Jak je možné bojovat proti parazitním zvukům / efekt Corpus

Nejprve – musím se smát tomu co se odehrává u tohoto typu příspěvků. Fanatické prase se může zbláznit a snaží se člověka podprahově zahltit tunou nesmyslů, jen aby jej svedl se záměru takové informace zveřejňovat.

Jde o retardované zbrklé nahrávky typu: “Když to zveřejníš, všem uškodíš”, “My si ty zvuky namapujeme a budeme ty lidi schválně týrat”. Totálni nesmysly, které jsou výplodem chorého mozku.

Pokud vás napadá myšlenka typu: “Tak asi to moc nefunguje, když pořád něco slyšíš”. Omyl. Funguje a to dost citelně. Jak jsem ale psal dříve – pachatelé jsou naprosto fanatické retardované prasata a tak mě jakožto někoho, kdo vše zveřejňuje zahlcují svazkem několika frekvencí najednou. Proto vypínám postupně jednu za druhou. Navíc je třeba postupovat obezřetně. Mnohdy vyrušením dvou frekvencí vznikne nová :). 

Některé zvuky později zveřejním. Jistě to bude dobrá vábnička. 

Pokud máte možnost, stáhněte si trial verzi programu Ableton. Je to software na produkci hudby. Poté experimentujte s efektem CORPUS, který aplikujete třeba na vstup z mikrofonu. Pozor na vazbu. Pomáhají zejména vysoké frekvence a malé hlasitosti. Výsledkem je tak v podstatě zvuk, který neslyšíte. Ale když se trefíte, najednou se něco vypne a vy to velice zřetelně cítíte. Já používám corpus STRING. Decay delší, např 1-2 sekundy. Ale to už záleží co bude fungovat u vás. Jakmile příjdu na nějaké konkrétní, příjemnější vzorce, napíšu o nich. 

A jen tak na závěr. Mě se to to sice netýká, ale nebylo k tomu daleko (viz příspěvek: Podniknuté kroky a hlavně je mi díky oněm událostem naprosto jasné, že se to v několika (ne-li v mnoha) případech odehrálo. Představte si, že se několik let léčíte např. s diagnostikovanou schizofrenií, cpete do sebe nějaké prášky, které silně ovlivňují psychiku, neustále je vám vnucováno, že jste duševně nemocný, máte totálně zdevastovaný život a ve finále zjistíte, že stačí stáhnout program Ableton a veškeré tyto zvuky vyrušit. A na toto určitě v rámnci řešení dojde!

A pro pořádek: S tímto také souvisí dlouhodobá informace, kterou lze vnímat. A to, že se vše děje jen proto, abych hledal nějaké řešení. Jakmile jej naleznu, někdo jej zneužije a neprávem použije ve svůj prospěch (finanční obohacení, či jiné způsoby). Proto zde mám ideálně uvést informaci, že jsem si tento postup “poslechl”, čímž se pak někdo chce obhajovat, či dokazovat, že to byl skutečně on, kdo “všechny zachránil”. Jistě, může jít o další ze scénářů, který má znechutit jakýkoliv postup / řešení. Ale stejně tak nehodlám dávat jakýkoliv prostor pro únikové manévry. Tím spíše, aby se nějakcí dementi obohacovali na úkor rozumných, nenáročných lidí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.