky a nápady. Výsledkem tak je naprosto nesmyslná situace. A pachatelé se neustále hystericky vztekají a chcou ať se stane něco hrozného. 2. Když píšu poznámky, lze zcela zřetelně slyšet snahy těchto debílků, kteří věří, že mě mohou takovým zvukem OVLÁDAT. Proto když při psaní udělám pauzu, hned se ozvou VF impulsy, které mě mají vyrušit.

Zejména tato dvojice se snaží neustále vyvolávat nějaký konflikt. Mnohé otravné zvuky vysílají plošně. Lze je tak slyšet na různých místech.

Mnohdy jde samozřejmě o totálně nesmyslné bláboly. 

Další z pachatelů spolupracuje s dříve zmíněným. 

Považuje se mnohonásobně inteligentnějšího, přitom jde o naprosto stejného tragéda. 

Skupina pachatelů dělá toto dlouhodobě, přičemž minimálně jeden je naprosto mimo veškeré měřítka.

Jde o jedince s bizarně nízkým intelektem. Pokud jej lze slyšet samostatně, lze jasně vnímat jeho primitivní slovní spojení, skládání totálně tupých vět. Jako vrchol inteligence považuje např.: spojení SPRCHUJ a CHUJ, které se snaží říkat jako dvě oddělená slova. 

Celý čin lze popsat jako obtěžování specifickým šumem, který je v podstatě na každém místě, jen si jej člověk neuvědomuje. 

Tento rezonanční šum vžniká různým spojováním mnoha frekvencí (různé zvuky, hluky apod.). Pokud se zvýrazní některá část, zní takový zvuk jako hlas / souhláska. A / E / I / O / U. Často několik souhlásek zároveň. 

Protože jsem pro pachatele problémový prvek, je samozřejmě obtěžování o to více cílené.

Retardovaný, fanatický pachatel se neustále obhajuje tím, že si vše nahrává pro budoucí použití u dalších obětí. 

Zásadní změna ve vnímání zvuku. 

O tom musím napsat příspěvek. Konečně je zase něco, co se dá ukázat, popsat a člověk žasne. 

je naprosto jasné, že jde o přesně dané sekvence. Ty jsou záměrně zneužívány (buď jde o konkrétního člověka, který ono gesto často dělal, nebo jej používá více lidí).

Mnohdy je totiž naprosto jasné, že se prase snaží záměrně provokovat. Tzn: někoho uráží, otravuje + ono gesto, které k někomu tak tupému vůbec nesedí

Souběžně s tím se používají specifické zvuky, které evokují určité obrazce (již jsem psal).

Počet notně omezen (cca 10-15). Ty se neustále opakují. Klidně několikrát za hodinu. (ve vzteku pak klidně x-krát za sebou). Jde o poškrábání se ukazováčkem vedle nosu, promnutí nos, podrbání se na loktě apod. 

Během dne již poněkolikáté zazněla zmíňka, že jsem jedna z několika obětí, která je takto obtěžována dlouhodobě.

Pointou je, že se vybrané cíle dlouhodobě učí určité zvuky, na které mají reagovat. Ony zvuky jsou ve finále jen tupé, úchylné mletí naprostých hovadin, předpřípravených scenářu (ala strejda s bonbónkama) a předvádění se, kdyby náhodou někdo poslouchal. 

Nyní cituji: Mi je to úplně jedno co ty si tam píšeš. 

Já jsem se prostě rozhodl, že tě utýrám, tak se prostě stane....(hlas staré prase)

Asi 10x denně slyším hlas nějakého malého chcípáčka, který pořád řve:

Ať už chcípne, já už se nemůžu dočkat až se mu něco nepovede. Když se např zdá, že jsem ztratil paměťovku, odehrávají se scény ala 10 leté dítě co se snaží někomu vysmívat. Připomínám, že se vše odehrává pomocí vysokofrekvenčního zvuku a radiových vysílaček + např HACK RF ONE (až do 5GHz)

Další opakující se scénář: snaha před příchodem na určité místo vždy navodit iluzi "zrovna jsi pod drobnohledem". 

Většinou se tak stále dokola opakuje scénář "pomocník co se snaží poradit". Entita stará paní co to zná / starý pán, který zkouší radit všem. Reálně jde vždy o prase, které se pořád snaží být v kontaktu s obětí + případně další kokot, který dělá ony entity. 

Samozřejmě se snaží pořád dokola provokovat a doufají, že se najde nějaký důvod, za co se mi "posmívat".

Protože "oni jsou úplně šílení kámo" a "kámo, já sem sociopat chápeš?" 
Ty jsi akorát dyliňáček pokřivený. 

Dále se debílci snaží neustále vychloubat, kam všude mají přístup a pokud je někdo slyší, tak se snaží neustále vysmívat - stejně ti nikdo neuvěří. 

Jak jsem již napsal mnohokrát. Tato banda retardovaných chcípáků nemá na nic jiného, než brblat šeptem na dálku. 

Minimálně jeden z pachatelu je tělesně postižený. 

To se snaží neustále skrývat. Vše se snaží kompenzovat "machrováním před ostatníma" pomocí stále stejných schématek (např v mém případě klidně 30x opakuje to stejné a dělá, že jsem pokaždé někdo jiný - viz kamery v MHD apod.)

Již se naprosto otevřeně mluví zejména o týrání. A někteří jedinci se tímto vyloženě chlubí. Lze jen těžko popsat, jak nesmyslné bláboly neustále motají. 

Je zřejmé, že v několika případech jsou to zaostalé, retardované osoby, které fascinuje, že melou např skrze vysílačku, či javascriptový vir někomu v počítači a ještě se slyší. K tomu si nastavují různé typ hlasů a dle jejich názoru "dělají srandu", "ovládají lidi" = snaží se šikanovat, vyvolávat konflikty, nabádat k trestné činnosti, krást soukromé informace, pokoušet se někoho dohnat k sebevraždě. Mnozí neustále opakují, že jsou v tranzu z toho, že ovlivní dějiny tím, že někteří lidé nedotáhnou do konce užasné nápady, které měli!!! Často lze rovněž slyšet vyloženě dohadování se a vychloubání, kdo koho umučil apod. 

Pachatelé považují za vrchol geniality,když jeden před druhým machrují "jak se mi dostanou do každého zvuku". 

Asi už nejsem schopný definovat větší debilitu, než chcípáčka, který dostává záchvaty vzteku, když si hraju se zvuky a on "hej, p.čo, mám mu to tam ukázat hned, že se tam dostanu nebo jak?"

A jen tak pro připomenutí: 

3 lidé, o kterých jsem dlouhodobě slyšel (v rámci těchto zvuků) jsou po smrti. Zároveň 2 jména, které se výrazně několikrát opakovaly jsem za poměrně bizarních okolností lokalizoval (jména na zvoncích). Tedy DIDIE a BLAHUT. Chce mi někdo tvrdit, že to jsou náhody a vše si vymýšlím? 

Po předchozím vždy následuje hlas: dívka / žena, která se snaží vše dementovat, nebo zesměšnit mě. 

CHA CHAAAAA (tohleto pachatel nesnaší. KDyž je veřejně totálné rozebraný a ještě je jasně řečeno a jakého smradlavého tupoučkého chcípáčka malého se jedná :D). To není řečeno ve vzteku, to je jednoduše fakt. Proto si tento blbeček neustále kompenzuje své mindráky pouštěním hrubých, rádoby dominantních hlasů, pomocí kterých se snaží vyobrazit jako strašlivý tyran a vládce všech moří :D. 

Prase, které tento typ obtěžování praktikuje je jen takový chcípáček na vozíčku (avšak je jeden z několika), že už není schopen vymýšlet nic jiného.

Pouze stále dokola opakuje jeden a tentýž postup: Několik zvuků najednou, snaha zahltit myšlenky, vytvořit pocit, že se vše děje veřejně (ale jen když se to hodí), otravovat, zdržovat, křečovitě se pořád vztekat a tvrdohlavě šikanovat i za situace, že už je to zbytečné a otravne i pro samotné prase. Prostě a jednoduše tupé hovno :). 

Snaha pouštět zvuky, které mě mají srát. A mám psát vulgární příspěvky. 

Tyto zvuky nejsou žádné otravné rezonance, jen tupé tlachání. Např když píšu poznámku: Retardovaný mentál řve: "Počkej, počkej, počkej, já teď chci vidět co napíše" A ZÁROVEŇ - když píšu přesné znění samplu, lze v reálném čase slyšet, jak se mění ZNÉNÍ této věty. Zatímco já mám slyšet jak to říká nějaký uřvaný retardovaný chcípák, ten, kdo čte tuto poznámku má slyšet klidný, pomalu mluvící hlas. (již jsem toto rozebíral v příspěvku).

Prase si uvědomilo, že na řadu problémů příjdu tak, že se na něj dívám a přemýšlím. 

Tzn musí škodit. Pochopíte tu pointu? :D Chci udělat užitečný nástroj a tohle tupé hovno se může zbláznit aby se to nepovedlo. 

Opět stejná situace: 1. Tak my mu to tam nastavujeme, ať ho to nezdržuje 2. psaní předchozího = spuštění: Kámo, já si tě budu zdržovat pořád chápeš? 

:D

Mimochodem: po "nezabezpečém připojení" ani památka. A to už přidávám x-tý příspěvek. 

:)

Programování: Problém je jasně dán a nemá problém na něj přijít sám.

Ovšem prase se musí stále stavět do role pana vedoucího a nebo mě vykreslovat jako debílka, kterému je vše třeba diktovat slovo po slově. Proto mě neustále otravuje, snaží se opakovaně pouštět slova/výrazy/příkazy nad kterýma pravděpodobně přemýšlím (nyní vkládání obsahu do DB tak, abych si mohl nastavovat různé typy, které se vykreslí jako contenteditable a pak vloží jako celek a budou sloužit jakožto obsah pro blok). Chci ať se na základě vazby, kterou mám nadefinovanou, tzn typ obsahu např poznámka 1 vykreslí H2 a P. KDyž bude poznámka 2, vykreslí se jen P. Detaily, které si poskládám sám, ale prase pořád bude zkoušet jeden a tentýž postup, protože je zesraný z toho, že jej dopodrobna rozebírám a ještě u toho něco dělám. 

Sampl/jiní poškození: Kámo, ty jsi úplně mimo + viz předchozí = mimo že...

+ rychle, zbrkle: O tobě nikdo neví, jen píšeš to, co jiní řeší

Snaha stále opakovaně pouštět "Jenže to má strašně zmatené"

Podobná situace se děla včera v noci. Prase si nebylo jisté zda ho slyším. Proto 4x opakovalo jednu větu a pokaždé se ji snažilo říct s posměchem. Jenže už to bylo tak trapné, že se prase samotné stydělo. 

Následují reakce jiných poškozených, či těch co to slyší. 

V tom případě se vždy opakuje jakoby svedení na stejné slova. Např "Kámo, on tě tam" + prase začne jakoby opakovat "rozebírá" + prase samotné "že?"

Dále se stále opakuje: Střídání samplů: Dívej se jak neví + křik/vztek "P.čo já to seru"

Když píšu poznámku, snaha neustále zahltit rychlým pouštěním samplů: "Já si to budu pěkně zdržovat" apod. Je to pořád jedno a to stejné dokola. 

+ snaha znechutit psaní poznámek. 

Díve se, jak tam fňuká / jak si stěžuje

Pokud je ticho, či nic nedělám = prase předpokládá, že nad něčím přemýšlím a hned se spouští otravné zvuky.

Káááámo, Popelko, dívej se, Popelko, slyšíš mě? Dívej se jak mu to nefunguje, dívej se jak teď neví. 

Následně se ozve: Yes + taaakže mu to nefunguje.

Přitom moc dobře vidí, že ano a právě proto se tak hystericky snaží škodit. 

Komentování každého napsaného znaku.

A to jen proto, že prase není schopno rozdýchat situaci aby mi něco fungovalo. 

Programování: Zkoušení nastaveného postupu. 

Entity závistivý zmrdečci, kteří vše komentují stylem: Ahaa, dívej jak mu to nejde / No to jsem zvědav / Mhmm jasné / Kámo, to se dělá úplně jinak / To se používá všude 

Následně dokazování, jak špatně slyším. 

Debílek schválně mluví trhaně (nyní standardní cigánský obrazec - jakože Co? On si vymýšlí), schválně pouští různé zvuky přes sebe a machruje, že nerozumím přesně tomu co říká (neříká nic konkrétního)

Mě už to nebaví + hned vzápětí: Jo kámo, je to naše.

Obojí pouští jedno prase. První sampl má být schvále co nejsmutnější, další jen tupé tlachání. (a machrování si tam napiš)

Cigánské tupé prasátka.

Pořád stejné schémata. Poté, co se něco rozkryje - smích, ujišťování se, že jsou strašně nad věcí. Naprosto primitivní postupy, primitivní obrazce, nevím na koho tohle má fungovat. 

Načež zní další opakující se nesmysl. My ho můžeme týrat a nikdo nás neslyší, chápeš? 

Vše je stále jedno a to stejné dokola. (On to opakuje že? Protože je opakováno TO, CO PÍŠU JÁ KOKOTI)

Teď už jsou ty svině tak nasrané, že jednak pořád hystericky řvou "Musíš si napsat cigánské svině" pořád dokola.

A za další: Přestože moc dobře vidí, na čem dělám a v jakém je to stavu, a nebo spíše právě proto pořád zkouší urážet a brzdit (ano debílku prznit a uprskej se) tím, že "On tomu vůbec nerozumí". U slova vůbec hysterický křik "On chtěl napsat vůdce"

Nyní se prasata snaží navodit pocit, že cokoliv píšu je přesně to, co potřebují.

Jde o pořád stále stejné zvuky / scénáře. Retardovaný chcípáček se zase urazil a potřebuje si dokazovat jak "hrozný tyran co to má úplně šileně promyšlené je". A jen to někdo opakuje, tak přestane zvuk, který mě aktuálně otravuje a začne rušit opakování. Na toto ho nenapadá nic jiného, než pořád opakovat "vidíte, vidíte".

Nyní zkouší vytvářet smích jakoby vícero jedinců zároveň. 

Je to VŽDY stejné (stejný smích). A to jen proto, aby nevypadal dotyčný chcípák trapně (přitom je situace zcela opačná). - Nyní snaha útočit: "Jak on neví co napsat" 

Následuje hned smích, tzn. snaha někomu dokazovat, že je strašně nad věcí a vůbec mu nevadí, že o něm píšu veřejně. 

Je to stále tentýž jedinec a jeho tupé, stále se opakující metody. Načež řekne povýšeně. "No dobrééé,ja už budu muset vymyslet něco nového"

Programování: řešení jakéhokoliv drobného problému znamená tupý sampl: No, ono to totiž není tak jednoduché. 

Když píšu tuto poznámku, tak opice ještě zkouší hystericky řvát: Jednoduchého jo? 

Nyní jeden z pachatelů hystericky a s brekem zkouší všechny zvuky a nechce uvěřit tomu, že jde slyšet (má být slyšet jen podprahově). Jakmile na nějaký zvuk nereaguju během 2 setin, tak se hned ujišťuje, že je to ještě v pořádku. Že ho neslyším. 

Zároveň velice jasně vnímám rezonanci RRRRRRR (nyní se vypla).

Nyní se zdá, že pachatelů je skutečně více 

Jedná se o úchylné, odporné prasata, které si neví se mnou rady a cítí se už trapně. Proto se snaží vše co napíšu nějak vysvětlovat, obkecávat. Děje se stejnou metodou jako když jsou nějaké tuposti podsouvány mě. Pachatelé mají značně nízký intelekt a jdou velice dobře slyšet, proto jsou jejich snahy značně komické. 

Debílek a zase dokola to stejné.

Programuju. Tichým zvukem řečeno, že prase poslouchá zvuk klávesnice a je mu to příjemné. Viz ASMR videa na youtube. Má znechutit psaní. 

p. Blahut

Našel jsem Blahuta. Včera po cestě domů se mi stala poněkud zvláštní věc. Z ničeho nic jsem koutkem oka zahlédl paprsek, který sjel přímo k jednomu z věžáků, které denně míjím. Jakoby meteorit, jiskra. Kolmo dolů. Tak si říkám, třeba to bylo znamení. Jdu k tomu, zapaluju si cigaretu a jen tak koukám na zvonky. Postupně čtu jména (!). Zhruba ve 3/4 si říkám stačí a otáčím se pryč. Hned se spouští "Když budete následovat tyto pocity...". To se mi nějak nezdá a vracím se ke zvonkům. Hned o 2 řádky níž svítí jméno Blahut :D. Jistě, může jít o někoho zcela nesouvisejícího. Je však zajímavá spojitost s jedním příspěvkem, větou "Další mistrovský kousek pana Blahuta" a nyní popsanou situací :). 

Problém: Vnucování informace - nemusíte to psát tak podrobně, my to víme. 

A následně dojde k definici situace, která je mnohem pravděpodobnější a kde by velice pomohlo zveřejnění informací, které jsou např na stránce, jejiž adresu jsem napsal jen to poznámek, které byly veřejně pouze dočasně. Napíšu nyní do logu. 

Další velká skupina scénářů: Hlasy, které člověk zná (přátelé, rodina atd).

Teoreticky je možné, že takové zvuky slyší JEN ten, kdo onen hlas zná. Lze takto oddělovat, selektovat. Navíc takto často dochází k vytváření ponižujících komentářů či scénářů, kde hlas někoho známého vychvaluje pachatele a netuší, že vše ukradl. V poslední době je intenzivně takto používán hlas zejména jednoho známého(psal jsem mu mail, protože jsem zaslechl informaci o rakovině jednoho společného známého. 3 lidé, o kterých jsem takto slyšel jsou již po smrti)., U souseda to bylo s ročním předstihem (rakovina). Ostatní 2 na selhání srdce, přičemž jeden z nich byl můj bratranec. 

Snaha za každé situace vnutit pocit, že mě někdo týrá, či mě ovládá. 

Proto když se nyní zvednu = křik ať už konečně jdu a konečně jsem poslušný. Zpravidla také spojeno se zahlcováním pomocí protichůdných požadavků. Tedy navodit pocit, že ať udělám cokoliv, nic není mé vlastní rozhodnutí. 

Narušování práce pomocí stále se zkracujících nahrávek.

Také když se pachatel snaží provokovat a já mluvím klidně + neustále zmiňuji fakta, na které pachatel není schopen reagovat. Postupně dojde k pouštění mnoha slov(jen slova, nikoliv věty) + neustálé mletí deviantního blázna, který pořád chce týrat a nechápe, že nekřičím. 

Hysterické nucení ať jdu jinam, nebo dělám něco jiného.

Protože "oni" mi chtějí něco říct atd. Jinak se nic nedozvím. Spíše se zdá, jako by to chtěl vědět někdo úplně jiný. 

Magnetické pole.

A zvláštně reagující touchpad. 

Neustálé připomínání toho, že nemám psát vše. Jenže zdá se, že prase, které způsobuje veškeré problémy to, co píšu zná. 

A má strach, že vše praskne. Proto se snaží vše blokovat pomocí těchto scénářů. 

Nyní otravné hlasy (časté), které křečovitě zkouší zaujatě řešit situaci a pomáhat. 

Vždy mluví neurčité, neřeknou absolutně nic, jen melou prázdná, bezvýznamná slova. 

Neustálé vnucování / vyhrožováno, že je nutno sdělovat různé informace, jinak nebudou příjemné rezonance.

Či se člověku povede zle, na nic nepříjde atd.  Může se jednat o překrývající se situaci: Sampl: Vše funguje na základě určitých pravidel (+ souvislost mozek, lidské tělo, pocity) avšak pachatelé přetáči k primitivním situacím, kdy se staví do role vládců. 

Pozitivní rezonance: Často záměrně vyvolán konflikt myšlenek. 

A to zejména pomocí protichůdných informací: Musíš být jen na tomto místě (přitom se zjevně chystám k odchodu + to my jsme nevěděli, jak to, kam chce jít?, my jsme mu připravili scénář). Dále: měl bys přemýšlet. Lze takto přijít na mnohé. Zároveň však: Měl bys pracovat, půjde to lépe. Mnoho nejasností + cílené obtěžování (které teď utichlo).

Pozitivní rezonance: scénáře, které míří ke konfliktu.

Proč toto není puštěno pořád? No proč asi (a otázka nezodpovězena). Nebo: toto je jen za odměnu. Nebo: On nic nevytvořil (díky zdržování), tak si to nezaslouží.  Dále: Steve Jobs a rakovina > prý díky těmto rezonancím

Jakmile jsem napsal o rezonanci. 

Samozřejmě po chvilce spouštění samplů a entit: debilové co pomocí své nechutné syntaxe řeší, jak "No, mě právě teď zajímá ta rezonance". Rovněž lze vnímat jakoby napovídání určitých výrazů, které mohou pomoci v řešení avšak zároveň je slyší dementi, kteří je poté používají v rámci svých úchylných vět (mají radost, že zní jakoby hrozně chytře)

Fanatický,hysterický debílek

Neustále se vzteká, nadává, komentuje každou poznámku. Často vyobrazen jako naprostý mentál, který pořád experimentuje s VF zvuky pomocí javascriptu. Pořád chce něco narušovat, pořád chce ovládat lidi, pořád mě vyobrazuje jako odpad společnosti, u kterého nemá vadit, že si na mě něco zkouší + řada scénářů, kdy vše už skoro prasklo, ale pokaždé došlo k něčemu, co pomohlo vše skrýt (nedokončený web, nezveřejněný příspěvek, byl jsem tam a ne tam apod. - zároveň opět jako následek předchozího zdržování).

Programování, práce na webu.

Snaha narušovat sebevědomí pomocí: "Ukaž to","My se podíváme cos vytvořil" apod. Přitom je zřejmé, že je rozpracováno a případně něco nefunguje + localhost. 

!

Důležité: To co lze slyšet (hlasy, mluvení, řeč) nutno brát jako nedůvěryhodné. Překrývá se s tichým, pocitovým, mechanickým, prediktivním vzorcem. 

Tak či onak je zde prvek: Mozek, rezonance, možnost fungovat jinak. 

A to je záměrně zašlapáváno, zneužíváno. Lidé jsou ubíjeni a ani netuší čím (opačná varianta rezonance). 

Další varianta předchozího je: Tyto rezonance mám vytvářet já (což je možné). Avšak...

Následně dojde k negativní situaci a snaha mě ztrapnit. 

Pozitivní rezonance často spojený s úchylným hlasem: Já ti něco pouštím, to dělám já.

Snaha zneužívat jako nástroj k manipulaci. Může být matoucí pro ty, kteří nemají přehled o situaci. Zároveň ovšem snaha pokrýt i druhou stranu: "Už chápete proč...". A pozor: Zde pravděpodobně dochází k opakování slov, které někdo skutečně řekl. Poté může mít pocit, že jej slyším, přičemž toto dělá záměrně pachatel jakožto prostředník (Ukazuješ mi fakáče?)

Ovšem - částečně jako by byl zvuk přepálený. 

Rezonátor. Mnohé zajímavé situace spojenys tímto zvukem. Avšak pozor, často také dochází k záměrnému zneužívání a snahy spojit se s něčím zajímavým. 

Nyní opět rezonuje NB a nohy. Jako za starých časů (např když jsem dělal šum, který mi připomněl chatu)

+ moucha + diagonála

Často snaha komentovat to co píšu pomocí jakoby skupiny entit (staré prase a mladý chcípáček)

Jako v mnoha jiných situacích je zřetelně slyšet, že je prací jednoho jedince. Tzn jeden zvuk se vypne,zapne se druhý. Poté co jsem několikrát upozornil na fakt, že nikdy nemluví přes sebe, začlo se toto občas dít. A s náležitým upozorněním + "vidíš jak jsi se spletl"

Možnost: Pachatel je v Ostravě jen jeden. Využívá primitivnější jedince k vytváření nahrávek, či je pořizuje tajně. 

To ale neznamená, že je jediný na celém světě. Viz scénáře: Takže to vše dělám já? Vše jsem jenom já. 

Prakticky na každém místě (interiér) slyším specifický šum (viz ukázka 50 Hz a transformátor)

Projevuje se zejména když zašustím sáčkem apod.  Lze jasně vnímat rozdíly. Někdy jde o rezonanci, která uspává, jindy naopak nabíjí. Ta co uspává může být např 25Hz, něco jako RRRRRRRRRR (NF zvuk). K tomuto napojen scénář: Jo tááák (pachatel do teď netušil jak to funguje a tedy mám být zastrašen že něco prozrazuji). Zjevně u pachatele vyvolává nejistotu, nezvyklá situace, vše se hroutí jako domeček z karet. 

Sampl: Kámo, nemůžeš mu ten web nějak smazat? On to chce všechno vypnout.

+ Já o to nechci přijít. (nyní tragická zbrklá snaha spojit se situací: žena a dítě)

Shrnutí: VF zvuk, nosný zvuk, ovlivňování emocí pomocí hlasů, které jsou vysílány podprahově, vytváření fikcí

Hlas obsahuje velké množství informací (odkaz na článek - software, který z hlasu dokáže vyčíst 150 hodnot)

Poté,co některý prvek zmíním, dojde samozřejmě k jeho vypnutí.

Možno spojit s "Proč to neřešíš s policií?" 

Snaha vyvolávat agresi v momentech, kdy něco nefunguje. 

Děje se tak pomocí samplů: křik, nadávky atd. (tento vzorec platí pro drtivou většinu všeho, o čem píšu).

Pozicování zvuku = má navodit iluzi, že ten, kdo nadává je někde poblíž.

Jde pravděpodobně o techniku, která se opakuje neustále. VF zvuk, který se spojí např s hlukem projíždějících aut, kdy se šum různě odráží a zní např z protější budovy. 

Při programování čtení názvu každé proměnné. 

Proměnné píšu česky. Pachatel naprosto jasné ví, co přesně dělám. Proto pokud řeším specifický problém (např rekurzivní funkce), snaží se neustále otravovat, zahlcovat myšlenky, odvádět pozornost či zesilovat agresi (kámo jak teď neví, dívej se, ty p.čo, vyser se už na to - postupně graduje. Zvuky se napojují aniž by předchozí skončil). + mnoho těch, co sledují mou práci a neustále se smějí o co se jako snažím a jak nemám nic hotové + není programátor a podle toho to taky bude fungovat. JENŽE , zde je právě ten problém. Funguje to tak, že člověk nechápe, jak to, že to v takové podobě není standard. Což je pro pachatele velká komplikace. 

Vaše připojení není soukromé: update

Lze slyšet specifické zvuky, které předchází tomu, že následuje zobrazení této zprávy. Aktuálně to byl specifický smích (dnes poprvé dětským hlasem). Krátký, impulsovitý, smích. Nebo kýchnutí avšak spojeno se smíchem.  

Poznámky + Tak, my mu teďka za odměnu pustíme nějaký zvuček. 

Snaha deviantních sráčů neustále se spojovat s čímkoliv, co dle nich bude vnímáno dominantně. A zároveň ponížit mě. 

Zvuky pomocí kterých jsem prý ovládán. 

To se mi neustále snaží vnutit zejména jedinci s retardovaným projevem. Jde o různé specifické, krátké zvuky, které se má člověk naučit a poté dochází k "ovládání". Principem je však zejména to, aby daný jedinec o ničem nevěděl. Pokud ví, nelze už dělat nic. Jen otravovat. 

Napovídání. 

Toto spojeno víceméně pouze s jedním scénářem: předvádění se před někým či zesměšňování (před někým). Často se děje tak, že dochází pouze k odhadování určitých slov či spíše opakování toho, co píšu. K tomu navazují různé samply jako: No ona je to tak trochu.... a podobné. Či opět "My se mu snažíme pomoct", "My to myslíme dobře"

Hackeři. 

Poměrně mnoho scénářů. Jak pozitivních, tak negativních (či záměrně pošpiňujících). Pravda může být kdekoliv. Mohlo se takto na něco přijít, stejně jako se může takto něco záměrně skrývat. Můžou proti sobě bojovat různé strany atd. Spíše je možno všímat si účelového zneužívání "negativních" či "pozitivních" entit. 

Vaše připojení není soukromé. 

Toto upozornění se mi zobrazilo po přidání cca 15 poznámek (bez upozornění). Předtím se objevilo když jsem zobrazil tuto stránku. Ovšem stalo se tak úplně poprvé za celou dobu, co na webu dělám. Může takto docházet k záměrnému vytváření komplikací. Majitel webu netuší, že se zákazníkům zobrazuje toto hlášení, protože si jej často prohlíží jen na svém (možná napadeném) počítači.  

Další oběti. Nejblíž skutečnosti se zdála tato situace.

Přemýšlím nad editorem stránek. To pachatelé ví, proto často pořád dokola opakují +- to, co je k tématu. V jeden moment však došlo k situaci, kdy tuto "linku" poslouchal ještě někdo další. Častečně měl podezření, že něco není v pořádku a neexistovala možnost jak tento moment spojit s webem, kde o všem píšu. Neustále totiž nic z toho, co se "říká" není hotovo. Až nyní, když je zjevné, že mám funkční veškeré části editoru se začíná objevovat scénář: mladý programátor a první zákazníci. Většinou ale postaveno tak, aby mi to znechutilo na něčem dál dělat. 

Zřetelně slyšitelné pouštění nelegálně pořízených nahrávek. 

Spojeno podprahově s informací, že se tak děje na více stranách, přičemž v rámci jedné jde o snahu bojovat pomocí stejných postupů. Často je tak zřejmé, jací tragédi pachatelé jsou. 

Ufff, už jsem se bál, že si to vypl. 

Záměrně otravný hlas. Provokace při experimentování se zvuky. Mnohdy spuštěno např poté, co pachatel musí půl hodiny hledat zvuk, do kterého by se vesral a mohl toto pustit. Či - kámo + nějak ti to nefunguje + ten zvuk. 

Sampl: Adame výborně

Opakuje se často. Navazují vždy různé linky: "My se mu snažíme pomoct, "My to myslíme dobře" apod. Zároveň vykreslováno jako "tunťové", kteří nechápou co se vlastně děje, nic neslyší, nic neví a jen zhoršují situaci. Tzn napojení na linku Retardované prase a jeho vylhaná dominance + ponižování těch, co situaci řeší. 

Pachatel se neustále před někým jakoby předvádí, že jsem jeho hračka. 

Přitom si takřka každou vteřinu vymýšlí, nalhává, přetáčí významy, to co říkám vytrhává z kontextu. 

Jakmile píšu poznámky, hned se musí přisrat "strejda" co hystericky radí. 

Většinou lze slyšet jen výkřiky: "Aaaano", "Chápete to?". Případně dodatečně "To jsem mu poradil já", "Společně to vyřešíme", "My na tom pracujeme spolu". Nevím, zda jde opravdu o tak nechutné trosky, nebo je cílem hlavně provokace. Připomínám možnost zneužívání retardovaných jedinců. 

Sada specifických zvuků je jasně omezena. 

Proto dochází k opakování stále stejných vzorců. Jedná se o zvuky, které si mozek interpretuje jako neurčité obrazce. Stejně jako když vám řeknu červené auto. Víte co to je, dokážete si ho představit, ale nevíte model atd. Tzn neurčitý obrazec. 

Lze již naprosto jasně vnímat opakující se "pocitové" vzorce. 

Příklad: pachatel je totálně smeten argumenty. Následuje jakoby smích a pachatel se takto snaží navodit pocit dominance. Tzn. že je mu to jedno, je nad věcí, příště mu to vyjde atd. 

Čekání na moment, kdy se začnu věnovat svým věcem. 

Tehdy se spustí lavina samplů: Dívejte jak se bojí. Jo už jsem si ho pěkně zpracoval apod. Následuje mnoho fiktivních diskuzí (obě strany dělá jeden blbeček), pomocí kterých mají být dementovány všechny fakta, které byly řečeny. 

Pachatelé chtějí být slyšet, ale zároveň jim strašně vadí, když je někdo slyší a reaguje. 

V ten moment často začnou hned provokovat, snaží se být co nejnechutnější a každého takto "trestat". Avšak v mém případě (a jistě nejsem jediný) není absolutně nic, co bych již neznal dopředu. 

Zvuků ubývá. Pachatelé jsou mnohem zřetelněji slyšet. 

A tím pádem lze o to jasněji slyšet jejich naprosto bizarní, retardované smýšlení. Dochází k situacím, kdy se nějaký blbeček snaží pomocí rychlé změny slov jakoby "ztratit" v šumu. Ale protože ten chybí, lze jej pořád slyšet. Což nedokáže pochopit. 

Neúplné věty. 

Pachatel často zbrkle pouští jednotlivé nahrávky tak, že je usekává a předpokládá, že oběti vše již natolik znají, že si zbytek dovypráví (podobně jako byste si zpívali známou píseň). Useknutí nahrávky je však jasně slyšet. 

Sekvence. 

Lze si všímat snah neustále odvádět pozornost pomocí předpřipravených "jinglů". Tedy nahrávek, které na sebe mají navazovat. Jedná se většinou o pár slov, větu. Snaha hned napojovat další. Mnohdy neúplné věty. Začátek např: Adame, Adame, poslouchej. Popelko, slyšíte mě? Často nechutné, úchylné hlasy. 

Neustále jakoby probíhal souboj vícero stran. Mnohdy je ale tento scénář zneužit k vytváření neustále se opakujících nesmyslných situací. 

Navíc po určité době lze jasně vnímat jeden a tentýž vzorec u všech, mnohdy fiktivních, entit (zaostalost, nízký intelekt). S tímto spojena podprahová informace: To co píšu je vnucováno jiným a tím pádem je urážím (přitom jsem nezmínil nikoho konkrétního).  

Mé příspěvky na webu ohledně javascriptu jsou neustále zmiňovány v rámci fiktivních nahrávek. 

Většinou se jedná o návštěvníka, který příspěvek čte a zalekne se popisu možných rizik u javascriptu. Přičemž má dojít k negativní asociaci s webem. Javascript je ale součásti KAŽDÉ stránky, což si laik neuvědomuje. 

Minimálně jeden je naprostý tragéd, který se neustále snaží vyobrazovat jako dominantní. A to pomocí falešných hlasů, či nahrávek hlasů od jiných lidí. 

Je velice jednoduché jej rozhodit. Pachatel neustále opakuje jeden a tentýž postup: Rychle zahlcovat myšlenky spouštěním několika zvuků nahrávek. Proto když se člověk na vše soustředí a reaguje, někdy lze slyšet navazující reakci. Jde buď o rytmus (často je totiž taky ticho) nebo pachatele, který se snaží reagovat. Většinou toho však není schopen.  

To, co programuji vidí fanatický blázen, který vše snímá pomocí rádia (grafický čip, zvuková karta). Nápady diktuje jiným. 

Stejná varianta existuje v opačném směru. Tedy,že já dělám jen to, co mi někdo nadiktuje. Nad editorem přemýšlí skupina mladých programátorů (opět už to mají hotové a lepší). Já se mám poté dozvědět, že jsem vše dělal zbytečně. Přitom jde o nástroj, který využiju denně, takže o zbytečné práci nemůže být řeč.  

Scénář: Ukradený notebook, v kterém byl tento editor již hotov a je mi diktován. 

Jakmile jej dokončím, napomůžu tím k psychickému deptání toho, komu byl notebook ukraden. Poznámka: Krádež notebooku se opakuje v rámci vícero scénářů. 

Další otravné scénáře jsou: hysterické dožadování se zveřejnění aktuální práce. 

Je často spojeno s poblázněným šílencem, který neustále musí vše diktovat a vše prezentovat jako výsledek své práce.

Při tvorbě editoru stránek jsem neustále zahlcován hysterickým křikem a příběhy.

Vyser se už na to. Nemá to smysl. Proč to děláš. Stejně to něumíš. Nejsi programátor. Jiní už to mají hotové. Podobných editorů už je mnoho a lepší. Pachatelé se snaží neustále otravovat. Nemůžou unést pocit, že něco dokážu.

Velká část všeho je řešena pouze díky možnosti snímat zvuk. 

Při vhodných podmínkách velice podrobně. 

Snaha neustále obtěžovat předpřipravenýma nahrávkama. 

Nejčastější je snaha odchytávat po skončení filmu, či dokončení nějaké činnosti. Následuji hlasity zvuk (impuls). Poté úchylné mletí, která má oběti vnutit pocit, že je ovládána. Přitom jde jen o nesmyslné, tupé blábolení naprostých tragédů. Ti buď věří, že jsem někdo úplně jiný, nebo záměrně provokují.

Vydává se za všemožné strany, jen aby se mohl vnucovat.

Tupé, postižené prase

Permanentní snaha zabránit v dokončení tohoto webu.

Rychlé střídání zvuků. neustále čtení toho co píšu, aby se prase neustále vnucovalo. 

Poměrně silný tlak na informaci, že se v FM nachází jeden z pachatelů.

Podobné scénáře se však odehrávají na každém místě. Jde spíše o vyvolání konfliktu.

Dneska se to neděje jen mě. 

Stále poslouchám, že je někdo jiný napadán a v podstatě je to má vina, protože se dostatečně nesnažím vše zveřejňovat. Takže jsem opět měl pravdu a pachatelé ne :). 

Zastrašování, že neustále něco prozrazuju pachatelům. 

Cílem je zejména znechucení jakýchkoliv poznámek veřejně. 

K tomu klasicky "vyobrazování" jiných poškozených nebo těch, kteří vše řeší.

Vždy se jedná o důchodce, nejistí, nic neví, jiní poškození vždy vše vzávají atd. atd. 

Snaží se mě odradit od zveřejnění. 

Prý to nemá smysl. Bude mi vše chybět, protože pak bude ticho. Navíc to všichni chtějí. Samé nesmysly. 

Dle pachatelů mám špatnou náladu. Proto se mě opět snaží "dorazit".

Tzn non-stop fanatické mletí nesmyslů, které je tak mimo, že nejde příliš slyšet. 

Jako by zbyvaly uz jen posledni entity.

Retardovany primitiv a prase, ktere ho vyuziva k otravovani me osoby.

Jak často je řečeno něco co si protiřečí s názorem na vše slyšitelné?

Zdá se, že jen z donucení.

Při psaní poznámek se vždy spustí předpřipravené VF zvukové linky.

Nedává-li si člověk pozor, sklouzává k psaní stále stejných poznámek (tedy těch, které již vyřešil). Podobný princip je použit i v případě narušování soustředění buď při psaní, nebo přemýšlení. 

Neustále tvrzeno, že se toto obtěžování týká pouze mé osoby. 

A proto se vše děje s takovou intenzitou. Dle mého názoru jde však zejména o to, že jsem pro pachatele problémový prvek. 

Chápeš, že to jsou dementi co se tě snaží pořád otravovat? Mladší hlas.

Opakuje se často. Víc se neřekne. 

Neveřejné

Nejaky kratky text

Ráno se špatně přidávaly štítky.

Samozřejmě komentováno: Popelko, to nejsou náhody (nikdy není řečeno víc). Nyní začlo z ničeho nic fungovat. Je však možné, že šlo o starý script uložený v cache prohlížeče. 

A neveřejné

Nejaky kratky text

Pokud dojde k jakémukoliv vyrušení hlasů.

Spustí se zpravidla scénáře: Nadávky/Vztek pachatele (má udržet pozornost, a zároveň obkecat, že se vážně vzteká), případně je vše najednou sranda a to, že se povedlo zvuky vyrušit je jen taková pomoc, aby si oběť věřila, což je opět totální nesmysl. 

Nyní opět policistka. Ta řeší, že jsem někam napsal scénář: policistka, ovšem neví kam. 

Já osobně vnímám jako neustálou, urputnou, trapnout snahu, abych si pořád zaplavoval každý kout stránek tupýma hovadinama. 

Už po x-té se někdo tupě ptá, zda si ukládám i časy.

Ano, ukládám. Na setiny vteřiny.

Snaha vnutit, že když si zde budu značit negativní poznámky (o případu), bude mít web negativní auru.

Dement ani nestihl zopakovat.

Poté co jsem napsal, že je klid.

Po pár minutách se ozval opět retardovany, tupý hlas, který mele naprosto zcestné a nesouvislé bláboly. Viz. např: "Tak kdy se někdo připojí?" "Já ho mám už připraveného". Nyní během psaní opět snaha asociovat s nechutnýma věcma. Původně bylo spojováno s telefony a mnou. 

Hysterický fanatik, který chce vše vyřešit. 

Opakuje se dlouhodobě. Spíše má zastrašovat / vytvářet negativní asociace s kýmkoliv, kdo problém řeší.

Scénář: Jsem policistka v důchodu, která tuší, že se něco děje.

Pravděpodobně snaha zjišťovat, kdo slyší. Skenování telefonů. 

Nyni je klid.

Asi byl predpoklad, ze spim.

K tomu se připojují entity, které řeší co to je za dementy (ovšem hlasy jsou pořád stejné a tupý projev rovněž)

Zbývá akorát přemlouvání někoho jiného. Pak ale celá situace nedává smysl. Mimochodem hysterické vztekání, když doslovně nepíšu to, co se někdo pořád snaží diktovat. 

Začínám psát příspěvek a spustí se: No, Popelko, teď není vhodná doba. My jsme ti chtěli poradit / říct jak to napsat.

(????)

Již ohraný scénář: Někdo se např směje tomu, že jsem doposud nezveřejnil naprogramovaný skript.

Pokud tedy zveřejním (často je díky tomu výsledek neúplný), následně vnucováno, že je to díky této metodě a tedy že pomáhá. Cílem je však zejména snaha zabránit ve vytvoření něčeho dobrého. A to se netýká jen mě (opět snaha napovídat jako vždy - jde zejména o divadlo před dalšíma mentálama)

Nyní asi opět scéna, jak se přišlo na můj web. 

Poté řešení názvu css elementu. Např. kontejner a že tím dávám nějaké znamení.

Nyní asi opět scéna, jak se přišlo na můj web. 

Poté řešení názvu css elementu. Např. kontejner a že tím dávám nějaké znamení.

Nyní najednou AHAAA. Vše mám na webu.

lovecokamziku.cz. Chystám výstavu.

Následně pak úchylné dotazy, proč se nevěnuju zvukům a hledání odkud co vychází. 

Přičemž stačí, když projede kamion a zvuk se ozve v něm. Což je z důvodu spojeni VF a NF zvuku. 

Nepochopitelně úchylné kombinace

Mě je tvrzeno, že přicházím o super rezonance (ty opravdu jsou ovšem), namísto toho jsou vysílány na nějaké mentály. Do toho slyším hysterické nářky "Já nechci ať to dělá" + asociaci se skriptem na poznámky. Následně, že to může být oběť. Vždy z různých směrů, což je normální. 

Neustálé požadavky a doporučení. Hlavně ať nedělám aktuální činnost. 

Jakmile následně pracuji na tom, co je nyní doporučováno, mám zas dělat něco jiného. 

Strejda: No, teďka se musíte snažit.

(Zřejmě proto, že pracuju na tomto webu)

Ty pičo. Ale on musí být úplně v piči že? Povídej mi o tom.

(Naprosto zjevně zaostalý projev)

On to má neveřejně. Ahaaa.Takže oni to nevidí jooo?

Strejda: Ne, oni to nevidí.   (Jako kdo???)

Do toho lze slyšet nějaký strejda, co pořád vše přetáčí a vysvětluje úplně jinak. 

Viz, že já mám strach a někdo mluví za mě.

Soustavná snaha o pocit, že je mi něco přikazováno, že dělám to, co si někdo poroučí.

Mnohdy tak nutno agresivně přikazovat to, co se právě chystám dělat.

Aktuálně je zjevné, že jde o totálně zaostalé, mentálně retardované blázny

Ti neustále vymýšlí nějaké nesmyslné příběhy

Chápete, on totiž mi celou tu dobu

Uřvaný hermafrodit, kancelář, jiná pozice

Adame prosím tě, ty se nemůžeš takhle veřejně ztrapňovat

Mužský hlas, kancelář

My teďka čekáme, že si s náma bude p. Popelka povídat

Nejaky kratky text

Pry nekdo mluvi za me

A ja jsem vystrasena chudinka :D

Udelal jsem si apku na poznamky

Dementi predpokladaji, ze ji hned zaseru jejich tupyma poznamkama. Ty jsou neverejne. A nebo na adrese n.php

Casto co nejuchylnejsi blaboly, jen abych to psal

Nyni napr ze nelze najit neverejne prispevky.

O co ted jde

Nejaky kratky text

Neveřejný příspěvek

test