Informace jinak

Málokdy si všímáme skrytých náznaků. Protože v daný moment neexistuje nic, s čím bychom si nějaké sdělení spojili. Jako třeba u tracků níže.

Znám je už od dětství. Prostě hudba co se mi líbí. Jenže po zkušenostech z posledních let jsem najednou až nevěřícně kroutil hlavou. 

No jo, umělci…

To je neuvěřitelné, kolik zpráv dokážou ve své tvorbě ukrýt a pochopíte je až později.  A mnohé jsou ukryté dodnes. Protože jím nerozumíme.

Proto jsem v určité době tolikrát zažíval moment “Jo takhle to mysleli. To opravdu nešlo sdělit jinak?” (situce: pochopení náznaků s odstupem třeba 2 let. Tedy zpravidla když už nebylo vůbec třeba. Ale zase jsem na to přišel sám. A to jen proto, že jsem někde něco třeba i omylem – a – počkat, to by mohlo….aha.). Takže šlo. Jenže to je přeci podstata umění ne? Pokud něco chcete vědět, kupte si knížku. Jsou tam docela zajímavé věci (ano, koupil jsem si knížku).

Byť se já sám věnuji umělecké činnosti, nevěnoval jsem těm divným lidem, kteří ale skutečné vnímají mnohé jinak a proto jsme divní, nějak extra pozornost.

I to se změnilo :). Smysl pro pořádek ne. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.