#3 / Jsem jediný kdo to slyší? Nejsem.

Má situace skutečně není zas tak moc ojedinělá. Jde spíše o specifický problém v rámci specifického tabu :):

#3 / Zkusil jsem řešit oficiální i neoficiální cestou.

aneb

Na vlastní kůži jsem vyzkoušel různé možnosti řešení. A proto moc dobře vím, v čem spočívá jedna velká část tohoto problému, což je nutno změnit.   A proč na každé “Ahoj jak se máš?” nemusí vždy zaznít pravdivá odpověď (myšleno zejména v kontextu – být více vnímavý vůči svému okolí)

#5 / Kde beru jistotu, že není jen výplodem fantazie? 

Lze namítnout, že je vše ovlivněno subjektivním vnímáním, mnohé si špatně vykládám, mám zvukové halucinace apod.

 • Vše se děje již několik let
 • Mnoho situací, kde bylo zcela otevřeně přiznáno obtěžování a pachatel se neustále vztekal, že vzdoruju. Není pochyb o čemkoliv jiném. 
 • Reakce na konkrétní zvuky. Např šumy + Phaser effect. Při správném nastavení dojde k okamžitému vyrušení / vypnutí parazitních zvuků (nejčastěji tedy hlasů)
 • Změna místa = změna zvuků. Mnohdy samozřejmě klid. Logicky je cíleno zejména na místo bydliště, práce apod. Bezvětří = žádné parazitní zvuky. Mimo jiné jasný důkaz, že pro vytvoření slyšítelného zvuku je nutný nějaký šum (“nosič”)
 • V oblastech kudy jen procházím / nezdržuji se pravidelně je vnímání citelně mění. A mimo město mnohdy nastane i úplný klid. Je to způsobeno šumem, který se mění v závislosti na poloze. Respektive na prostředí/odrazných plochách. Ještě vás nebudu zatěžovat zvukovým stínem (tedy zvuk nelze slyšet) za stromem např. 
 • Okamžité reakce / změny na různé zvuky (Viz např. Tento příspěvek)
 • Několikrát bylo slyšet např: „Počkej, puč mi to, teďka ho dojebu“ „Kámo, on musí být úplně v pi.i“ + já ve stejný moment hledící na tel. „a to jako mluvíš o kom ty vole?“ 
 • Prakticky non-stop dochází k chybám, vyzrazení toho či onoho prvku a následnou snahou vše zamluvit další hovadinou, která nedává smysl. Už jen to samo o sobě je zcela jasný důkaz, že nejde o nic z mé hlavy.

#6 / Jak to, že lidé kolem mě nic neslyší?

 • Nikde není řečeno, že nic neslyší. Jen slyší něco jiného. Zcela odlišné informace. 
 • Vnímají podprahové informace
 • Je řada prvků, které mohou mít vliv
 • Subjektivní predispozice
 • Hudební sluch
 • Specifická sluchová vada
 • Tinnitus a zneužití těchto “zvuků”
 • Naučení určitých zvuků (je klidně možné, že tyto zvuky jsou vysílány podprahově. Naučení např určitých melodií, aniž by si to člověk uvědomoval). Ostatně, často lze vnímat vnucování krátkých hudebních smyček. 
 • Hyperakuze
 • Slyšení vysokých frekvencí
 • Zvukovod jakožto tuba + stojaté vlnění
 • Otoakustická emise

Ta o dobrém sluhovi, ale špatném pánovi.

Zabezpečení, počítače > oblast, které rozumí jen někteří odborníci. To však umožňuje právě nebezpečné narušování soukromí.

Zásadní je zejména fakt, že aby mobilní telefony zachytávaly ultrazvukové vibrace, nemusí být infikovány virem. Děje se tak pomocí akcelerometrů. Ty jsou považovány za bezpečnou část, proto není třeba oprávnění uživatele. A co víc, akcelerometry jsou přístupné skrze javascript v prohlížeči. I proto je dobré šířit pozitivní vibrace!

Gangstalking.

 • Je možné, že se o tomto druhu obtěžování doposud neví (konkrétní spojitosti s mnoha případy v minulosti)
 • Nejsem jediný, kdo má s tímto druhem obtěžování zkušenosti. Viz https://psychickeobtezovani.webnode.cz/
 • Dokud nebudu mít jistotu, že nelze z mé strany pro jeho vyřešení více udělat, nepřestanu. Největší problém způsobuje relativně malý počet jedinců, kteří obtěžují vybrané cíle pomocí několika, stále stejných, avšak bohužel specifických, postupů. Pokud se je snažíte někomu popsat, zpravidla dojde k automatické asociaci s „nechápu o čem to mluvíš / to se nemůže dít / jsi divný“ (proto jsem se tomu, až na několik pokusů, vyhýbal do chvíle, kdy budu mít dostatek informací.)
 • Hlavním problém nyní vidím zejména v možnosti, že se útočníci zaměřili na někoho jiného. Pro jistotu jsem tedy vytvořil skupinu na FB. Název Gangstalking, slyšení hlasů. Pod falešnou identitou (ať lidí neřeší hlouposti). První příspěvek směřuje na tento web :).

Zásadní problém je zejména fakt, že obtěžovaný je jediný, kdo oznamuje / řeší nějaký problém. A že ho sledují. Tak to už je na léčbu.

Nikdo nevěří, že se něco takového může dít. A právě na tom celý problém staví. Viz Podniknuté kroky výše. Narazil jsem na tolik negativních reakcí (zejména ve smyslu bagatelizování) během snahy vše řešit, že mě začalo jednoduše srát (nebo štvát pokud se to nehodí. Či snad dokonce jsem jen měl odlišný názor. Prostě, do prdele, neřešte prkotiny. Je to můj blog a toto není tématem. Vzhledem k okolnostem chci dávat najevo postoj k těmto *******, následně řešit, zda je vhodné se takto vyjadřovat a nakonec to uzavřít jako jednoduše lidský přístup a normální člověk to neřeší a už se k tomu nevracet. Neřeší, že? 😉 ). Tedy zarazilo mě, jak je vlastně jednoduché někoho takto obtěžovat.

Je to jednoduché…

V podstatě stačí postup na vytvoření zvuku, pomocí kterého někomu pustíte zvukovou nahrávku tak, že vy jste na jiném místě než zvuk této náhrávky (či alespoň nejste vidět) = hlasy = téměř jistota, že takový případ nebude nikdo příliš řešit. Z pohledu oběti – bude se pravděpodobně řešit složitě.

A to lze klidně začít u nějakého primitivního udělátka.

 • Dement za gaučem
 • Repráček z hrající pohlednice
 • Ultrazvuková plašička na hlodavce
 • Levný telefon hozený do šachty apod.

Mě se začíná zdát, že jediný problém jsem já sám.

Stále více sílí pocit WTF?? To ani jeden člověk nezkusí brát vážně co říkám? Slyšení hlasů = Nikdo tomu nevěnuje pozornost, většina lidí nad tím mávne rukou (a v podstatě tak sami napomáhají pachateli – a to se klidně může jednat o ty nejbližší) a dokonce i na místech nejpovolanějších (alespoň taková byla má zkušenost) mi bylo sděleno, že něco takového není technicky možné.

Je.

Hojně používaný skript pro tyto situace a zároveň doktory zde: Reflex.cz / Gang stalking: Výplod mysli, který může žít svým životem

Nyní situace, která v této situaci dříve či později nastane. Když už píšu vše, je třeba napsat i ty hodně nepříjemné souvislosti. Jenže kde? Na svém webu, kde zároveň prezentuji své portfólio. Pachatelé neustále doufají, že mě to nějak znemožní. V opačném případě je to však důkaz, že mám strach. Já jsem zjevně přesvědčen o opaku. Na anonymním webu? Kdo jej najde? Co když k něčemu dojde a s anonymním webem si to asi těžko někdo spojí. 

Normální člověk pochopitelně nechce takový typ informací  sdělovat vedle čehokoliv pozitivního. Jenže o tomto se musí vědět a pozitivum lze hledat třeba v množství a podrobnosti informací. 

 
 • Vše probíhá tak, aby celek působil jako postupný, pozvolný úpadek (což je v mém případě odvážný cíl – tedy abych se měl ještě hůř a někdo si toho všiml) = nevznikne podezření, že příčinou je cílené obtěžování (podle vývoje situace a zkušeností, za poslední bezmála 4 roky, se zdá, že předpokládaná doba takové likvidace člověka je několik měsíců)
 • Jednotlivé prvky / postupy se postupně vylepšují (nové technologie, scénáře apod.)
 • Je  možné, že pachatel / pachatelé z nostalgie spouští i staré postupy (jednoduché VF pískání např. pomocí ultrazvukové plašičky z Hadexu). To samozřejmě způsobuje (vítaný) zmatek a je prostor pro spoustu dalších scénářů.
 • Jeden člověk, kterého jsem potkal (ano, reálně), mi vyprávěl o známem, který se potýkal v podstatě s identickou situací (dokonce jsem poznával některé scénáře). Situace skončila tragicky. Dítě vyhozeno z balkónu a dotyčný, otec skočil za ním (Hrabůvka, Dubina, nebo Zábřeh. Již si nepamatuji. (minimálně toto je jeden z těch důvodů, proč je třeba stále mít na paměti, že se nejedná o žádnou prdel a mnohdy člověk ani nemá chuť takové jedince spojovat s humorem. Se smíchem se sice vše řeší lépe, ale je neakceptovatelné, aby se tak ztrácela závažnost tohoto problému. Pro jistotu dodám, že si takový případ skutečně vybavuji. Konkrétní odkaz na nějaké noviny nemám.
 • „hlasy“ také zmiňují další, kteří jsou ve skutečnosti oběti tohoto obtěžování (slečna, kterou jsem zbával z vidění, fotbalista apod.). Já nemám jak posoudit zda jde o pravdu, či jen snahu zastrašovat. Co jsem však rozhodně posoudit mohl je, že není absolutně pochyb o možnosti, že řada lidí to psychicky nevydržela a odešla dobrovolně na jiný svět. Případně je dorazil postoj lidí ve snaze to řešit.
 • Bohužel, pár specifických podobností nacházím i u střelby v Porubské nemocnici. Konkrétně: Stejné místo bydliště (Zábřeh – i když jiná část, o 3 zastávky dál), zastrašování, že bude u mě vyvolána rakovina (v novinách jsem četl, že střelec byl přesvědčen o tom, že jí má), noc před střelbou velice intenzivní, urputná „šikana“ pomocí hlasů a neuvěřitelně tupých scénářů, posměšku apod. (něco podobného se odehrálo znovu až teprve nedávno – mám poznačeno v některém z příspěvků), cca týden až dva před střelbou jsem byl intenzivně nabádán ať vše napíšu na policii, což jsem také udělal. Samozřejmě rozsah informací byl mnohem menší. I tak se ale nepodařilo nic zjistit. To ale chápu – šlo o oznámení. Hlavní je, že proběhlo nějaké šetření a je o tomto záznam (který by se hodil i pachatelům v určitém případě). Tedy střelba v Porubské nemocnici. Jde o něco, v naší zemi natolik ojedinělého, že to určité podezření vyvolává (a je snad jasné, že tak či onak – nikterak to neomlouvá ohavnost toho, co se stalo)
 • Pokud člověk nemá osobní zkušenost, je těžké představit si vztek (ten se však časem otupuje a už si občas jen zanadáváte, protože scénáře se opakují stále dokola), který je neustále umocňován pomocí deviantních, úchylných jedinců, kteří jsem neustále vzájemně přesvědčují, že je oběť na pokraji zhroucení (tehdy spouští se nahrávky jako „nechceš skočit z balkónu?“ „Nechceš už to skončit?“)
 • I to je důvod, proč jsem mnohokrát zkoušel najít způsob jak napsat text, který bude mít hlavu a patu, půjde jej přečíst za jeden den a bude zřejmé, co šíleného se děje.
 • A to za situace, kdy jsem neustále přesvědčován, že se to už dávno řeší, je to rozpitvané, ví se kdo to dělá (mnohdy ale zní jen jako snaha donutit mě k neuváženému kroku), jde jen o divadlo, pak zas nemám šanci, na nic moc jsem nepřišel, „oni“ mi to vše diktují atd atd.
 • Pachatel / -é se reálně do ničeho nepouští. Vše je postaveno zejména na snaze, aby se člověk do nějakých problémů dostal „sám“. Tu zaspí, tam něco zapomene. Viz dále.
 • V mém případě je jakýkoliv čin typu: smazání FB stránky, smazání stránek, smazání fotek pomocí viru apod v podstatě potvrzením toho, o čem píšu

Cílený útok

 • nasnímání zvuků z místa, kde se oběť zdržuje (kancelář, domov apod.)
 • snímání pomocí mobilního telefonu / počítače, který se během dne pohybuje všemožně po interiéru (+ pískání) – viz sekce Technologie
 • využití vhodných šumů, opakujících se zvuků (ventilátor, počítač, opakující se ruchy města, topení, klimatizace, opakující se zvuky v okolí)
 • zvuk lze také pozicovat na zcela konkrétní místo v prostoru. či vytvořit iluzi, že zvuk vychází z určitého místa (sousedé za stěnou, tlumené hovory, hlasy z venku)
 • možné využití specifické sluchové vady
 • spuštěn sampl „Mhm, jasné“ > mladý, chlapecký hlas. Primárně vnímán jako nedůvěřivý, posměšný. Používán často. Umazáním části „Mhm“ ovšem změna vnímání.

Obecné obtěžování

 • využívání stálých zvuků
 • snímání zvuku pomocí telefonu / v určitých případech např diktafonem 
 • dopravní prostředky, ruch města
 • zvuk pneumatik
 • restaurace, kluby
 • místa, kde se zdržuje větší množství lidí

Projevy

 • Zneužití málo známého jevu. Možnost vytvářet specifické zvukové jevy
 • Trestný čin se děje defacto veřejně. Velké množství dezinformací. Skutečnou pravdu zná jen pachatel a oběť.
 • Lze vnímat jako různé zvuky / ruchy / hlasy v okolí
 • Časté pískání v uších
 • Slyšitelné ve spojení s ruchy okolí (šum města, větru apod.)
 • Mnohdy se zdá, že se pachatel / -é baví tím, že obětem pouští nahrávky dalších / či předchozích obětí
 • Snaha narušovat, přemlouvat, vyrušovat, měnit význam jakékoliv informace / snahy pomoct. Časem se zdá spíše jako záměr (vždy jedna entita pozitivní, na kterou se má oběť “upnout”, či pachatel předpokládá že dává smysl, když mluví)
 • Velké množství předpřipravených nahrávek / scénářů – jsou dlouhodobě vytvářeny (zejména v rámci předchozích případů). Proto existuje „plán / obsah“ na relativně dlouhou dobu. (předesílám znalost specifické zvukové metody na „vnitřní hlas“ od r. 1974. – viz dále)
 • Od určité doby velké množství scénářů (spíše nahrávek, kde hned při prvním argumentu dojde k neschopnosti reagovat), kde je evidentní zaostalost a primitivní uvážování “autorů”, kteří si jen léčí své komplexy tím, že se jim do rukou dostal specifický postup a mohou si tak dělat srandu z lidí: hry na duchy, zastrašovat, vyvolávat nepříjemné situace, hlasy mrtvých apod.
 • Různé entity (sousedé, okruh přátel, úřady, či nejpoužívanější – speciální exekutorský systém pro podporu vybraného jedince = oběti. Okolí vnímá jen jakoby pozitivní informace).
 • Stále se opakující schémata.
 • Počet nejvíce problémových hlasů je max 10. Často zní jako určité nastavení efektu chorus. Problémové hlasy, či spíše hlas (lze prakticky vnímat vždy jen jeden) se mění na ženské, mužské (různého věku). Je možné, že jde o snahu zmást případné svědky, slyšitelnost daných frekvencí v závislosti na poloze či prostoru. Viz: Německý výzkum z roku 2011 popsal, že při zvucích mezi 2000 až 4000 hertzy se u mnoha lidí nelibost projevuje i fyziologicky, tedy změnou tepu, ale třeba také vodivosti pokožky (tyto a jiné podrobnosti v další kapitole)
 • Mnohé projevy lze vysvětlit jinak – často jako nosný prvek provokace (např pískání v uších = tinnitus, ačkoliv to není pravda apod.)
 • Předpoklad (dá se říci až jistota), že se oběť sama zdiskredituje = bude označeno za psychickou poruchu / dignóza schizofrenie
 • Situace se komplikovaně řeší / Okolí má tendence podceňovat situaci, nevěřit poškozenému
 • VF zvuk
 • Předpřípravené scénáře
 • Předpřipravené nahrávky
 • Entity / Různé role
 • Deviantní chování
 • Pachatel zneužívá anonymity
 • Podprahové sdělení
 • Zneužití specifických metod
 • Manipulace
 • Snaha vyvolat paranoidní stavy
 • Souvislosti / mnoho variant
 • Vše se děje veřejně avšak mnoho dezinformací. Případní svědci mohou jen hádat. Je možné, že se vše vysílá na nějaké frekvenci. Vysílá se přes rádio? Jsem opakován pachatelem, který se vydává za mě? 
 • Pravdu zná jen pachatel a poškozený
 • Po celou dobu lze souběžně vnímat jakoby snahu pomoci. Něco ovšem nesedí.
 • Může jít o starší nahrávky / automatizovaný systém v rámci předešlé snahy o řešení. Oběť má však pocit, že vše probíhá v reálném čase
 • Pozitní prvek často zneužíván k vytěžování informací
 • Drtivá většina informací, které se jeví jako pomocné se po pár úvodních slovech utnou.
 • Občas lze slabě slyšet něco jakoby v pozadí. Urputně a fanaticky přehlušováno pachateli. Ti zároveň tyto rady využívají jen pro sebe.
 • Něco poradí spíše formou opakování toho, na co oběť již přišla (a to zpravidla hned poté, aby to vždy vypadalo, že nic nevyřešila a pachatelé radí #unikovaentita #ponizovani). V krajních případech opakují možná něco, co říkají jiní buď v domnění, že komunikují přímo s obětí, nebo doufajíc, že jsou nějak slyšet. A to může být záměrně vyvolaná situace díky tomu, že na krátko je vše opakováno jak po oběti, tak po těch, kteří radí. Vše tedy probíhá jakoby v reálném čase a po dobu nezbytně nutnou #mobily #pocitace #snimanizvuku
 • Mnohdy se také zdá, že žádná pozitivní strana neexistuje a vše slouží jako další způsob, jak oběť psychicky deptat či mít pokryté veškeré možnosti. Já od počátku s tímto počítám. Zároveň však také v rámci zábavnějšího průběhu považuji za nutné přítomnost pozitivních entit. Je-li to nutné, doplňuji je sám.
 • Také však obavy, že dochází ke zbytečnému úniku specifických informací nesprávným směrem.
 • Tak velké množství informací, že dochází k zapomínání i důležitých objevů / prvků

Průběh

 • Narušování pozornosti / Pracovní činnosti / Snaha o materiální a psychickou destrukci
 • Rozhodovací paralýza
 • Snaha narušovat kontinualitu přemýšlení či možnost přemýšlet v delším horizontu.
 • Děje se dlouhodobě – má se jevit jako postupný úpadek (zdržování, nepozornost, nepřipravenost, zpoždění)
 • Nemá být vůbec známa pravá příčína
 • To stejné ale snaha způsobit úraz / vážné zranění > nabádání k nebezpečným činnostem > např. skok do vody s neznámou hloubkou, nepozornost (nerozhlídnutí + vstup do vozovky apod.)
 • Narušování soukromí
 • Zneužívání citlivých informací
 • Pachatel / -é reálně nezasahují do situací přímo spojených s obětí. V pozdější fázi spíše problém.
 • Vyvolávání agrese + následná snaha způsobit konflikt

Narušování soustředění

 • Jde o podstatnou část problému minimálně v mém případě
 • Živím se jako fotograf / grafický designer. Na práci tedy potřebuji klid a možnost soustředit se.
 • Lidi obecně si vůbec neuvědomují podstatu, důležitost, fungování soustředění
 • Já, jakožto laik v oboru psychologie / neurologie, si tento proces vysvětluji takto: pokud se člověk soustředí na nějaký problém, postupně se navazují různé souvislosti, vybavují různé zkušenosti / znalosti, všelijak se kombinují apod. Do toho nutno přidat ještě prvky jako abstrakce, kreativita, nekonkrétní představy (design). Když je tento proces narušen – vše se roztříští jako rozbité sklo, které spadne na zem. A je třeba začínat víceméně znovu (pokud se do té doby nepovedlo vytvořit nějaký „záchytný bod“).
 • Jde o klasické situace „Promiň, že tě ruším, zabere to jen chvilku“, otázky, hluk, bezohlednost ve smyslu hlasitá nepříjemná hudba atd.
 • A nyní přidejte do těchto běžných situaci obtěžování, o kterém píšu. Člověk jako já je teoreticky ideální oběť. Často je statický (práce na počítačí / pozicování zvuku), lze se nabourat do počítače = získávání mnoha informací, přehled o činnosti (a tu narušovat), modifikace ekvalizéru – podsouvání podprahových informací, zneužití stálých zvuků (větráček od počítače, VF pískání některých komponent – to je navíc možná způsobeno uměle – viz nahrávka)
 • V případě, že zrovna neprobíhá cílené obtěžování (mletí naprostých nesmyslů, provokování, přehrávání scénářů apod.) – lze vnímat stále se opakující, pravidelné, impulsovité zvuky / hlasy. Nepravidelné intervaly. Projevuje se např jako volání jménem (na to reaguje člověk automaticky) + záměrné otravné, tupý (tedy otravné) zabarvení hlasu.

Narušování spánku

 • Narušování spánku – to se děje zejména v době, kdy např. má dojít k pohovoru v nové práci. Oběť má vypadat nesympaticky, smutně, bez energie = snaha znemožnit získání příjmu / zlepšení situace = psychická vzpruha
 • Stejný princip použit i např. v situaci, kdy se práci povede získat – osobní zkušenost. Díky možnosti narušovat soukromí (nabourání do mobílního telefonu) je známo, že šéf dané společnosti jede na kontrolu. Na straně oběti v ten moment dochází k velice intenzivnímu narušování pozornosti, provokováná apod. Díky tomu se pak oběť jeví jako flákač, nevhodný zaměstnanec.
 • Tyto situace jsou vždy podnětem intenzivního provokování / zesměšňování. Zde je samozřejmě cílem, ať oběť „vybuchne“, ideálně na veřejnosti = diskreditace
 • Několikrát jsem se v noci probudil díky intenzivnímu VF pískání (lze popsat jako svazek několika frekvencí). Ačkoliv lze argumentovat, že se jedná o tinnitus a zvýšený tlak krve v hlavě díky horizontální poloze (což je mimochodem důvod, proč zuby často bolí právě večer/v noci) – můžu takový argument jednoduše vyvrátit.

Souvislosti s mobilním telefonem

 • Pole, v okolí jen traktor, díky tomu bylo zřetelné, že dochází k odrazu zvuku (traktor na mě mluvil). Telefon na stativu. Při zakrytí všech vstupů a výstupů vše utichlo. (traktor nemluvil). Podrobněji v tomto příspěvku
 • Při stažení informační lišty (Android) problikla ikonka Nahrávání obrazovky
 • Časté pády aplikace, v které si přehrávám specifické šumy
 • Opakované zvláštní chování telefonu (samovolné minimalizování Aplikace, náhlé zpomalení apod.)
 • Minimálně ve dvou případech velice zvláštní hovor. Souvislosti jsem si uvědomil až následně.
  1. informování se ohledně pohovoru – povýšené, arogantní, nesmyslné chování
  2. oznámení na 112 – podobná situace. Viz příspěvek
 • Samovolné změny nastavení ekvalizéru
 • Záměrné komentování informací psaných do telefonu
 • Restart telefonu nemá dlouhodobější efekt
 • Pouštění zvuků podprahově > např během mluvení přidání pláče

Kmitající frekvence

 • zní jako neurčitý / tlumený hovor
 • jde v podstatě o (nyní zvuk snižující se rezonanční šum a následuje zvýšení) stejný zvuk jako ten, co se používán u vytváření hovoru / hlasů v okolí (zejména pocházejících z venku)
 • Rozumnět nelze logicky ničemu (neobsahuje slova). Mnohdy se však zdá, jako by nějaký dement naprosto 100% spoléhal, že řekne pár slov na úvod a oběť si vše dovykládá sama.
 • mezitím pustí jiný hlas, proběhne to stejné a pachatel se pak baví tím, jak si oběť vykládá (reálně jen sděluje, co to má jako být? Vždyť je jasné, že bylo řečeno jen pár slov)
 • U tlumených hovorů je to již něco jiného. A to zejména díky záměrnému upoutávání pozornosti pomocí jmen apod. > konkrétně tato část je dost nebezpečná a lze jednoduše vyvolat konflikt, který pak odnášejí zcela nevinní, nesouvisející lidé
 • (spuštěno klasické zesměšňování nějakou vnucovanou iluzí toho, že já jsem kriminálník – s čistým trestním rejstříkem – a někdo se baví, směje tomu, že píšu tak jakoby na oko, schválně slušně)

Krátké zvukové impulsy

 • frekvence se často pohybuje okolo 300 Hz
 • vytvářeno tak, aby působilo jako fragment hlasu (k tomu stačí často obyčejná sinusovka)
 • pouštěno v určitých sekvencích (snaha vnutit hlas, zkoušení co jde slyšet, upoutávání pozornosti)
 • např. sekvence která zní jako TRU TRU, tedy … …
 • (spouští se opět entita „starý deviant“, který pořád vnucuje nějaký svůj zvukový postup, pak se ptá na velikost přirození, pořád si myslí, že jediné, co oběť dělá na počítačí je touha toto prase slyšet)
 • následuje („Ne, já si nepřeju ať dneska něco dokončí“)

Změny hlasů v reálném čase, či s mírným zpožděním

 • pomocí aplikace

  • běžně dostupné
  • zdarma
  • velké množství úprav / různé efekty
  • zpomalování / zrychlování / změna pohlaví
 • pomocí DAV programu (program na tvorbu hudby)

  • modifikace hlasu pomocí různých základních efektů
  • takto lze v reálném čase upravovat kterýkoliv hlas (úprava je poměrně triviální)
  • vzhledem k tomu, jak se projevují hlasy v rámci celého problému (tedy sotva slyšitelná hlasitost, není třeba kvalitních / propracovaných úprav)
  • např chorus, flanger, phaser > lze dosáhnout efektu, kdy má hlas veselou, či smutnou náladu
  • pomocí rezonátorůcrasheru apod., lze docílit efektu křiku 
  • (spuštěn scénář: vše je jen hra – hry/ukázky metod na přípravu různých zvuků) > je klidně možné, že právě něco v tomto směru, co by mohlo skutečně být zajímavé, zábavné a přínosné (pokud se nyní nebudou řešit určité prvky spojené se způsobem sdělování) bylo odcizeno, zkopírováno. Je také možné, že tento soubor informací je právě, do čeho vždy nahlédnu a krátce poté nastává urputná fanatická snaha o rozhození pozornosti skupinou naprosto retardovaných prasat  a jejich úchylných, tupých nesmyslů.
  • Nicméně nikde není vyloučeno, že tyto informace nebyly původně určeny pro toto použití (ale např jako kniha)
  • Či je poskytl někdo, kdo se nechal oklamat
  • Stejně tak ale může prostě jít o retardovaného primitiva, který se neustále věnuje vykrádání, kopírování, zneužívání kdejakých zvuků – pomocí jednoduchých úprav, které dokážou vyvolat určité, poměrně jednoduché pocity – např. a zejména – pocit lítosti
   • je možné, že na toto reagují jen určití lidé
   • právě tento pocit je snad nejvíce zneužíván

Simulace konkrétních hlasů

 • opět kombinace základních efektu v DAV aplikaci
 • flanger, chorus, phaser, rezonator apod. 
 • lze nasimulovat jakýkoliv hlas. Poté stačí mít naučenou dikci či jen pár základních signifikantních prvků daného jedince a v podstatě lze mluvit za něj (aplikuje se na šepot)
 • možná proto se v počátcích neustále opakovala situace, kdy se někdo pokoušel zjišťovat, komu ten či onen hlas patří, či zda jej např lze využít pro více osob (a změní se jen styl projevu)