Konečně jsem pochopil specifickou situaci spojenou s postupným nabíháním určitých zvuků. A tedy také "nech si to tak".

Je však otázkou, zda jde o nějaký systém, který má pomáhat, prvek, který je rušen, či prvek, který je právě zdrojem problémů a ve skutečnosti není třeba čekat. 

Tak už pojď....

Docela mě mrzí, že zrovna daný moment mě tak překvapil, že jsem zapomněl stisknout nahrávání (mám jen havrana). Jde totiž o jeden z momentů, který to, o čem píšu, pojí s něčím naprosto odlišným. Ale možná to tak mělo být....

Pár dní zpět, během procházky opět řeším pachatele, kteří mě obtěžují. Během poukazování na tupost toho co melou si všímám domu, na kterém visi maketa havrana. Což mi ihned připomíná dosti specifický sen, který jsem měl pár dní před tím. Kromě řady konkrétních informací byl výrazným prvkem právě i havran. Dokonce se chvilku zdálo, že i ty domy jsou stejné. Ale ne....jen zdání. 

Další půl hodina je bezvýznamná (nesmysly, otravování). Avšak v momentě, kdy jsem došel téměř zpět domů, zastavuji u večerky. Pořizuji si nahrávky, poznámky. Najednou proletí havran a vydá jasně rozeznatelný zvuk v momentě, kdy mluvím o "něčem jiném". Je jasné ,že pachatelé poslouchají a poznámky se snaži narušovat.

Přestávám mluvit a směju se. Najednou další havran. A za mnou se začne jak v hororu smát malé dítě. "Chaaa chaaa". Hlas jeho matky přede mnou: "Hele, nech těch kravin a už pojď....poj´d". Tón jakým to řekla jen krásně dokreslil situaci. Ta, jindy zcela bezvýznámná a obyčejná jako mnoho dalších byla ve spojení s tím, že často zmiňuji jako jednoho z pachatelů starého devianta, který tím, že již brzy zemře nemá žádné zábrany, najednou byla něco zcela jiného. Jenže to málokdo pochopí. Takových situací totiž zažívám poslední roky více a rozhodně nejsou výsledkem záměrného hledání souvislostí. 

Níže uvedené však NEPLATÍ pro J.K. 

!!!

Tak či onak - jde o jednu z metod, pomocí které dochází k ovlivňování rozhodování. 

!!!

Toto je takové naturalistické, necenzurované pojetí něčeho, co řeším již pár let :). 

Asi největší riziko spočívá v pocitu, že vás se to netýká, či je to takové neveselé až negativní a proto to asi nebudete číst. Proto tu mám i další zajímavé informace. Např: https://www.lovecokamziku.cz/iluzionista/ > ještě mi zde nefungují odkazy :). 

Relativně často se stává, že problikne obraz a najednou se skokově zvýší odezva systému. Když k tomu přidáte situace, kdy nastane tvz. modrá smrt (pád windows) díky knihovně nwifi.sys či grafickému ovladači - vypadá to až podezřele. 

Ale podle některých jsem jen paranoidní :). 

Chcípák o kterém píšu má taky jeden sen. Že z něj bude "legenda", ale nikdy se nepříjde na to, o koho přesně se jedná. 

Tzn podobnost s americkým Zodiacem. Mimochodem, s timto výrazem je spojeno "Dikobraz". Zda záměr, či náhoda v podobě slova a elektrickéhp impulsu, který zrovna letěl kolem :). (jinak právě díky těmto impulsům si lidé pamatují některé okamžiky)

To vše sebou bohužel nese i určitou nepříjemnost. 

Slyším o několika dalších jedincích, kterým se toto děje (Ostrava) a kteří si pravděpodobně neuvědomují ten pravý důvod svého jednání. A vím zcela konkrétně o koho se jedná.

Jeden je slovenské národnosti, více jak 2 m hromotluk, reálně slušný, hodný "kluk". Druhý taková postavička ze Stodolní. Pravděpodobně #ararat.

2, o kterých jsem takto slyšel jsou již po smrti (já už měl být taky). Jedním z nich je můj bratranec. 

Problém spočívá v neuvěřitelnosti celého problému. 

Jen tak mimochodem - že lze rekonstruovat zvuk jen z VF složky - na to už jsem přišel. Podrobnosti nyní neřeším :).

Každopádně to, že neustále mluvím o šmírování telefonů je jednak proto, že řadě lidí, který znají tuto metodiku trvalo, než si uvědomili, že to lze a děje se i jinak a hlavně - pro mnoho lidí je to stále "více uvěřitelné" než to, že lze snímat zvuk odkudkoliv, když víte jak. 

Např panelák, umakart, wc - místnost rezonuje na 50 Hz :). 

Měřeno pomocí frekvenčního generátoru. 

Fonologická smyčka. 

Často přemýšlím, jak důležitou úlohu v tom hraje právě toto. Jedná se o jakýsi buffer mozku, do kterého lze nacpat cca 5 - 7 slov. Záleží na podobnosti slov, tréninku apod. 

Nemůže být právě toto příčinou, proč se děje řada situací, které končí neúplnou větou? 

Sampl: Luxusně + jší to být nemůže

častá praktika, kdy se na jednu informaci hned naváže druhá, parazitní (pachatel: oni mu to všechno diktují). Informace tak splyne v jednu má zcela jiný význam.

Podobně jako: Německý výzkum + ný ústav. 

Originální informace má být něco jako: Německý výzkum, který se zabývá vlivem nepříjemných zvuků na mozek. Zejména rychlé střídání frekvencí. Tedy podobně jako rychlé střídání můžského a ženského hlasu. Dle výzkumu je toto pro mozek nepříjemné a mimo jiné se má dokonce zvyšovat vodivost pokožky. 

Připomínám příspěvek: Nevidomí mohou vidět pomocí zvuku. Tento zvuk se však mozek musí naučit (spíše se jej musí naučit vědomé JÁ :))

Kdybych se nemuset pořád štvát s těma dementama, tak tuto poznámku jednoduše prolinkuju přímo se článkem. Ovšem takto nemám naprogramovanou potřebnou funkci. 

Snaha toto spojovat s kolegou v kanceláři. 

Ten produkuje naprosto absurdní schémata: Pes, jde za mnou když jdu ven. Kolega zařve: Jestli sere tak ji lískní. Odpovídám: Ona tady sere? Tvl. Reakce: Ale ježiš. odpovídám: Jo ták, jestli mě sere. Reakce: Tak jsi debil? Je malá tak co jako? 

???

Tato situace je následně pořád dokola omílána jako ukázka toho, jak se chovám podřízeně. Mě to příjde jako naprostá debilita, kterou nemám potřebu řešit. Jenže pachatelé se toto snaží pitvat a rozebírat jako naprosto zásadní. A o tom to vše je. Řešení naprostých NESMYSLŮ.

Uvědomujete si, že já mezitím zkouším přemýšlet nad EDITOREM WEBU a navazující služy pro DESIGNERY, FOTOGRAFY atd. A skupina cigánských tupců něco tak primitivního?

Psaní a mluvení + přemýšlení

Lze si všímat značných rozdílů. Mozek v každé situaci přemýšlí jinak. U psaní mnohdy odpadá citové zabarvení vytvořené hlasem (formou sdělení) a které je občas vytvořeno záměrně tak, aby nasměrovalo pozornost jinam. 

My vám říkáme...

Nepochopím, že jeden z pachatelů má neustále přes všechno, co zde píšu opakovat svůj nesmyslný blábol: "My jsme vám řekli (to či ono)" a vy to tak škaredě prezentujete / zneužíváte. 

Když toto píšu, najednou lze vnímat jinak. To, co slyším já je (záměrně?) sdělováno jako snaha spojovat se s každým nápadem, myšlenkou, zajímavostí. Avšak když to píšu, najednou se objevují mnohem reálnější souvislosti. A tedy to, co slyším je samozřejmě snaha zesměšnit / mstít se za skutečný průběh takové situace (tedy možnost, že kdysi byly sděleny určité informace vedoucí ke zneužití určitých akustických postupů)

KEN VAV LO

;)

Pozicování bodu na kouli (např Země). I výškově. 

I to lze zvukem. 

Pro všechny případy. Informace spojené s Gangstalkingem a obtěžováním pomocí VF zvuku jsou...

na adrese: https://www.lovecokamziku.cz/lab/bloky/n.php (možná vyskočí info o nezabezpečeném připojení. Není nutno se bát. )

Zítra zde budou vystaveny další podrobné poznámky o provblému, který dlouhodobě řeším. Mám několik dalších zajímavých poznatků.

Ty navíc budou prezentovány jednoduchou, přehlednou formou.

Příjemné rezonance mají většinou vysoké rozlišení.

Co to znamená? Že v podstatě ani neregistrujete, že rezonují. Je to takový příjemný, klouzavý zvuk :). 

Určité rezonanční zvuky skutečně ihned změní náladu. 

Navíc jde mnohdy o zvuky, které nelze skoro slyšet. Přesto se příjemně poslouchají.