Další časté zvuky jsou cvakání (velice podobné elektrickému sporáku).

Ono cvakání pak také slouží pravděpodobně k "přeměření" prostoru a nastavení příslušného šumu. (něco jako echolokace, radar)

Chcípák o kterém píšu má taky jeden sen. Že z něj bude "legenda", ale nikdy se nepříjde na to, o koho přesně se jedná. 

Tzn podobnost s americkým Zodiacem. Mimochodem, s timto výrazem je spojeno "Dikobraz". Zda záměr, či náhoda v podobě slova a elektrickéhp impulsu, který zrovna letěl kolem :). (jinak právě díky těmto impulsům si lidé pamatují některé okamžiky)

Je jasné, že v rámci celé situace hrají svou roli i radisté z jiných zemí, kteří chápou, co se děje, ale vzhledem k pozici jen těžko odhadují přesný děj. 

(okolní státy)

Rádiové vlny dosahují daleko. Dokument o druhé světové válce zmiňoval, jak taková malá krabička může mít dosah až 1000 Km. 

To vše sebou bohužel nese i určitou nepříjemnost. 

Slyším o několika dalších jedincích, kterým se toto děje (Ostrava) a kteří si pravděpodobně neuvědomují ten pravý důvod svého jednání. A vím zcela konkrétně o koho se jedná.

Jeden je slovenské národnosti, více jak 2 m hromotluk, reálně slušný, hodný "kluk". Druhý taková postavička ze Stodolní. Pravděpodobně #ararat.

2, o kterých jsem takto slyšel jsou již po smrti (já už měl být taky). Jedním z nich je můj bratranec. 

Problém spočívá v neuvěřitelnosti celého problému. 

Jen tak mimochodem - že lze rekonstruovat zvuk jen z VF složky - na to už jsem přišel. Podrobnosti nyní neřeším :).

Každopádně to, že neustále mluvím o šmírování telefonů je jednak proto, že řadě lidí, který znají tuto metodiku trvalo, než si uvědomili, že to lze a děje se i jinak a hlavně - pro mnoho lidí je to stále "více uvěřitelné" než to, že lze snímat zvuk odkudkoliv, když víte jak. 

Např panelák, umakart, wc - místnost rezonuje na 50 Hz :). 

Měřeno pomocí frekvenčního generátoru. 

Připomínám příspěvek: Nevidomí mohou vidět pomocí zvuku. Tento zvuk se však mozek musí naučit (spíše se jej musí naučit vědomé JÁ :))

Kdybych se nemuset pořád štvát s těma dementama, tak tuto poznámku jednoduše prolinkuju přímo se článkem. Ovšem takto nemám naprogramovanou potřebnou funkci. 

You could be in danger + ?

Melodii mám pořád v hlavě. Provázela mě celý festival :). 

Prepare to fight - I got you :)

Když poslouchám vhodný track

Rád si do něj "domýšlím" další zvuky, vokály apod. Většinou díky kombinaci mnoha zvuků a schopnosti selektovat poměrně úzké spektrum frekvencí je to zábava, protože mnohé zvuky si skutečně lze domyslet tak, že je člověk jakoby slyší. Zde pozor - to neznamená, že vše o čem píšu je jen práce fantazie. 

Všímám si však určitého problému, který spočívá ve zbrklém střídání frekvencí. Snaha příliš kombinovat. Výsledkem jsou tak nesmyslné melodie. Přitom se mi mnohem více líbí správné seřazené patterny, které jsou pomalé, opakující se, "hypnotické". 

Co to vlastně je absolutní hudební sluch?

Definice na wikipedii je jedna věc. Jenže když k tomu přidáte to, co zažívám delší dobu já, je vše jinak. Navíc si myslím, že se dá "zapamatování tónů / frekvence" naučit. 

Příjemné rezonance mají většinou vysoké rozlišení.

Co to znamená? Že v podstatě ani neregistrujete, že rezonují. Je to takový příjemný, klouzavý zvuk :). 

Určité rezonanční zvuky skutečně ihned změní náladu. 

Navíc jde mnohdy o zvuky, které nelze skoro slyšet. Přesto se příjemně poslouchají.