Experiment.
Gangstalking.
Pokud začínáte touto stránkou, požádám vás, abyste si přečetli nejprve sekci FREKVENCE, kde popisuji zásadní souvislosti.
Mnohdy vnímáno jako obecně známé jevy: slyšení hlasů, EVP (fenomén elektronického hlasu). V tomto případě jde však zravidla o cílené obtěžování.
Pravděpodobně jako první člověk minimálně v ČR zveřejňuji kompletní, reálné a pravdivé informace, které veškeré tyto problémy vysvětlují. Postupně zjistíte, proč se svět naprosto zbláznil a jak málo stačí k tomu, aby se vše obrátilo o 180 stupňů a všichni byli mnohem pozitivnější.
Podrobně také rozebírám manipulaci s lidskou myslí, hacking, radiohacking. Zkrátka vše co s tímto tématem souvisí.
Situace.
Snaha stručně popsat co se děje.
Kdo:
Radisté / Radioamatéři
- Více, či méně normální
- komunikují standardní formou.
- Devianti
- Baví se narušováním radiové komunikace. To v posledních letech zahrnuje i mobilní telefony.
- Na své hlasy aplikují různé efekty či si mění hlas – poznámka: je velice jednoduché pomocí softwaru měnit hlas v reálném čase a to tak, že neopoznáte rozdíl.
- Někteří se vydávají za různé lidi. Ti o tom nemají vůbec tušení.
- Problém spočívá zejména u specifického obtěžování: Gangstalking. Detaily viz níže.
Široká veřejnost
- Nevnímají nic podezřelého
- Tento typ problému je zcela mimo jejich myšlenky.
- Situace, kterou popisuji se jich může týkat jen nepřímo.
- Není snadné jednoznačně určit, co jaké míry a jaké podněty vnímají podvědomě.
- Lidé, kteří slyší hlasy
- Vzhledem k mnoha faktorům, které tuto situaci ovlivňují, není jednoduché zjistit, co a jak přesně slyší.
- Někteří slyší pouze občas, jiní slyší něco neustále. Záleží, do jaké míry je pozornost cílena na konkrétního jedince.
- Problém je právě cíleném obtěžování.
Toto se týká všech
- Radiohacking, kybernetická kriminalita, brainhacking
- Možnost snímat zvuk od konkrétního člověka (mobilní telefon, počítač, rezonance a mnoho jiných postupů. Někdy vyloženě jako ze sci-fi.)
- Mimo zvuk lze samozřejmě získávat veškeré další soukromé informace
- Řada různých postupů. Zejména radiohacking není jednoduché odhalit.
Toto téma navíc většina lidí vnímá jako “nepodstatné”. Málokdo si uvědomuje, jak jednoduché je dostat se někomu do jeho zařízení. Přečtětě si třeba tento příspěvek nebo se podívejte na sekci Hackerman
- Souběžně s tím vším i možnost zvuk vysílat. Zejména pak ultrazvuk.
- Radiový signál se jako signál parazitní může projevit i v řadě jiných zařízení.
- Skupina deviantních jedinců s tímto dlouhodobě experimentuje a díky možnosti snímat zvuk od nic netušících “obětí” mají možnost testovat různé zvuky či rezonance a jejich účinky. A to na velkém počtu lidí.
- Souběžně s tímto také používání magnetického pole. Mnoho lidí neví, že pomocí magnetického pole lze ovlivňovat rozhodování. A kolik lidí nosí sluchátka (mimochodem – co často slouží jako anténa pro příjem rádia? Kabel od sluchátek). Má denně u hlavy telefon. Kolik elektromagnetického vlnění je všude kolem? Viz přednáška: Mozek a svobodná vůle – Vladimír Komárek | Neurazitelny.cz | Večery na FF UK
Je možné, že následující situace je jen lokální varianta. Navíc se toto odehrává zejména u cíleného obtěžování.
Dá se říct, že toto je vysvětlení Gangstalkingu, který se odehrává na celém světě a doposud nebyl nijak zásadně řešen, natož vyřešen. Těmto časům je konec.
- Radisté komunikují. Neví s kým.
- Slyší něco podezřelého. Např někdo se představí jako oběť, mladá dívka v nesnázích, dítě apod.
- Ve skutečnosti je na druhé straně deviantní jedinec s vysílačkou.
- Ten zároveň může snímat zvuk od skutečné oběťi / poškozeného. Ten vůbec netuší, jak se vše reálně odehrává.
- Oběť pouze slyší hlasy. Protože jde o specifický zvuk, na který si člověk postupně zvyká – zpočátku mnohé hlasy splývají.
- S hlasy zpravidla komunikuje, protože se dostavují také reakce.
- Co však netuší je, že pachatel (deviant s vysílačkou) opakuje to co říká (zde ještě jeden aspekt, který popíšu později). Teprve to slyší ostatní radisté, kteří vše vnímají jako standardní komunikaci. Proto nikoho nenapadne pátrat po webech o slyšení hlasů.
- Pachatel se baví zejména modifikacema zvuku = např. pláč, nepříjemný projev, smích. To slouží zároveň jako testování.
- Pachatel rovněž záměrně pozměňuje / zatajuje informace. To oběť zpravidla netuší.
- Radisté reagují / odpovídají > zvuk je přeposílán na oběť přímo a nebo opakován opět pachatelem, či někým dalším ze skupiny (je jich totiž několik). Oběť toto vnímá jako “slyšení hlasů”
- Lidé obecně si neuvědomují, jak jednoduché je upravit hlas, vytvořit hlas někoho jiného, udělat hlas veselý, nebo smutný. Proto věří, že to, co slyší je skutečně dívka, nebo dítě, nebo starý pán atd.
Toto je základní definice situace, která přerostla v naprosto neuvěřitelný problém.
Nyní tedy lze spojit spojit skupiny
- Radisté
- Lidé, od kterých je snímán zvuk např pomocí telefonu. + jsou schopni slyšet specifický zvuk. Komunikují tedy podobně jako radisté, ale jen výjmečně se dopracují k nějaké konkrétní informaci.
Hromadné vytěžování informací
- Pomocí řady scénářů a podifikovaných hlasů dochází k hromadnému vytěžování informací. Mnohdy dosti specifické / málo známé.
- Oběť se k informacím tohoto typu nemá šanci dostat
- Pachatelé mluví za oběť a mnohdy ji záměrně vykresluje v negativním světle. To např. příčinou situací jako: Manévry, Stalo se .
Nebo sdílení znalostí
- Málokdo si dokáže představit kolik úžasných nápadů nikdy neopustí např jeden pokoj, či hlavu. Důvodů může být nespošet.
- Co kdyby to šlo zařídit tak, že se takové myšlenky budou šířit, ale zpravidla tak, že na ně člověk v podstatě příjde sám.
- Nutno mít znalosti a sám bude chtít získávat další.
Manipulace s širokou veřejností
- Toto zaneseno řadou stereotypů. Avšak – díky osobním zkušenostem vím přesně co píšu :).
- Jde zejména o podprahové učení krátkých frází: “Kámo”, “Hej”, “Jak?” místo “prosím?” apod. Stejný princip jako otravný jingl.
- Vnucování totálních demagogií a absurdních postupů.
Tito pitomci dlouhodobě a soustavně brzdí vývoj.
Baví se likvidováním kreativních lidí. Mimo jiné i proto, že právě tato skupina je citlivá na specifické podněty.
Jeden příklad debility za všechny:
Hovor na ťísňovou linku 112 přesměrován na pachatele!
- Možností, jak toho dosáhnout je více (myBTS, vir apod.).
- Záměr nahlásit osobu ležící na chodníku bez známek vědomí.
- Operátor se ohlásil otráveným / agresivním: “Co je?”
- Neprofesionální a z mého pohledu nelogické chování. V podstatě až deviantní dotazy ohledně zmíněné osoby. Musel jsem se dotázat, zda skutečně volám na tísňovou linku.
- Délka hovoru 1 minuta a 41 vteřin, nevyřešeno absolutně nic. Aby se tak stalo, musel jsem zavěsit a dohledat číslo na místní MP.
- Hovor na MP trval 15 vteřin (šlo sice o sdělení, že se vše již řeší. Avšak již na základě přístupu operátora u MP je zřejmé, že identický postup jako během hovoru na 112 by čas natáhl max na 30 – 40 vteřin). Což mi v situaci, kdy může jít o přímé ohrožení života, příjde docela vhod.
- Hovor proběhl 9.4. v 19:59 / Volal jsem z čísla 607704801 / Poloha Frýdek Místek
- Psal jsem stížnost. Bez reakce. Později jsem poznal jednoho z těch, kteří se dlouhodobě podílí na popisovaném obtěžování.
Taktika hlupáků.
Podprahové informace, hacking, radiohacking a fanatická posedlost být nadřazený.
- Vše o čem píšu má být vnímáno negativně, jako nesmysl, který se přece nemůže dít.
- Díky tomu mám být vnímán negativně i já. Takový ten typ, co předpovídá konec světa :). Častečně je to umocňováno už tím, že to zmiňuji. Je to však důležité pro pochopení souvislostí později.
- V žádném případě nesmím nic zveřejňovat.
- Pokud se tak stane – vysílají se po určitou dobu intenzivně podprahové nahrávky – jak jsem blázen, že píšu nesmysly, mám zde faktické chyby apod. To se děje průběžně neustále. Tyto nahrávky naprosto primitivní, tupé, nesmyslné.
- Hacking, radiohacking – Emaily, které se nehodí se pozmění nebo zablokuje jejich odeslání aniž bych si toho všiml. Nemám jak ověřit, že email skutečně dorazil. Občas dokonce odpoví – ale tak, aby člověk postupně ztrácel sebevědomí.
- Pokud budu volat např. na policii, ale také třeba do firmy ohledně pohovoru (viz bod 2) – přesměrují jej k sobě. Pak záleží kdo má zrovna “službu”. Mnohdy podle pár slov poznáte, že něco není v pořádku. Toto opravdu není vtip, viz podrobnosti níže.
- Samozřejmě pokud příjdu na něco zajímavého, hlupáci to zkopírují pro své potřeby. A ještě se budou vztekat, protože já mám být ten, kdo to okopíroval (viz bod 2.)
- Ničit, krást, nadávat, ponižovat, lhát, provokovat, štvát lidi proti sobě, učit vulgární slova, nenávist k policii a autoritám.
- Jen pro pořádek – hacking / radiohacking je právě jedna z hlavních příčin, jak se různé specifické informace dostávají k těmto primitivům. Následně mnohdy potřebují vědět co s tím.
Budete věřit čemukoliv.
Jen ne pravdě.
Názorná ukázka, jak je většímu počtu lidí vnucen konkrétní stereotyp. Problém spočívá zejména v absenci kritického myšlení. Ještě jsem nepotkal ani jednoho člověka, který by se nad takovým sdělením pozastavil a zamyslel.
V určitých případech vnímám tendence spojovat tuto situaci s něčím, co bych měl řešit v soukromí a nikoliv veřejně, či dokonce negativně ovlivňovat okolí. Vždy se jedná o někoho, kdo nečetl o čem píšu a na jakýkoliv argument reaguje buď “Já nevím” nebo jednou z naučených frází “To není možné”, “To se nemůže dít”, “Už by se na to dávno příšlo”. A to i za situace, kdy jsou předloženy jasné argumenty. V tomto případě je zase “problém s délkou textu”, “já to nechci číst”, “mě to nezajímá”, “mě se to netýká”.
Ono se to vážně děje!
Co když je touto formou páchán v podstatě hromadný útok?
Níže uvádím doposud podniknuté kroky. A jak se dozvíte – byl jsem nucen v podstatě kompletně rozebrat a pochopit něco, co doposud nebylo nikdy vysvětleno. Což je samozřejmě problém, protože vám nikdo nevěří.
Je třeba si uvědomit, že obtěžování, o kterém zde píšu, páchají ti nejprimitivnější tragédi, jaké si lze vůbec představit. Vše je postaveno výhradně a jen na anonymitě a skrytém jednání.
Tomu bohužel velmi napomáhá i obecný postoj společnosti. Ten často vede k ostychu takový problém řešit. I proto desítky případů ročně končí tragicky. Přitom stačí tak málo.
Situace, kdy se mnohem více řeší oběť, nesmyslnost toho, co ji trápí či někdo, kdo pomáhá a bojuje s pachateli, kteří obtěžují slušné lidi a nakolik taková snaha působí negativně namísto zcela jasného odsuzování pachatelů je něco iracionálního a neakceptovatelného!
Pokud máte nějaký názor – napište mi. Mnohem podstatnější je fakt, že všichni ti tragédi a šašci o kterých píšu nejsou na takovou situaci absolutně zvyklí a neví jak reagovat.
Obecně naučené reakce: Kámo, to vůbec nečti / Slyšíš mě? To vůbec nečti / Co mu je.e / To je magor / To je blázen / Tak to už je moc / Nevím co si mám o tom myslet / To přece nejde / Na to by se přišlo / Toho by si někdo všiml / To se nemůže dít / Blázen / Konspirace / To vypadá divně / Já mám z něcho strach
Souběžně s tímto pak v místě mého pobytu opět zahlcování zvuky: fiktivní diskuze rodičů, kteří brečí, že jsem se zbláznil a že mě odvezou na ambulanci / kamarádi, kteří nademnou lámou hůl “on už je totálně mimo”. Tu a tam si toto ověřuji a dotyčnému zavolám. Ještě se ANI JEDNOU nestalo, že by se nco z toho skutečně dělo.
Jistě, vždy existuje možnost, že si mylně interpretuji určité podněty. Niže však uvádím dostatek konkrétních důkazů, že se tak nestalo. Navíc už jen logická úvaha tímto směrem něco takového v podstatě vyvrací (na tuto větu intenzivní snaha navázat negativní emoci. Díky této poznámce změna: snaha vnutit strach z tohoto webu a čtení textu).
Ať tak či onak – tyto informace mohou zachránit řadě lidí život a klidně přepsat dějiny.
Stručně.
Z několika desítek, snad i stovek, různých variant (záměrně matoucí scénáře) je tou pravdivou: Deviantní majitelé radiových stanic.
Celková situace je značně komplexní a zahrnuje i prvky jako radiohacking, hacking, narušování soukromí, vykrádání informací či zneužívání těch citlivých. Vše podrobně popsáno později. Nyní to základní.
Zásadním prvkem jsou podprahové informace a specifické rezonance. Lze tak s člověkem manipulovat aniž by o tom měl tušení. Více se tomuto tématu věnuji v dalších částech webu. V tomto případě jde o formu obtěžování, která se odehrává desítky let po celém světě.
Zjednodušeně řečeno, jde o obtěžování na dálku. Pachatelé nejsou fyzicky přítomni. Chybí tedy hmatatelné důkazy a v případě, že dojde na nejhorší – nemá být známa pravá příčina.
Jedna z variant: oběť je dlouhodobě “učena” konkrétním zvukům. Ty jsou dokonce neslyšitelné. Dochází tak k situaci, kdy jsou vytvářeny podmíněné reflexy na konkrétní podnět, aniž by si to člověk uvědomoval. Tyto podněty vnímá jen mozek.
Tento princip se také skupina naprostých šílenců rozhodla zneužít ve velkém.
Rezonance a zvuk lidského hlasu.
Dlouhodobé “učení” široké veřejnosti specifickým rezonancím, které připomínají hlasy. Z důvodu snahy nacpat do každé volné mezery nějakou tupou informaci a tedy velkého množství hlasů – absence zásadních složek, které hlas má obsahovat (zejména emoční). Chybí rovněž intonace. Hlasy jsou to otravné a nelidské.
Některé mají být vnímány jako důvěryhodné. Toho docíleno opakováním vybraných zajímavých informací od lidí, kteří o tom buď nemají tušení (mobilní telefony, radiohacking) či obětí Gangstalkingu. Asi není náhoda, že se některé podobají hlasům pachatelů.
Jiné hlasy pak mají být nechutné, odporné. Často snaha napodobovat hlasy lidí, kteří se pachatelům znelíbí či obětí Gangstalkingu.
Tyto zvuky mají být následně použity v rámci manipulace pomocí podprahových zvuků / řeči. Viz lidský hlas a rozhodování nebo příspěvky níže.
Takové rezonance vnímá každý člověk trochu jinak (sluch, prostředí, okolí, hudební sluch, tinnitus apod.). Nelze tedy s jistotou dopředu říct, jak bude ten či onen zvuk na někoho působit. Také je zde prvek: stojaté vlnění, přirozená frekvence, vzduchový sloupec. Co to znamená? Zejména to, že lze cílit jen na určitou část populace a to díky rozměrům zvukovodu (zejména mladí). Lze jednoduše spočítat.
Přečtěte si: Sound Interference and Resonance: Standing Waves in Air columns
Obecně
Obecně jde o využití komplexní sítě předpřipravených scénářů (lze však postupně vnímat prudký pokles “kvality” – mnohé jsou jen naprosto primitivní urážky). Dále předpřipravené nahrávky. Zřetelné je také využití zvuku lidského hlasu a VF zvuků.
Mnohdy se zdá, že si komunita těchto pomatenců vzájemně pomáhá a sdílí scénáře.
Když si blbci hrají na bohy.
Projevy
- Pískání v uších (mnohdy nárazovité, jasné ohraničené spuštění / vypnutí)
- S pískáním souvisí i časté, bezdůvodné štěkání psa (pes slyší až do 35kHz)
- V případě řešení samozřejmě označeno jako Tinnitus či např vadné zařízení.
- Vibrující notebook či telefon (zejména v případě tel. vibrace ultrazvukové)
- Někdy náhlá změna myšlenek / “probuzení” při opuštění místnosti
- V nohách možno cítit vibrace (podobný princip jako u virů Surfing attack, Doplhin attack)
- Bezvětří = nejsou slyšet hlasy (není žádný “nosný” zvuk pro VF zvuky)
Co přesně se odehrává
- Soustavná snaha o šikanu / psychický teror
- Má se jevít jako postupný úpadek oběti, který si způsobila sama
- Lze také někdy vnímat jako různé zvuky / ruchy / hlasy v okolí
- Trestný čin se děje defacto veřejně. Velké množství dezinformací. Skutečnou pravdu zná jen pachatel a oběť. Případní svědci mohou jen hádat.
- Snahy navádět oběť do diskreditujících / trapných situací. Např. přesvědčení, že policie o tomto ví a hledá všechny, kdo to slyší
- Pomocí zákeřných scénářů vytvářet negativní obraz o oběti (viz níže – oběť se snaží pomoct někomu blízkému / v okolí, ale vše následně působí jako psychická porucha)
- Narušování práce na čemkoliv zajímavém. Zároveň také materiální likvidaci (což má vést ke špatnému psych. rozpoložení)
- Jakékoliv řešení urputně narušováno. Pokud se přeci jen podaří něco vyřešit, ti stejn´í pachatelé se snaží působit jako rádci / ti, co vše reálně vyřešili
- Narušování spánku – oběť má působit negativně, podrážděne. Často intenzivní pokud se má následující den uskutečnit něco důležitého.
- Zvuky, které jsou zpravidla použity se člověk postupně učí, mozek si na ně více zvyká (zvlášť u cíleného obtěžování).
- Neustálé matení, “hraní si s obětí”, zneužívání specifických akustických jevů a zejména pak podprahových informací, kdy jsou oběti podsouvány předem připravené “myšlenky” (zejména ve smyslu – tento zvuk by mohl být toto, nyní se děje asi toto apod.).
- Podprahové informace jsou defacto něco jako našeptávání, které si člověk neuvědomuje.
- Ve vypjatých momentech navádění k sebevraždě
- Navádění k trestné činosti. Nelze sice prokázat, že tyto nahrávky slyšel i někdo jiný, ale to nikterak nesnižuje závažnost takového jednání. Často je navíc evidentní, že jsou nahrávky záměrně vytvářeny se záměrem používat je opakovaně. Tedy co nejvíce obecné.
- Vyvolávání agrese (soustavná provokace) a snaha blokovat jakékoliv uvolnění vzteku (konkrétní scénáře níže), poté nabádání ke konfliktu. Stejně tak snahy způsobit nějakou tragédii (podobně jako v Porubské nemocnici). Jeden z pachatelů neustále opakuje, že chce být ostravská legenda.
- Záměrné obtěžování / sdělování natolik nechutných informací, že je mnohdy nelze publikovat. Což samozřejmě pachatelé, navíc z pozice anonymity zesměšňují “Dívejte se, jak se bojí”.
- Mnohdy se zdá, že se pachatel / -é baví tím, že obětem pouští nahrávky dalších / či předchozích obětí
- Snaha narušovat, přemlouvat, vyrušovat, měnit význam jakékoliv informace / snahy pomoct. Časem se zdá spíše jako záměr (vždy jedna entita pozitivní, na kterou se má oběť “upnout”, či pachatel předpokládá že dává smysl, když mluví)
- Pokud oběť neví oč jde, lze navodit iluzi “čtení myšlenek”. Reálně jde však o poměrně triviální postup
- Velké množství předpřipravených nahrávek / scénářů – jsou dlouhodobě vytvářeny (zejména v rámci předchozích případů). Proto existuje „plán / obsah“ na relativně dlouhou dobu. (předesílám znalost specifické zvukové metody na „vnitřní hlas“ od r. 1974. – viz dále) (Velice obsáhlý seznam stále se opakujících scénářů zde)
- Od určité doby velké množství scénářů (spíše nahrávek, kde hned při prvním argumentu dojde k neschopnosti reagovat), kde je evidentní zaostalost a primitivní uvážování “autorů”, kteří si jen léčí své komplexy tím, že se jim do rukou dostal specifický postup a mohou si tak dělat srandu z lidí: hry na duchy, zastrašovat, vyvolávat nepříjemné situace, hlasy mrtvých apod.
- Počet nejvíce problémových hlasů je max 10. Často zní jako určité nastavení efektu chorus. Problémové hlasy, či spíše hlas (lze prakticky vnímat vždy jen jeden) se mění na ženské, mužské (různého věku). Je možné, že jde o snahu zmást případné svědky, slyšitelnost daných frekvencí v závislosti na poloze či prostoru. Viz: Německý výzkum z roku 2011 popsal, že při zvucích mezi 2000 až 4000 hertzy se u mnoha lidí nelibost projevuje i fyziologicky, tedy změnou tepu, ale třeba také vodivosti pokožky. Zobrazit celý článek na webu ČT24
- Mnohé projevy lze vysvětlit jinak – často jako nosný prvek provokace (např pískání v uších = tinnitus, ačkoliv to není pravda apod.)
Základní prvky
- Zneužití zvuku lidského hlasu a jeho modifikace (popsáno výše).
- Díky možnosti simulovat / napodobovat hlasy rovněž dochází k psychické šikaně pomocí hlasů, které patří konkrétním jedincům (některé znám osobně). Toto je závažný problém sám o sobě. Poslední dobou se tak často děje např. ve spojení se jmény D.S., M.J. atd.
- Stejný princip je rovněž použit k situacím, kdy je někdo šikanován / obtěžován hlasy, které patří např kamarádům, zemřelým rodinným příslušníkům – obecně tedy těch, kde je zřejmá silná citová vazba
- Hlas často slouží jako podkres, který je vnímán podvědomě. Lze tedy např. slyšet nadávky, kde nosným zvukem / “zvukem hlasu” je dětský pláč (je možné, že upoutává zejména ženy)
- Podprahové informace
- Hudební smyčky, tóny
- Vysokofrekvenční zvuk, ultrazvuk
- Entity, persony, role – hlasy, které se vydávají za konkrétní osobu, subjekt. Využívány k vytěžování informaci, zastrašování, podsouvání nepravdivých událostí.
- Scénáře – mnoho předpřipravených dějů, situací. Pachatelé se vydávají za různé entity. Scénáře jsou vytvářeny dlouhodobě (mnoho let).
- Hacking / Radiohacking / Kyberkriminalita – mnohdy jednodušší než se zdá. Obecně přehlížené téma. Ten, kdo upozorňuje na problém často označen za “paranoidního”
- S tím souvisí neoprávněný přístup k městským kamerám a kamerám v MHD
Více informací
Popis různých zvukových postupů
Místa, kde se oběť často zdržuje a jejich mapování (zejména zvukové)
- Tento typ obtěžování je cílen zejména na místa, kde se oběť zdržuje pravidelně: práce, domov, klub apod.
- Dané místo je nejprve nutno “namapovat” (níže specifikováno), proto pokud se oběť např. přestěhuje – je na daném místě v podstatě klid. Postupně však narůstá počet obtěžujících / parazitních zvuků.
- Jde-li o “obecné” / “plošné” cílení – je využíváno zejména zvuků, které jsou již známé (typizované prostory, pravidelně se opakující)
Co přesně znamená “namapovat”?
- Jde o získávání potřebných zvuků (nejlépe konstantní, pravidelně se opakující – tedy ventilátory, klimatizace, projíždějící auta, topení, různé drobné závady na el. zařízeních, které člověk už ani nevnímá – např VF pískání u nabíječky)
- V rámci obtěžování se prakticky neustále vše točí kolem specifického zvukovového vzorce = rezonanční šum = to, co slyšíte např. v trubce od vysavače, rouře, šachtě atd = stojaté vlnění, interference, přirozená rezonance. Stejný princip funguje i v místnosti, zvukovodu atd.
- Vedle toho existuje Liparský tón, který je vytvářen větrem. Viz sekce: Badatelna
Gangstalking / Ostrava
Minimálně jeden pachatel je aktivní právě zde.
- Nejsem jediný, kdo má s tímto druhem obtěžování zkušenosti. Viz https://psychickeobtezovani.webnode.cz/
- Vše probíhá tak, aby celek působil jako postupný, pozvolný úpadek (což je v mém případě odvážný cíl – tedy abych se měl ještě hůř a někdo si toho všiml) = nevznikne podezření, že příčinou je někdo / něco konkrétního, cíleného, záměrného (podle vývoje situace se zdá, že předpokladem je několik měsíců)
- Jednotlivé prvky / postupy se postupně vylepšují (nové technologie apod.)
- Je tedy možné, že pachatel / pachatelé z nostalgie spouští i staré postupy (jednoduché VF pískání např. pomocí ultrazvukové plašičky z Hadexu). To samozřejmě způsobuje (vítaný) zmatek a je prostor pro spoustu dalších scénářů.
- Jeden člověk, kterého jsem potkal (ano, reálně), mi vyprávěl o známem, který se potýkal v podstatě s identickou situací (dokonce jsem poznával některé scénáře). To jsem sdělil až poté, co jsem toto vyprávění slyšel. Situace skončila tragicky. Dítě vyhozeno z balkónu, dotyčný, otec skočil za ním (Hrabůvka, Dubina, nebo Zábřeh. Již si nepamatuji. (minimálně toto je jeden z těch důvodů, proč je třeba stále mít na paměti, že toto není žádná prdel. Se smíchem se sice vše řeší lépe, ale je neakceptovatelné, aby se tak ztrácela závažnost tohoto problému.
- A jsou zmiňování i další. Mladá slečna (B.) – znal jsem osobně, spáchala sebevraždu. David Bystroň, sebevražda a další
- Bohužel, pár specifických podobností nacházím i u střelby v Porubské nemocnici. Konkrétně: Stejné místo bydliště (Zábřeh – i když jiná část, o 3 zastávky dál), zastrašování, že bude u mě vyvolána rakovina (v novinách jsem četl, že střelec byl přesvědčen o tom, že jí má), noc před střelbou velice intenzivní, urputná „šikana“ pomocí hlasů a neuvěřitelně tupých scénářů, posměšku apod. (něco podobného se odehrálo znovu až teprve nedávno – mám poznačeno v některém z příspěvků), cca týden až dva před střelbou jsem byl intenzivně nabádán ať napíšu na policii, což jsem také udělal. Navíc jde o něco, v naší zemi natolik ojedinělého, že to určité podezření vyvolává (a je snad jasné, že tak či onak – nikterak to neomlouvá ohavnost toho, co se stalo)
- Pokud člověk nemá osobní zkušenost, je těžké představit si vztek (ten se však časem otupuje a už si občas jen zanadáváte, protože scénáře se opakují stále dokola), který je neustále umocňován pomocí deviantních, úchylných jedinců, kteří jsem neustále vzájemně přesvědčují, že je oběť na pokraji zhroucení (tehdy se spouští nahrávky jako „nechceš skočit z balkónu?“ „Nechceš už to skončit?“)
- I to je důvod, proč se neustále pokouším dát dohromady text, který bude mít hlavu a patu, půjde jej přečíst za jeden den a bude zřejmé, co šíleného se možná děje.
- A to za situace, že jsem neustále přesvědčován, že se to už dávno řeší, je to rozpitvané, ví se kdo to dělá (mnohdy ale zní jen jako snaha donutit mě k neuváženému kroku), jde jen o divadlo, pak zas nemám šanci, na nic moc jsem nepřišel, „oni“ mi to vše diktují atd atd.
- Pachatel / -é se reálně do ničeho nepouští. Vše je postaveno zejména na snaze, aby se člověk do nějakých problémů dostal „sám“. Tu zaspí, tam něco zapomene. Viz dále.
- Alespoň v mém případě je jakýkoliv čin typu: smazání FB stránky, smazání stránek, smazání fotek pomocí viru apod byl v podstatě potvrzením toho, o čem píšu
Entity / Scénáře
Scénáře / Předpřipravené nahrávky
- “Nejzřetelnější” prvek v rámci obtěžování.
- Velké množství scénářů na různá témata.
- Protože, jak již bylo zmíněno, zvuk je možné pozicovat (fázový posun, odraz) – část scénářů je postavena právě na tomto.
- Konkrétně se jedná o:
- Hlasy a někdo v okolí. Lze navodit iluzi, že to, co oběť slyší říkají sousedé či někdo v okolí (např lidé bavící se na ulici před domem / opodál). Jedná se o tu nejzákeřnější a nejnebezpečnější oblast scénářů.
- Primárně jde o snahu vyvolat nějaký konflikt, tragédii.
- Zároveň tímto způsobem diskreditovat samotnou oběť = ta např naprosto bezdůvodně napadne zcela nevinné osoby a jako důvod uvede “Vy jste se o mě bavili”. Přesně popisuji, jak je tento “efekt” / jev možno vyvolat
- Dále jde samozřejmě o snahu vyvolat paranoidní stavy. Oběť má pocit, že se o ní neustále někdo baví. Pachatelé vítají, když se s tímto problémem někomu svěřuje = je využito později např v případě sebevraždy. Okolí si vzpomene “Jo, on tvrdil, že pořád slyší hlasy, že se o něm lidi stále baví a přitom to nebyla pravda” = jasná duševní porucha + odpovídající dlouhodobější úpadek osobnosti = případ uzavřen jako klasická sebevražda.
- Hlasy a někdo v okolí. Lze navodit iluzi, že to, co oběť slyší říkají sousedé či někdo v okolí (např lidé bavící se na ulici před domem / opodál). Jedná se o tu nejzákeřnější a nejnebezpečnější oblast scénářů.
- Osobní poznámka: situace, kdy je někdo napaden jen z důvodu útočníkova přesvědčení, že “vy o mě mluvíte” nejsou nic neobvyklého! Protože jsem z nějakého důvodu schopen tyto zvuky vnímat až překvapivě jasně a srozumitelně (níže uvádím několik důvodů) – vypisuji několik situací, kdy jsem byl i já takto nabádán k útoku.
- Zpravidla se tak navíc dělo po předchozí několika hodinové (i denní) soustavné provokaci.
- Zároveň také nutno zmínit jeden fakt. Veškeré tyto snahy donutit mě ke konfliktu či čemukoliv co by mi přitížilo / zdiskreditovalo pochází od osob s velice nízkým intelektem a primitivním, jednoduchým, dětinským uvažováním.
- Zde citelné, že je u tohoto obtěžování počítáno s jedinci na podobné mentální úrovni. Což je v podstatě také prvek, který kohokoliv s alespoň průměrným intelektem, provokuje nejvíc – tedy naprostá absence jakékoliv logiky v rámci celého obtěžování. Podrobněji rozepsáno níže. Nabízí se tak totiž několik variant směřujících k samotným pachatelům.
- Jak jsem již zmínil, s tímto problémem se potýkám soustavně již min. 4 roky. Díky tomu lze vidět určité rozdíly. Byť je drtivá většina všech scénářů nesmyslných již z principu (tedy evidentně je cílem vyvolání konfliktu či nějaké tragédie) – čím déle se vše děje, tím větší únavu lze u pachatelů vnímat.
- Většina scénářů / nahrávek je tak již pouhá recyklace, obsah co nejvíce odporný / nechutný (jak po zvukové / hlasové stránce´, tak obsahové = vulgární nadávky, nechutné popisování naprostých bizarností, neustále je poukazováno na nějaký problém = oblečení, pracovní výkonnost, účes, výška, zničený život, vyhrožování, neustále opakování “utýral jsem toho či ono, utýrám i tebe”.
Jinak řečeno, už jen malá hrstka pachatelů (možná dokonce pouze jeden, spíše však dva) se snaží o maximální možný výkon (např komentují vykonávání potřeby na WC, zatímco já zkouším řešit témata jako např: eshopy pro umělecké školy, studenti budou prodávat své výrobky. Zapojení škol se zaměřením na marketing, kde by studenti v rámci výuky řešili propagaci těchto produktů. Stejně tak školy se zaměřením na výpočetní techniku infrastrukturu, sofrtware. Studenti by se díky tomu učili na reálných situacích, které by navíc vedly k reálným výsledkům.
A ano, předchozí odstavec je zároveň ukázka, jak moc je celý popisovaný trestný čin nesmyslný. - Ponižování / zesměšňování jakékoliv pomoci (a to i když neexistuje – hlavně aby byla oběť soustavně zahlcena množstvím naprosto nesmyslných informací)
- Snaha zabránit jakémukoliv řešení situace
- Snaha znechutit jakoukoliv obranu či dohledávání informací (zde upozorňuji na souvislost s kyberkriminalitou – to ovšem možná popíšu až v druhém trestním oznámení. Jde totiž o komplexní, opět detailně popsaný problém sám o sobě)
- Pachatelé mnohdy “predikuji” na základě svého intelektu. Proto se nejčastěji snaží eliminovat jakoukoliv reakci. Jsou si neustále jisti, že to, co je přesvědčivé pro ně, tomu uvěří každý (zmíněná 1 vteřina).
- Snaží se neustále vyvolávat iluzi dominance (mnohdy tak raději neposlouchají argumenty svých obětí a věří tomu, co předpokládají oni)
- Největší aktivita zejména v momentech, kdy oběť nemůže reagovat (lidé v okolí, cesta dopravním prostředkem, práce apod.)
- A tedy ano – tato forma obtěžování je pravděpodobně to nejhloupější, co člověk může zažít.
Zneužívání slušnosti
Je vyvolán dojem, že někdo v okolí (rodina, prátelé) se stal rovněž cílem tohoto obtěžování a informace z tohoto webu by mu velice pomohly (zpravidla se děje v momentě, kdy jsou texty spíše zmatečné, neúplné. Jenže v dané situaci si člověk mnohdy řekne – “co když skutečně můžu někomu pomoct? Navíc bude možno situaci s někým řešit společně.”
- Opakuje se pravidelně
- Najednou lze slyšet hysterické scény, zmatek, či nátlak, abych se okamžitě ozval tomu či onomu známému / někomu z rodiny, protože se rovněž stal cílem této formy obtěžování a já můžu pomoci.
- Víceméně je to snaha udělat ze mě toho “divného”, co neustále někomu píše divné zprávy, řeší “nějaké hlasy” a postupně tak o mě vytvářet obraz duševně chorého jedince.
- A přitom je zneužíváno jen faktu, že se člověk skutečně snaží pomoci. Díky osobním zkušenostem a mnoha informacím moc dobře vím, jak je celá situace komplikovaná. Zvlášť v počátcích.
- Navíc toho opravdu vím dost na to, abych někomu výrazně pomohl. Pokud by opravdu nastala situace, že se stane cílem obdobného útoku.
- Když tak neučiním, je neustále vyhrožováno, že se něco stane a já nic neudělal. Bude to tedy má vina :).
- Když to vezmu kolem a kolem – dá se říct, že snaha situaci nějak řešit, někomu pomoci je tím hlavním důvodem, proč sepisuji veškeré informace na svém webu.
- A to i za cenu toho, že to ne každý pochopí a ne každého to zajímá (byť by mělo).
- Minimálně je příjemné slyšet, jak jsou z toho pachatelé nervózní a vymýšlí ještě větší nesmysly, jen aby tomu nějak zabránili.
- To zásadnější příjde v momentě, kdy publikuju více podrobných popisů různých zvukových jevů včetně ukázek.
Role, entity, persony
- Využívány během scénářů.
- Z níže uvedeného seznamu je zřejmé, že scénářů je opravdu velké množství.
- Lze také vnímat relativně zřetelný nepoměr v “kvalitě” entit a scénářů.
- Původně byly mnohé relativně dobře propracované, promyšlené, mělo to hlavu a patu a člověk musel přemýšlet i déle jak 1 vteřinu o dané situaci, možných souvislostech apod.
- V rámci entit je nejzřetelnější prvek: Místo trvalého pobytu + etity (jakoby lidé) v okolí. Opět využito možnosti pozicovat zvuk. Postupně tedy narůstá počet těch, kteří jdou slyšet a bydlí někde v okolí (např protější dům, soused nad, paní co chodí denně kolem se psem apod.)
- Princip je +- vždy stejný:
- Předpokládá se, že oběť nebude chodit po všech sousedech a ptát se: “Dobrý den, já bydlím pod váma. Nevyhrožovala jste mi náhodou? Nebo taky slyšíte divné hlasy?”
- To, že jde tyto entity (tedy lidi) slyšet (formou hlasů) je např díky:
- zapojení tajné služby, která se snaží tímto způsobem řešit specifický problém a propojuje lidi, kteří dokáží tyto zvuky slyšet
- To stejné, ale armáda, Mormoni, policie, nadšení radisté, deviantní soused, puberťáci, kteří zkouší nějakou neznámou aplikaci, puberťáci v okolí, kteří se baví zkoušením specifického systému
- A také nejčastěji použité: exekutoři a jejich specifický “nápravný / podpůrný systém”.
- Důležitým prvkem u všech těchto situací: Okolí slyší něco jiného, než samotná oběť. Jde o jeden z mechanismů, díky kterému se dařilo tento čin tak dlouho tajit. Jde opět jen o pozicování zvuků a různé verze téhož se stejnou rytmikou.
- Zatímco tedy např oběť, které je několik hodin podsouváno, že soused naproti je fanatický deviant, onomu sousedovi je naopak řečeno, že naprosti bydlí odsouzený kriminálník (reálně však oběť tohoto obtěžování). Oběť si poté dává např cigaretu na balkóně, soused rovněž, navíc podezíravě kouká na “kriminálníka” / oběť (mimochodem tento soused je typ “aktivista / vše vím nejlíp”, což lze vždy někde v okolí nalézt). Výsledkem je tak např vulgární gesto, okřiknutí, nadávka apod. Zkrátka cokoliv, co zase trochu přispěje diskreditaci / vytváření negativního obrazu o oběti.
- Samozřejmě mnohem častější je situace, kdy onen soused vůbec o ničem neví, jen je známo, že každý den v 7 večer chodí před spaním na cigaretu. A najednou je mu nadáváno / ukazováno vulgární gesto nějakou “divnou osobou” (ta je divná zejména díky vzteku, absenci spánku, který je narušován apod.)
- Tato forma obtěžování se děje již desítky let
- Jednotlivé postupy se se tak průběžně vylepšují
- Pravděpodobně také mnohdy vše páchají jednotlivci, kde má každý svou specifickou metodu. Základ vychází z metod, které jsou již známé.
Velice detailní seznam a popis scénářů
Zvěřejňuji je zejména z toho důvodu, že mnohé již byly (či jsou) použity u jiných obětí.
Entity / Persony, které byly pravidelně součástí některého ze scénářů
Seznam, který já vnímám spíše jako “vykradené, okopírované” entity, které byly použivány zejména před lety.
- Armáda
- Nevidomí – sluch
- Občané Polské republiky – tamní radisté zaregistrovali problém a snaží se informovat. Již se dokonale naučili česky :).
- ÚOOZ
- Záchranáři – zmiňován zejména prvek “PEGAS šifrování“, které je použito pro integrovanny záchranný systém (smluvním provozovatelem je Česká pošta a.s.)
- Řidiči kamiónů – o těch jsem začal přemýšlet (nikoliv snít 🙂 až dodatečné – v určité dny zatroubení při průjezdu kolem kanceláře (takřka co 10 min) > vysílačky, hluk, šum, pneumatiky > mohou rovněž někteří vnímat / naučit se specifický zvuk
- NUKIB
- Radisti
- Zahraniční dar / pomoc / systém
- Vymahači dluhů
- Vězni
- Dopravní podnik
- Vojenská akademie
- Policejní akademie
- Mstitel (má více spojitostí > např otec, kterému takto bylo utýráno dítě)
- Taxikáří
- Mormoni
- Známí – Používány zejména hlasy. Později jejich napodobování a zneužití.
- Romové
- Zloději
- Studenti
- Kluci ušatí
- Exekutoři
- Mestská policie
- Hasiči
- Mosad
- Policie
- Hackeři
- Skupina mladistvých
- Vysloužilí policisté / kontrarozvědka
- Policejní / armádní psychologové
- Sousedé
- Tělesně postižení (zejména paraplegik)
Aktuální seznam entit
- Odporné hlasy
- Retardovaní debilové
- Hlasy, které patří konkrétním lidem a jejich úchylné zneužívání (vulgární scénáře)
- Neustále se vztekající pomatenec
Zápisky jinak
ZobrazitProč zde a neřeším s policií?
- Už jsem to udělal a málem jsem se dostal ještě do větších komplikací. Informací jsem sice neměl tolik, jako nyní, ovšem i tak.
- Ostatně, je to jeden z cílů pachatelů – donutit oběť situaci co nejdříve řešit oficiální cestou.
- Když se podíváte a množství informací, které s touto formou trestného činu souvisí a přičtete fakt, že policie není na něco podobného přípravena = velká pravděpodobnost, že bude vše vysvětlováno jako psychická porucha. Což zkomplikuje jakékoliv rozumné řešení.
- A co je hlavní – je nutno, aby tyto informace byly veřejně dostupné a dohledatelné. Díky tomu je jasně zřetelné co přesně způsobuje problém, jak vše probíhá a že se ve finále není čeho obávat. Jen naprosto bizarně deviantních nesmyslů.
Snaha aktivně řešit
Podniknuté kroky
A komplikace s tím spojené. Nutno změnit.
Nové
17. 5. 2022 / 10:00 - Zpráva pro e-bezpeci.cz přes kontaktní formulář. Popis problému a odkaz na informace zde na webu.
17. 5. 2022 / 10:20 - Zpráva pro linkabezpeci.cz přes kontaktní formulář. Popis problému a odkaz na informace zde na webu.
Naprosto nepochopitelná odpověď kterou jsem obdržel. Nevím, zda to odpovídá automat, nebo to někdo myslí vážně. Poslal jsem kompletní informace o trestnén činu (tedy popis problému + odkaz na tuto stránku) a výsledkem je:
Dobrý den,
děkujeme Vám za důvěru, se kterou se na Linku bezpečí obracíte. Nevíme, co přesně jste svým e-mailem zamýšlel. Napsal jste však do poradny pro děti, která dospělým poradenství neposkytuje. Proto Vám doporučuji se s Vaším dotazem obrátit na kteroukoliv internetovou poradnu pro dospělé, jejichž seznam naleznete na http://www.capld.cz/linky-
Případně se můžete také obrátit na telefonické linky důvěry pro dospělé. Číslo na nejbližší Vašemu bydlišti zjistíte rovněž zde: http://www.capld.cz/linky-
Policie.cz / Kyberšikana > Nefunkční odkazy
Starší
- Protože mnohé se taky točí kolem neustáleho provokování typu „tak ať si to řeší“, „opravdu jsi byl na policii?“, rád bych dal najevo, že se nebojím (tedy předtím víc, než nyní) řešit toto také trochu reálněji. Myslím, že to pomáhá dokreslit situaci.
- Mail na Kriminální policie Českobratrská (obecná mailová adresa + konkrétní jméno) – neodepsáno
- Mail do společnosti Speechtech (zabývají se interaktivním hlasovým asistentem a syntézou hlasu) – neodepsáno
- Mail na Kriminální policii Masná – nic nezjištěno
- Mail na Městskou policii – nemají oprávnění řešit
- Mail na BIS – neodepsáno
- Následně došlo ke střelbě v Porubské nemocnici. Protože střelec bydlel rovněž v Zábřehu + v novinách jsem si všiml několika souvislostí a hlavně, tu noc před střelbou si díky specifickým projevům pamatuji dodnes, opět jsem zkusil napsat na policii, kdybych náhodou skutečně např. vnímal něco, co s tím souvisí (a dle mého názoru oprávněně). Asi se shodneme na tom, že toto je něco, co se běžně v ČR neděje.
- Mail na služebnu Ostrava, Zábřeh – za několik dní telefonát s tím, že až budu mít čas, měl bych se stavit a pobavit se o tomto osobně. To se následně stalo.
Na psychiatrické ambulanci, kde jsem byl ze Zábřehu eskortován, mi následně byl sdělen verdikt: „to asi máte nějaký stihomam / to co říkáte není technicky možné“. (celá předešlá citace slouží zároveň také jako odkaz na detailní popis technického řešení, které je dokonce patentováno) Následně vystaveno potvrzení, že jsem naprosto v pořádku a uzavřeno. Zde si neodpustím poznámku – kdybych skutečně byl nějaký šílenec, tak se na to příjde tak akorát až bude pozdě.
- Nedávno proběhla silniční kontrola.
Policista předvedl učebnicový příklad situace "taky jsme jen lidi". Nedopustil jsem se žádného přestupku. Neměl jsem problém dýchnout. Na otázku ohledně alkoholu a drog před jízdou jsem samozřejmě odpověděl dle pravdy. (Tady jste čekali odpověď, že?).
Reakcí bylo: „Ale prodáváte že?“.
Bylo to něco tak mimo mé očekávání, že jsem se cítil doslova zaskočen„Že co? To jako myslíte vážně? Co to má jako znamenat?"
„Tak jste někoho udal nebo něco. Do toho já nevidím“. (Připomínám, že jsem naprosto normálně vypadající člověk s čistým trestním rejstříkem)
To už mě samozřejmě vytočilo a chtěl jsem ihned vědět, na základě čeho toto, jakožto dosti vážné obvinění, poslouchám. A to před před kamarádem, který jel se mnou (a je tedy svědkem).
Dotaz „A kde to mám řešit?“.
„To já nevím, asi na příslušné služebně“.
Poté proběhlo ověření dokladů a „Tak to je za nás vše“.Na příslušné služebně mi bylo sděleno, že mi k tomuto nemůžou nic říct a mám čekat na případné kontaktování. Já nikdy s policií problém neměl a mnohdy si připadám osamněle v klubu těch, co na ni nenadávají. Že by toto byl jeden z důvodů? #modelová_situace avšak zároveň #jen_lidé.
-
V tomto směru mám naprosto čisté svědomí. Což mám potvrzeno i oficiálně. Dodatečně se ukázalo, že jsem byl veden jako svědek v jednom případu, jakožto člověk pohybující se často na akcích. Takový svědek prý někdy bývá i zásadním zdrojem informací či prvek, na kterém stojí celý případ. #Dobrý den, silniční kontrola / #bla bla bla / #Děkuji, přeji hezký den
- Mail na VŠB – podrobnější popis situace + konkrétní dotazy na člověka z oboru
- Mail na armádní psychology: neodepsáno
Suma sumárum - výsledkem je ještě intenzivnější provokace a informace o mostech v okolí. #šproch
Jisté je každopádně to, že se rýsuje poněkud vážnější problém a je naprosto jasné, proč si jsou pachatelé natolik jisti tím, že se jim nic nestane.
Kamerový systém.
Pravděpodobnost neoprávněného přístupu ke kamerám. Týká se především městských a v dopravních prostředcích.
- Pokud tedy přistoupíme na myšlenku, že se lze dostat pomocí viru či rádia do různých zařízení, je třeba akceptovat i možnost neoprávněného přístupu k různým kamerám.
- Navíc toto není situace jen tak vycucaná z prstu, ale jen teoretická (a reálná) úvaha na základě mnoha situací, které jsem osobně zažil.
- Příspěvky mám na jiném webu. Odkazy tedy budou dodatečně.
Dotaz na městské kamery.
Zasílal jsem email na MP s dotazem ohledně přístupu ke kamerám. Odpověď je z roku 2019.
reaguji na Váš dotaz, týkající se kamerového systému, který využíváme. Městská policie Ostrava má v současnosti k dispozici 756 kamer, jejichž živý obraz využíváme při plnění úkolů obecní policie na 9 pracovištích, kde kamery obsluhují oprávnění strážníci. Dále je živý obraz k dispozici oprávněným osobám Policie České republiky, Magistrátu města Ostravy, Dopravnímu podniku města Ostravy, Technickým službám města Ostravy, OZO Ostrava a Středisku volného času Gurtějevova. Tyto subjekty mají přístup k živému obrazu pouze u těch kamer, které potřebují pro plnění svých úkolů. K záznamu z kamer mají přístup vybraní pracovníci Městské policie Ostrava, Policie České republiky a Dopravního podniku Ostrava (ten má přístup pouze k omezené množině kamer pro potřeby řešení nehod vozidel MHD, bez možnosti exportu záznamu). Městská policie Ostrava záznamy z kamerového systému zpravidla nevyužívá pro svoji práci, ale předává je oprávněným subjektům, jimiž jsou správní orgány, orgány činné v trestním řízení a soudy. Kamerový systém, který je umístěn v prostředcích MHD, je ve správě Dopravního podniku Ostrava a městská policie k němu nemá přístup.
Základní mechanismy
Proč se komplikovaně řeší
- Řada prvků, které jsou používány během obtěžování je využito také ve snaze komplikovat / bránit v řešení situace. (viz podprahové informace v úvodu)
- Často využito také toho, že se podobná událost odehrála již mnohokrát a vždy se stejným výsledkem (např oznámení na policii)
- Pachatelé mají náskok před obětí, která je zahlcena extrémním množstvím informací.
- Průběh tohoto obtěžování v podstatě kopíruje ty nejznámější stereotypy o psychické poruše / duševním onemocnění.
- Oběť je nucena situaci popisovat jako “Slyším hlasy, které mi vyhrožují”.
- Pro mnohé je to učebnicový příklad schizofrenie, či paranodiní schizofrenie.
- Proto se velice složitě řeší a zpravidla vše končí diagnózou a léčbou u psychiatra, nebo bohužel také sebevraždou. Ta pravá příčina zůstává skryta.
- I za situace, kdy je většina z použitých postupů pochopena a popsána – je problém situaci nějak řešit. Mnohé tyto postupy / jevy jsou natolik neznámé, že jsou okolím vnímány jako příliš složité, nesmyslné, nemožné, zbytečné, těžce stravitelné = nezájem řešit.
- Mnohdy naprosto neadekvátní reakce: “Proč by to někdo dělal?”, “To se ti jen zdá”, “Na to už by se dávno přišlo”
Komplikovaně se popisuje
Jak již bylo zmíněno – velké množství různých souvislostí. Je tak prakticky nemožné jednoduše popsat, co přesně se děje.
- Oběť se tak mnohdy s tímto problémem nikomu nesvěří
- Okolí se zpravidla k takovým tématům staví negativně
- Pravděpodobně nepomůže ani oznámení na policii. Platí zejména pro případ, kdy oběť nemá dostatek podrobných informací.
Ten kdo řeší je vykreslován negativně, či snaha aby působil negativně.
- Pachatelé spoléhají právě na fakt, že oběť nebude schopna čin srozumitelně popsat. Pokud se o to snaží, dochází k intenzivnímu narušování (několik takových popsáno dále)
- Oběť je zahlcována řadou velice nechutných sdělení. Toto dělá pachatelům zjevně největší radost (kdo všechno byl již utýrán, nabádání ke spáchání atentátu, vyhrožování, navádení k sebevraždě, zesměšňování např zemřelého člena rodiny a tvrzení, že byl jednou z obětí, popisování naprostých ohavností). Pachatelé předpokládají, že pokud bude oběť tyto situace popisovat – bude paradoxně negativně vnímána právě oběť, protože nikdo nechce věřit, že by se toto mohlo dít. Navíc se to netýká jich samotných a tak raději odvrací pozornost jinam. Což je jeden z důvodů, proč se vše odehrává tak dlouho bez povšimnutí
Některé z psychologických prvků
Lži a jejich vnímání
- Jde zejména o snahy vykreslit některé jedince negativně
- Protože jsou použity lži, tak i když tyto informace slyší ten, s kým jsou spojovány, nevnímá je jako “o sobě” ale “o někom jiném”
- Lze tak tento postup aplikovat na vícero jedinců současně.
- Navíc stejný jev se odehrává, když se týká osoby, kterou neznám
Elementární psychologický prvek
Dnes jsem si uvědomil jednu ze zásadních věcí. V této sekci popisuji obtěžování lidí pomocí vysokofrekvenčních zvuků, které se vysílají skrze mobilní telefony a jiná zařízení.
Proč se deviantní pachatelé neustále snaží opakovat zajímavé informace, neustále napodobovat něčí hlas, rétoriku, dikci, signifikantní slova?
Jde o budování důvěryhodnosti. Někteří lidé vystupují jako přirozená autorita. Např díky tomu, že se snaží pomáhat jiným, snaží se tvořit něco zajímavého, někam se posouvat. A člověk má tendence autority napodobovat. Toto je jeden z přírodních zákonů odjakživa.
Na toto téma jsem psal již příspěvek: Důvěryhodný hlas a autorita. V tomto případě šlo zejména o poukazování na situace, kdy “důvěryhodné” hlasy (ve skutečnosti jen pachatelé, kteří se snaží ukrást identitu) šíří negativní poznámky o jedincích, kterým tyto hlasy ve skutečnosti patří!!!
A dnes jsem objevil další klíčový prvek – napodobování zvuků. Je zde předpoklad, že lidé budou napodobovat autority. Tedy opakovat to co říkají a také to co dělají. Pokud je tedy s autoritou spojen zvuk tlesknutí – pachatelé předpokládají, že ten, kdo to slyší také tleskne. Zvuky totiž vnímá podprahově.
Pachatelé.
Aneb svět ztroskotanců a tragédů, kteří chtějí “řidit svět”.
- Jména, která jsou zmiňována pravidelně a dlouhodobě: D.S, M.J., J.CH., pan Štolba, J.K., M.L., D.K.
- Největší problém způsobuje totálně a naprosto pomatený jedinec, který opakovaně obtěžuje lidi již řadu let a má na svědomí několik životů.
- Neustále si vytváří nějaké iluze a snaží se před někým předvádět.
- Nesnáší ponížení – reaguje ihned naprosto nepochopitelně: Řve, brečí, vzteká se, říká naprosto nesouvisející, co nejotravnější slova, pomocí specifických zvuků neustále vykřikuje co všechno způsobil
- Pravidelně opakuje, že všechno vymyslel on a je pouze jen a jen jeho. Přitom řada zde popisovaných prvků nemá s tímto primitivem nic společného. To jediné co se jej týká jsou VF pískání a vykradené, přehrané, pomatené scénáře.
- Evidentně zakomplexovaná troska, která se pomocí mužských hlasů neustále snaží být dominantní.
- Vždy reaguje afektovaně, když je spojen s informací “invalidní důchodce”
Struktura
- Zpravidla deviantní jedinci, kteří se snaž vyhledávat další pomatence.
- Těm namluví nějaký příběh a díky specifickým rezonancím či podprahovým informacím tomu jedinci většinou s nízkým intelektem věří a poté jsou používání jako “nástroj” k obtěžování lidí.
- Navíc je zde předpoklad, že v případě odhalení padne veškerá zodpovědnost právě na tyto pitomce.
- Mnohé je řešeno např pomocí malých obvodů na přenos signálu – viz 1km FM transmiter – sekce Hackerman
- Ti, kdož se snaží stavět do role “šéfů”, “bohů”, “tvůrců”, “majitelů”, “administrátorů” jsou jen to samé v bleděmodrém. Tupé individua, které si léčí komplexy a to jediné, co zvládnou je “ovládat” totální vymaštěnce. Neustále se vztekají, mstí, nadávají, haází špínu na druhé, kradou, kopírují atd. atd.
- Je opravdu velice složité popsat jak choré mozky musí tito být. Neštítí se ničeho a to jediné o co jde je jen ubohé léčení si komplexu skrze anonymitu, specifické zvuky a urážky – Viz scénáře
- Lze naprosto zřetelně slyšet, že je do celé situace zapojeno vícero jedinců. Někteří se fanaticky podílí na samotném obtěžování, aniž by tušili o koho vlastně jde, jiní se snaží okopírovat různé prvky a vůbec je nezajímá čeho jsou svědky.
Zakomplexovaný tragéd a jeho skriptíky
- Řešeno pravděpodobně pomocí javascriptu.
- Zdá se, že občasné VF pískání, které jde slyšet, značí “update” skriptů a nahrávání nových “linek”.
- Pomocí těch se pak tento chcípáček mstí. Např: když vypnu přehrávání hudby, spustí se křik “Teď si to vypni. Taaak je hodný. Jak pěkně poslouchá.”
- Konstantní pískání pak pravděpodobně umožňuje jednak dalším tragédům, aby tohoto zvuku využívali k vytváření parazitních zvuků NEBO probíhá “online” přenos. Tzn nonstop update. To se děje zpravidla jen v noci a k ránu se VŽDY najednou změní (okolo 5 – 6hod.).
- Parazitní zvuky = nejen hlasy, ale i různé, záměrně otravné, zvuky. Cílem je provokace, vyvolávání vzteku a narušování spánku. Důvodem klidně může být i jen to, abych si neudělal výlet na chatu, protože paranoidní pachatelé mají strach, že se “něco dozvím”.
- Právě s tímto volem je také spojena častá situace – městská kamera a komentování toho, co dělám, či lidí kolem mě. Jde zcela jasně slyšet, že na toto poté reagují další individua, které mají informace pouze zprostředkovaně. Proto se naprosto ubohým, primitivním hlasem snaží ještě několik minut poté, co se nějaká situace dávno odehrála toto komentovat a řešit. (viz 1km FM transmitter a nebo viz aplikace BANDLAB a parazitní zvuky slyšitelné v CHORUS efektech – obojí v sekci HACKERMAN)
- Dostává hysterické záchvaty v momentech, kdy jsem já spojen s něčím pozitivním, či se dokonce ozve ženský / dívčí hlas, který řekne “vypadá dobře”
- To stejné v situacích, kdy napíšu zajímavý příspěvek / informaci. Je totiž fanatický posedlý představou, že na nic z toho, co píšu není možné přijít.
- Poté, co se naprosto znemožní si hned vzápětí potřebuje dookázat, že se nic nestalo – proto najednou začne volat “Ahoj, jak se máte” a sám si odpovídá např dívčím hlasem.
- Případně se začne omlouvat a s imaginárním “kamarádem” rozebírat proč to dělá. Za všech okolnosti se musí popisovat jako “bojovník, který to sice občas trochu přežene, ale jinak zachraňuje svět a všichni by se mu měli klanět” > reálně samozřejmě deviantní pomatenec, který se ukájí představou veřejného obtěžování.
- Má naučené stále se opakující scénáře. Ty mají jasně daný rytmus. Mnohdy záměrně natahuje čas mletím nesmyslů, aby následně mohl spojit dvě naprosto nesouvisející informace a hned následně to použít proti tomu, koho se snaží otravovat. Těmto bludům následně začne sám věřit.
- Je možné, že jim zároveň věří i někteří náhodní svědci.
- Často lze slyšet, jak v průběhu dne upozorní na nějakou situaci pomocí šeptání (jakoby tichého zvuku) – následně pak tento prvek použije v rámci některého scénáře a je přesvědčen, že díky tomu zní vše přesvědčivěji. V jeho případě je toto naprosto jasný důkaz geniality, protože doposud byl schopen vyprodukovat max jednu, ne moc složitou větu a následně neschopen reagovat na jakýkoliv protiargument.
- Rovněž lze často slyšet, jak se snaží upoutat pozornost hlasitým zvukem a souběžně se tichým on, či další pachatel reaguje na otázky někoho dalšího, kdo toto slyší.
Invalidní důchodce a jeho “následovník”
“TO” opravdu nejde pochopit.
- Zdá se, že právě tento má nasvědomí řadu problému
- S největší pravděpodobností jde o deviantního důchodce, který se celý život věnuje jedné jediné věci – vytváření co nejotravnějších zvuků a cílené obtěžování lidí.
- Naprosto odporný, nechutný projev
- Neustálá potřeba vykreslovat se jako bůh, všemocný, nejchytřejší
- Reálně je to naprostý tragéd, který absolutně nic neumí, vše jen krade. Jakmile je toto sděleno veřejně – pokaždé začne šílet (např hodinu v kuse se snaží vzdychat v každém zvuku, který mám puštěný, či je okolo mě – předpokládá, že mě vytrestá)
- Z pozice anonymity pak neustále otravuje a myslí si, že se mu, díky nakradeným zvukům, budou všichni klanět.
- Jediný zvuk, který pravděpodobně byl schopen vytvořit je otravný ORGAN – viz #1
- Má fanatickou závislost na dominantních hlasech (hrubé, pomalé mluvení), které prezentuje jako své vlastní. Reálně má hlas jak 15 letý puberťák. Právě z jeho hlasu jsou odvozeny různé varianty “ženských hlasů”, či “chlapeckých”. Tyto hlasy jsou neuvěřitelně otravné a primitivní. Postrádají jakoukoliv intonaci “zpěv / melodii” a tedy emoce.
- Stejně tak si oběti / poškozené, které nelegálně poslouchá pouští skrze různé efekty – mnohdy jako malé děti. Zejména pak ty, kteří se staví na odpor.
- Neustále se snaží přesvědčovat sám sebe (pouští sám sobě podprahové zprávy) – že TENTO WEB NEEXISTUJE
- Bude nějak spojen s #2 (buď z dřívějšího pobytu ve vězení či jiným způsobem).
- #2 pravděpodobně “dodal” techniky spojené s hackováním počítačů a mobilních telefonů což otevřelo tomuto praseti zcela nový svět (možnost finančního prospěchu – #2 totiž jeden čas z ničeho nic získal větší finanční obnos. Tvrdil že jde o úspory)
- Tím napomohl zničit všechno co se dalo, protože toto tělesně postižené prase je snad největší debil v dějinách lidstva.
- Je možné, že #2 čeká, až toto prase zemře (jde o invalidního důchodce) a poté získá veškeré jeho znalosti.
- Tento a #1 je pravděpodobně jedna a tatáž osoba
- Jeho signifikantním projevem je zvuk, který se podobá nástroji ORGAN
- Reálně může jít o rezonanční šum (zvuk podobně jako průvan). Tento zvuk je např. nasamplován a používán jako tóny.
- Pokud by se hrály pouze dva tóny stále dokola, vznikne zvuk majáku – starý seriál Sanitka. Zde pozor, může jít také o záměrné napadání zvuků, které jsou míněný pozitivně – snaha pomáhat. Vzhledem k principu, na jakém vše funguje, někteří z těch, co pomáhají nemusí vědět kdo jsem (starší radisté). Proto takoví odkazují např. na hypersonický úřad
- Pravidelně otravuje v hudbě
- Snaží se pořád dokola přehrávat své odporné melodie, na které jsem už alergický.
#2 Jeden z podezřelých.
UPDATE: Poté, co jsem zveřejnil tyto poznámky, došlo k relativně velké změně. Po něčem, co připomíná “klid” nastoupily stále se přebíjející snahy:
- Připomínat, že jde možná o další oběť a díky těmto poznámkám ji budu mít případně nasvědomí, protože to dotyčného dorazí. Pokud by to tak bylo – nechápu, proč se neozve. Nehledě na fakt, že neuvádím žádné osobní údaje.
- Mstít se, trestat mě za zveřejnění informací, sdělovat různé informace, které potvrzují, že je to skutečně tak jak píšu.
Těžko tedy vyvodit nějaký závěr. Z poznámek níže je však dostatečně zřejmé, že minimálně to, co se odehrálo reálně, během osobního kontaktu působí minimálně podezřele.
- Zvláštní chování, nosil velký kříž, choval se divně
- V tu dobu přiznal, že také slyší hlasy (později záměrně ignoruje dotazy na toto téma)
- Mnoho situací, kdy nastaly, drobné, zvláštní momenty
- Různé dotazy / Zkoušení jak reaguji na určité situace.
- Výrazné skákání do řečí (tak jako se děje dodnes v rámci některých entit)
Různé narážky, komentáře (ať vyhraje ten lepší, soudně se to nedá vymáhat). Pouze jednotky případů. Tehdy jsem vnímal jako snahu něco naznačit. - Byl ve vězení
- Opustila jej žena s dětmi
- Bydlí poblíž vysílače
- Rád si pořizuje nahrávky (hlasové)
- Rád paroduje hlasy
- Několikrát zmiňoval fotografa, který skončil v blázinci
- U něj doma zvláštní zvuky
- Narážky na informace, které jsem slyšel pouze formou VF zvuků (tedy např hlasy). Zcela záměrné. Avšak pointa neznáma.
- Jednou jsem fotil jeho známé, kteří si půjčili motorku. Mladý muž v jedné situaci zanadával “Do p.čeeeee”. Takřka 100% shoda s jedním ze zvuků, který se opakuje velice často (něco jako signifikantní přednes). Má prý bohatého otce.
- Mnohokrát nelogické chování – volá ohledně focení. Poté co dorazím jsem v pozici hosta, jehož návštěva se nyní příliš nehodí.
- Na FB přizná zájem o obraz, poté nezaplatí a ponechá si jej (nyní snaha zesměšnit)
- Zvláštní situace, kdy předával vybraným jedincům určitou věc jakožto znamení. Výrazné gesto, které jsem měl zaregitrovat (zda mě to bude zajímat, zda budu vědět oč se jedná atd.). V daný čas jsem onoho člověka považoval za kamaráda + tyto situace byly pro mě vždy něco tak nepodstatného, že rošáda s imbusáčkem mě vůbec nezajímala. (S + schválně poznámky o tel. 5S apod. = pozor, zpětně rozhodně nešlo o nějakou snahu upozornit na tel. Poté několikrát zmíněna spojitost s tel. který jsem určitou dobu vlastnil. iPhone 5)
- Ignorování zaslání odkazu na tento web (několik pokusů)
- Při snaze se o tomto bavit vždy rychlé skočení do řeči a zamluvení
během prvního pokusu nesmyslné mletí o Brnu. Natolik nepochopitelné bláboly, že jsem neustále zkoušel pochopit, co to jako naznačuje. A proč se jasně dané téma řeší tímto způsobem. Podobnost s několika dalšíma lidma, kteří se určitou dobu vyskytovali na stejných místech jako já.
Dělo se tak v době, kdy jsem si nebyl zcela jist, co se děje
nyní řada prvků vnímána odlišně. - Xkrát rychle nutnost odjet „něco řešit“
- Zajímání se o „hlasy v Zábřehu“ ale reálně žádný skutek
- Dodal bezpečnostní kameru jednomu společnému známému (stejnou jakou má doma)
- Ukazoval odposlech na simku (krabička velikosti cca 2x1cm)
- Mnohokrát záměrné provokativní poznámky
- Ukazoval mi (absolutně bezdůvodné) stav svého (?) konta
- Pořád mluví jak má peníze (přitom x krát neschopen zaplatit za sodovku), na kterou přijel v novém autě – prý půjčená od otce
- Mluvil o aplikaci pro policii, která doáže odposlouchávat a má spojení na známého, který je autorem
- Vyzná se v počítačích – jakékoliv dotazy ohledně možných virů z mé strany, zamluveny / odvedení pozornosti.
- Jméno p. Blahut má být jeho fiktivní entita. Nově je tato entita vykreslena zcela jinak. Původně jen zmíňka ve formě: “Další mistrovský kousek pana Blahuta”. Pak tedy nutno doplnit: Existuje i možnost vydávání se za někoho jiného s cílema získat neopodstatněný prospěch.
- Původně měly být uvedeny varianty: p. Blahut NE! (scénáře: tento je můj chráněnec a podobné manipulační základní techniky). Dobrý den, p. Blahut jméno mé. (Jedno je jisté. Jméno je falešné) = 2 verze. Jedna (můj pohled) > Víra, že všichni toto pochopí stejně = že někdo užívá jisté jméno neprávem (v kontextu určitého scénáře), avšak spíše následně dojde k pochopení: “Jméno je falešné, no to je jasné, že používá fiktivní entitu” + “p. Blahuta mám rád”. Avšak jde pouze o snahu požívat výhod plynoucích z osobnostních vzorců jiných, tedy slušných, vnímavých lidí.
- Zkuste si představit, že Já, Blahu T.
- Rovněž počítáno s variantou, že jde o příjmení někoho v okolí atd. Mám vyvolat nesmyslný rozruch.
- Všimněte si komplikací spojených s touto situací. Člověk, o kterém píšu se reálně jmenuje jinak samozřejmě. Ovšem tento vzorec se opakuje prakticky při každé zmíňce o tomto jedinci. A pozor, o tom, o kterém je příspěvek, ne p. Blahutovi. Všímáte si těch nesmyslných kombinací? Záměrně píšu vše. Neustále má totiž dojít k tomu, že věta, z mého pohledu dostatečně jasná (podprahová informace) je následně pochopena a využita úplně jinak.
K uvedenému se rovněž váže např tato situace ze dne 11.5.22
Podobnou konstrukci lze najít u několika dalších scénářů. V tomto případě byl dotyčný vykreslen jako oběť.
Použité entity:
- Pitomci
- Staří
- Lahváč
- Svazáci
- Radisti
- Hospodské tlachání
- My jsme celý život tvrdě dřeli, on (myšleno já) je k ničemu
- Názor: umělec / já = nepoužitelný povaleč, požitkář, který je citlivý na určité vibrace / rezonance. Ale jinak debil, který nic nechápe.
- A tak se umělci obecně využívají alespoň na “zkoumání” jak která rezonance funguje a nějaké srandičky.
Děj:
- Příchod do kavárny a záměr zpracovat zakázku
- Se vstupem do kavárny spuštění klíčových slov = vykreslení entity
- Poté pauza
- Následně výše zmíněny vykreslován jako oběť.
- Postupně zpřesňováno: Vše, co je psáno jakožto podezřelé situace má být jen důsledek toho, že se nechal zmanipulovat a neuvědomoval si co dělá.
- Došlo však k postupnému zvyšování chybovosti a akce tak byla přerušena.
Obecně
- Z mého pohledu se vše jevilo tak, že já jsem považován za totálního blbce, který uvěří všemu. Přitom jsem reálně nechápal řadu takových situací právě z toho důvodu, že byly až příliš “hrané”, “neopravdové”, což bych očekával u někoho, kdo má stěží základku.
- Na druhou stranu, když nad tím nyní přemýšlím – zase jsem jej neznal natolik dobře, abych se nemohl splést.
Poznámka
Situace, která je nastíněna v úvodu se v různých podobách skutečně odehrává a to již desítky let.
Další souvislosti (#2) obecně
- Velice častý prvek: spojování “čehokoliv co je pozitivní” se svým jménem. Jakoby docházelo ke snaze budovat pozitivní obraz o své osobě skrze určité podprahové informace, které však já slyším. Docházelo tak k řadě bizarních situací, kdy má aktivita / činnost byla následně popisována jako aktivita / výsledek práce výše uvedeného. Já naopak měl být vysoce “neaktivní”. Několikrát došlo na snahy vykreslit stejnou situaci, ale tentokrát jsem byl já zaměněn za někoho dalšího.
- V jednom případě pak mělo dojít k fatalnímu omylu (podobný hlas), který byl příčinou všech následných událostí.
- A když už píšu o snahy vykreslit mě jakožto flákače – nutno zmínit MNOŽSTVÍ zajímavých nápadů, fotografií, grafik, písní a zvuků, které jsem nemohl realizovat (či jsou na webu nyní skryty).
- Rovněž průběžně spojován s tím, že pomáhá rozkrývat tuto trestnou činnost a figuruje jako “volavka” či jako “tajný” > což samozřejmě nyní mohutně podporováno podprahovou formou – připomínám, že by tím pádem šlo o vyšetřování trestné činnosti, kde je ústředním motivem právě manipulace pomocí podprahových zpráv, či jako někdo, komu se konečně povedlo pochopit, jak vše funguje a řeší vše formou “jakoby pachatel”.
- Oproti tomu prvek msta za dřívější výkon trestu skrze mou osobu.
- Když píšu tyto texty, dochází nyní ke snaze napovídat, abych vypadal jako že vše jen opisuji (avšak rychle utichá – nemá smysl).
- Možnost, že bude snaha vše uhrát na nepříčetnost, sníženou schopnost sebeovládání z důvodů nějaké deviace či duševní choroby.
- Je nutno akceptovat prvek, kdy kdokoliv, kdo je označen za podezřelého může být následně vítaným terčem dalších zainteresových a snah svést na něj určité předchozí situace. Oproti tomu je zde však fakt, že se tak stalo až na základě řady “zvláštních” situací. Zejména pak těch zmíněných.
- Mezi takové specifické, dlouhodobé, prvky patří určité zvukové projevy. Samozřejmě lze napadnout jakožto zneužití nahrávek vytržených z kontextu.
- Dále nutno počítat s tím, že vzhledem k množství variant, které se pro tento typ obtěžování dlouhodobě připravují bude jednou z nich také snaha spojit tuto situaci s tím, že nevědomky opisuji předpřipravené texty, které slyším podprahově a dotyčného jsem si dosadil ve snaze najít někoho, kdo je za vše zodpovědný.
- Zmíněné vozidlo, ve kterém se pohybuje (či alespoň tomu tak bylo dříve) má velice výkonnou basovou reprosoustavu. Pro představu příspěvek Co dokáže rezonance
Důkaz, že pachatelé jsou skutečně něco naprosto nechutného, trapného a primitivního.
-
05:49 / 8.5. – Tvrzení, že divné zvuky, které slyším v šumu jsou jiná oběť, která právě umírá. Předtím to stejné, ale měl být můj děda. Šum mám puštěný zejména z důvodu možnosti lépe se soustředit.
- 08:47 / 8.5. – Děda ti chcípl na chodníku (relativně častý prvek – mění se pouze obsazení)
-
7:02 / 8.5. – Kamarád má právě umírat po bitce s romy, prý proražená lebka, měli ukrást telefon. Úchylné popisování detailů. Děje se vždy formou jakoby “poslouchaného telefonu”
- 09:31 / 8.5. – hysterický řev “Já to musím dodělat, nechte mě, já to musím dodělat”. Společně s tím nesmyslně reaguje displej telefonu – jako bych prstem klepal na dot. displej.
- Následuje: Jo kámo jo, pěkně mi to tam napiš.
- Hysterické výkřiky nějakých tupých individuí, které komentují výše napsané a pachatel se má před nima předvádět.
Jako vždy: Pachatelé spoléhají, že toto nikdo nebude psát veřejně. Mnohdy dokonce považují takové jednání za důkaz toho, jak jsou “drsní”.
(doplňuji postupně). Mnohé je samozřejmě jen taková parodická snaha. Pak ovšem dojde na situaci, kdy jeden z těchto mentálů slyší nadávat někoho “svým nápěvkem” – “ty p.co” a už letí domů aby se snažil ještě víc.
- 2.3.2022 / 0:14 / Vyhlásíme vám Džihád
- Následně po několika minutách – pani učitelko, oni nám tady kradou informace běloši. > Zhruba tolik k retardovanémnu dementovi, co obtěžuje v Ostravě a okolí lidi vysílačkou. > další reakce toho stejného: “Kámo, hej, a co p.čo” > Klikněte si všichni na Popelku a zrušte mu web (3.2.22 / 0:22)
- Nabádání ke spáchání nějaké hromadné tragédié (datum doplním, mám v poznámkách)
- Nabádání k trestné činnosti
Stále připomínám: Já, narozdíl od jiných, již mám naučený specifický zvuk, kterým jsou takové nahrávky šířeny a proto vše slyším. V jiných případech (ne VŽDY!), se tak může dít podvědomě.
- Nejčastěji samozřejmě “kámo”
- Placený software = svině, zm.di, ku.va, stáhnout crack. Pomocí různých zvukových sekvencí se má vyvolat vztek (většinou tupé, vulgární hlasy)c
- Cigáni = pozitiva, vnímat dobře, holky mají chtít cigány, černé (Ne, v tomto případě si opravdu nedělám srandu. Do jaké míry je to případně “vnucování” se určité skupině jedinců je věc druhá)
- Cigání = umí lépe řešit než bílí. Bílí se stydí.
- Obecně nadávky, vulgarismy (v tomto bodě je i stěžejní “melodie”) = “ty p.co”, “m.dky”, “hej”, “magor”, “pi.us”, “ko.oti fakt”
Pro představu / 19.10.2021
- Je vykřikováno, že dochází k týrání nějaké dívky a je to už vážné + snahy neustále vykřikovat a vyvolávat dojem, že se zrovna má něco odehrát.
- Řečeno jméno Sabina. Následně dodán samozřejmě nesmysl, tedy Laurinová a bavení se tímto (divné, nepříjemné zvuky).
- V momentě, kdy toto píšu, vykřikování „Hej, oni si z tebe dělají srandu“.
- Následuje opět provokace, že lze slyšet, když odkazuji na tento web. Snaha pomoci. I když pravděpodobně zbytečná. Vzápětí zesměšňování „A ty si myslíš, že to jde slyšet?“. Dotyčným sděluji sděluji obligátní sadu slov + Jak si můžou hrát vůči mě na nějaké „nadřazené“, když se tak bojí tohoto webu.
- Rozhodně je však zřejmé, že jde o vážnou situaci a absolutně nemám důvod poslouchat nějaké kecy o tom, že „mám halucinace, či se jít vyspat“
Abych zachoval nestrannost: po několika dnes jsou tyto informace spojeny se situací, kdy pachatelé pomocí metod, kterýma jsem obtěžován, zneužívají lidi, s nimiž se snadno manipuluje, věří pohádkám a slouží jen pro zmatení oběti. Do jaké míry jde o snahu zamluvit skutečnost nechám na vašem zvážení.
Kam dál?
Gangstalking / Jeden častý scénář a jeho detailní rozbor
Gangstalking / Často se opakující fráze
Gangstalking / Scénáře / Schémata
Slyšení hlasů / Technická část
Bloky informací
Šokující odhalení / Souhrn
Téměř dokonalý zločin
Téma
Slyšení hlasů
Můj příběh
Zajímavosti