Informace / Rómové a hlasy

  • Dnes opět zaznělo, že ten, který způsobuje nejvíc problémů (ve smyslu obtěžování, nikoliv pachatelům – toto jsem opět musel dopsat dodatečně. Načež zní “M.dka jedna”) je róm.
  • To je samozřejmě dodatečně vždy vysvětlováno jako snaha způsobit nějaký konflikt, či snaha, abych se já zprotivil romům, kteří mi prý pomáhají.
  • Pak ale nutno zmínit rovněž způsob, jak hlasy zní.
  • JENŽE – vše může být jen dílem efektů. Sám jsem byl totiž mnohokrát v šoku, co dokáže s hlasem relativně jednoduché nastavení pár efektů v programu na produkci hudby. Naprosto ukázkově prokreslení veškerých slov, infonace jakou si zvolíte, emoce. Zkrátka vše. Nedávno jsem si dokonce poměrně rychle připravil docela věrnou kopii známého hlasu, který namlouvá filmové trailery. Vše funguje tak, že já mluvím a v reálném čase (bez jakéhokoliv zpoždění) dochází ke změně hlasu. A to má za následek poměrně zajímavý psychologický jev, kdy člověk okamžitě změní styl mluvení a přizpůsobuje se hlasu. Zejména pravděpodobně pokud má člověk hudební sluch (a dokáže tak lépe “naposlouchat” něčí intonaci / rytmiku)
  • Mimochodem, pokud nejprve hlas namlouváte a teprvé poté aplikujete efekt, rozhodně se vám nepovede docílit onoho psychologického efektu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *