Konečně jsem pochopil specifickou situaci spojenou s postupným nabíháním určitých zvuků. A tedy také "nech si to tak".

Je však otázkou, zda jde o nějaký systém, který má pomáhat, prvek, který je rušen, či prvek, který je právě zdrojem problémů a ve skutečnosti není třeba čekat. 

Tak či onak - jde o jednu z metod, pomocí které dochází k ovlivňování rozhodování. 

!!!

Další časté zvuky jsou cvakání (velice podobné elektrickému sporáku).

Ono cvakání pak také slouží pravděpodobně k "přeměření" prostoru a nastavení příslušného šumu. (něco jako echolokace, radar)

Chcípák o kterém píšu má taky jeden sen. Že z něj bude "legenda", ale nikdy se nepříjde na to, o koho přesně se jedná. 

Tzn podobnost s americkým Zodiacem. Mimochodem, s timto výrazem je spojeno "Dikobraz". Zda záměr, či náhoda v podobě slova a elektrickéhp impulsu, který zrovna letěl kolem :). (jinak právě díky těmto impulsům si lidé pamatují některé okamžiky)

To vše sebou bohužel nese i určitou nepříjemnost. 

Slyším o několika dalších jedincích, kterým se toto děje (Ostrava) a kteří si pravděpodobně neuvědomují ten pravý důvod svého jednání. A vím zcela konkrétně o koho se jedná.

Jeden je slovenské národnosti, více jak 2 m hromotluk, reálně slušný, hodný "kluk". Druhý taková postavička ze Stodolní. Pravděpodobně #ararat.

2, o kterých jsem takto slyšel jsou již po smrti (já už měl být taky). Jedním z nich je můj bratranec. 

Problém spočívá v neuvěřitelnosti celého problému. 

Jen tak mimochodem - že lze rekonstruovat zvuk jen z VF složky - na to už jsem přišel. Podrobnosti nyní neřeším :).

Každopádně to, že neustále mluvím o šmírování telefonů je jednak proto, že řadě lidí, který znají tuto metodiku trvalo, než si uvědomili, že to lze a děje se i jinak a hlavně - pro mnoho lidí je to stále "více uvěřitelné" než to, že lze snímat zvuk odkudkoliv, když víte jak. 

Např panelák, umakart, wc - místnost rezonuje na 50 Hz :). 

Měřeno pomocí frekvenčního generátoru. 

Fonologická smyčka. 

Často přemýšlím, jak důležitou úlohu v tom hraje právě toto. Jedná se o jakýsi buffer mozku, do kterého lze nacpat cca 5 - 7 slov. Záleží na podobnosti slov, tréninku apod. 

Nemůže být právě toto příčinou, proč se děje řada situací, které končí neúplnou větou? 

Sampl: Luxusně + jší to být nemůže

častá praktika, kdy se na jednu informaci hned naváže druhá, parazitní (pachatel: oni mu to všechno diktují). Informace tak splyne v jednu má zcela jiný význam.

Podobně jako: Německý výzkum + ný ústav. 

Originální informace má být něco jako: Německý výzkum, který se zabývá vlivem nepříjemných zvuků na mozek. Zejména rychlé střídání frekvencí. Tedy podobně jako rychlé střídání můžského a ženského hlasu. Dle výzkumu je toto pro mozek nepříjemné a mimo jiné se má dokonce zvyšovat vodivost pokožky. 

Připomínám příspěvek: Nevidomí mohou vidět pomocí zvuku. Tento zvuk se však mozek musí naučit (spíše se jej musí naučit vědomé JÁ :))

Kdybych se nemuset pořád štvát s těma dementama, tak tuto poznámku jednoduše prolinkuju přímo se článkem. Ovšem takto nemám naprogramovanou potřebnou funkci. 

Psaní a mluvení + přemýšlení

Lze si všímat značných rozdílů. Mozek v každé situaci přemýšlí jinak. U psaní mnohdy odpadá citové zabarvení vytvořené hlasem (formou sdělení) a které je občas vytvořeno záměrně tak, aby nasměrovalo pozornost jinam. 

Specifický zvuk. Používá se v Psytrance. Kdysi jej zviditelnil zejména Josh Wink :).

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/j2BnNBeh1v8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Posunout na 1hod. 

Lze si představit akord? 

Často se zdá, že jej lze spíše cítit. Tedy vibrace, sekvenci, kterou kombinace daných tónů vytváří. Reálně mozek rychle přeskakuje mezi tóny daného akordu.

Jenže co se potom děje při poslechu skladby? Tedy zvuku, který obsahuje řadu nástroju, které hrají současně. 

Na druhou stranu - každý zvuk je ve výsledku jen jeden signál, který se rychle mění :). 

Zvuk: písmena T / D

Může způsobovat problém. Vytváří se specifickou kombinací zvuků, která je slyšitelná jen pro některé lidi. Jde o zvuk VF a lze jím narušit slyšitelný zvuk. Ten tímto impulsem jakoby vyrušen. A také proto může dojít k situaci jako ta předchozí: CHA CHAA + A DA me.  

Pozicování bodu na kouli (např Země). I výškově. 

I to lze zvukem. 

Co to vlastně je absolutní hudební sluch?

Definice na wikipedii je jedna věc. Jenže když k tomu přidáte to, co zažívám delší dobu já, je vše jinak. Navíc si myslím, že se dá "zapamatování tónů / frekvence" naučit. 

Příjemné rezonance mají většinou vysoké rozlišení.

Co to znamená? Že v podstatě ani neregistrujete, že rezonují. Je to takový příjemný, klouzavý zvuk :). 

Určité rezonanční zvuky skutečně ihned změní náladu. 

Navíc jde mnohdy o zvuky, které nelze skoro slyšet. Přesto se příjemně poslouchají.