The ultimate heroes in low frequency

Málokdy si všímáme skrytých náznaků. Protože v daný moment neexistuje nic, s čím bychom si nějaké sdělení spojili. Jako třeba u tracků níže.

Znám je už od dětství. Prostě hudba co se mi líbí. Jenže po zkušenostech z posledních let jsem najednou až nevěřícně kroutil hlavou. 

No jo, umělci…

via GIPHY

To je neuvěřitelné, kolik zpráv dokážou ve své tvorbě ukrýt a pochopíte je až později.  A mnohé jsou ukryté dodnes. Protože jím nerozumíte. Proto jsem v určité době tolikrát zažíval moment „Jo takhle to mysleli. To opravdu nešlo sdělit jinak?“ (situce – pochopení náznaků s odstupem třeba 2 let. Tedy zpravidla když už nebylo vůbec třeba. Ale zase jsem na to přišel sám. A to jen proto, že jsem někde něco třeba i omylem – a – počkat, to by mohlo….aha.). Takže šlo. Jenže to je přeci podstata umění ne? Pokud něco chcete vědět, kupte si knížku. Jsou tam docela zajímavé věci (ano, koupil jsem si knížku). Byť se já sám věnuji umělecké činnosti, nevěnoval jsem těm divným lidem, kteří ale skutečné vnímají mnohé jinak a proto jsme divní, nějak extra pozornost. I to se změnilo :).

Smysl pro pořádek ne. 

If we could communicate to another galaxy (člověk) – what would we say? 

How many holes set the light to we fight?

V tomto videu je řečeno vše.

Zvuk je prostě kouzlo

Arthur C. Clark – Jakákoliv dostatečně pokročilá technologie je k nerozeznání od magie. 

via GIPHY

Náznaky / Stará škola / Syntaxe

Jdeme do toho! / On my way! / приготовься! / סמיילי צוחק

Mezitím v Ostravě…

Jsem největší génius na této planetě. Čemu se směješ? Mé myšlenky lidstvo pochopí až v roce 2600. 

Otec / Po něm jsem zdědil specifický styl vyjadřování, kde nevíte jestli to, co říká myslí vážně nebo ne.

Já si myslím, že jsem pochopil něco, co nikomu nedochází. Změním svět.

LOVEC OKAMŽIKŮ Fotograf / Grafik / Oběť trestného činu / Ostravák

(Otec tvrdí, že já pouze špatně chápu jisté souvislosti. Já tvrdím se mě někdo snaží psychicky týrat a šikanovat :D. Ale byl to také on, kdo mi v době, kdy jsem začínal vnímat něco zvláštního. pustil „náhodou“ dokument Hlasy v hlavě co běžel na Prima ZOOM a který byl v jistém ohledu shodný s mou situací. To mě ujistilo, že nejde o žádnou psychickou poruchu, ale uměle tvořený jev. Tak schválne…)