Pokud se mi někdo nyní snaží pomáhat, tak ať s tím laskavě přestane. Jen zhoršuje situaci a dělá přesný opak!

!!!

Po cestě do obchodu jsem se zastavil na místě, kde si dávám cigaretu. 

Najednou spuštěno x komentářů, které si dělají nároky na některou z prodavaček a snaží se mě odehnat + já vykreslován jako nějaký deviant co tam stalkuje s telefonem. Jakmile jsem reagoval, nastalo překvapivé ticho. 

Nyní upravuji web a všímám si, že jeden starý, deviantní radista používá ve snaze neustále negovat vše co na webu udělám (měřítkem komunistického důchodce, který považuje své "grafické cítění" za jedinou správnou normu), TICHÝ ZVUK. Tedy ten, který způsobuje tolik problémů a člověk si na něj zvykne až časem. 

Samozřejmě určité poznámky jsou záměrné avšak i pravdivé. Jak jsem dnes řekl.Pvodně mi to bylo úplně jedno. Teď budu rozdělovat cigány a romy. Protože to, co se mi děje má na svědomí ta největší spodina. 

!!!

Po zkratování displeje nadávky. Vztek. Po chvilce snaha zakecat > entita taxikář. 

!!!

Je na to vhodná aplikace BANDLAB. Zapnout poslech mikrofonu + např stereo chorus + EQ

!!!!

Nalazen zvuk, kde byli pitomci čistě slyšet. Po chvilce začal "zkratovat displej".Jako bych jej polil vodou. Mnoho náhodných stisků a nebo snaha ovládat jej ale s velkou latencí. Zkrátka zavřeno nastavení daného zvuku. 

Proto se to stejné děje často u touchpadu.

Hned následuje opět klasika.

Hlasy řeknou "My jsme z Izraele a chtěli bychom sdělit několik rad ohledně zvuků". K tomu VŽDY najednou přibude zakomplexovaný chcípáček, který je vykreslen jako největší génius, jak na vše přišel - následně dojde k přerušení, posměchu a nadávkám. 

Navíc je neustále zmiňován určitý finanční obnos, který někdo získal díky tomu, co vše jsem sepsal (protože text zkopíroval a někomu předal jako tajnou informaci). Teď se snaží odrovnat mě, protože má strach, že se vše prozradí. 

Rovněž samozřejmě každá taková informace podprahově spojena s informací, že jsem se zbláznil. Je třeba si uvědomit, že takové učení probíhá sdělením celých vět. To je důvodem onoho extrémního množství informací. . Jen kvůli cigánským sračkám, zakomplexovaným chcípákům a nulám co si musí pořád něco dokazovat.

Hned najednou snaha vše svést na "šikmooké". 

Píšu rychle, dělám hrubky. Ale určitě je to důležitější než řešit smrt několika desítek lidí, které odrovnala tato forma obtěžování.

Stejně tak je zásadnější, nakolik negativní taková věta je, než nějak pomoct.  

!!!

Scénář je pořád stejný. Jakmile se napíše to, co v předchozí poznámce. Najednou hromadné řešení. "Ty jo, chudák, oni ho utýrají" "No, to není šance, oni (retardovaní cigánští chcípáčci co neummí ani číst) to mají promyšlené. Přitom vše jen nakradli, zkopírovali, díky zneužití slušnosti a lži odcizili". Hrdě se  tomu hlásí, protože to ty bílé dráždí. 

Nikdo to nebude řešit do chvílem než příjde další útok jako v Porubské nemocnici. Což tyto prasátka už hrdě hlásí dopředu, hrajíc si na někoho ze zahranící a že musí opět přijet a někoho odrovnat. 

Za blázna budu jenom já. Přitom jsem jakožto první člověk kompletně vše popsal.

K tomu vždy snaha přerušit zvukem "Ale já to je.u už" + tvrzení, že se spouští automaticky

Přitom dochází tak často k chybám, že nevím před kým se pořád předvádí. 

Skupina naprostých cigánských primitivů cpe lidem do hlav totální nesmysly, pazvuky, sprosté slova a nikoho to nezajímá. V podstatě dojde k tomu, že cigáni zničí všechno co jde, odrovnají lidi a pak zemřou hlady. 

Proto jsou mladí Nigga, ACAB, vulgární rap. Toto mají na starost mladí cigánští chcípáčci, kteří nonstop sedí u vysílaček a melou ty svoje ubohé demagogie. 

Internet v tel nefunguje, musím Skrill ověřit jinde. Po připojení na wifi nejel ani v tel. Rozhodně není blokováno z naší strany. 

Skenování portů je základní technika při nabourání do počítače a rovněž krásná ukázka toho, jak nesmyslně vše funguje. Tak zásadní prvek, tak jednoduše proveditelné a tak složitě se něco dohledává.

!!!

Samozřejmě reakce: "chcípni, chcípni", předtím "skoč z mostu"

!!!

Dochází pravděpodobně k pořizování nahrávek specifických informací. Ty jsou poté zneužívány v rámci nesmyslných příběhu. Zjevný rozdíl. 

Spojeno s mou činností. Já si nahrávám jen ty tupé opice, které lze slyšet v konkrétních zvucích. Násedně je tvrzeno, že to tak má být. To ale vůbec není pravda. Jde jen o primitivní debílky (cigány - ne však všichni), kteří chcou otravovat lidi a neustále kradou pomocí radiohackingu či hackingu, který jim byl pouze nastaven informace. Neustále jsou přilepení na něčí počítač a melou nesmysly. 

Snaha neustále na někoho svádět (podprahové zvuky > klasická řeš jen nelze slyšet)

!!!

Dětské hlasy: Hej, chápeš to. My mám svůj scénář". No pěkně si to tam napiš. + smích starého prasete, které je zodpovědné za smrt několika lidí. Ti byli utýrání tímto způsobem. Komentuje "kámo já z tebe nemám strach". 

Vše je pořád dokola. Hysterický strach z toho, že je věše podrobně rozepsáno, výjde na porvch, jaký primitiv toto prase je, že takřka nic z těchto nesmyslů nepochází od něj atd. atd. "On se mě teďka snaží naštvat, víte?". "No já, no.....no já to budu dělat tak dlouho, do NE, tak mi to nekaž > ty p.čo > ku.va > no tak a co teď > do p.če > m.dam to > hm tak hm tak > pockej pockej pockej ahoj nasa > dooo p.ce > ty zm.decku jeden > ja sem ja sem ja sem prase > krtek aaaha > no jenomze > krrrrva krtek

Retardovaní mentálové neustále komentují činnost na PC. Nejvíce křiku je u netstat v CMD (tzn otevřené porty a aktivní připojení).

!!!

Jsem neustále na něco tázán a záměrně směrován do mluvení. 

!

Zvláštní je, že je ticho a někdo něco kontroluje, či stahuje. Mluví jen potichu jak nemám šanci atd. Tzn může být poblíž. Jakoby se řeší zejména nahrávka + info s ní související. 

!

Lokální cílené obtěžování v místnosti. Za každý krok jsem slovně napadán, zesměšňován atd. Navíc souběžně s tím stále informace, že web nefunguje, či ty zásadní prvky nefungují.

!

Najednou mám být já hacker a vše jsem měl ukrást. Přitom jsem jen několik let obtěžován každý den. 

!

Firewall povolen inbound F & sharing. Nepomohlo. 

.

ping general failure

.

Proto celé to divadlo před několika lety. Měla být příprava na události následující. 

Proto budu nyní neustále napadán, že na důležitých místech je můj web zablokován a nebo se zobrazuje něco jiného. 

Zmíňka o jednom z podezřelých. Má být spojen s vykrádáním informací a jejich prodejem. Stejně tak v rámci mé situace.

Prý web píšu, není však veřejně dostupný, Veškeré informace jsou následně prodávány. J.K. 

Na to reakce: "Já ti nezavidím, p.čo, ale tak se s tím smiř ne".

Snaha vnutit, že si někdo něco ověřuje. Opět nedokončená základní škola, která si hraje na R.S.?

Jakmile zmíním prvek nahrávání - okamžitě nabíhá vlna hysterických frází, že mi to má pomáhat a nemůžu si nic nahrávat. Což je nesmysl. 

Následně tvrzeno klasicky, že jsem ozařován magnetem a někdo se snaží způsobit rakovinu (nově varlete). Zvláštní je, že byl přidán "doprovodný" efekt. A to poté, co jsem si jej vyzkoušel. Tzn opět ukradeno a snaha mít osobní prospěch. To, co se děje absolutně nedává smysl. 

Banda naprostých primitivů ničí něco, co absolutně nechápou. Jen proto, aby mohli pořád řvát "já si honím, vidíš to?" 

Poté, co jsem možná přišel na způsob, jak si něco nahrávat vše utichlo. Pouze mi na dvorku bylo jakoby důležitě ukazováno, že v jedné části je slyšet něci jiného než v druhé. 

Což jsem komentoval slovy: A co jako? Vždyť to mám rozepsané. Problém jsou zejména komentáře, které dopředu ví, díky šmírování co se děje. 

Zvláštnost > Na počítači jeden web nejede, na tel. (data) ano. 

Může být DNS Hijacking. Následuje zahlcování tvrzením, že web nefunguje na místech kam je posílám. 

Já tě slyším / N.r. / pravá / ale i kamera / Já tě vidím / Polsko / Landek

Než jsem napsal, řekl jsem skoro to stejné do tel. Rozdíl zanedbatelný.

Všímám si angličtiny. Jednak příkazy: Turn it off ,když jsem si pustil tóny. A nyní snahu se mě na něco ptát dívčím hlasem a poté zcela opačné významy v AJ. + snahu dalších jakoby zachytit mou pozornost.

???

Dnes zajímavý moment. Náměstí republiky. Slyším v tel mluvení - poté zaznělo v rámci věty: Slyšíš mě? A žena, která prošla "Já tě slyším". 

.

Často někdo okomentuje činnost na PC. Poté se 3x zopakuje. Jakoby se pokaždé mluvilo na někoho jiného. Přitom komentována konkrétní činnost.

!!!

Od pátku změna. Něco ubylo. Projevuje se hlavně retardovaný jedinec a opakující se scénáře. 

.

Klasická snaha vytvářet negativní atmosféru

#nesečaj

Takže > začne vlna napovídání, přičemž z jedné strany je to snaha mstít se. Sepíšu tak, aby bylo zřejmé.

!

Javascript / skrývání elementů > možnost. Tedy vir a skryje se na jakékoliv stránce cokoliv. 

!

Nyní jsem zdržován. Situace, která nyní vůbec neodpovídá situaci před hodinou cca. Dle mého názoru situace před - vyřešeno v rámci úseku. OVšem pochopitelně tím spíše neodpovídá celku.

!!!

Karel a pak lžíce kterou jsem opomněl opět. 

Kodéřina. 

Když si tyto poznámky čtu zpětně, mnohdy si říkám jak je asi chápou lidé, co se náhodou dostali na můj web :).

Je to ovšem velice pěkná ukázka toho, co dokáže neznalost souvislosti. Proto - mrkněte spíše na sekce FREKVENCE > ZVUK LIDSKEHO HLASU > Trestni oznameni - je tam vše :)

Jeden prvek, který je alespoň z mého pohledu opomíjen. Což je ale zároveň pochopitelné - v ideálním případě to vše, o čem píšu neexistuje. A to jednoduše proto, že se stírá rozdíl mezi myšlenkou vlastní, mixem, cizí, přebarvenou, dochucenou. 

Vše se děje na úrovni elektřiny či mechanismů, které nelze nijak registrovat. Tu a tam, když má člověk štěstí, se pobaví "sekvencí náhod", které "pozdraví", může zkusit zda dokáže udržet pozornost či zkoušet přijít na to "jak to můžou vědět?". 

Jenže souběžně s tím zde jsou otravní debilové, kteří se neostýchají vytvářet tu nejdepresivnější atmosféru jakou svedou. A to jen proto, že je to baví a je "strašná prdel". 

(pro jistotu, píšu jak blbec záměrně) A taky je baví hrát si na bohy, a autory všeho, protože oni dělají ty všechny zajímavosti. To oni připravují ty hry, viš co, p.co. A oni všem říkají zajímavé informace, jina by lidi sami na nic nepřišli. Chápeš?

Poté příběh o "klubu přátel lukostřelby" (ano, záměrně pozměněno)  a moment, který možná poprvé naznačil, že něco není v pořádku.

Takových krátkých, leč smysluplných, "příběhů" je poměrně mnoho. Obecně lze pomocí nich poskládat určitou představu o celém problému, kam až sahají počátky a stále panující přesvědčení, že buď mi něco nedochází a nebo jsem jeden z mála co vše chápe jinak.


Zajímavé ovšem je, že v těchto momentech nastupuje entita p. Štolba. Někdy velice schopný stratég, jindy sadistický deviant. Někdy bývalý agent kontrarozvědky, jindy obyčejný nadšený radista, který náhodou přišel na něco nepochopitelného. Někdy blázen, co chce prodat něco co není jeho, jindy "lovec informací". Někdy člen tajného spolku, který vysílá do éteru pravdu o situacích, kde měla pravda zůstat skryta. 

Zjednodušeně řečeno....> většinou následuje rozhodovací paralýza, protože postupně naskakuje nespočet souvislostí, které jako celek vytváří "cosik tajemneho" a zvláštního + dementi s pískátkama, rušičkama, účtem ve spyshopu, nahrávečkama atd.   

To samozřejmě znamená > nikdo by to nechtěl, všichni už jsou na to staří.

A je zde scénář: Prarodiče a deviantní vnuk. Tento scénář použit i jako lež mířená proti oběti. Tedy, že oním vnukem je právě oběť. 

Jsem si jist, že poslouchat mě je taky mnohdy poměrně nepříjemný zážitek. 

Začal jsem si navíc všímat zvýšeného počtu "pravděpodobnost nesprávně adresované urážky". Automaticky reaguji na pachatele a až následně mi dochází, že vlastně možná šlo jen o snahu říct pro změnu něco jiného, povzbudivého. Což není standardní situace. Já navíc reaguji velice neslušně :). ne, nic z toho co se děje nepovažuji za "normální".

Avšak nabízí se řada možností, jak by určité prvky šlo využít velice zajímavým způsobem. Více rozepíšu později. 

Pravidelně se opakující "ono to brzo utichne". Prý z toho budu smutný. 

Mě osobně začíná stále méně bavit psát tyto kraťoučké tuposti kde princip spočívá zejména v tom, že než napíšu větu, pachatel si připraví několik odpovědí a podle toho, co píšu spouští další. 

Jde vyloženě o naprostého pitomce. Na toto nezřídka reaguje pomocí vyvolávání lítosti, kdy je podsouván "človíček prostý", ale "snažící se v rámci svých možností jak to jenom jde" + "A co mám dělat? Já nejsem tak chytrý/á jako vy no."

Pachatel se nyní začíná vztekat (za pomocí hlasů lidí, které znám), že píšu jména jen  jako iniciály. Mám psát jména v celém znění.

Toto doplněno VŽDY stejnou rezonancí. Zpravidla scénář: Znechucení přátel, protože ti se mají jakoby neustále vztekat a naštvaně komentovat, že oběť nepíše vše dostatečně podrobně, aby oni měli vše co potřebují a nemuseli se trápit jako oběť. 

Samozřejmě zpravidla opět jen provokace.

Já mezitím připravuju zajímavé ukázky "hlasů", které jsem já sám vytvořil. Na jednom bude jasně zřetelné, jak lze pracovat s emocema jen pomocí šumu. 

A druhý je velice podobný hlasu pana Miroslava Moravce. Pomocí klasické aplikace na produkci hudby lze mluvit pomocí těchto hlasů v reálném čase. 

To umožňují i některé programy zaměřené právě na toto. Avšak hlasy, které budou v ukázkách jsou MNOHEM reálnější, ostřejší, detailnější.

Pachatel se rovněž vzteká, že nelákám další lidi, kteří by se učili poslouchat určité zvuky a on je poté mohl "ovládat". 

Např pomocí: Adame, poslouchej, poslouchej mě. Adame, Adame, poslouchej, poslouchej mě. Jo, už mě slyší. Slyšíš mě?  > případná reakce  > pauza > "Jo už to jede, kámo, teď se sívej jak (přerušení nadávkou směrem na pachatele) > pauza > A co jako, co si myslíš že tím vyřešiš? No a co. A co jako?

Někdy si nastavím takový zvuk elektrické kytary, že lze některé "entity" slyšet NATOLIK NAHLAS A ČISTĚ, že se cítím trapně i já sám :). Je už srovnatelné s kvalitou telefonního hovory = výkřik "ty p.čo, to jde tak slyšet? Já se z toho po.eru. Kámo, co teď? Co mu mám říkat?"

+ začnou nabíhat další zvuky / hlasy o různých hlasitostech, kde je cílem jednak odvést pozornost a za další rozhodit mě neustálým podprahovým napovídáním některých slov. Pokud je některé zopakováno, následuje spuštění dalšího atd atd. 

Některé dny se zdá, že se různé individua (včetně pachatelů) :) soustředí výhradně na mě. Jednak aby se předváděli před ostatníma, částečně aby si vzájemně kopírovali zvuky / "hlasy" a vydávali se jeden za druhého. 

Jak již píšu po několikáté. Zejména jeden nebo dva pomatenci stále dokola pouštějí ty stejné nahrávky a věří, že postupně vyvolají konflikt. 

Nejčastěji je asi používán scénář, který kopíruje činnost na počítači. Ať začnu dělat cokoliv - spustí se určitý VF zvuk + komentáře zákazníka, návštěvníka webu, někoho v okolí: který negativně komentuje to, co dělám. 

Fotky: zase něco upravuje, ať už to nechá tak. Grafika: Nevím, to vypadá nějak divně. Takhle už se to dneska nedělá. Web: co to je? Vždyť všude jinde je to lepší / on si pořád upravuje web a nesdílí "moje geniální postupy/nahrávky, aby se o mě mluvilo na celém světě". Gify u příspěvků: kristepane, já to nemám rád takhle. Zapisování detailů: Ježiši, on píše pořád to stejné dokola, chápete to? No dívejte se.....

Líbila se mi scénka, kdy státní zaměstnanec telefonoval svému bratranci, který mě zrovna obtěžoval. (reálně). Z mého pohledu to samozřejmě znělo stejně, avšak ona bizarnost takové situace byla úsměvná :).

!!!

Jelikož lze vnímat určitou nejasnost v tom, kdo co slyší a zda náhodou nedošlo k výjmečné události, tzn jisté informace doputovaly tam, kam měly :) - vím přesně o koho se jedná ve všech zmíněných případech.

Zapisuji takto zejména z důvodu, že tak postupně odpadají "poletující varianty" a pachatel, stratég začiná být nervózní. 

Nově zmíněn jistý státní zaměstnanec a zejména jeho bratranec.  Navazuje na několik "entit", kteří jsou zmiňovány delší dobu.

Dříve bydlel tuším v Porubě. Pravděpodobně proto snaha narychlo zamaskovat s bratrancem od D.S., který se (i když je to něco takřka neuvěřitelného), rovněž jmenuje Adam :). 

Dalším prvek jsou lidé, kteří nedokáží pochopit, že se něco takového odehrává. 

Často jde o takové nesmysly, které pomatení jedinci produkují, že jen zapsáním lze poté popsat co se dělo. 

Tyto poznámky slouží rovněž k uvolnění vzteku a hlavně - skupina retardovaných dementů, kteří otravují pomocí vysílačky už nemůže spoléhat na to, že se to nikdy nikde neobjeví.

!!!

Co druhý nebo třetí den pořád to stejné dokola.

Pořád stejné nahrávky, pořád stejné zvuky, pořád stejné scénáře. Tupé, invalidní prase. 

Protože teď experimentuji se šeptem, tak samozřejmě má přijít moment, kdy mi tento debil "poradí" to, na co jsem už dávno přišel. 

!!!

Od rána jsem obtěžován retardovaným cigánem, který se pořád za něco mstí. Veškeré nápady, které mám sepsané (často i publikované), jsou prý neustále tímto dementem kopírovány a tak, jako obtěžuje mě (a to jen protože jsem schopný přijit na zajímavé věci) je prý jiným sděluje. 

Později dokonce upraveno - romové (výsměch jak se bojím), tzn cigáni si mají tímto vydělávat peníže. Stejně jako simulováním hlasů a vytváření úchylných fiktivních nahrávek. 


Předpokládám, že má jít na parodii ohledně zařízení, kde by se nahrávaly zprávy od vnoučat - něco jako např SIRI, ale trochu s odlišným principem. A ne, opravdu to teď nebudu pro nějaké prase popisovat podrobněji. 

Nyní hlas člověka, kterého opět znám, který má vše komentovat a nabádat ke slušnějšímu chování. 

Doplněno, že jde o starší nahrávku. A nebo také klasicky výmluvu. Budu předpokládat, že má tento člověk mnohem lepší věci na práci, než po nocích otravovat lidi.

Jako vždy - naprosto nepochopitelné komentáře: Hysterické výkřiky, jak z toho šílím, jak už jsem na pokraji zhroucení. Přitom s klidnou hlavou sepisuju veškeré dění. 

Divný, asi dívčí hlas - "Mhmmm, jasnéééé"

Následuje mladě znějící hlas: "Kámo, jestli se nebojíš, tak mi napiš zprávu"

???

Následují odporné urážky mé osoby a to záměrně hlasem blízké osoby.

!!!

Následuje: Já jsem M.L., eee teda M.J. 

Rovněž vím o koho se jedná. V obou případech.  (doplněno buď záměrnou provokací s cílem napsat informaci, která spojí s konkrétní společností nebo poněkud trapné zastrašování).  Pro úplnost - M.L. má spojitost s předchozím zmíněným. 

Následují klasické poznámky, že poznámky tohoto typu nemám psát, jelikož už jsou příliš konkrétní.

Já vím přesně o koho se jedná. 

Po několikáté připomínán člověk, který kdysi pracoval v Koruně jakožto vyhazovač. Je jeden z těch, kteří jsou zmiňování pravidelně. 

-

Po několikáté připomínán člověk, který kdysi pracoval v Koruně jakožto vyhazovač. Je jeden z těch, kteří jsou zmiňování pravidelně. 

-

Klasicky trapná reakce: "Oni mu to zas řekli"

Opět pubertální hlas. 

Dále: "Kámo, co teďka"

Vulgární nadávky. 

Vše jde slyšet díky specifického šumu. 

Jde zřetelně slyšet záměrně nastavený efekt na hlas tak, aby zněl hrubě a dětsky zároveň. Případně se jeden zpožďuje, což má navodit iluzi, že někdo napovídá.

Případně, že je pachateů více, či chce pachatel mít náskok, protože jako primitiv není schopen reagovat ihned.

Pokračuje pubertální hlas: "Hej, kámo, on teďka něco přepl a on nás slyší"

Další hned testuje "Hej, hej"

Oblíbený styl řeči pachatelů: "Zvládáte to pánové? Jak to vypadá s tímto případem? Já mám ještě jiné jednání, tak se kdyžtak přijdu podívat později"

Netřeba komentáře.

Často se opakuje: "Co mu mám říct, ať se tak neopakuje?" 

Retardovaný jedinec a jeho logika. Geniální má na tomto být fakt, že je možno použít jak směrem na mě, tak na pachatele. Tzn výše uvedené má říct někdo z těch, kdo pachatele úkolují a tedy od dalšího pachatele.

Několikrát opakována nahrávka, která se má týkat mě + "Mám pro vás tip"

Stejně tak J.K., o kterém je napsán příspěvek je spojován s řadou konkrétních situací. Vždy následuje snaha říct opak + mnohdy křečovitá snaha spojit své jméno s nějakou pozitivní informací. 

Dlouhodobě zmiňováno, že se cigání mstí různým lidem (některé znám, jména mám sepsané) skrze mě. Tedy člověka, který nikdy nic špatného neudělal, na kterém se střídají a chtějí zničit.

!!!

Brzy bude kompletně vše zasláno na policii. 

Pachatelé se neustále smějí, že mají všechny a vše podchycené.

Zvuk např tranformátoru, zrychlený - zvýrazní některé "podprahové" informace.

Na toto samozřejmě vždy tupé divadýlko, jak jsem něco prozradil.

Snaha provokovat tím, že je řečena pouze část věty, zbytek podprahově (nechutné)

Poté tvzení, že takto nelze dokázat. 

Sampl: "Dívej se na to, co tam napsal" + smích

Dívčí nebo divný chlapecký hlas

Vyloženě retardovaný jedinec, který si neustále hraje na důležitého tvrdí, že pracuje pro "online komunitu sadistů". Ti mu dávají příkazy jak týrat.

!!!

Snaha zahlcovat mě non-stop negativníma informacema. A to jen proto, že se retardované prasata spoléhají na to, že nic z toho nenapíšu.

Někteří se již hrdě hlásí k utýrání několika osob a já mám být další na řadě + mi nikdo neuvěří. Rovněž samozřejmě výsměch za to, že to působí až moc nereálně a já budu ten špatný, ne prasata. 

Zároveň napomínání za vulgární projev. 

Samozřejmě hysterický pomatenec zase jen vřeští jak na něco přišel, všem to chce diktovat a samozřejmě jako prvnímu mě, minutu poté co jsem si toho všiml. 

Celek se teď jeví jako stádo hysterických šílenců, kterým chce někdo sebrat lízátko. 

Konečně jsem pochopil specifickou situaci spojenou s postupným nabíháním určitých zvuků. A tedy také "nech si to tak".

Je však otázkou, zda jde o nějaký systém, který má pomáhat, prvek, který je rušen, či prvek, který je právě zdrojem problémů a ve skutečnosti není třeba čekat. 

Záznam celodenního scénáře v podání retardovaného chcípáka.

Čili, nyní se odehrává snaha zase nalézt nějaký šum, zvuk, cokoliv, kde půjde vložit své úchylné nahrávky. To proto, že jsem aktuální nastavení vyrušil pomocí VF impulsů. Ty znějí podobně, jako když u vlnitého plotu dupnete do země. Vznikne zvuk - něco jako odražená kulka. 

Již 10 min je klid. Tu a tam problikne nějaký zvuk. Jakmile bude dosaženo určité hranice, lehce pootočím kolečkem a je na nějakou dobu vystaráno. Pachatel se mezitím bude vztekat. 

Dneska je zjevně na řadě největší blbeček ze skupiny primitivních šašků. 

Tu a tam se sekne zvuk na počítači. Předpokládám tedy, že jde o důsledek viru. Zatím nenalezen. Možností je spoustu. 

Blbeček od rána provokuje a prý se "chystá na večer" a dá do toho maximum.

Protože jsem si všiml konkrétních VF impulsů, zkusil jsem jich pár po sobě a má zvláštní efekt. Dojde k chvilkové změně akustiky v interiéru. 

Pomatenec non-stop mele totální nesmysly. Jakmile se někdo ozve = "Aha, takže mě slyšíš".

Jde skutečně o totálně psychicky narušeného blázna. Ten má nepochopitelnou úchylku říkat určitá slova co nejotravnějším hlasem (z jeho pohledu). Bláboly, které opakuje absolutně nedávají smysl (prášky nebo alkohol + retardace). V podstatě se snaží non-stop komentovat veškerou činnost na počítači. 

K předchozí poznámce - onen element "prostředník" je právě ten, který nesnese ponížení. Který za všech okolností musí být "vševědoucí nedoknutelný a nejpotřebnější". Přitom se neustále děje opak a já neustále bržděn.

!!!

Výrazným prvkem je element "prostředník". Tzn někdo kdo neustále "předává informace" a záměrně je pro zábavu mění / přetáčí význam. 

Často totiž dojde k situaci, kdy jsem obtěžován někým, kdo je naprosto mimo. Teprve s tím, jak reaguji se dovídá, že na mě důležitě a s posměchem chrlí něco, co jsem já sám napsal či že mám web kde o všem píšu. Najednou dochází k "počkej, on to píše? Jako fakt? A co tam píše?", "Zase Popelka / fotograf? My chceme někoho jiného". 

Ihned po předešlé poznámce / situaci VŽDY následuje změna: Najednou vlastně o tomto nikdo neví, nikdo to nečte, já mám poslouchat neustálé fiktivní debaty "Sakra, on to někdo píše, ale já nevím kde"

poté si tupé opice uvědomí, že vlastně TENTOP WEB je skutečně veřejně. Že je to skutečná REALITA na kterou se může kdokoliv REÁLNĚ PODÍVAT. Proto začnou zase hrát jiné divadýlka a vzájemně se uklidňovat, že ONI HO DODĚLAJÍ KÁMO, protože tupé prase co mě otravuje je s NIMA ZADOBŘE. 

Chápete ty choré mozky? Už jen popsat ty jejich dementní scénáře je něco, z čeho by jeden zvracel. Zejména proto, že jde o totální chcípáky, kteří se poserou ze všeho. Stačí zakřičet a debílkové hned ztichnou, koktají. A co pomáhá NEJVÍC > zvuk, který SMAŽE něco jako nadstavbu ve formě VF ZVUKU, která různě modifikuje hlasy, přidává rezonance apod. 

Poté jsou z pachatelů jen to, co skutečně jsou: Neschopné, zakoktané, vystrašené, trapně se cítící nuly!!!

Předchozí pozámka vychází z faktu, kde to, co píšu je v podstatě v reálném čase neustále komentováno. 

A to se děje prakticky po celou dobu tohoto obtěžování. Má to samozřejmě několik účelů: odvést pozornost, narušovat přemýšlení, provokace, sugesce apod. 

Rovněž se odehrává něco, co lze nazvat "predikce na základě dlouhodobého kontaktu". Jelikož se čin odehrává několik let (v mém případě) a jiní jedinci jsou dlouhodobě poslouchání (např přes mob. tel.), mnohé jejich vzorce chování jsou již známé. Proto se deviantní, primitivní, pachatelé, kteří jsou pořád přilepení na všem co dělám (protože je to něco nového, strašně zajímavého + sbírají informace pro další prasata, které je poté odměňují rezonancema "orgasmické stahy" - výraz, které tupé prasata omílají pořád dokola) snaží chovat jako další oběti, zejména ty, které něco řeší a mluvit za ně tak, jak by asi reagovali. 

Ty si eventuélně tu a tam zkouší ověřit, nakolik vše sedí s realitou. Zejména z toho důvodu, že já mám být vnímán výhradně pozitivně. Což koresponduje s mým mentálním nastavením. Jsem však obklopen situací, která je v podstatě protipól toho, co mě naplňuje / kde se můžu realizovat + si uvědomuju něco, co jen málokdo. 

Proto (navíc díky záměrné provokaci) jistě dochází k situacím, že to, co případně někdo vidí neodpovídá tomu, co očekává. Toho lze docílit relativně snadno. Taky nutno započítat fakt, že mě něco takového v podstatě značně omezuje (a pachatelé toho non-stop zneužívají).

Příkladem je klasické: provokace, urážení, vysmívaní se zemřelému členovi rodiny. Já reaguji sice relativně klidně, ale dosti neslušně. Reakce: různé hlasy, entity: "Ježiši kriste, to je sprosťák". "pane bože, my jsme si asi vybrali toho špatného" (???) > konkrétně toto jsou entity spojené s "fanatický křesťan"´, který ignoruje vše co se děje mě a řeši pouze a jen to, jak mluvím, že jsem nestihl domluvený termín (který se dozvím až poté co nebyl splněn) atd.

Čili ve zkratce - jeden z mnoha scénářů v rámci tohoto typu obtěžování, avšak bohužel který zároveň může vnímat více lidí současně. 

Rád bych rovněž poněkud detailněji rozebral jeden prvek, které s tímto typem obtěžování souvisí: Jedná se o "pozitivní entity" = lidi, z řad obětí, či svědků, kteří se snaží situaci řešit. 

Primárně jde o snahu všechny oddělit. Vzájěmně štvát proti sobě, vytvářet negativní atmosféru, neustále dělat ze všech hlupáky. 

Základní metodou je v tomto případě vytváření "zpožděných" nahrávek. To znamená: pachatel se vydává za někoho, kdo situaci řeší - postupně se snaží oběťi pokládat otázky / reagovat. Čili k tomu, aby oběť skutečně to či ono "řekla". Pachatelé poté upraví "téma" dle svých potřeb a hlasem oběti (případně zcela jiným aby nebylo zřejmé o koho jde) se baví s obětí jinou.

Nejprve se snaží vytěžovat informace. Poté vše upadá do naprosto primitivního obtěžování. Např včera bylo slyšet, jak zjevně mentálně retardovaný, zcela smyslů zbavený jedinec asi půl hodiny vkuse opakoval "družka, družka, družka" 

Jednoho z pachatelů lze vyrušit pomocí efektu ECHO. V mém případě funguje čas 436ms. Samozřejmě je nutno mít kolem sebe nějaké ruchy. Nejlépe tak funguje venku.

Navíc si lze všimnout několika postupů, které používá sám pachatel (kromě aplikace FL Studio).

Nedávno jsem zmiňoval návod Jak vytvořit zavirované PDF. Min. 1x ročně mi příjde "omylem" Fa, nějaký doklad apod. 

Nemluvě o množství SPAMU, které je považováno za "standard", "něco normálního".

Pro pachatele je ideální obětí inteligentní člověk, který si dokáže uvědomit, co se vlastně děje. 

Řada postupů je totiž pro mnohé v podstatě oblast "sci-fi", přičemž reálně jde jen o různé "obyčejné, jen neznámé" akustické, elektromagnetické, fyziologické jevy. 

Zvuk 50 Hz se ukazuje jako dosti zásadní.

Minimálně je pomocí něj možno řešit několik problémových situací. Zároveň jde taky o prvek, který pokud je zkoumán, dochází k fanatickému narušování soustředění. 

Podstatou je totiž fakt, že i v běžném programu na produkci hudby připravit specifické kombinace 50 Hz zvuku. Onen zvuk není jen obyčejných 50 Hz puštěných kdejakým frekvenčním generátorem. Jde o zvuk, který se postupně "nabaluje" sám na sebe podle určitých pravidel a vzniká "magický tón", který zároveň vytvoří specifický typ šumu. Tak, jako mám v příspěvku na webu: 50 Hz a tranformátor. 

Jednoho z pachatelů lze vyrušit pomocí efektu ECHO. V mém případě funguje čas 436ms. Samozřejmě je nutno mít kolem sebe nějaké ruchy. Nejlépe tak funguje venku.

Navíc si lze všimnout několika postupů, které používá sám pachatel (kromě aplikace FL Studio).

Lze si připravit řadu zajímavých zvuků, které reagují na to, co jde slyšet kolem vás. 

Brzy zveřejním ukázky. Mít na to nějaký jednoduchý HW, který bude mít ideálně nulovou latenci, šlo by vytvořit poměrně zajímavý produkt. 

Některé části by nejspíš mohla obsáhnout i aplikace pro mobilní telefony. 

Je třeba opět zdůraznit, že zejména pravděpodobně 2 pachatelé se neustále snaží najít takový typ zvuků, který by člověku způsoboval fyzickou bolest. 

V tomto směru jsem pravděpodobné již mnohem "vzdělanější" než tito dva. Samozřejmě je toto pro mě oblast, která mě vůbec nezajímá. Navíc předpokládám, že jde o značně subjektivní záležitost. 

I tak se tyto retardované individua, často přesvědčené o tom, že mi právě "musí být špatně" zkouší dotazovat. "Jak se teď cítíš co?" "Je ti špatně, že?" + "Ahaaa, když na to reaguješ tak na to myslíš, takže je to pravda" > toto pochází z přesvědčení, že to, co člověk "slyší" je důsledkem aktuálních myšlenek. To se však týká zcela odlišné "metody", kterou tito paraziti zkouší napodobovat. 

Zajímavé situace: 

Tento druh poznámek zpravidla spadá do kategorie "divné". Jde však víceméně o "psychoakustiku", tedy správně mentální nalazení, psychická pohoda. V podstatě obdobné prvky jako známější binaurální tóny, relaxační hudba atd. 

Občas se povede vytvořit určitý zvuk, který člověka najednou jakoby vytrhne z letargie. Lze přirovnat k něčemu jako "odpojení". Zpravidla však daného zvuku vytvořím natolik nelogickou kombinací desítek různých efektů, že nezískám k danému postupu "vztah". Není možno pochopit princip, proč tomu tak je. 

Možno zmínit také podivnou existeni v podobě "muže" / nejspíš alkoholik, který pravidelně pouští v parku, v altánku (FM) hlasitou hudbu (BT repro). Hudbu lze slyšet až do kanceláře.

Naprosto nesourodý mix stylů (něco jako broučci, pak metál, následně disko atd.). Reagoval agresivně ("ty jsi bonzák?" Nesnáším bonzáky a bu.eranty"). V hudbě slyšitelné hlasy, které začly dosti zmatkovat. Může jít jen o souběh náhod, může jít o záměr. Tak či onak - situace jako tato mohou pachatelům sloužit pro "mapování" co lze kde jak slyšet (různé hudební styly, různé rytmy, zvuky)

Předpokládám, že přes víkend dám dohromady základní podobu trestního oznámení. 

Jsem sám zvědav co bude následovat. 

Pokud má někdo zájem o více informací, může se podívat na web: frekvence.wordpress.com (předem upozorňuji, že některé příspěvky mohou působit nelogicky / zmateně. To je však způsobeno snahou vše podrobně popisovat  + neznalost situace)

Při té přiležitosti jsem si vzpomněl na situaci, kdy z počítače ozval signifikantní zvuk mobilního telefonu, který příjmá data a ruší TV signál či reprobedny. Můj tel. však byl v tu dobu již delší dobu vybitý a byl jsem sám doma. 

Technické komplikace:

Pády počítače (dříve nwifi.sys či jiné knihovny). Nyní často zčernání obrazovky a již nenaskočí.

Dále snižený výkon, respektive pravidelně se opakující probliknutí obrazovky a skokový nárůst výkonu (grafická karta / RAM / procesor?). Připomínám vir, který udělá z graf karty RÁDIO + x dalších možností. 

Technické komplikace:

Pády počítače (dříve nwifi.sys či jiné knihovny). Nyní často zčernání obrazovky a již nenaskočí.

Dále snižený výkon, respektive pravidelně se opakující probliknutí obrazovky a skokový nárůst výkonu (grafická karta / RAM / procesor?). Připomínám vir, který udělá z graf karty RÁDIO + x dalších možností. 

Po celou dobu se pravidelně opakuje informace: dvojice (např příslušníci výzvědné služby v důchodu či radisté nadšenci), kteří různé manipulační metodiky předvádění v rádiových diskuzích.

A byly to ukázky natolik zajímavé, že si toho všimla skupina deviantních prasat a došlo k vykradení bytu, potažmo počítače s kompletním souborem informací (je několik podobných variant). 

Primárně jde o to, že existuje řada naprosto triviálních situací, které se mohly odehrát a vedly k problému, který popisuji. 

Což samozřejmě vede ke scénáři: Deviantní radista / radisté - vydávání se za oběť, mluvení jejím hlasem v rámci rádiových diskuzí + pouštění určitých reakcí přímo oběti. Má mít pocit, že někdo nějak snímá zvuk a lze takto něco řešit.

Zároveň je taky zcela jasné, že řada takových "reakcí" jsou staršího data v rámci dlouhodobě vytvářené databáze zvukových nahrávek. 

Ty jsou navíc pouštěný specifickým způsobem. Zjednodušeně: nejprve VF zvuk, našeptávání, poté hlasitý zvuk (v případě obtěžování). Případně jen tichý, VF zvuk a člověk někdy opakuje předem nastavené témata a považuje vše za své myšlenky. 

Protože pro pachatele je toto v podstatě ústřední bod celého obtěžování a mají pocit, že se stali bohy - člověk NEŘEKNE něco co nechce. Jistě, existují kličky, manipulace atd, ale to zásadní zůstává. Nefunguje to tak (alespoň u nromálních lidí), že by slepě opakovali to, co jim někdo podsune pomocí VF zvuku. Jde spíše o nápovědu. Tzn musí být k tématu, ne vždy ji člověk využije. 

Je možné, že jisté komplikace také způsobuje fakt, že ti, kdož se případně snaží pomáhat - vůbec netuší kdo jsem, či jaké informace dokážu zachytit. 

+ nutno přičíst to, že zpravidla cokoliv pozitivního je jen uměle vytvořená entita (zvuky), na kterou se má poškozený upnout,. být otevřenější a poté o takovou "spojku" přijít. 

V rámci celé situace hraje důležitou roli také magnetické pole. 

Byť je snaha neustále vnucovat, že se to týká pouze jednoho prostoru - na základě mnoha situací vím, že to není pravda. 

Tak už pojď....

Docela mě mrzí, že zrovna daný moment mě tak překvapil, že jsem zapomněl stisknout nahrávání (mám jen havrana). Jde totiž o jeden z momentů, který to, o čem píšu, pojí s něčím naprosto odlišným. Ale možná to tak mělo být....

Pár dní zpět, během procházky opět řeším pachatele, kteří mě obtěžují. Během poukazování na tupost toho co melou si všímám domu, na kterém visi maketa havrana. Což mi ihned připomíná dosti specifický sen, který jsem měl pár dní před tím. Kromě řady konkrétních informací byl výrazným prvkem právě i havran. Dokonce se chvilku zdálo, že i ty domy jsou stejné. Ale ne....jen zdání. 

Další půl hodina je bezvýznamná (nesmysly, otravování). Avšak v momentě, kdy jsem došel téměř zpět domů, zastavuji u večerky. Pořizuji si nahrávky, poznámky. Najednou proletí havran a vydá jasně rozeznatelný zvuk v momentě, kdy mluvím o "něčem jiném". Je jasné ,že pachatelé poslouchají a poznámky se snaži narušovat.

Přestávám mluvit a směju se. Najednou další havran. A za mnou se začne jak v hororu smát malé dítě. "Chaaa chaaa". Hlas jeho matky přede mnou: "Hele, nech těch kravin a už pojď....poj´d". Tón jakým to řekla jen krásně dokreslil situaci. Ta, jindy zcela bezvýznámná a obyčejná jako mnoho dalších byla ve spojení s tím, že často zmiňuji jako jednoho z pachatelů starého devianta, který tím, že již brzy zemře nemá žádné zábrany, najednou byla něco zcela jiného. Jenže to málokdo pochopí. Takových situací totiž zažívám poslední roky více a rozhodně nejsou výsledkem záměrného hledání souvislostí. 

Sampl, často používán stádem tupců: "My potřebujeme, aby...."

Následně se ozve "samaritán", který je okřikuje. Kéž by taky uměl číst a psát, aby případně zaslal email jakožto svědek. 

Níže uvedené však NEPLATÍ pro J.K. 

!!!

Kontanstně se stále dokola opakuje několik jmen. D.S., R.S., M.J., R.M., J.K.

Mnohdy se k tomuto váže další z mnoha scénářů., který má být určen zejména dotyčným, avšak podáván zcela jinak, aby bylo docíleno toho, že se ke všemu budou případně stavět negativně a já mám být vnímán jako přehnaně zapáleny "řešitel" zbytečností, které se mě netýkají.

Jenže podstatou je zejména nerušování soukromí totálníma dementama, obtěžování, trestná činnost, degenerování lidí. 

Dále pomáhá sinusovitý zvuk, který se pomocí nějaké aplikace zpomalí + je třeba jej jakoby "rozmazat". To některé aplikace umí. Výsledkem je jemný, velice příjemný šum / konstantní rezonance.

Samozřejmě v mém případě po nějaké době nastávají snahy o obtěžování. Zejména pomocí co nejotravněji řečených vět: "Divej se, jak ho udržuju v napěti" (to debílek opakuje asi 20x po sobě, protože si myslí, že mě to strašně otravuje). Je však zjevné, že onen sinusovitý zvuk / rezonance blokuje většinu "mezer", které umožňují vytvářet rušivé šumy.

Proto reaguji: "Tak, já si upravím zvuk a ty zas budeš jako opička čekat, až ti to tupé prase najde zase nějakou mezeru. Klidně třeba 20 min, a nebo i hodinu". Načež změním lehce nastavení a vše utichá. Když se člověk soustředí, lze slabě slyšet jak se opička vzteká a musí všem dokazovat, že je frajer. "Hej, p.čo tak dělej, já už ho mám načnutého" "Tak už to máš?" a prase reaguje "Ne, víš kolik věci musím hledat?" (načež se spustí VF pískání). Mezitím to jdu sepsat. 

Pokud si zacpu uši, lze krásně slyšet jak probíhá snaha "skenovat" rezonance. 

Konkrétně jde o zvuk podobný jako mužský hlas, který plynule, pomalu kolísá dolů dokud to jde a poté zas nahoru. V určitých momentech zesílí pískání v uších a rezonanční zvuk občas začne kolísat kolem. 

Paradoxně identický zvuk způsobuje výtah, když jede dolů, v jednom z panelových věžáku v FM. 

Debilové také zkouší neustále volat jménem a vnucovat, že "ví že, je slyším". Je však evidentní, že to neví, protože se neustále zbrkle mění hlasy. ženský: "Slyšíš mě, slyšíš mě? Já vím, že mě slyšíš". cvak, mužský "Slyšíš? Slyšíš mě?" cvak dívší: "Adame poslouchej, tak slyšíš mě?" "Ty si / myslíš / že tím / něco vyřešíš?" 

Existuje naprosto jednoduchý argument proč nejde o žádnou duševní poruchu: pomáhá zacpání uší (změní se šum). 

Velice pomáhá také změna polohy boltců :). Není to zas tak překvapivé. Stejně jako lze spočítat rezonanci zvukovodu (vzduchový sloupec, stojaté vlnění) lze stejně tak spočítat i prostor za ušima. 

Jde v tomto směru o jedno a totéž (podrobně popsáno na webu). Stejný princip je, když si poslechnete rouru od vysavače - uslyšíte falešný tón, což je jen šum, přirozená rezonance a složenina mnoha tónů, vzduchový sloupec, stojaté vlnění.

Tak či onak - jde o jednu z metod, pomocí které dochází k ovlivňování rozhodování. 

!!!

Následuje komentář: "Ták a můžete si dělat co chcete, protože toto je jedna z možností, jak se totálně oddělávat" 

Pravděpodobně myšleno jako šíření negativní energie. 


K tomu přidejte možnost vysílat podprahově zvuk (opravdu lze - v 90. letech bylo dokonce patentováno). A tedy možnost změnit vnimání TEXTOVÉ informace tak, že je souběžně se čtením pouštěn nechutný zvuk, křik, či naopak milé slova. 

Mimo jiné jde také o jednu z variant, kterou mi pachatelé neustále vnucují jako nástroj, pomocí kterého se mi budou mstít (připomínám, že celá tato situace je důsledek toho, že mě začli bezdůvodně obtěžovat :))

Lze zároveň slyšet reakce typu: "Co to jako je?" "Co to má znamenat?" "Vy jste se úplně zbláznili?" "Já zavolám policii".

Vždy následují snahy pomocí podprahových informací (což je konkrétně VF zvuk, který mozek vnímá, avšak nelze jej slyšet a to zejména když vůbec netušíte, že je vysílán) vše obkecávat jako hru, zábavu puberťáků, či že si takto trestanci hrají, kdy jedni se vydávají za oběti a další za tyrany. 

Včerejší nahrávka je zrovna moment, kdy skupina několika jedinců neustále řve jeden přes druhého ve snaze pravděpodobně někoho zlomit. 

Jde jak o dívky, tak mladší chlapce. Hysterický křik, smích, "ty d.vko jedna zk.rvená" "ty d.vko" "vzdej to" "ukonči to". Jde o identický moment, který předcházel střelbě v Porubské nemocnici (tou dobou jsem ještě pořádně netušil oč jde a bydlel jsem kousek od místa bydliště střelce)

To, že dané zvuky slyším vědomě je taky jeden z důvodů, proč se skupina deviantních RADISTŮ naváží do mě.

Zejména pak jeden naprostý pomatenec, který je někde v Ostravě. Ten se neustále vzteká, protože z něj nemám strach. Proto často řve tak, že mu ani nejde rozumnět a stále opakuje co všechno způsobil, co všechno zničil, kolik lidí má nasvědomí. 


Zároveň také stále dokola opakuje, že až se mi něco nepovede tak mě dodělá. Je to zároveň tentýž, který neustále zkouší kohokoliv navádět: k útoku na mě, k podpálení chaty, vykradení chaty, způsobení jakéhokoliv problému. A teď pozor: protože "On vám to chce vypnout". Což znamená, pouštění úchylných nahrávek skrze specifický šum dalších deviantům např ve věznicích (ti poté vytváří některé nesmyslné scénáře / nahrávky / zvuky)

Lze jasně vnímat, že tento blbeček je extrémně posedlý pocitem dominance. Což lze přičíst jeho invaliditě, vzhledu a nízkému intelektu. 

Připomínám: Jeden z pachatelů "ráčkuje". 

!!!

POZOR. Několik poznámek níže má navodit opět iluzi toho, že jde o nějaké obtěžování "já vs pachatel". Částečně ano, avšak podstata všeho spočívá zejména v rozkrytí mnohem rozsáhlejšího problému.

Proto se mi parta volů mstí alespoň těmato retardovanýma postavičkama ve snaze mě co nejvíce provokovat, otravovat s předpokladem, že si nedovolím vše podrobně sepisovat veřejně. 

To, že řada informací naprosto nedává smysl je jen důsledek je pouze důsledek retardace pachatelů. Ti, jakmile jim někdo rozebírá jejich nesmyslné scénáře panikaří a z rádoby hrozivých tyranů s hrubým hlasem jsou jen neschopné, ukoktané, tragické postavičky. 

Nyní se snaží hystericky neustále vnucovat pomocí "ženského hlasu" (připomínám, že realně jde o invalidní prase). Neustále nedokáže pochopit jak to, že na žádný z jeho scénářů, které si mnoho let nahrává, nereaguju tak jak předpokládá. 

Rovněž je také často zmiňována informace, že tento dement je mezi radisty znám jako taková divná postavička, ale nikomu nedochází podstata celé situace. Tedy např že si na radistech rovněž zkouší své VF zvuky (ti pak debatují na konkrétní témata či úplně nebo částečně opakuji podsunutá slova).

V podstatě je s tímto spojena už jen jedna varianta: původní pachatel je již dávno mrtvev a veškeré podklady se nějakým způsobem dostali do rukou dalších idiotů, kteří pořádně neví co s tím (např vykradení sklepa) apod. 

Na poznámky jako je ta předešlá je vždy hlasitě spouštěn sampl: "Adame výýýborně, tak je to správně". A pozor > řečeno záměrně slušně, mile. Nikoliv sarkasticky (pachatel zas neví co to znamená)

!

Další oblíbená reakce nezaujatých lidí: To si má psát někde bokem a ne na svém webu. 

Ano, já jakožto oběť trestného činu se mám přece stydět a neotravovat s tím lidi. (to není vztek - to je reálná situace)

Poté: křik (pubertální hlas) "Tyy p.čoooo" + napojení "to je debil" nebo "to jsou hajzli" nebo "to jsou zm.di"

Pachatel se vzteká, ale zároveň chce nasbíranou "energii" zaznamenat pomocí nahrávek. Což s oblibou neustále opakuje. 

Jakmile pachatele rozeberu v poznámkách, následuje vždy naprosto primitivní schémátko: žena, která se hádá s pachateli a poté začne soucistě komentovat "Adame, ty jsi tak chytrý a tak trpíš" > vždy jakoby automatický předpoklad, že se hned "zamiluju" a budu poslušný. 

Když však opět reaguji stylem "nevtírej"  > náseduje pauza a pak "Ale vždyť já se ti jen snažím pomoct" 

Když si poté mikrofon z nějakého důvodu zapnu, spustí se jeho nechutné: "Táááák, jak pekně poslouchá". 

Následně jej okřiknu, tak se zakoktá a volá "kolegy" na pomoc. Když má poté pocit, že se věnuju něčemu jinému, začne zase své úchylné poznámky + se snaží neustále vše vysvětlovat "já to mám tak vymyšlené", "to tak musí být, protože ho to otravuje". 

Lze pochopit takový lidský odpad?

Jeden z retardovaných pachatelů už je tak hysterický, že se neustále jen vzteká a nadává, pouští silné VF pískání když si vypnu mikrofon, neustále zkouší co nejtupěji provokovat a když zjistí, že "to nejede" tak se zase vzteká.

Debilita.

Další oblíbený názor: Tak asi se to neděje, když tomu nikdo nevěří. 

Právě to je jeden z důvodu, že se to děje již tak dlouho a deviantní prasata si dovolují stále víc a víc. 

V případě, že si čtete poznámky a napadají vás myšlenky typu "Proč to řeší zde a ne na policii", nečetli jste zbytek :). 

Viz sekce Gangstalking

Což opět signál pro všechny ty, kteří takovou situaci řeší hrdě tím, že nevyřknou ani jedno sprosté slovo - veškerou agresi koncentrují do výrazů typu "to je ale neslušné co mi zde říkáte"

Já na jednu stranu chápu váš postoj, na stranu druhou je třeba akceptovat fakt, že debilové z toho mají tak akorát srandu a ještě takové výrazy záměrně používají jako nástroj k provokaci. 

Bohužel jsem nucen pravidelně používat poněkud primitivní formu projevu. A to jednoduše proto, že pouze takové skupina tupců, kteří, nejen mě, obtěžují, rozumí. 

Souběžně je tohoto snaha zneužívat k ponižování, narušování sebevědomí, nejistoty. Prostě trapné obtěžování. 

Naprosto reálná, jasně srozumitelná nahrávka je také důvod, proč mi můžu dovolit "riskovat" a psát na první pohled nesmysly. 

Protože velice brzy se odehraje situace, kdy natočím video, jak pořizuji zvukovou nahrávku pomocí zvuku, který zvýrazňuje parazitní rádiový signál = je docíleno jasně srozumitelné řeči, kde lze navíc naprosto zřetelně rozeznávat jednotlivé hlasy (ty se stále opakují - jasně daný počet).

Částěčně hraje svou roli také fakt, že nejslyšitelnější jsou hlasy jakoby "pubertální". Tzn takové nepříjemně rezonující. Zpravidla toto zabarvení mají ti nejtupější z nejtupějších. 

Zároveň vzkaz všem primitivům, kteří na mě zkouší schématka typu: Když smažeš tyto poznámky - budeš srab, když je nesmažeš, lidi tě budou mít za blázna. 

Co jako? Já vím co píšu, dokážu vše naprosto do detailu vysvětlit.

Nikoho nenutím toto číst.

V podstatě jediný prvek, kterého je aktuálně zneužíváno je fakt, že nikdo nechce akceptovat, že by se něco takového dělo.

Což bude již brzy krásně smeteno naprosto jasně srozumitelnou nahrávkou. Tu mám již nyní. Ale vím, že to jde ještě lépe. 

Tak či tak, už vím, pomocí kterých zvuků lze přesně mapovat situaci. Zároveň tímto budu vděčen, kdyby všichni "rádoby samaritání" vzdali své snahy, které mi jen přitěžují, případně zkusili něco, co má hlavu a patu. Např email. Znáte email? Píšou se tam písmenka a hůř se to vyrušuje. 

Nyní např probíhá klasická situace. 

Staré, invalidní prase mě poté, co jsem dorazil do kanceláře zkouší neustále provokovat pomocí těch nejotravnějších zvuků, jaké dokáže jeho tupoučký mozek vymyslet (případně dalších černých opic, které se na tomto podílí)

Co 5-10min pronese nějakou úchylnost, která je záměrně  řečena tak, aby pokud možno člověka co nejvíce (nyní opakování: nasrala, nasrala, nasrala) naštvala. Zpravidla je to jedno a to samé: "Já sem ti zničil život", "ty si mohl mít krásný život a já sem ti ho zničil. Chápeš? Já si teď honím." > ano takto se chová deviantní prase. 

Už jen popis celé této situace je natolik bizarní, že jej nikdo nehodlá řešit (přitom jde jen o skupinu pomatených radistů, kteří neustále vymýšlí jednu lež za druhou)

Zároveň snaha toto neustále umocňovat pomocí lží. 

Samozřejmě během psaní těchto poznámek vždy jedno z prasat neustále provokuje a to proto, abych psal co "nejdivnější" texty. Bohužel, to, co píšu je skutečně pravda. 

A je naprosto neuvěřitelné, jak reagují lidé. Ti si jednak pochopitelně vůbec neuvědomují co se děje. A co je horší - byť je tato situace založena na naprosto retardovaných, deviantních prasatech - stále mnozí předpokládají, že se trestný čin odehrává asi jinak. 

Uvědomujete si, že pojem "deviantní prase" znamená, že takový člověk asi nerespektuje soukromí, ale neustále otravuje? A když ten, koho otravuje nereaguje - začne se vztekat, nadávat - jen proto, aby byl následně naprosto smeten argumenty. Tak si počká až se obtěžovaný bude věnovat práci a teprve poté otravuje? 

Skutečně lze zřetelně slyšet (zejména pomocí určitých zvuků) jak deviantní prasata co chvilku vymýšlí naprosto nelogické a zcela protichůdné nesmysly jen proto, že se ukájí pocitem, jak nikdo nechápe co se děje. 

Což zejména v mém případě vyústilo v něco naprosto tragického. Skupina debílku jakmile zjistí, že jde o mě, raději mlčí nebo prosí "my chceme někoho jiného p.čo" 

Staré, deviantní, invalidní prase musí neustále lhát jak na co reaguji (dokonce často mluví za mě - napodobený hlas) a to jen proto, aby se neustále mohl vykreslovat jako nějaký "vládce všeho". 

Skutečně je naprosto nepochopitelné co se odehrává. Skupina naprostých tupců, primitivů. debilů pomocí rádia otravuje lidi. Tito chudáčci jsou navíc v tranzu z toho, že na někoho můžou mluvit vzdáleně a zahrnovat jej svýma naprosto typýma kecama. Někteří (zloději - často zapírají, že jsou cigání), používají podprahové zvuky. Po tom samozřejmě baží i další mentálové, takže si hrají na malé děti, holčičky atd a jedno prase mámí informace z druhého. 

Nalazen šum, který pachatele rozhodí. 

Zejména z důvodu absence časového posunu. Jde nasprosto zřetelně slyšet, kdy naprosto retardovaní jedinci neustále vykřikují vulgární urážky. A s cca vteřinovým zpožděním vše opakuje "ženský" hlas. 

Jakmile jsem však začal mluvit do tohoto šumu (který byl navíc takřka stejný jako hlas jednoho z blbečků) - najednou nevěděli co říkat. Nechápali co se děje. Jde o skupinu naprostých primitivů, kterým jsou neustále podsouvány ty nejtupější nesmysly, kterým věří a slouží jako zdroj primitivních nahrávek pro deviantní prase, které následně vše šíří skrze rádiový signál. 

Už jen z podstaty je tento postup pro řadu lidí natolik neuvěřitelný, že dochází zravidla k ponižování jen samotné oběti (což se naštětí v mém případě nějak zásadně neděje - o to víc se však deviantní prase snaží nonstop vysílat svoje tupoučké nahrávky, kde neustále někdo řeší jak jsemse zbláznil, jak si chtěl koupit obraz, ale pak si přečte něco, čemu nerozumí a rozhodne se nakonec objednávku zrušit)

Časté seknutí zvuku v konkrétních situacích.

trvá 1-2 vteřiny 

Nyní proběhl test, kde bylo jasně dokázáno, že řada z toho co jde slyšet je jen snaha vyvolat iluzi, že je člověk neustále "viděn"

Proběhla série několika úkonů, kde pachatel opakoval několik přednastavených scénářů, načež bylo sděleno, že se jedná o přednastavené scénáře = pachatel znejistěl a snažil se rychle měnit téma. 

Dnešní den byl fajn. Vlastně i včerejší noc byla fajn. Něco bylo jinak. Všechno tak nějak "hrálo" :). 

Chata stojí, hudba hraje, myšlenky se hrnou. Samozřejmě ihned nastupuje snaha vše negativně "asociovat". Jdu zpracovat další informační nášup a trochu to rozhýbat. Poznámky zde píšu zejména proto, že neustále dochází k problému se skutečným stavem věci ve smyslu kdo co jak kde kdo. 

Primárně je zde samozřejmě problém. Ale někdy lze taky zaznamenat poměrně velkou snahu skutečně a vytrvale bojovat. Tak jako já. A to je něco, v co věřím a snažím se přicházet na různé možnosti toho, co se skutečně děje. Mnohé taky můžou být jen lidi v podobné situaci a ti, kdož "nějak něco to aby informace z bodu A byla současně i v bodě B a to ve stejné, či zamýšlené podobě" jsou třeba z jiné planety (tedy jiný stát). 

A pak jsou zde pachatelé a o ty jde především!!! 

Zdraví vás posluchač z Ostravy :D. 

Sobota, palubní počítač, planeta Země. 

Pravděpodobně jsem neodborným zásahem do procesů windows nechtěně zablokoval vir. Alespoň se tak zdá z relativně nepřesných, či spíše žádných informací ohledně činnosti na počítači tak, jak je jinak bežné u specifického typu obtěžování, kterého se také účastním. 

Dříve jsem zmínil, že VF zvuk je vyslán plošně, avšak do slyšitelného pásma se posune až při spojení s vhodným "nosným zvukem". Např zvuk klimatizace, projíždějícího auta atd. (to jsou jasně definované šumy)

Proto může být slyšet nějaký parazitní hlas v hluku, který vytvoří projíždějící kamión. Člověk má přirozeně tendenci dívat se za zvukem (zejména když slyší své jméno). Jeden z prvků využitý v rámci "scénářů" a predikcí. 

Stejně tak MHD, kamera a záměrné upozornění na určitou část těla. Např ruka, prst. "Dívej se jak má prst / kde má ruku". Člověk mnohdy rukou pohne. 

Mimochodem: protože se poznámky řadí od nejnovějších, občas dochází ke snaze, abych bral za automatické, že každý už ví, o čem jsem psal a trochu se odvázal a zašel do podrobností. Výsledkem pak ale je, že první poznámka vypadá naprosto šíleně. 

Nedávno jsem zmínil 2 jedince, o kterých také bylo slyšet. Následně bylo možné slyšet (pozor - v rámci parazitních zvuků / hlasů, nikoliv reálně např od známého): "Jak jsou už v pohodě" apod. 

!

Pachatelé se snaží samozřejmě zesměšňovat kohokoliv, kdo se snaží podnikat něco, co se jen vzdáleně podobá snaze o řešení situace / snahu rozkrýt jednotlivé postupy

A zejména pak všechny ty, kteří dokáží určitých jevů využít zcela odlišným, rozumným, zábavným způsobem. To si pachatelé buď ukradnou, okopírují (a používají jako pozlátko u nových obětí) nebo alespoň soustavně narušují. 

Co 10 min se tak opakuje: Nemá to cenu / Já to vzdávám / Kámo, je to naše / Oni jsou šílení / To je neuvěřitelné jak... apod. Jde buď o nahrávky samotných pachatelů, kteří se takto vzájemně snaží přesvědčovat, že jsou nepřemožitelní či nahrávky některých (např dřívějších cílů obtěžování) a snahy je zesměšňovat. 

V rámci některých následujících poznámek lze přidat prvek: javascript, snímání kláves pomocí jednoduchého onkeyup a if (znaky=="definovany retezec") {prehraj sampl}

a to napr pomoci local storage. Takto lze javascriptem ukládat potřebná data na disk každého návštěvníka stránky. Není-li určena doba platnosti, data na disku zůstávají do doby, než je manuálně vymažete (např pomocí nastavení v prohlížeči). Vypnutí / zapnutí prohlížeče nestačí. 

Zde proto dává také smysl: Naprostý dement, který toto nabízí jako placenou službu a stejným způsobem se snaží zbavit každého, kdo dělá problémy 

Pravděpodobnější však bude varianta pomatený radista a jeho úchylné "příběhy", které jsou umocněny podprahovým sdělením, způsobem, jakým se vše děje atd. Či záměrné vyzrazení těchto metod dalším debilům.

Jakmile začnu psát některou z častých frází (jako např on nesmí mít z ničeho radost) - hned je rychle dokončena dřív, než ji napíšu a hned následuje "vidíte? My mu pomáháme. My mu to všechno radíme"

Případně opačná varianta "On to vše jen v klidu opisuje. Nic špatného se mu neděje". 

Svině. 

Neustále se mám chovat podřízeně a mám poslouchat příkazy. Poté následuje vždy rychlé prolétnutí scénáře, kde někdo jiný věří tomu, jak pěkně poslouchám a jak jde z pachatele strach. 

Co je hlavní, nemám reagovat na žádné urážky, zesměšňování apod. Jedině tak se prý něco dozvím. V tomto bodě se pravidelně dotazuji, zda toho mám zde na webu tak málo, nebo je snad ještě nějaký detail, který chybí?

Častěji tak zní pachatelův křik: "P.čo drž už ku.va hubu ty z.de". Zjevně se mu nehodí, když někdo oponuje. 

Samozřejmě vše co píšu je někým diktováno. Dle názoru pachatelů. "On nesmí mít z ničeho radost" > toto je mimochodem další častý prvek viz další poznámka.

Existuje nespočet scénářů, které se snaží pomocí různých "příběhů" zabránit zveřejňování.

Aktuálně je intenzivně používán zejména: svině, krádež informací, na základě kterých "lze vysílat hlasy" VS. normální lidé (např starší radisté), a zbytečné vyzrazení těchto možností + navazující "šikana", kde oběť (tedy ten, kdo slyší parazitní zvuky, ale zároveň neví přesně jak vše skutečně je) slouží jako rukojmí.

Co se však opakuje prakticky neustále je fanatický debil, který za všech okolnosti musí být nedotknutelný, šílený, má mít vše perfektně promyšlené, každý z něj má mít strach, zlikviduje pomocí svých úchylných scénářů každého, na koho si ukáže (příklad jednoho z brutálních scénářů: komentování sraní na záchodě nebo scrollování během čtení webu). 

Co naprosto nesnáší: spojení sebe a invalidity v kontextu: stádo oveček z nějaké psychiatrické lěčebny či vězení, kde mu pomatení, či primitivní jedinci nahrávají některé ze scénářů. Díky nízkému intelektu a deviaci věří všemu. Zejména fiktivním nahrávkám obětí, které mají trpět při poslechu jejich scénářů. Jde vždy o jeden z několika málo efektu (chorus, flanger, delay,  resonator, vocoder), který se aplikuje na syntézu hlasu.

Pachatel se zároveň vykresluje jako vládce podsvětí, dívka v nesnázích, mladý chlapeček který je svolný ke všemu, když mu někdo pomůže atd. (vše se odehrává pomocí hlasů a snímání zvuku jakožto zpětné vazby + hojná účast naprostých debilů).

Možná právě proto je řada situaci tak bizarních, kdy na mě někdo mluví jako na 10 letého, vystrašeného hošíka a poté co zareaguji nastává zmatek (pravděpodobně dochází k tomu, že autor nahrávky slyší nečekaně skutečnou / reálnou reakci a nikoliv tu, kterou mu do té doby pouštěl pachatel či skupina pachatelů, používající tentýž hlas)

Další časté zvuky jsou cvakání (velice podobné elektrickému sporáku).

Ono cvakání pak také slouží pravděpodobně k "přeměření" prostoru a nastavení příslušného šumu. (něco jako echolokace, radar)

Připomínám: řada "pocitů" je vyvolána podprahově vysílaným hlasem. Postupně se člověk naučí tento zvuk vnímat a mnohé se stává slyšitelným, či minimálně zřetelně rozeznatelným.

+ prvek, který lze nazvat jako "přehnané emoce". Tzn hlasy modulované pomocí např Flanger efektu, kdy lze jednoduše docílit zejména "smutného" hlasu a "přehnaně veselého".

Příslušný software identifikuje v hlase na 150 hodnot. Co pak takový mozek? 

Posílal jsem email do klubu skeptiků (sysyfos)

Uvažuji o přidání sledovacího pixelu, abych měl přehled kde emaily končí. 

V kontextu předchozích poznámek se mi nikdo nemůže divit, že beru v potaz i sady 3x3 tlampače na každé straně budovy, kde pracuji (radiohacking) či napadení poplašných sirén (netočí se náhodou neustále?)

Toto jsou mimochodem právě ty body, kde se pachatelé neustále vysmívají svým obětem, protože to zní natolik šíleně, že snaha na toto upozornit jen umocňuje (v počátcích) pocit nedoknutelnosti pachatelů.

Připomínám, že stále řeším jedno a to stejné: slyšení parazitních zvuků., zjevné rozdíly v situacích: interiér / interiér kde jsem pravidelně / exteriér / exteriér, kde se pohybuji pravidelně / mobil u sebe / mobil ponechán jinde / počítač u sebe / počítač vypnutý / pohyb kolem městských kamer.

Při určitých kombinacích dochází k naprosto zřetelným omylům a zcela mylným odhadům.  

Je každopádně jisté, že pachatelé o sobě s pýchou říkají, že jsou "soCIópati, kámo". A tím, že čtou vše co píšu má být docíleno iluze, že se informace dostávají i na jiná místa a (zde pozor) není nutno psát nikam veřejně!!! 

Proto jsou tyto poznámky tak problémové.

Někdy není úplně zřejmé, zda jde o nějakou fanatickou snahu zbavit se mě jakožto někoho, kdo o všem píše a utajit "známost určité bezpečnostní díry", která mimo jiné dovoluje poslouchat cizí telefony, či sledovat městské kamery 

(radiohacking, HACK RF ONE, SDR,nějaká hovadina ze spyshopu na "hlídání dětí")

Všiml jsem si, že "linka", či "frekvence", která jde slyšet je pravděpodobně jen JEDNA. Minimálně se tak zdá z důvodu neustálého "boje" o to, kdo na ni bude vysílat. Často tak dochází k vzájemnému vyrušování a dohadování se. "Teď poslouchej mě" "Ne, poslouchej mě". Jak malé, tupé, děti. (viz zvuky typu: "Ty p.čo dívej, šuka.ka")

Což vždy vede k situaci, že totálně pomatený jedinec začne říkat co nejnechutnější a nejotravnější informace v domnění, že se tak zbaví všech "soupeřů". Následně začne svým úchylným hlasem "ovládat". Tedy jmenovat ideálně všechny varianty situace, o které má přehled (zvuk) + vše souběžně komentovat "já tě ovládám", "ty děláš přesně to co chci". 

Je naprosto evidentní, že má tento člověk velice nízké IQ. Na druhou stranu - není schopen snést jakékoliv ponížení. A tedy alespoň částečně si uvědomuje svou debilitu. 

Stále nechápu, zda to retardované, fanatické hovada myslí vážně, nebo mi něco nedochází, ale jde slyšet snahy o soustavnou "manipulaci s myslí" způsobem, kdy jsou neustále opakovány vuglární věty, nadávky atd. 

Mnohé jsou useknuté (pravbděpodobně má simulovat moment "uvědomnění si"). Lze však jasně slyšet useknutí / zastavení. Což taky často komentuju, což vede k hysterickému vzteku jednoho z pachatelů. 

Zjevný rozruch způsobilo stažení WFN (extender pro firewall), který upozorní na vše co se snaží někam připojit.

Už jen díky tomu mi naprosto uniká smysl všech zabezpečení. Kdybych dělal vir, nazvu jej SCHVOST.EXE. 

Nyní se situace změnila ve fanatický, křečovitý výsměch ve snaze nalézt případný závadný kód (vir / služba / port)

Při blokování služeb je neustále slyšet hysterický, psychopatický křik, nadávky. Poté co zablokuji několik služeb a následně zkouším, zda funguje internet - jsou mi demonstrativně přečteny napsané znaky. A to stejnou metodou, jakou dochází k nadávání / urážení. Je možné, že jde o syntézu, ale často se také zdá, že si na ni jen někdo hraje a jednoduše čte, to co píšu. 

Ve hře jsou rovněž také varianty radiohacking, přenos VF zvukem. 

Pro shrnutí: Obtěžování pomocí parazitních hlasů, které jsou vytvářeny pomocí specifického, rezonančního zvuku. 

Je využito zvuku okolních jakožto nosné. Zvuk lze pozicovat. je tak možno někdy navodit např iluzi toho, že lidé bavící se venku mluví o poškozeném či jiných iluzí. Jde jen o ovlivňování slyšeitelného zvuku pomocí VF. 

+ samozřejmě retardovaný, invalidní chcípák, který se snaží vybranou oběť zahlcovat nonstop deprecí a úchylnýma scénářema / zvukama. Po určité době je však zcela jasné, že se vše stále opakuje. 

Pachatel, si svůj komplex z tělesného postižení zkouší léčit také tím, že zvuk zkouší pozicovat do horní časti místnosti. 

Toto funguje samozřejmě pouze v interiéru a to ještě jen za určitých podmínek. Jde samozřejmě o psychologický efekt, kdy pachatel chce působit dominantně. Stačí jej však okřiknout a je z něj blekotající chcípáček. 

Tento šum lze naprosto jednoduše vyrušit např. nahráním vlastního hlasu, či nějakým videem z youtube. 

Zjistil jsem, že do mého hlasu se nedostane vůbec. U videa z youtube, to sice zkouší, ale zpravidla během chvilky zanikne. Např u mého hlasu lze slyšet jak zesílí VF pískání a pachatel se pravděpodobně zkouší dostat skrze zvuk, ale marně. 

Už jen z toho je jasné, že jde o naprostého tragéda, který neumí nic jiného, než si své invalidní komplexy léčit otravováním lidí pomocí odporných zvuků a mletí neustálých, depresivních sraček. Ty naštěstí lze vyrušit. 

Veškeré parazitní zvuky jsou řešeny pomocí jednoho šumu. 

Tento šum je podobný jako např v příspěvku 50Hz a transformátor na webu. Lze jasně slyšet jak stoupající frekvence ovlivňují výšku hlasu. Snaha neustále tahat do vysokých frekvencí, kde pachatel chce obtěžovat pomocí odporných hlasů. 

Když se tichým hlasem zmíní někdo v okolí, za cca 30 vteřin ze stejného směru příchází nahrávky :D. 

Celé toto obtěžování už je taková fraška, že víc to ani nejde :). 

Když si souběžně se svým hlasem pustím i opakování adresy na web (opakující se nahrávka) 

Pachatel má najednou strach. 

Někteří z deviantních pachatelů jsou posedlí představou, že si aplikují na svůj hlas efekt, který člověka bude vzrušovat.

Něco podobného jako ASMR videa. Teda husí kůže na základě určitých zvuků. 

Následuje prosba, ať nepíšu o cigánech, protože je to rasismus. 

Mimo jiné jde o přípravu na scénář (vypnutí webu z důvodu zapomenuté úhrady hostingu). Rád bych tedy připomenul situace (které dle pachatele "On je nebude psát, protože jsou negativní") jako "Skoč z balkónu", "Já si tě budu týrat" apod. 

Dělám si z pachatelů srandu. Ihned (ještě jsem ani nedokončil větu) vykřikováno a poukazováno na množství financí (to pachatelé vnímají jako jediné měřítko "jaký je kde frajer). Mimochodem,  jedno z prasat je invalidní důchodce.

Poté se ozve "sekvence", která předpokládá, že mi takto byla navozena špatná náladu. Zvuky: A teď + Taaaak (úchylný hlas). Toto je právě onen "Já sem za to placený" . Invalidní důchodce. Poté i cigoši na podpoře.  

Jasně slyším konkrétní rezonanční tóny i jiné zvuky (složitější), které mění výšky přesně tak, jak se poté ozvou hlasy (mužský, ženký, dívčí)

Hlas komemtuje "Oni si totiž myslí, že" a konec. 

Dnes k večeru zveřejním novou verzí poznámek :). 

To pachatele neskutečně těší. To je taková ta "první fáze" že? 

Nejbizarnější na všem je, kolik úsilí pachatelé vynakládají jen proto, aby mi mohli primitivně nadávat a neustále si vymýšlet jeden nesmysl za druhým.

Každý takový nesmysl je podprahově potvrzován a pachatel a jeho opičky jsou naprosto přesvědčeni, že všemu věřím.

Scénář: pomocné informace jsou přemlouvány + permanentně upozorňování: my nevíme zda jste reagoval / slyšel atd. 

Následně však situace, která toto vyvrací. To ovšem opět zaneseno řadou různých variant.

Soustavný tlak na to, abych tyto poznámky smazal, či je umístil někde bokem

To se nestane. Naopak jsem programování pochopil natolik, že je zábavou a tedy možnost vytvořit cokoliv.

Na určitých místech možnost vytváření magnetických polí či narušování rovnováhy pomocí VF (dokážu pomocí zvuku ovlivňovat)

Sćenář: "No, ona to NENÍ tak úplně pravda". AKORÁT ŽE > je, protože vím co říkám :)

Ano, nechci jejich přepis psát spisovně (jsou) 

.

Sampl: To sou magoři, to sou magoři a máme pro vás zprávu ( > ticho)

!

Lze vnímat u pachatelů stále stejnou rytmiku

-_  pauza  -_ / - pauza _- / -  __  / tak (pauza) teďka = luxus - ní situace = německý výzkum - ný ústav / Polsky ANO / TAK - teďka.....

Je zde rovněž řada prvků, které díky svým vlastnostem evokují technicky náročnější řešení. Stejně tak ale to, že něco bylo odcizeno a k jedné funkci mají přístup jak dementi, tak ti, kterým to bylo odcizeno. 

Výsledkem je tak nekonečná snaha přehlušovat přínosné informace. 

Předchozí poznámka někdy vysvětlována jako neslyšící a přepis řeči na text.

Tzn např neslyšící radistka, která si takto buď všimla narušování mluveného slova (tzn divné přepisy - POZOR: něco podobného se stalo i mě - mám o tom na webu příspěvek: Číslo 5 žije), jindy zase nevědomky něco prozrazuje pachatelům, či se nějaké tupé prasata baví tím, že neví co říkají. 

Často také informace: debilové kteří mají např. zařízení ze spyshopu (či jej někde ukradli) + retardovaná zábava díky podprahovým informacím. 

Jde o nevzdělané, naprosto tupé opice, které se vysmívají všemu co nechápou a zároveň stále chtějí vědět, jaké to třeba je umět číst (proto řadu informací, které zde píšu mají zprostředkovaně, díky syntéze hlasu a často nejsou schopni reagovat v reálném čase). 

Následuje vždy snaha to nějak obkecat (často tichým zvukem / podprahové informace = psaní > opět potvrzování). Jakoby někdo moc dobře věděl, že toto už je moc a snaží se situaci zlehčit. 

?

Scénář: sepisování scénářů = ty nám přesně popisuješ co a jak funguje a co jde jak slyšet.

Když nereaguji = nonstop vnucování, provokování, volání jménem > poté se mění ve vztek / agresi a pachatel vztekle křičí: Zabil jsem ti babičku, já zabil tvého bratrance, já způsobil smrt toho či onoho A NEBO zvuky lidí, kteří prosí o pomoc.

Scénář: programování = např komentování každého názvu proměnné. Experimentování se zvuky = přepnutí okna > Táááák, pekně mi ukaž ten zvuk + Jo kámo, to jsem potřeboval vědět > x variant toho, jak daný zvuk umožní mentálům ještě více otravovat

Souběžně s tím rovněž spouštěny scénáře: Proč to neřešíš, proč nehledáš vir a další. Poté následují: hysterické ženské hlasy, prosby ať toho pachatel nechá > vždy identické zvuky. Tzn je naprosto jasné, že si je debílek pouští sám aby se asi vzrušil nebo co. > zde scénáře: děje se to jen tobě, nikdo o tom neví > ty ale pachatele vlastně nebaví, protože jej nevzrušují, proto se zase přepne a zkusí něco dalšího ohraného. 

Scénář: Na každý zvuk = mletí nesmyslů = Já si tě jen provokuju proto abych si ověřil, že slyšíš

+ neustálé: "On je blázen".

V těchto situacích většinou začíná pouštění naprosto úchylných zvuků, jak se nějaký retardovaný debil ukájí tím, že veřejně vysílá totální bláboly, které lidi serou a on z bezpečí anonymity může poslouchat, či že někoho otravuje a slyší to případně někdo další. 

Programování.

1. záznam > blok > ten bude obsahovat: CSS a OBSAH (text). 
2. zobraz blok ID: 1 (např)
3. zobrazím tedy všechny záznamy, které souvisí s ID:1
4. dostanu 2 záznamy (ID 2 a ID 3 které mají Rodič ID: 1. Ale nevím co to je zač. Snažím se najít co nejjednodušší řešení.
5. můžu k nim přidat sloupce: název. Lepší ale ID, protože CSS je globální soubor různých stylů. 
6. potřebuji tedy, abych dostal ty (např.) 2 záznamy. Přičemž se vše složí rekurzivně.
7. Tzn, následuje zkoumání záznamu 1 (ID:2)
8. K záznamu ID:2 se váže další (ID:4, který má rodiče ID:2) 
9. A ID:4 konečně odkazuje na nějakou informaci, tedy např STYLY. 
10. Jenže nikdo neví že to jsou styly. Může to taky být nadpis, nebo text. 
11. Lze řešit několika způsoby. Asi nejjednodušší je, aby každý záznam měl: ID, PID, TYP (text, css, h1, obrázek, blok), Data ID (druhá tabulka, textový obsah).
12. Tzn každá vazba / uzel / bod má 4 hodnoty (já chtěl méně)
13. Tzn: unikátní ID: Zbyšek / Zbyšek má rodiče: ID:7 = Jonáše / Zbyšek je TYP ID:9 = člověk / Zbyšek říká ID:12 = informace zní takto.
14. Já chtěl něco jako: ID:1 = zbyšek /  souvisí s ním ID:2. = ID:2 je kolekce různých informací, která platí pro všechny Zbyšky. Tzn: ID:3 (Css), ID:4 (Říká) ID:5 (Kombo). 
15. Můžu zamířít přímo k souboru informací. Tzn styl (např) plešatý, člověk, říká: ahoj, rychle běhá. 
16. Jenže teď zas nevím co je co. Tzn.: musím se zeptat: co to je plešatý člověk? Aha, styl / CSS. 
17. Proč tolik kombinuju? Cílem je univerzální řešení, pomocí kterého udělám VŠECHNO. A to proto, že každý jeden záznam bude jeden díleček skládačky. Z dílečků si vytvořím různé sety. Sety použiju opakovaně v různých funkcích a opakujích se činnostech. PŘIČEMŽ bude možnost změnit jeden díleček a změna se promítne všude a ZÁROVEŇ půjde nasměrovat jeden díleček JINAM, provede se o 3 kroky víc a pak se vrátí zpět a toto se promítne do všech část, kterých je díleček součástí např. 

Scénář: narušování myšlenek.

Např: cigareta > snaha rozebrat problém > zahlování myšlenek mnoha informacema + provokace, zesměšnování. > na základě daných časů (cigareta hoří +- stejně dlouho) poté: "taaak, teď běž a udělej tohle" (např: "sedni si k počítači" + "já mu musím všechno říkat" / "vidíte jak poslouchá?") + "já nechápu co na tom řeší, vždyť je to úplně jednoduché" 

Navíc: Je velice zajímavé, jak pachatelé v tomto směru naprosto tápou a melou jeden blud za druhým. 

Proto se nakonec vše zvrtne v: vykašli se na to / nechceš se už na to vysrat / udělej to tak nebo onak / Popelko, ty na to nemáš atd atd.

Navíc každý problém je: "ježíš to uděláš takhle". Jako jak? "No taaakhle" a ticho. "Oni mě teď přerušili, slyšels to?"

Jinak ne, opravdu neberu tyto prasata jako nějakou "normální situaci". 

Nyní třeba řeším ukládání dat do DB. 

Zkouším minimalistickou variantu vazeb, tedy RODIČ POTOMEK + rekurzivní vypisování. A na konci je obsah. Aktuálně jsem se zdržel na drobnosti, kde na té rekurzivní cestě zjistím, co vlastně vypisuji za obsah :). 

Má představa: klíč > hodnota / blok > css > hodnota
Blok > globální nebo v rámci příspěvku.
Css: globální (např set hodnot) vs lokální.

Atd. Napadá mě mnoho různých variant a pozoruji jejich fanatické narušování. Zároveň je naprosto jasné, že v případě toho správného řešení dojde k situaci, že najednou vše půjde samo, zábavně, jednoduše, rychle. 

V těchto situacích lze krásně pozorovat problém, který se dotýká možná více lidí. Neustále podsouvání špatných kombinací. Narušování myšlenek. To, co se zdá být jasné, jednoduché - jen je třeba promyslet - najednou naráží na problém. A to např jen z důvodu neznalosti potřebných funkcí. A právě tento bod je neustále narušován. Souběžně s tím probíhá (nyní pachatel podprahově spouští své hovínka - konkrétně: Já pachatel a můj geniální, komplexní systém = reálně totální sračka a sbabělost). MImochodem taky jde o snahu narušit souvislost.

Tzn znovu: Narušování toku myšlenek + souběžně s tím probíhají dlouhodobé scénáře = pomocí nich je následně oběť udržována v nepříjemném stavu, že opravdu vše už trvá dlouho a možná to přeci jen zbytečně komplikuje. 

Jenže následně když ještě chvilku přemýšlím, zda se mi přeci jen určitý postup mnohem jednodušší, kdežto ten, co je vnucován je náchylný k mnoha chybám. 

Scénář: Zakazuji ti pracovat, protože už je večer a máš jít spát.

Další ukázka debility pachatelů. K tomuto se váže scénář: Vše se děje právě z tohoto důvodu. Tzn má jít o edukační systém, který nastavuje / vnucuje správné návyky (jen další z mnoha výmluv a lží)

Tupoučké výhružky: Tady toto tě bude provázet až do konce života

Během psaní přehrávání zvuků, které tento debil vydává

Scénář: Když paroduji řeč pachatelů

Reakce: zrovna toto slyší někdo s vadou řeči a ty ho zesměšňuješ. 

Scénáře: psaní poznámky (toto už absolutně nechápu)

Pachatelé jsou tak zesraní z každé poznámky, kterou píšu, že se neustále snaží vyloženě prosit, abych to nedělal. Tzn celé obtěžování probíhá stylem:

Pracuji: debil mě neustále obtěžuje pomocí různých zvuků, dělá ze sebe hrdinu, pořád provokuje, směje se. 

Jakmile píšu poznámku: najednou dostává panické záchvaty. Snaží se neustále komentovat každé slovo co píšu + mě zahlcovat stále stejnýma scénářema: stejně ti nikdo neuvěří, měl jsi udělat to a to (oni ti to řekli).

Snahou je pokaždé pustit nesrozumitelnou změť zvuků, aby mě zdržovalo vypisování jednotlivých scénářů. Zároveň ale nucení a vysmívání se za toto. 

Tyto jednoduché schématka se opakují pořád dokola. 

Scénáře: Programování

Scénáře: psaní hodnoty během programování: snaha vymyslet smysluplný název s ohledem do budoucna a jednotného používání: vždy křik + každá změna: křik / nech to už tak + scénáře: "jéeežíš on to zase mění"

Tito stejní debilové se můžou přetrhnout abych nedokončil to co mám rozděláno.

Problém spočívá zejména ve snaze zabránit něco udělat pořádně / jednoduše / funkčně. Neustále je vyvolávána nepozornost, nucení to komplikovaných řešení atd.

Zábava debilů: záměrná provokace lidí se snahou svést dva cíle dohromady tak, aby se následně hádali. 

To se děje pomocí vysílaček či zavirovaných zařízení. 

Toto je takové naturalistické, necenzurované pojetí něčeho, co řeším již pár let :). 

Asi největší riziko spočívá v pocitu, že vás se to netýká, či je to takové neveselé až negativní a proto to asi nebudete číst. Proto tu mám i další zajímavé informace. Např: https://www.lovecokamziku.cz/iluzionista/ > ještě mi zde nefungují odkazy :). 

Relativně často se stává, že problikne obraz a najednou se skokově zvýší odezva systému. Když k tomu přidáte situace, kdy nastane tvz. modrá smrt (pád windows) díky knihovně nwifi.sys či grafickému ovladači - vypadá to až podezřele. 

Ale podle některých jsem jen paranoidní :). 

A s tou stejnou sviní jsou spojeny i informace typu: ošetřovatelka, která se někomu svěřuje, jak nechutného člověka měla na starost. 

Takové informace bych se nebál označit jako pravdivé. A i to je důvod, proč vedle těchto skutečností, na které člověk narazí zpravidla tehdy, když se to "hodí", existuje tak obludné množství dezinformací.

Chcípák o kterém píšu má taky jeden sen. Že z něj bude "legenda", ale nikdy se nepříjde na to, o koho přesně se jedná. 

Tzn podobnost s americkým Zodiacem. Mimochodem, s timto výrazem je spojeno "Dikobraz". Zda záměr, či náhoda v podobě slova a elektrickéhp impulsu, který zrovna letěl kolem :). (jinak právě díky těmto impulsům si lidé pamatují některé okamžiky)

Je-li zmíněn někdo konkrétní - často se spustí scénář + jakoby pozitivní vibrace: "Popelkoo, on se z toho dostane, neboj".

Takže to napíšu ještě jednou. Dva už jsou po smrti. 

A co třeba D. Bystroň, který je pomocí "hlasů" rovněž zmiňován. (spáchal sebevraždu)

Je jasné, že v rámci celé situace hrají svou roli i radisté z jiných zemí, kteří chápou, co se děje, ale vzhledem k pozici jen těžko odhadují přesný děj. 

(okolní státy)

Rádiové vlny dosahují daleko. Dokument o druhé světové válce zmiňoval, jak taková malá krabička může mít dosah až 1000 Km. 

To vše sebou bohužel nese i určitou nepříjemnost. 

Slyším o několika dalších jedincích, kterým se toto děje (Ostrava) a kteří si pravděpodobně neuvědomují ten pravý důvod svého jednání. A vím zcela konkrétně o koho se jedná.

Jeden je slovenské národnosti, více jak 2 m hromotluk, reálně slušný, hodný "kluk". Druhý taková postavička ze Stodolní. Pravděpodobně #ararat.

2, o kterých jsem takto slyšel jsou již po smrti (já už měl být taky). Jedním z nich je můj bratranec. 

Problém spočívá v neuvěřitelnosti celého problému. 

Jen tak mimochodem - že lze rekonstruovat zvuk jen z VF složky - na to už jsem přišel. Podrobnosti nyní neřeším :).

Každopádně to, že neustále mluvím o šmírování telefonů je jednak proto, že řadě lidí, který znají tuto metodiku trvalo, než si uvědomili, že to lze a děje se i jinak a hlavně - pro mnoho lidí je to stále "více uvěřitelné" než to, že lze snímat zvuk odkudkoliv, když víte jak. 

K tomuto samozřejmě zmíňka "jak psal, že už není co napsat" nebo "jak říkal, že tu nebude popisovat vše"

Běž se proběhnout a neotravuj. 

Jen tak mimochodem. Já gay nejsem, a to vím naprosto jistě. Prase co mě otravuje gay je. Proto mu říkám např "zasraný teplouš" apod. Což spouští řadu navazujících scénářů. 

Nemám nic proti gayům, nemám nic proti černým, žlutým, fialovým atd. Serou mě svině. A jedna taková svině je sadistický, tělesně postižený homouš, který navíc záměrně zneužívá právě "tohoto". 

"Já sem za to plaaacenýýýý"

Na toto jsou postaveny scénáře: Dementi, kteří vše opíšou a budou díky tomu slavní.

Což má platit v opačném garde i pro mě. Tzn navazující scénáře: Já mám být dement (rozhodně ne někdo rozumný a už vůbec ne oběť trestného činu) a zapálení radisté, kteří nic nechápou řeší, jak mluvím vulgárně např a že se každý večer nemodlím, takže nemůžu být normální (ano, takto probíhá "vykreslování entit"). 

Např panelák, umakart, wc - místnost rezonuje na 50 Hz :). 

Měřeno pomocí frekvenčního generátoru. 

Panelákové scénáře:

Koupelna, vana, dementování všech prasečích schématek = sousedi a:

1. s kým se tam baví? (třeba s telefonem ty demente)
2. On je blázen (proč?)
3. (hlas, který se jakoby vzdaluje) - on se asi zbláznil, co to tam pořád řeší?
4. On tam pořád něco mumlá (A ty tomu nerozumíš že?)
5. To je magor
6. Chápeš to?
7. Oni tam mají dítě
8. Soused je taky ve vaně a "nechápe co mluvíš"

Veškeré tyto zvuky ("hlasy") jsou specifické tím, že jim jde dobře rozumnět. A to i když, nebo tím spíš, když ponoříte hlavu pod vodu. A to jednoduše proto, že jde o VF zvuky. Zatímco reálná řeč, zvlášť v prostorách jako koupelna, a ještě k tomu mužský hlas, hodně rezonuje a nejde nic rozumnět. 

Možná právě proto je tak mnoho entit v panelácích ženských (kdyby někdo náhodou poukazoval na to co jsem napsal). 

Je však relativně smešné, jak to dementy vždy totálně rozhodí. Mnohé je totiž postaveno na tom, že člověk reaguje na předem připravené "linky" a ten, kdo to případně slyší je zahlcován poněkud jinou verzi. Avšak ve většině případů má slyšet podivínského souseda co se, ideálně, vzteká / hadá. 

Jenže, jakmile se odehrává to, že vše detailně popisuji - najednou se vše rychle mění. Zpravidla se prasata omezí jen na "teď přišel soused do koupelny, teď přišel soused do koupelny, až teď přišel soused do koupelny" = mám se neustále cítit jako debil. 

Následovaly proto již klasické "panelákové scénáře".

Ty jsou postavené zejména na využití typizovaných prostor (místnost, větrací šachta, stojaté vlnění, přirozená frekvence, rezonance, šum). 

Často zmiňuji REZONANČNÍ ŠUM (jen tak mimochodem, prase opět zaregistrovalo aktivitu, tak hned "diktuje". Opět a zase. Reálně se děje to, že když napíšu něco zajímavého, dopoví poslední slabiku + "táááák, výborně. A teďka....a ticho. Když nepíšu, tak "Teďka si napiš", "Říkám teďka si napiš" - protože vím o čem píšu a je jasné, že jsem neskončil - je jasné, že budu psát dále. Což má být na jeho popud. Dement. )

Takže znovu. Často zmiňuji rezonanční šum. Ten si nejlépe představíte jako trumpety, včelí roj, roj much, vuvuzely. 

Tento zvuky je totiž všudypřítomný a málokdo si jej uvědomuje. Často zní jako hlas, souhlásky. AAAA, EEEE, IIII, OOOO, UUU. Možná právě proto se říká zvukům spojeným s větrem AEOLIÁNSKÉ zvuky. 

Další ukázka principů, na kterých fungují debilové. 

Začal jsem psát o tom, že dnešní ráno bylo poněkud specifické. Vnímal jsem relativně velké množství informací. Akorát v takovém polospánku, takže si nevybavuji nic konkrétního. 

Co si však vybavuji velice přesně je opět a zase snaha prasete, který se hned musí přisrat a s tímto druhem informací se spojovat. 

Rozdíl je vždy naprosto jasně zřetelný. Původní informace ustanou a pokračuje jen primitivní chcípák, který se snaží vytvářet o sobě dojem "pana nejchytřejšího". Vzhledem ke způsobu, jakým jsou tyto informace šířeny, spoléha prase na to, že rozdíl nikdo nepostřehne. Jenže omyl.

Mám už natolik vypracovaný sluch, že slyším, jak blekotá nesmysly, vůbec neví o čem mluví a jen se snaží být zajímavý. Jako podkres slouží "tajemná hudba" (často něco, co jsem dával na FB nebo na web) a co oproti hiphopovým sračkám působí jako hudba z jiného světa. Do toho tato troska mele stále dokola stejné fráze a snaží se vymyslet nějaký mystický příběh. 

Vše je postaveno zejména tom, že si každý, kdo to slyší bude 90% obsahu doplňovat sám. Tzn prase řekne pár slov a pak jen mumlá, což má znít jako řeč. Z jeho pohledu "vykresluje slova". "inspiruje", "zdůrazňuje ty správné linky". Ve skutečnosti je to jen totálně tupé hovado, co si chce hrát na boha.

A ano, je to ten, o kterém jsem psal včera.  

Od chvíle, co jsem sepsal poslední poznámku je vše natolik jasné, že již nemá smysl psát o Gangstalkingu něco dalšího.

Vše již bylo řečeno. Poté, co dokončím programování svého editoru bloků a bude po výstavě, zkusím ještě doladit přehlednost a budu zveřejňovat.

Chcípák, který je zodpovědný za většinu popisovaných problémů mězitím motá stále to stejné dokola. A to natolik trapným způsobem, že jen naprostý idiot může v něčem takovém ještě pokračovat.

Stále stejné scénáře, stále se opakující 2-3 postupy (tedy tichý zvuk, změna hlasů a mletí totálních hovadin). A to vše formou, kterou takto vnímá jen malé procento populace. 

Tak či onak, rozhodně jde o historicky TEN NEJTRAPNĚJŠÍ způsob obtěžování, jaký si lze představit. 

Pachatel má ochrnutou spodní část těla nebo je paraplegik.

I proto jsou veškeré jeho výhružky že se "někam dostaví" či "někde je" naprosto bezpředmětné (což samozřejmě nyní používá jako hlavní téma pro urážení - protože jsem všemu prý věřil).

Mezi jeho oblíbené scénáře patří: exekutoři, policie, zloději či pokud je poškozený někde o samotě, tak sadistický vrah, který je někde v okolí (v lese, v autě apod.). Dále pak psychicky narušený soused (tyto scénáře slouží zejména k vyvolání konfliktu a diskreditaci oběti)

Zásadní je v tomto případě zneužívání specifických akustických postupů a rezonančního šumu, kdy lze zvuk pozicovat. Je však nejprve nutno si tento zvuk naposlouchat. Navíc je vše ovlivňováno sluchem poškozeného, citlivostí na určité frekvence, tinnitus reliéfem atd. 

Díky různým hlasům se toto deviantní, ubohé prasátko, vydává ze různé strany a neustále se snaží řešit "kdo dělá tak strašné věci", "jak to má pachatel neskutečně promyšlené", "jak je pachatel hrozný" atd.

Tímto si tato ubohá troska chce neustále kompenzovat své postižení. Samozřejmě však zároveň tohoto zneužívá, protože si je jist, že si nikdo nedovolí nadávat tělesně postiženým (i to je důvod, proč je na toto téma tolik předpřipravených nahrávek. Stejně jako na urážení homosexuálů)

Další velkou kapitolou je snaha omezit jakoukoliv obranu oběti. To je děláno pomocí těch nejubožejších technik = jakákoliv nadávka směrem na pachatele má být zneužívána a přepouštěna dalším obětem.

Protože je toto prase již starší - existuje velký počet zvuků typu "chcípni už" apod. Stejně tak je toto důvodem, proč pachatel používá mladě znějící hlasy. 

Je směšné, jak se tento mamlas snaží každý krok (zejména ty, co následují po sepsání nějaké poznámky) snaží popisovat jako předem planovaný záměr.

Ovšem díky nízkému intelektu jsou tyto jeho promluvy něco tak směšně tupého, že většinou raději hned přestane, protože je terčem posměchu. 

A mimo jiné v tom také tkví zákeřnost tohoto činu:

Retardovaný chcípák, který otravuje v momentech, když poškozený nemůže reagovat či se věnuje svým věcem. Zejména pak v noci. 

Když se totiž kdokoliv ozve, je z něj hned ubrečena nula, která jen blekotá, koktá, pouští nějaké své nahrávečky, mění hlasy, poté začne zmatkovat, neustále přepíná banky zvuků (tzn pauzy se zvětšují).

Lze naprosto jasně slyšet, že je takto vnímán v podstatě každým. 

I proto si neustále sám pouští pořád stejné samply, kterýma se snaží navodit iluzi, že je součástí nějakého kolektivu. Přitom každý, kdo toto slyší hned pozná, že se samply stále opakují a že jde o naprostou trosku. 

Od rána závistivý, retardovaný chcípák opět otravuje. 

Tento jedinec po celou dobu dělá stále jedno a to stejné:

1. pomocí tichého zvuku neustále mele nějaké své úchylné hovadiny
2. nastavuje si různé hlasy
3. ty jsou více či méně slyšitelné
4. často něco řekne pomocí tiššího zvuku a následně zopakuje hlasitějším. Stále věří tomu, že takto vnukne myšlenku a následně se bude nechápavé oběti vysmívat, že ji dokáže číst myšlenky. 

Jde o tak vypatlaného dementa, že je nutno přečíst si několik poznámek aby vůbec bylo zřejmé co to je zač.

1. tento debílek neustále požaduje, aby ten, koho otravuje strašně trpěl, nic nechápal a debílek to mohl vše poslouchat. 
2. v momentě, kdy má oběť trpět chce tento stav ještě umocňovat svýma úchylnýma poznámkama (abnormální tupost a nelogičnost), které má slyšet jen oběť (jak je toto technicky možné popsáno na mém hlavním webu)
3. následně si má oběť sáhnout na život, pro což má toto tupé prase připraveno x nahrávek a pořád se ukájí představou, jak je někomu pouští.

4. to také často dělá, když se snaží podrobně popisovat jak někdo skáče z okna a má pocit, že každý kdo to slyší nemyslí na nic jiného. Během toho se tento debil snaží neustále předvádět co má nahrané.

5. je neuvěřitelně paranoidní, hystericky, tělesně postižený, homosexuální sadista. Pachatel jako takový je naprosto odporně vypadající troska, která je fanaticky posedlá představou, že jde o nějakého dominantního krasavce. I to je důvod, proč se zaměřuje zejména na muže.

Ovšem informace jako je ta předchozí mají za následek, že se hned vyrojí spasitelé, vševědoucí, nejchytřejší, kteří se vztekají: No vidíte, alespoň někdo to pochopil. Já to tady říkám celou dobu.

A jsou to ti stejní, kteří poté vykrádají informací z webů jako je ten můj a následně otravují jiné stylem: Prozradím ti něco co nevíš, ale zas ne úplně a když mi pošleš 5 foteček tvojich koziček nebo ....., tak ti možná řeknu víc. Ale ideálně když to řeknou ještě tou nechutnou syntaxí. Viz. něco jako "Pánové, já nevím jak vy, já se dnes bavil" "Pánové, já mám ještě nějaké jednání" apod. 

Fonologická smyčka. 

Často přemýšlím, jak důležitou úlohu v tom hraje právě toto. Jedná se o jakýsi buffer mozku, do kterého lze nacpat cca 5 - 7 slov. Záleží na podobnosti slov, tréninku apod. 

Nemůže být právě toto příčinou, proč se děje řada situací, které končí neúplnou větou? 

Nyní se spustil hlas: Prase + "Chápete to? Já sem to celé vymyslel a..."

Může se jednat o starší nahrávky, které zneužívá nějaký dement, co se k nim někde dostal. Potažmo k informacím o tom, jak vše funguje. Díky tomu se děje situace, kdy naprostí tupci mohou do určité míry ovládat něco tak neznámého. A zároveň díky tomu jsou jejich možnosti tak omezené a nejsou schopni přijít na to, jak to, že nejde slyšet vše co říkají. 

Sampl: Luxusně + jší to být nemůže

častá praktika, kdy se na jednu informaci hned naváže druhá, parazitní (pachatel: oni mu to všechno diktují). Informace tak splyne v jednu má zcela jiný význam.

Podobně jako: Německý výzkum + ný ústav. 

Originální informace má být něco jako: Německý výzkum, který se zabývá vlivem nepříjemných zvuků na mozek. Zejména rychlé střídání frekvencí. Tedy podobně jako rychlé střídání můžského a ženského hlasu. Dle výzkumu je toto pro mozek nepříjemné a mimo jiné se má dokonce zvyšovat vodivost pokožky. 

A najednou: Vy víte, že takový nejsem. On si to vše vymyslel. 

Hej, p.čooo.

A nyní lze slyšt. Ty p.čooo už. Já mu to smažu, já mu to normálně smažu. Já se nahackuju na všechny servry a všechno smažu. Ty zm.de jeden, co si to píšeš? P.čo zdechni. 

:)

V těchto situacích se zpravidla spouští scénáře: Tak ať si pro mě příjde, výsměch jak to nikdo není schopen řešit, jak na to nikdo nemá apod.

Jenže ouha. Najednou je to jinak co?

A i přes vše, co jsem nyní napsal se bude některé z prasat vztekat. 

"Né, já nebudu ticho. Já jsem přece úklidová četa". 
"P.čooo už"

Co si do prdele ty nulo jedna úchylná myslíš? 

Mnohdy se ty nejnechutnější situace odehrávají poté, co bylo dáno jasně najevo, že bude někomu zaslán odkaz na tyto informace, či pachatelé díky možnosti snímat zvuk ze zavirovaných telefonů / počítaču, vědí, že se někdo bude na web dívat. 

A ty nejnechutnější situace nejsou něco, co by pachatelé dělali vyloženě z donucení. Naopak. Někteří mají "konečně" možnost se naplno projevit a cítí se nesmírně užiteční, protože najednou slouží jako "uklídová četa", která řeší problémové jedince jako jsem já. Tzn normální lidi, kteří se dokázali zorientovat, dát dohromady množství informací a to navíc veřejně. 

Tím pádem vedou úvahy logicky směrem: Jak situaci řešit.

Je to jednoduché. Celou tu šílenost mám podrobně zmapovanou a popsanou. Zbývá jen ta správná forma sdělení. Což je systém, který programuji a který se mi konečně povedlo dokončit. I proto je tak urputně narušována práce na něm. Zbytečně. 

Pachatel se nyní vzteká: "Ty p.čo, chcípni už". Stejně tak ale může o některou z dalších obětí. Což je mimochodem rovněž jeden ze scénářů: Oběť, která toho ví nejvíc neustále obtěžovat nucením do veřejného řešení. Zejména v momentě, kdy je např známa nějaká chyba / nefunkční stránka (např. díky překlepu v odkazu, který vznikl nepozorností z důvodu otravování).

Tu a tam snaha vnutit scénář: Děje se to vše jen tobě. 

To je naprostý nesmysl. Když si přečtete (buď zde, nebo na mém webu) co všechno s tím souvisí - je naprosto nemožné, aby to vše vzniklo jen proto, že někdo chce bezdůvodně otravovat ostravského fotografa, který není spojen s ničím, co by šlo považovat za nějaký důvod / mstu apod. 

Veškeré důvody, které za ty roky byly řečeny jsou jen lži a bláboly, které jsou určeny jen pro případné svědky. 

Což je můstek k informaci, kterou mám uvedenu u popisu tohoto trestného činu již skoro od začátku: Trestný čin se děje defacto veřejně. Souběžně vysíláno mnoho dezinformací. Skutečnou pravdu tak zná jen pachatel a oběť. Ostatní se mohou pouze domnívat / hádat. 

K tomu přidejte veškeré situace, které vzniknou jen díky soustavnému obtěžování (např narušování spánku - člověk zaspí do nové práce, působí neodpočatě, zapomíná, nestíhá termíny apod. = cílený, dlouhodobý úpadek, kde pravá příčina toho všeho není vůbec známa.)

Průběžně připomínám, že jsem se skutečně nezbláznil a moc dobře vím co píšu. Veškeré postupy mám vysvětleny a podrobně popsány. 

Nemám absolutně žádný důvod si toto vymýšlet a trávit čas kombinováním takových nesmyslů aby vše sedělo. Pokud si někdo dá tu práci - nenajde žádnou chybu. Nic, co by si vyloženě protiřečilo. 


Což by v případě, že bych si vše vymýšlel, dalo sktečně práci. 

Souběžně s předchozím také zároveň pouštěn další opakující se scénář.

Poznámky čtou vlastně jen pachatelé, kochají se tím jak někomu otravují život a nikdo o tom neví. Společně se radí co ještě vymyslet, aby došlo na nejhorší. Tzn.: vše bylo smazáno a nikdo se o ničem nedozvěděl. 

Samozřejmě existuje možnost, že vše smažou sami pachatelé = zcela jasný důkaz / potvrzení. Navíc obsah je zálohován, takže toto není žádné řešení. 

Jen pro úplnost: Po předšlých poznámkách samozřejmě následuje to co vždy.

Přehrávání diskuzí, kde někdo řeší jak nechutné pozámky si dělám. Tzn. samply typu: "On se zbláznil", "To se přece nemůže dít", "To už je trochu moc", "To už je trochu bizár", "Fuj, to nebudu číst".

Cílem samozřejmě je, aby oběť znejistěla a vše smazala. Jde zejména o snahu vyvolat pocit, že to vyvolá negativní dojem u návštěvníku. Mimo jiné je to další z důvodů, proč se vše tak dlouho tají. 

Začal jsem programovat a prase ihned začíná otravovat. 

Hlas nastaven na 13 letý dement. Když je jasné co bude následující akce na počítačí: "Jak si tam dává fialový box" + těsně před "Fialový si napiš. Tááák." 

Když se ukliknu "Jak se teďka spletl", "Jak teďka neví". U každého přsmýšlení snaha hned provokovat a gradovat agresi pomoci postupně zesilujícího zvuku (křik) + zahlcení / rozhodovací paralýza. 

Snaha opakovat co nejvíce slova, která pravděpodobně souvisí s tématem. 

Když dělám poznámka = spouštění co nejúchylnějších zvuků + podsouvání informace: "On nám to všechno prozrazuje" "Tím, že to píše to jenom zhoršuje". 

Jak jsem psal již včera. Retardovaný, tělesně postižený chcípák by se chtěl ukájet týraním někoho, ale tak, aby se dotyčný podřídil, poslouchal, říkal jak trpí a pak si něco udělal a prase mohlo poslouchat jak to ostatní řeší. 

Skutečně jde o takového debila. To není žádná uměle vytvořená entita. Naopak tento mentál zneužívá toho, že tomu nikdo nevěří. Samozřejmě zdaleka není jediný a je zneužíván dalšíma prasatama, kteří si uvědomují co dělají a takový debílek se jím hodí, protože lze na něj svést vše. 

Připomínám příspěvek: Nevidomí mohou vidět pomocí zvuku. Tento zvuk se však mozek musí naučit (spíše se jej musí naučit vědomé JÁ :))

Kdybych se nemuset pořád štvát s těma dementama, tak tuto poznámku jednoduše prolinkuju přímo se článkem. Ovšem takto nemám naprogramovanou potřebnou funkci. 

Následuje scénář: Oni jsou nějací rozhození. On to asi někdo píše veřejně. Ale kdo? Já to hledal/-a a nic nemůžu najít. 

Cíl: vyvolat nepříjemné pocity, že chybí jen málo k tomu, aby se vše odhalilo. (konkrétně tento scénář se opakuje min. 4 roky!!!)

Vidíte? On tam má chybu. To si napiš.Napiš si to ty z.de. 

Poté když píšu poznámku: Vidíte? Vidíte jak poslouchá? 

Tento princip se opakuje v řadě podobných situací. Cílem je zabránit jakémukoliv zveřejňování a zároveň neustále provokovat. 

Uběhlo cca 10 min od posledního zápisku. Programování, zase to stejné: "Adame, ty jsi magor, proč to děáš tak složitě?" 

Když píšu poznámku, snaží se toto prase hned použít ženský hlas a vyvolat nějaký konflikt, který poté bude sám řešit, aby vypadal jako hrdina. Tzn opět a zase fiktivní hlasy a nekonečné mletí naprosto ubohých hovadin. 

Podsouvaná fráze: "Kámo, a ty si jako myslíš, že co p.čo?"

Toto nutno chápat jako hudbu, jingl. Pokud se podprahově opakováno stále dokola, je možné, že lidé takto začnou mluvit. 

Chápete tu pointu?

Najednou se začíná ten největší blbeček hystericky vztekat. 

P.čeee, pičeee, nechte mě...Adámku, slyšíš...nechte mě být, já si ho chci ovládat.....Adámku slyšíš mě? Ty máš prý velké péro že? Máš velkého ču.áčka? >>> ZDE POZOR. Tyto prasata často slyší můj hlas (a hlasy jiných obětí) protažený skrze efekt a zní jako dětský. K tomu jsou navíc připojeny totálně nesmyslné, úchylné podprahové informace. 

Toto si nevymýšlím. Přišel jsem totiž na několik jednoduchých metod, které mi odkryly tuto část. Nehledě na fakt, že slyším, jak se hlasy mění. Už jsem to rozepisoval několikrát. 

Takže....přesně takto tyto prasata "bojují" s někým, kdo se jim nehodí. Hlavně , že tak strašně chcou být slyšet.

Poté: Proč to pořád děláš? Vždyť je to pořád dokola. 

Já vím, ale já ho alespoň takto zdržuju (přičemž slovo zdžuju bylo řečeno mnohem tišeji - poprvé). Nyní jak píšu poznámku hned toto prase hytsericky řve - vidíte? Vidíte? On si vymýšlí, já to vůbec neřekl. 

Následují hádky mentálů. 

Proč to pořád děláš? Vždyť on to tam stejně napíše. (hlasitější část). Poté (z pohledu pachatele) tišší část, kde se opakuje: "Ty z.rde, ty z.rde" 

A nastává samozřejmě zase kolečko tupých, opakujících se scénářů.

1. Přepne se hlas a: Proč to píše? Proř to pořád píše? (Hysterická žena, nebo nějaký dement). 2. On přece nemůže psát na web takové škaredé věci. Ti lidi to budou číct a nebude jim tam dobře.

Ano, tak jak to píšu, tak retardovaně ti chcípáci mluví. 

Mezi najvětší záliby těchto prasat patří mluvení do hudby těm, kteří dané zvuky neslyší. 

A pořád mletí toho stejného: Já si teďka honím chápeš? Slyšíš mě? Já si honím. 

Když nyní píšu poznámky, samozřejmě si přenastaví tento debílek hlas.

A to na ženský a začne hystericky vykříkovat "To jsou debilové" "Chápete to?" To jsou magoří" "Oni to maji tak promyšlené". Je to totální čurák. 

V kanceláří, když pracuji a mám puštěnou hudbu.

Se debilní chcípák na vozíku neustále snaží mluvit do skladeb pomocí VF zvuku, tak, aby zvuky připomínaly nějaká slova. Samozřejmě jde neustále o dětinské kombinace: "p.ča, ku.va, m.dka apod."

Snaží se používat různé typy hlasů. 

Ti největší ubožáci samozřejmě pořád mluví skrze hrubé hlasy a hrajou si na bohy. Jakmile je někdo okřikne, tak najednou koktají, jsou totálně rozhození. Prostě ubohost. 

O to hůř, píše-li to někdo veřejně jako já. To se z těchto primitivů stanou jen malé, zaostalé děti, které reagují na vše jen "tak jako ty že? Tak jako ty že?" a začnou si vymýšlet totální bizarnosti a nesmysly, jen aby mě nějak ponížili. Opět a zase - před někým. Protože tyto prasata moc dobře ví, že tak, jak tvrdí to není. 

Neustále se vnucují. Pořád se musí před někým vytahovat a nalhávat, že je ovládají, nebo mají moc. Případně se strašně pomáhají. 

Ve skutečnosti jsou to jen deviantní odporné hnusy, které se pořád snaží otravovat. 

Poté udělám speciální příspěvek o hnusech které neustále opakují. 

Jsou to primitivní, zaostalé, deviantní nuly, které jsou non stop přilepené na svých vysílačkách a neustále melou totální sračky. Snaží se cíleně vymývat mozek, provokovat, neustále někoho ovládat. A to naprosto tupým způsobem. 

Neděle. Je zřejmé, že prasata, které tímto způsobem otravují nutně potřebují zpětnou vazbu. 

Jinak pouze odhaduji co se právě děje. A odhadují to velice často a naprosto špatně. 

"Kámo, teďka si se přiznal", "Jak neví", "Ty p.čo dívej se", "Dívej se", "Jak neví", "Typ typ typ" + křik, "Cooo, to sem vůbec neříkal"

Toto je reakce na psaní poznámky o situace: "Nechceš už jít spát? Běž už spát" > "Drž hubu" > "Tááák, teď jsi mi nahrál sampl, který hned někomu pustím" 

Nyní se opět ozvalo cvakání které zní jako když zapalujete plynový hořák. 

Jsem však v kanceláři, kde nic takového není. Jde mimochodem o impulsy, které zaberou celé frekvenční spektrum podobně jako šustění sáčku. 

Arpeggiator

Jeden z pachatelů používá banky samplů. Občas se snaží bavit tím, že obtěžuje pomocí arpeggiatoru a samplů, které jsou namapované místo tónů. Tedy pro každý tón různý sampl. Funkce arpeggiator slouží normálně pro vytváření opakujících se sekvencí tónů. Avšak pachatel si takto zvolí náhodné pouštění svých úchylností.

Scénář: Jakákoliv nadávka / urážka pachatele

= "Já si to nahrávám a pouštím jiným obětem, takže se podílíš na týrání" + následně "Chápeš to? Chápeš co já dělám? Chápeš to, jak jsem šílený kámo?". Případně jiná varianta "Jak on si se mnou pekně povídá" = hlas + pitchband na klávesách. Hlas se vlní. 

Scénář: Asi jeden z nejobvyklejších: Snaha donutit obtěžovaného, aby poslouchal úchylné sračky, neustále potvrzoval, že vše slyší a zároveň pořád podrobně popisoval jak trpí, zda mu dané zvuky dělají nějak špatně atd. 

Toto asi nejlépe vystihuje debilitu jednoho z pachatelů.

Již x hodin pomatený debil mele do zvuku ventilátoru (stanice na těžení kryptoměn)

Co chvilku mění své úchylné scénáře. Primárně se snaží neustále vyrušovat. 

Scénář / Programování : Úprava kódu = řev "Ježiš marjá, to je úplně jedno jak to úděláte"

Reakce = "No, já si jenom ověřuju jestli mě slyšíš"

Úchylný scénář: Telepatie + pouštění VF zvuků, které člověk poslouchá podvědomě + další telepati si myslí, že takto poškozený přemýšlí. 

HA HA.

Zvuk podobný jako netopýr. Impuls (vzdáleně připomíná natahování ocelového lana)

Zaměřování zvuku?

Mnutí očí (monitor, dlouhé dívání) + kamera nebo zvuk = Dívejte se, on brečí

Stejně tak automatické spouštění těchto linek na místech, kde díky prostoru a proudění zvuku vždy začnou slzet oči. 

Další supr fráze: Oni se tě snaží tady těmato...

A konec. 

Ihned následuje: hrubý hlas a zmíněná entita: Adame, poslouchej, ty nechápeš co se ti tady snažíme říct. Ty můžeš...

A konec. 

Tupý zvuk a "v klidečku / klidexu" což jsou fráze kamarádů, s kterýma jsem se stýkal dříve. 

Tzn záměrné opakování těchto slov, které jsou reálně spojené s dominantníma, F POHO lidma a nějaká úchylná snaha na sebe vzít jejich "auru". Následně "V KLIDU" tě zdraví. 

???

Nicméně zrovna tento jedinec je v poslední době velice často zmiňován. 

Je zjevné, že se situace řeší relativně v klidu.

Ovšem dementi pomocí podsunutých zvuků neustále zkouší vyvolávat křik, agresi. 

K tomu retardovaný debílek dělá zvuky prskání. 

Má působit jako výbuch smíchu. Jenže opakuje pořád dokola. Co 2 vteřiny. 

Nahrávky zjevně vytržené z kontextu.

Prosím tě, prosím tě přestaň už + snaha napojovat nový kontext. + snaha podsouvat jako prosba na mou stranu (naprostý nesmysl) 

 Debílek po 5 min ticha zkouší opět VIDÍTE? VIDÍTE TO (+ přirození) + KVŮLI NÁM SE TO ŘEŠÍ 

A ticho...

Dále spektrální analyzér. 

Chemie lidského těla + určité tóny, frekvence, vibrace. 

Předchozí poznámka je to, co je podsouváno lidem plošně. Proto tolik lidí hloupne. 

Pachatelé předpokládají, že to slyší jenom mladí na které se pak snaží zkoušet své úchylné "scénáře" > např "A máš velké kozy?" 

Zvuk: cvakání. Zní např jako rolničky. 

Zpravidla: _ _ pauza __ pauza atd. A na __ je pouštěno PI ČO pauza PI ČO + případně napojení dalších geniálních myšlenek: PI ČO + HEJ , nebo PI ČO KÁ MO, nebo PI ČO + CHÁ PE (Chlape) Š + TO

Následuje: poslouchej, poslouchej, Adame, slyšíš mě? Poslouchej.

Proč to posloucháš? Slyšíš mě? Adame, slyšíš? Proč to posloucháš? Slyšíš? Slyšíš mě? Adame Popelko, Popelko, Fotografe, slyšíš mě? Proč to posloucháš? 

Nyní snaha zastrašovat.

Jak se to někdo dozcví, proč mu to neřeknu. bla bla bla. 

Snaha toto spojovat s kolegou v kanceláři. 

Ten produkuje naprosto absurdní schémata: Pes, jde za mnou když jdu ven. Kolega zařve: Jestli sere tak ji lískní. Odpovídám: Ona tady sere? Tvl. Reakce: Ale ježiš. odpovídám: Jo ták, jestli mě sere. Reakce: Tak jsi debil? Je malá tak co jako? 

???

Tato situace je následně pořád dokola omílána jako ukázka toho, jak se chovám podřízeně. Mě to příjde jako naprostá debilita, kterou nemám potřebu řešit. Jenže pachatelé se toto snaží pitvat a rozebírat jako naprosto zásadní. A o tom to vše je. Řešení naprostých NESMYSLŮ.

Uvědomujete si, že já mezitím zkouším přemýšlet nad EDITOREM WEBU a navazující služy pro DESIGNERY, FOTOGRAFY atd. A skupina cigánských tupců něco tak primitivního?

Poté se spustí další prasata, které se hned vtírají na mou stranu: No __ takže __ vidíte že __ on tomu rozumí.

Pointou je vytvářet "slušné, nekonfliktní" entity, které se dají snadno urážet a chovají se podřízeně. 

Scénář: Zvuk ventilátoru má konkrétní tóny. Jeden přírozený + alikvotní tóny a harmonickou řadu. 

Když si je zpívám, což zpravidla vyruší hlasy, hned se zapne jiný zvuk a debílek začne hystericky křičet: "Jo kámo, už to mám, on mi to všechno prozrazuje"

Nyní se odehrává něco naprosto nepochopitelného. Krásně to ilustruje naprostou debilitu pachatelů. 

Na základě předchozí poznámky je mi připomenut článek, který jsem chtěl napsat. Ohledně VF zvuků. A to křikem a urážením. Následně je k tomu rychle připojena ENTITA: Fanatický spasitel, starý dement, který se pořád jen vzteká a všechny poučuje, napomíná a sám ví naprosté NIC.

Což je zase jen jiný hlas retardovaného chcípáčka, co se pořád chce cítit dominantně. 

Přípomínám: Ventilátor a rezonanční šum.

Tyto vzorce jsou zneužívány nejvíc. Dále VF zvuky 

Najednou je situace nepřehledná. Způsobil jsem zmatek. 

Vše je postaveno na tom, že se každý trotl ze všeho vymluví, nebo si pustí jiný hlásek a předpokládá, že se na všechno najednou zapomnělo. 

Následně začne opět klasika: Připomínání restů. Fotky, web, programování. Prostě to všechno, u čeho jsem fanaticky otravován a zdržován. 

Nyní pár zvuků, které se opakují: 

"No ale", "Tyyp.." + následuje spuštění mnoha samplů + "Jo, to přesně potřebuju", "Já teďka testuju chápeš?". "On mi dělá pokusného králíka a já budu vědět jaké zvuky jdou slyšet". 

Je taky jasné, že se dementní chcípáčci snaží zkopírovat určité zvuky. 

Může jít o ABR nahrávky, či jiné VF zvuky, které oni slyší. Což znamenná, že "Oni by taky chtěli takhle mluvit". Vytvářet myšlenky. Pomocí svých frází: "Ty p.čo hej", "Hej kámo", "Ty p.čo kámo"

Následně se snaží zesměšňovat všechny "soupeře" tím, že "oni nejsou schopni mluvit sprostě, chápeš?" 

Což pro partu primitivních sráčů znamená ohromnou frajeřinu. 

Následuje taktika: Cokoliv řeknu je pomalu opakováno. 

Snaha brzdit. Dementi nejsou absolutně schopni reagovat. 

Zmiňovány byly také subwoofery a tenké nitky přes otvor (podobně jako žaluzie či to, jak vypadá šum, na který se aplikuje Flanger efekt)

Viz: https://www.youtube.com/watch?v=plA8xBbB2y8

Všimněte si, jak se situace změnila oproti včerejšku. 

Lze rozeznávat konkrétní jedince. Debilové na toto reagují vždy stejně: "Hej kámo, my už jsme slavní", "Oni o nás ví", "Už s náma musí počítat". Jde jen o dementy, co mluví do vysílačky nebo telefonu, stejně jako já. Připadně do zdi / oken / ventilátorů - cokoliv co dobře vibruje a dá se snímat. 

Situace se opakuje. 

Proto se zakomplexovaný chcípáček hned přidává na mou stranu a opakuje: Vidíte, vidíte to? Jak jste tupí. Hned mu připomínám, že asi zapomněl co se odehrálo před chvikou a pokaždé předtím. 

Navíc jde pravděpodobně o situaci, kdy se snaží debilové opakovat ještě jiné oběti, které já neslyším. 

Proto ho totálně rozeberu, že jen blekotá a nakonec nemá absolutně co říct.

Nastává tedy ticho. Navazuje vysoký hlásek, jakože holčička. Ta mele úplně to stejné, ale pomocí jiného zvuku.

Chcípáček, který si léčí své mindráky si chce hrát na důležitého.

Na cokoliv se snaqží reagovat svým: Vidíte? Vidíte to? Jak je najednou tichom jak najednou neví. 

Sobota. Opět se odehrává to stejné.

Dívám se na seriál, debilové se snaží opakovat stále stejné fráze a otravovat. Opět stejné hlasy. 

SUDUAYA 3-hours LIVE CHILLOUT Set @ Eclipse Festival, Qc., Canada

:)

You could be in danger + ?

Melodii mám pořád v hlavě. Provázela mě celý festival :). 

Prepare to fight - I got you :)

Psaní poznámky

Sampl: "Jeeežiš. Nepiš toho tolik" + neztrácej čas, věnuj se práci, obrazy, fotky + nepříjemný pocit, že se nevěnuju fotkám + aktuální programování editoru stránek, který řeší většinu problémů. 

S velkou pravděpodobností snaha o operantní podmiňování.

Psaní a mluvení + přemýšlení

Lze si všímat značných rozdílů. Mozek v každé situaci přemýšlí jinak. U psaní mnohdy odpadá citové zabarvení vytvořené hlasem (formou sdělení) a které je občas vytvořeno záměrně tak, aby nasměrovalo pozornost jinam. 

My vám říkáme...

Nepochopím, že jeden z pachatelů má neustále přes všechno, co zde píšu opakovat svůj nesmyslný blábol: "My jsme vám řekli (to či ono)" a vy to tak škaredě prezentujete / zneužíváte. 

Když toto píšu, najednou lze vnímat jinak. To, co slyším já je (záměrně?) sdělováno jako snaha spojovat se s každým nápadem, myšlenkou, zajímavostí. Avšak když to píšu, najednou se objevují mnohem reálnější souvislosti. A tedy to, co slyším je samozřejmě snaha zesměšnit / mstít se za skutečný průběh takové situace (tedy možnost, že kdysi byly sděleny určité informace vedoucí ke zneužití určitých akustických postupů)

Specifický zvuk. Používá se v Psytrance. Kdysi jej zviditelnil zejména Josh Wink :).

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/j2BnNBeh1v8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Posunout na 1hod. 

Lze si představit akord? 

Často se zdá, že jej lze spíše cítit. Tedy vibrace, sekvenci, kterou kombinace daných tónů vytváří. Reálně mozek rychle přeskakuje mezi tóny daného akordu.

Jenže co se potom děje při poslechu skladby? Tedy zvuku, který obsahuje řadu nástroju, které hrají současně. 

Na druhou stranu - každý zvuk je ve výsledku jen jeden signál, který se rychle mění :). 

Když poslouchám vhodný track

Rád si do něj "domýšlím" další zvuky, vokály apod. Většinou díky kombinaci mnoha zvuků a schopnosti selektovat poměrně úzké spektrum frekvencí je to zábava, protože mnohé zvuky si skutečně lze domyslet tak, že je člověk jakoby slyší. Zde pozor - to neznamená, že vše o čem píšu je jen práce fantazie. 

Všímám si však určitého problému, který spočívá ve zbrklém střídání frekvencí. Snaha příliš kombinovat. Výsledkem jsou tak nesmyslné melodie. Přitom se mi mnohem více líbí správné seřazené patterny, které jsou pomalé, opakující se, "hypnotické". 

KEN VAV LO

;)

Meditace a zkoumání zvuků :).

Prostě ležím a soustředím se na zvuky. Lze se takto postupně nořit stále hlouběji a vybrané zvuky slyšet mnohem podrobnějí. Různě je zastavovat, přehrávat, opakovaným poslechem zjistit, jak skutečně znějí (mnohdy VF cvaknutí zní na první poslech jinak, či ve spojení s jiným zvukem člověk nemusí vůbec tušit, že jde o cvaknutí). 

Nutno také počítat se snahou toto narušovat. Zejména tedy snahu vnutit pocit, že je vše jen iluze a reálně jde jen o poslech předpřipravené linky.

KEN VE LO.

Připomínám: Javascript a integrovaný oscilátor.

Tedy možnost spustit na stránce triviální script, který generuje zvuky. V případě VF zvuků si toho člověk ani nevšimne. 

Úvaha: Vytvořit stránku, která na toto poukáže. Tedy spustí se výrazný, slyšitelný zvuk. Bez varování. 

Záměř psát poznámku (veřejnou)

Spouští se snaha zahltit > "To si nemusíš psát" / "Ježiš neřeš to" / "Věnuj se práci". Do určité míry jde taky o "přehlcení bufferu" a tedy snahu, aby určitá myšlenka člověku vypadla z hlavy (v případě přidávání poznámky přes wordpress poměrně velká šance na úspěch). U tohoto řešení však nikoliv. 

Chybí jednoduché provázání bloků.

Ideálně možnost kliknutím označit související blok. Zmíňka "k předchozímu" nemusí v případě zvolení některého štítku platit. 

Javascript a ukládání dočasných hodnot prohlížečem přímo na disk. 

Není kontrola nad tím, jaké hodnoty se ukládají. Takřka s určitostí má toto každý povoleno (nyní nevím zda jde vůbec zakázat). V momentě, kdy jsem zjišťoval do které složky se soubory ukládají a prohlížel si je - spouští se v hudbě klasický scénář: vyrušení výkřikem / impuls - pokud je následně prohlížení ukončeno - pachatelé se jakoby baví tím, jak někoho zastrašují. 

Identický scénář se opakuje i např. u firewallu a blokování podezřelých / nepotřebných služebn. 

Zvuk: písmena T / D

Může způsobovat problém. Vytváří se specifickou kombinací zvuků, která je slyšitelná jen pro některé lidi. Jde o zvuk VF a lze jím narušit slyšitelný zvuk. Ten tímto impulsem jakoby vyrušen. A také proto může dojít k situaci jako ta předchozí: CHA CHAA + A DA me.  

Sampl: CHA CHAAA a zároveň A DA méé 

Buď jde o záměrné narušování nebo snahu překřížit dvě linky. Když si člověk poslechne tuposti těch primitivů, tak jen kroutí hlavou nad tím, jak pracuje chorý, tupoučký mozek. A nebo to není mozkem? 

Následuje klasika: Popelko, věnuj se práci proboha.

Řečeno záměrně tak, aby působilo direktivně (a otravně) a tedy nebudu s největší pravděpodobností následovat. 

My to chápeme, nejsme tak blbí.

Váže se k předchozímu. Navíc používáno poměrně často. Kdybych měl toto sdělení následovat, nepíšu nikdy nic. Všimněte si, že je opět laděno negativně. Mnohé z toho co píšu stojí právě na jiných úhlech pohledu, záměrněm matení, zneužívání specifických postupů. 

Nyní zazněl nakrátko hlas, ke kterému se vázala informace:

"My jsme si tě jen potřebovali nahrát. Ty máš tak odporný hlas.". Nutno samozřejmě neustále počítat s tím, že se někdo pokouší komunikovat, sdělit např. o koho se jedná, protože neví kdo jsem, či kde jsem. A je záměrně přemlouván pachateli. Proto napíše informaci "Odporný hlas" + časově to bude sedět. Akorát že jde o hlas jiný. 

Situaci také komplikuje fakt, že řada schémat, scénářů, prožitků, informací jsou nesmírně zajímavé a člověku změní pohled na svět. 

To, co jsem zažil jednoduše NELZE a NEMŮŽE vytvářet nikdo s tak primitivním uvažováním, jaké lze vnímat u popisovaného problému. Proto se také tupé entity neustále ptají "A co si jako zažil" "A co je tak jiné jako?" + všemožné snahy co nejvíce zkopírovat, napodobovat. 

Řada problémových situací je také spojena se snahou sdělit, že se děje něco špatného a možná stačí málo k tomu, aby se to změnilo. 

Nyní se spouští pravidelně již ohrané hlasy. 

Ty samozřejmě nesdělují nic jiného než "My máme pro tebe jednu informaci" + podprahová informace "problém". Tzn předpoklad, že si člověk vzpomene na nějaký rest, problém a bude na něj myslet. 

Slyšitelná zpráva je sdělena jakoby formou pomoci, cílem je však opak. 

Stejným způsobem, jako lze slyšet hlasy v šumech, dochází např. k narušování hudby. Zejména její tvorby.

Což pachatelé ihned komentují "To je jasné". Jde o to, že kombinace určitých tónů a nástrojů vytváří specifické zvukové vzorce, které zvýrazní hlasy. + možnost viru. A tak např když si člověk hraje pro radost - stiskem každé kávesy se ozve "Ty p.čo", "Zm.de".

Sampl: Oni tu stránku ještě nenašli.

Tento sampl má i druhou variantu. "Jo, máme to. To je ono / To je on" + čtění těchto informací. Je ale zřejmé, že někam se mnou psané informace dostávají. Akorát dotyčné neslyším. Což je správně. Problém spočívá v mezičlánku, který vše neustále narušuje. 

Sampl: "Ježiš nepiš to veřejně" 

Důvod je asi zřejmý. + podprahová informace "Já tě chci zdržovat" 

Standardní situace: 

Něcdo vysvětlím a ihned se ozve negativně laděná informace: A o to Popelko právě celou dobu šlo. Tzn informace typu: už vše končí, už je pozdě, nemá to smysl, zklamal jsi nás. 

Javascript a JSON

Poněkud jsem přehlédl tu správnou funkci na výpis dat z DB :). Tolik otravné práce zbytečně. A tolik možností, které se nyní nabízí :). 

Opakování.

V rámci problému, o kterém dlouhodobě píši standardní situace. Já něco řeknu do tel. a slyším jak jsou má slova opakována. K tomu připojena "slušná entita", která tvrdí, že zprostředkovává to, co říkám dalším (tedy např. radisté). Když pominu způsob, jakým se vše děje - neustále dochází ke zmatkům se zájmeny. 

Např věta: Jsem vykreslován v negativním světle, protože nemám prostor dokončit práci jak bych chtěl, což má vliv na vnímání mé osoby. Ale to se ti zopakovat nechce co? 

Následně je slyšet jen: Ale to se mi nechce. 

Tzn.: Je zopakován jen fragment informace vytržen z kontextu. Často také dojde na problém s opakováním adresy tohoto webu. Nehledě na fakt, že díky použitým zvukovým postupům je pravděpodobné, že onu informaci slyším jen já. 

Debilové, co simulují hlasy obětí, či jiných a mluví za ně do vysílačky, na což reagují nic netušící radisté.

Snaha opakovat vše co říkám. Obětem jsou zpětně pouštěny reakce (někdy upravené - opět napodobené hlasy). A to stejným způsobem jako probíhá obtěžování. Proto rytmika, zpomalování apod. 

Pozicování bodu na kouli (např Země). I výškově. 

I to lze zvukem. 

Mozek rozezná zvuk a ozvěnu, je -li rozestup alespoň 0.1s

Mozek člověka, který má za úkol pohnout palcem zadá příslušný příkaz o 0.2s dřív, než si člověk uvědomí, že chce pohnout palcem. 

Co to vlastně je absolutní hudební sluch?

Definice na wikipedii je jedna věc. Jenže když k tomu přidáte to, co zažívám delší dobu já, je vše jinak. Navíc si myslím, že se dá "zapamatování tónů / frekvence" naučit. 

Pro všechny případy. Informace spojené s Gangstalkingem a obtěžováním pomocí VF zvuku jsou...

na adrese: https://www.lovecokamziku.cz/lab/bloky/n.php (možná vyskočí info o nezabezpečeném připojení. Není nutno se bát. )

Zítra zde budou vystaveny další podrobné poznámky o provblému, který dlouhodobě řeším. Mám několik dalších zajímavých poznatků.

Ty navíc budou prezentovány jednoduchou, přehlednou formou.

Příjemné rezonance mají většinou vysoké rozlišení.

Co to znamená? Že v podstatě ani neregistrujete, že rezonují. Je to takový příjemný, klouzavý zvuk :). 

Určité rezonanční zvuky skutečně ihned změní náladu. 

Navíc jde mnohdy o zvuky, které nelze skoro slyšet. Přesto se příjemně poslouchají.  

Postup.

Výška nejužšího prvku v řádku. Ostatním nastavit tuto. Poté sečíst všechny šířky. Výsledek vydělit výškou. Poté cílová šířka děleno předchozím výsledkem. Tento výsledek je nová výška pro každý element v řádku. Ta se dělí nebo násobí dle poměru.

Spočítat výšku dvou elementů tak, aby byla stejná a šířka se přizpůsobila. Tedy onen univerzální vzorec.

Momenty, kdy mozek začíná bolet :D.

Pokud bude mit obsah v nové vrstvě, přidá se v adminu blok pod

Přidat podmínku na prázdný krátký text.

Knihovna předdefinovaných bloků

Z mobilu

Opakovaný výpis.

Řeší jednoduše eshopy, galerie, blogy apod. Mnohem jednodušeji.

Fungují veřejné bloky?

?

Možnost nastavit blok pro hromadný výpis.

Tedy něco jako příspěvky. Akorát lze nastavit jednoduše vzhled a položky pro každý blok, který se opakuje ve smyčce.

Automaticky vybrat štítky když je nastaven filtr

Nejaky kratky text

Knihovna elementu včetně css. 

Nebudu dělat pořád to stejné dokola.

Feed od rozumných lidí.

To už si řekl možná kdysi Mark. Jenže to vůbec nepochopil :).

Vyřešit vlákna. To nej pro mozek.

Podstatou je, že znalost/myšlenka je jakoby jeden objekt. Nehledě na komplexnost souvisejících znalostí

Udělat textový editor

Pro rychlé poznámky. Výstup se uloží do txt. Zadávání i hlasem.

Jeden štítek jako hlavní

Je hned jasné téma

Skládání zvuků

Třeba ambientní. Každý blok zvuk. Možno pouštět dle libosti.

Delší text

Buď rozbalit nebo text v nové vrstvě. Jen text. Žádný bordel okolo.

Přidat info o výstavě

Upozornění asi řešit cronem na serveru

Proužek blikat

Může při určitých událostech

Když je otevřená vrstva

Zablokuje se scrollování obsahu pod.

Css a Flex

Problémům s pozicováním je konec :).

Dlouhé nadpisy

Nechcou se mi číst. Aha.

Zatím ani jedno nepovedené kliknutí

Možná půjdou ještě užší.

Čas se do DB již ukládá.

Stačí ikonka a popup.

Nechce se mi psát. Hlasové povely přidat hned.

A k tomu blok jen s jedním odstavcem. Výběr opět pomocí nové vrstvy, na což mám funkci :D.

Tlačítka napravo jsou super. 

Dobře se používá, intuitivní, efektní, barevné, nemusím palcem přehmatávat do protilehlého rohu.

Chybí mi možnost přidat jiný blok.

Tzn např červený s bílým textem. Bude vlastně příprava pro přidávání elementů.

Font je na mobilu možná zbytečně velký.

Odsazení taky.

Informace budou zpravidla krátké a vizuálně přehledné.

Pro mozek a pochopení informace ideální způsob.

Když větvené vlákno, vybereš požadovanou větev sliderem. Tzn bloky se budou měnit horizontálně.

Pak klikneš a pojedeš dál dolů. Jako rubikova kostka :)

Asi vás napadne, že tento princip skládání informací je skoro na každém druhém webu.

Nyní ano. Jenže to hlavní příjde až posléze. Bloky budou plnit mnoho funkcí. Poskládáte si myšlenky, vlákna, větvené informace, budou se různě zobrazovat, přehrávat zvuky, mít časové podmínky atd.

Já nejsem programátor a toto jsem zvládl za 3 dny.

Html, javascript, php

Není třeba žádných knihoven a složitých skriptů. 

Proto i nyní stále nechápu, proč se mnohé řeší tak složitě.

Lze jednoduše přidávat elemnty do stránky a upravovat obsah přímo v reálné podobě. 

Není nutná žádná otravná administrace. Vše navíc klidně hlasem :).

Editor stránek

Během psaní skriptu jsem zjistil, že takto můžu jednoduše udělat i editor stránek. Nechápu, že jsem nic takového nenašel.

Proč bloky?

Původně jen pro sebe, abych si měl kde značit jednoduše nápady.

Na mobilu trochu hapruje pozicování oken.

Nic co by nešlo řešit :).

Brzo přidám také ovládání hlasem

Již jej mám hotové. Viz dřívější příspěvky na webu :).

Bloky můžou mít různé podoby. 

Nejaky kratky text

Toto je druhý blok

Dá se takto značit spoustu různých nápadů.

Ahoj světe! Toto je první blok.