Gangstalking / Odhalení

Závažný problém, který se týká každého z nás

  • Málokdo si uvědomuje o co jde
  • Ke změně může dojít pouze spojováním souvislostí a edukací a odhalováním mnoha tajemství spojených s psychologií, podvědomím, rezonancí, akustikou, elektromagnetickým vlněním
  • Pokud mi neuvěříte nyní – dřív nebo později se zde vrátíte a budete se snažit pochopit co se děje.

Řekl jsem, že v roce 2022 dojde k odhalení té největší zrůdnosti, která se v posledních letech může odehrávat. Zrůdnosti, která je ve své podstatě ten nejtrapnější zločin, jaký si lze představit. A to jen proto, že umožňuje naprostým primitivům, aby ovlivňovali životy mnoha lidí, aniž by si to tito uvědomovali.

Jsou však tací, kteří jsou (Bohužel? Bohudík?) citlivý na určité podněty a zvlášť zvukové a taky mají pravděpodobně natolik unikátně porušený sluch, že je výsledkem něco jako tinnitus, který však vědomě není slyšet. Jako třeba já. Právě tyto, možná VF, zvuky jsou jednou z příčin, proč slyším něco, co jiní ne. Proč si uvědomuji něco, co jiní ne.

A protože jsem v tomto směru “výjmečný”, o to komplikovanější je řešení. Avšak nejsem jediný a postupným zveřejňováním detailních informací dochází ke spojování mnoha souvislostí a celý problém se dere na povrch.

Problém spočívá také v tom, že je celý čin “prezentován” v několika rovinách. Samozřejmě jde především o snahu skrýt ten nejvážnější problém. Tím je podprahové a akustické ovlivňování široké veřejnosti a to skupinou naprostých ubožáků, demagogů, primitivů a především sráčů (jde zejména o podsouvání sprostých slov, automatických reakcí, nadávek atd.), ale také cílená šikana, týrání, likvidace jen tak pro zábavu. Mnohdy je důvodem jen to, že člověk “slyší” specifické zvuky (mnohdy mylně spojováno > schizofrenie, EVP, slyšení hlasů, vnitřní hlas apod.)

Proto se mnohdy a z mnoha úhlů vše jeví jako “obyčejné”, cílené obtěžování, které by měla oběť takového trestného činu řešit standardní cestou. To však zpravidla vede k prohloubení celého problému.

Dalším prvkem je snaha znepříjemnit jakékoliv řešení a pošpinit kohokoliv, kdo se celou situaci snaží řešit. Důkazem budiž ohromné množství, mnohdy nepříjemných / negativních, informací kde je navíc často problém zachovat chladnou hlavu, protože se mnohdy sbíhá jednak snaha o cílenou provokaci a zároveň vztek nad postojem široké veřejnosti – ignoranstvím.

Nyní vše utřizuji a jde se na věc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *