Skip links

Frekvence 22

[ux_banner height=“896px“ bg=“6053″ bg_size=“original“] [text_box width=“100″ position_x=“50″ position_y=“15″]

Hlava 22 / Hypersonický / (Sound from ultrasound ) úřad Ostrava

Co znamená termín hlava22: označení pro situaci, kdy má člověk výběr, ale žádné rozhodnutí nevede k úspěchu. Viz wikipedie Hlava22

[row h_align=“center“] [col span__sm=“12″ align=“center“] [ux_image id=“6236″ width=“30″] [/col] [col span__sm=“12″]

Toto je něco, co ma specifické souvislosti. A Willis tam hrál taky (Willisův okruh).

[/col] [/row] [/text_box] [/ux_banner] [section bg_color=“rgb(0, 0, 0)“] [row] [col span__sm=“12″]

Problém, o kterém se nemluví. Jde o neuvěřitelně komplikovanou záležitost. Což je ve své podstatě dobře. Ovšem jak se zdá, právě tohoto faktu někdo zneužil a tak zde máme situaci, kdy není jednoduché někomu popsat, co přesně se děje. Vím, že normálních, inteligentních lidí je dost. Jen nejsou pochopitelně slyšet tolik jako stádo primitivních debilů.

 

Zdravím všechny, kteří se snaží jakkoliv pomáhat. Nejen mě. Je pochopitelné, že vy, rozumní lidé nemáte podrobný přehled o situaci. Víte, že méně je mnohdy více. Že mlčeti zlato.A pokud něco říkáte, jde o jasné, konkrétní sdělení. Proto se mnoho informací ztrácí. Zvlášť když právě to je něčí záměr. Je zde však ale stále něco, co nechápe nikdo. Naštěstí.

 

hlavní verze je HLAVA 22

[/col] [/row] [/section] [section] [row] [col span__sm=“12″]

Jsi tu poprvé? Neskroluj a přečti si toto 😉

 

Na této stránce se snažím popsat něco, co se mi děje již pár let. Jak uvidíte, jedná se o něco natolik komplikovaného, že sám teprve přicházím na způsob, jak vše sdělit nejlépe. To hlavní je, že vše se v podstatě odvíjí od mnou vnímáného jevu. Na jednu stranu si uvědomuji spoustu zajímavých věcí, nacházím inspiraci, měním pohled na vše kolem sebe, avšak současně s tím vše kazí něco tak primitivního, že člověk mnohdy až nemůže uvěřit, zda to někdo myslí vážně. 

Já to vnímám tak, že je zde něco, co by mohlo lidi nastartovat. podpořit, poučit, změnit. Ale dokud se nevyřeší ti, kteří se rozhodli stejné postupy zneužívat k obtěžování, otravování, primitivní zábavě, nemůže se to projevit naplno. 

Navíc nelze jasně specifikovat, do jaké míry jde o cílenou snahu něco maskovat, důsledek nějakého omylu, kráděž a zneužití nějaké metodiky, specifické schopnosti toto vnímat. Přes to všechno si myslím, že mnoho lidí zde může najít několik zajímavých myšlenek, směrů k přemýšlení, zajímavostí, postupně i nápadů. 

Ačkoliv je toho ještě spoustu, co chci sdělit a jak se spojují určité souvislosti, je nyní vše již ve stavu, kdy lze o tomto diskutovat. A to je taky další fáze. Snad právě proto jster zde a čtete tento text. Upřímně řečeno, i já sám jsem dost překvapený tím, jak to do sebe zapadá a udivuje mě, že jsem nenašel nic, kde by vše bylo pospojováno takto. Jsem totiž realista, logicky uvažující člověk, ale otevřený jakémukoliv názoru A toto je něco co zažívám na vlastní kůži, hledám možnosti, logická vysvětlení a současně si uvědomuji jaké nástrahy, nebezpečí se nabízí. 

Snažím se pokud možno vše prezentovat s nadsázkou, zábavnou formou, ale také pomocí hudby dodat jistou atosféru, pocity. Časem totiž člověk tak nějak přestane vnímat to, co právě v začátcích možná způsobilo u jiných lidí tragédii, ale každý jistě uzná, že s humorem jde všechno lépe (pozor, neplatí pro všechny).

 

Jev/Fenomén

 • S největší pravděpodobností jsou někteří lidé citlivější na zvuky, elektromagnetické vlnění atd. Vzhledem k tomu, kolik takového vlnění v dnešní době všude kolem je by to zas nebylo tak překvapující.
 • Interference, specifické frekvence, rezonance, fázové posuny. To vše může způsobovat zvuky, které člověk za běžných okolností nevnímá. A zejména když vlastně ani neví, jak zní. 
 • Ostrava – poddolování, městská hromadná doprava, auta. Sčítání vln. Toto může být zdrojem NF zvuku (v podstatě již infrazvuk), který lze vnímat. Zejména během nočního klidu, při soustředění a v mém případě nejlépe na konkrétních místech
 • I toto jsou různé směry k úvahám. A zejména když je zde fakt, že jak VF tak NF zvuky mají vliv na člověka.

Vnímání

 • obecně se o tomto příliš nemluví. Např. z důvodu zanedbatelného počtu lidí, kteří jsou schopni tento jev vnímat mnohem intenzivněji. A to natolik, že jej začnou vnímat jako hlasy.
 • Mnohem větší počet lidí jej však může vnímat podvědomě
 • Je asi jasné, že tento samotný fakt je něco, co bude s největší pravděpodobností označeno jako únava, stres či klasická schizofrenie
 • Při pohledu na počet článků/stránek na internetu, které se tomuto fenoménu věnují však zase nejde o takovou ojedinělost. V drtivé většině se člověk ale nedozví nic zásadního. Buď se s tím naučíte žít, nebo zamíříte k psychiatrovi. Žádná jiná volba.
 • Mnohdy a zejména v počátcích tedy člověk pravděpodobně nemá vyloženě chuť se s něčím takovým svěřovat svému okolí. 
[/col] [/row] [/section] [section bg_color=“rgb(189, 189, 189)“ padding=“100px“] [row] [col span=“6″ span__sm=“12″]

Různé poznámky a zážitky si dělám už několik let. Nyní postupně vše upravuji do stravitejnější podoby.

UPDATE:

Upraven úvod
Přidán odkaz na článek o psychoakustice

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=97_a6SOWh7Y“] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=o6PjVS_jVok“]

#hudba #pocity #atmosfera
Druhé video je z roku 1995. A krásně sedí do dnešní doby. Do této situace.

[/col] [/row] [/section] [section label=“hypersonicky efekt“ bg=“2972″ bg_overlay=“rgba(11, 11, 13, 0.81)“ padding=“100px“] [row] [col span__sm=“12″]

Hypersonický efekt

 

Do nedávna se tvrdilo, že lidský sluch není schopen rozpoznat zvuky o frekvenci nad 20 000 Hz. Není jasné, zda přítomnost těchto údajně neslyšitelných vysokofrekvenčních složek může mít vliv na akustickém vnímání zvuků pod touto hranicí. Touto problematikou se zabývají neurologové po celém světě. Výsledkem je závěr, že vysokofrekvenční zvuk nad slyšitelným pásmem působí na elektrickou aktivitu mozku a že zvuky obsahující vysokofrekvenční složky významně ovlivňují mozkovou aktivitu posluchačů. Některé doposud uskutečněné pokusy zpočívali v tom, že zdroj zvuku byl rozdělen na dvě pásma. Pod a nad frekvenci 22kHz. Jako známky nervové aktivity posluchačů vystavených různým kombinacím obou zvukových pásem sloužila elekrická aktivita a krevní tok v mozku. Nikdo z posluchačů nebyl schopen rozpoznat pásmo nad 22kHz jako zvuk. Psychologická měření však ukázala, že zvuk obsahující obě pásma vyvolává u posluchačů příjemnější pocity než stejný zvuk bez horního pásma. To všechno naznačuje existenci dříve neuznávané odezvy na složitý zvuk s obsahem vysokých frekvencí nad slyšitelným pásmem, takzvaný „hypersonický efekt.“

To všechno naznačuje existenci dříve neuznávané odezvy na složitý zvuk s obsahem vysokých frekvencí nad slyšitelným pásmem, takzvaný „hypersonický efekt.“ Poznatky neurochirurgů podporují účelnost zavádění nových digitálních médií SACD a DVD Audio. #sny #ztrata #kradez #silenost #viznize

 

via GIPHY

[message_box bg_color=“rgb(255, 200, 0)“] [row_inner v_align=“middle“ h_align=“center“] [col_inner span__sm=“12″]

Vše je relativní. Vše pro jednoho je část pro druhého. Prostě vše je relativní :).

(kolektivní vědomí / sekce názory)

[/col_inner] [/row_inner] [/message_box] [/col] [/row] [/section] [section label=“Uvod“ bg_color=“rgb(255, 255, 255)“ padding=“100px“]

O co jde

[gap height=“70px“] [row] [col span=“6″ span__sm=“12″]
 • Na této stránce píši o něčem, co v podstatě vypadá jako naprostá šílenost.
 • Trvá to již několik let a lze si všimnout, že vše spojuje v podstatě jedna věc. Zneužití systému, o kterém se moc neví + zneužití nějakého viru. A snaha vše tajit.
 • To je už samo o sobě něco, co lze brát jako „obranný prvek“. („Tohle nikdo nerozluští“ / „Pokud tohle někdo někomu řekne, bude za úplného šílence“). 
 • Kdo mě zná ví, že až na určité zajímavosti, které k tomu přidávám, je to něco, co mě absolutně nezajímá a nemám důvod nad tím přemýšlet. Ale musím, protože se mi to děje, cítím že nejsem jediný na světě a když už nic, lze zde najít spoustu podnětů k přemýšlení.
 • Pokud vás láká komentování jako „to je magor/blázen“, přečtěte si nejprve vše. Zjistíte, že to přeci jen dává smysl a je to dobrý námět na detektivní příběh :). 
 • Existuje reálná možnost, že řada prvků slouží k matení, záměrné bizarnosti („slyším hlasy a asi mě sledují – myslíš, že to bude vypadat divně?“). Postupně ale lze vnímat jak se řada scénářů a schémat opakuje a někdo se tím baví („kámo, dneska jsem našel šílený scénář, to bude prdel“)
 • Nějakou dobu trvalo, než jsem se odhodlal psát o všem, co se děje.
  • teoreticky někomu můžu takto poskytovat zpětnou vazbu,
  • informace na které by sám nepřišel
  • možnost znemožnění se (zvlášť v počátcích, kdy člověk nemůže nějak rozumně popsat co se děje). 
  • stejně tak ale tohoto je zneužíváno a někdo předpokládá, že se nenajde odvaha situaci řešit
  • neustálé nucení abych někomu řekl/napsal co se děje, avšak spíše snaha mě zdiskreditovat
 • Pravděpodobně jde zejména o využivání konkrétních postupů a konstrukcí (např scénáře jsou různé, ale vždy mají stejný cíl).
 • Neustále se vše jeví jako situace, do které je zapojeno vícero lidí (z toho plynoucí možnosti jak člověka omezovat #schemata). Já však ale počítám i s variantou, že vše jsou fiktivní entity, které mají jen vyvolat dojem toho, že se ví o tom, co se děje. Po jistou dobu prakticky neustále hrozilo, že dojde k nějakému problému a ukáže se, že nikdo o ničem neví (např krádež NB, smazání stránek, mailů, poznámek, FB stránky). Mě jde zejména o to, aby bylo zřejmé, že jsem v mnoha směrech podeziravý a možná právě to je důvod, proč se mě nikdy nepovedlo dostat do problémové situace. 
 • Jsem přesvědčen o tom, že lidé se nedají ovládat. Říkám si to pokaždé, co se podívám na hodinky (odněkud jsem přišel, něco jsem dodělal, spadla mi aplikace apod.) a je hod:22. Cca 5x denně :D. (ale pozor, ten čas je relativně snadná iluze – jenže co ty události předchozí). Stejně jako že díky zavadění malíčku o telefon jsem se nějak proklikl na zajímavou informaci. Už po 4. za sebou #dobrotadyje. Či řeším úvahu o systému, který by na základé jasně dané délky kroků predikoval různé situace v závislosti na prostředí včetně pravděpodobnosti, jiných pohyblivých objektech s danou trajektorií + zvuky a pro zakončení zavadím nohou o kamínek a hlasitě škrtnu, nebo zlomím klacík na chodníku. Vždy pěkně načas.

  Mimochodem, to by člověk nevěřil, jaké systémy jsou v některých nákupních centrech. 

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″]
 • Jak to vnímám já: došlo k nějakému problému. Buď se něco ukradlo, ztratilo, někdo se dostal k podrobnému rozboru určitých metod. A díky tomu se někdo snaží napodobit něco, o čem se vůbec nemá vědět. A to tak „sofistikovaně“, že se na vše přijde.
 • Lze vnímat více, řekněme, skupin. Jedna, která tento jev dlouhodobě zná, ví o jeho negativech, v minulosti připravovala různé propracované scénáře/schémata, které tento jev umožňuje a nyní se snaží určitým způsobem šířit informace, které mají pomáhat lidem jako já (SKUPINA A). Vidím však problém ve spojení věk vs. technologie a je možné, že další, problémová, skupina zneužila a zneužívá právě tohoto a následkem je mnoho souvisejících událostí (SKUPINA B).

 • V mém případě se tedy může dít to, že A se sice snaží pomoci (spíše v obecné rovině a tedy problémy typu jak se spojit), ale logicky nemá tak podrobné informace jako B, která v tom vše vidí pouze možnost jak obtěžovat lidi, bavit se tím, zneužívat k různým nekalostem apod. Zároveň však zdaleka nemá takové znalosti jako A. Došlo však k problému a já nyní sloužím jako ideální testovací prvek. A to hned v několika ohledech. MInimálně to to takto vnímám včetně různých komplikací.

 • Cítím však také skupinu C (která se rovněž snaží pomáhat, ale jako většina slušné populace, je omezena zákony) a polomystickou skupinu D. Samozřejmě pak řadu dalších, lokálních atd. To však již není podstatné. 

 • B zneužívá různé praktiky (viz dále) pro vytěžování informací a zároveň se soustavně snaží o likvidaci A (sebevědomí, zastrašování, neustálé budování iluze nadřazenosti) a víceméně zkouší zacházet stále dále, protože si myslí, že C, D atd buď neexistuje, či to nebude řešit. Stejně tak snaha o likvidaci, diskreditování mé osoby jakožto hrozby, která může na vše upozornit. Proto vyvolávání situací, kde se mám znemožnit a tedy jiní ztratí např chuť pomáhat (+ stále nutno počítat s tím, že jsem schopný uvažovat i samostatně).

  Je zde něco, co existuje již dlouho (a možná vůbec nelze slyšet, popř. jen naprosto minimálně – a tedy proto ono přemlouvání apod.). Má však jasně dané pravidla a postupy a tím pádem něco, co lze zneužít/zkopírovat. K tomu přidejte situaci, že si někdo všiml, že toto dokážu vnímat (a zvlášť v počátcích, kdy člověk není schopen jasně určit, co se děje – a tedy nepředstavuje hrozbu) a napadla ho možnost zkoušet si na mě různé postupy

 • Mnohdy jakoby náznaky toho, že se jedná o něco, co má spojitost s mou osobou již řadu let. A z toho plynoucí otázky a nepříjemné pocity:
  • ztratilo se něco specifického pro mě?
  • Jde o něco, co vnímám jen já?
  • Je to něco, co někdo připravil, ale došlo ke krádeži a tedy právě proto veškeré informace směřující k nějakému řešení jsou zničeny?
  • Jde pouze o záměrnou iluzi oddalující prozrazení?
  • Snaží se někdo na můj úkor obohatit (např. informacema jak co funguje, někomu, s kým bych měl být v kontaktu původně já?) („kámo, já to mám pojištěné do nejmenších detailů/myslel jsem na všechno. Kdy to už spustíme?“)
 • A já budu předpokládat, že ona originální verze stojí na kombinaci takových technologií, že můj blogísek to nijak nenaruší :). Jen se třeba vše vrátí do normálu. #JakLovecSpasilSvet #Mamradsebeironii :))
[/col] [/row] [row v_align=“middle“] [col span=“4″ span__sm=“12″]

via GIPHY

[/col] [col span=“4″ span__sm=“12″]

via GIPHY

[/col] [col span=“4″ span__sm=“12″]

via GIPHY

[/col] [/row] [/section] [section label=“chata“ padding=“100px“] [row] [col span__sm=“12″]

Zajímavé zážitky

 

 • Zajímavost: na chatě jsem měl možnost zažít poměrně unikátní moment během vzpomínání na babičku. Šlo o naprosto neuvěřitelné prolínání různých situací jako zazpívání ptáků doprovázené pohlazením stébly trávy na nohách. Připomínání mnoha dávných vzpomínek a naťuknutí jednoho dosti unikátního pocitu, který jsem zažil předtím pouze jednou. A to na festivalu UFO BUFO, kde jsem mimo jiné zažil vše tak, jak by to skutečně mělo být. 

  Poté, sedíc před chatou, jsem se zadíval na koruny stromu vedle a to přesně do místa, kde větve vytvářely dokonalý obraz oka a slunce, jakožto panenka se dívalo stranou. Tak se jen pro pobavení nakláním lehce stranou, aby se oko jakoby podívalo na mě a přesně v tu chvíli se rozzářilo naplno (nepřekážela žádná větev) až mě oslnilo.

  A najednou jsem si začal uvědomovat, že od dětství jsem vždy rád kreslil oko (a snažil se dokonale vystínovat panenku), že na některých místech, která mám rád lze najít symbol oka (grafika, fotka, malba, filmy – např Kóma, což je mimochodem film zásadní. Alespoň pro mě.). 

  Jistě, vždy si to lze vyložit jako záměrné hledání spojitostí, ale uznejte sami. Nejde o souběh tolika specifických momentů, že z toho je prostě nevšední zážitek? #JakJimToRict? #JakToJednodusePopsat?

 • Ráno při venčení psa jej před vchodem hladím a čekám až projedou auta. Najednou vycouval vůz a dodávka aby zabránila kolizi vjela na chodík. 2m vedle mě (tomu předcházelo noční rádoby vyhrožování, aby že když se v tom budu vrtat, něco se mi stane. Ano, něco se stát může, ale já budu jinde. Tedy pozičně.).
 • Tentokrát přehrávání zvuků, které situaci spojovaly se seznamem.cz. Tedy konkrétně, že jsou autory některých scénářů (např pro fotografy), ví o tomto problému s přemlouváním, ale nemohou najít nikoho, koho to postihlo. Poté jsem chtěl otestovat asistenta OK Google. Nevím proč, ale napadl mě web www.lovecokamziku.cz a co slyšel telefon? www.seznam.cz. A to jako vážně (Zábřeh, cca rok a půl zpět). #chorus #phaser #vfsum 
 • Standardní hra na to, jak mám z balkónu, v noci, dát vědět někomu, kdo jakože sedí v autě a řeší to, že pro změnu např vidí mě, ale je mu vnucována zcela odlišná situace. Normálně by mě to příliš netrápilo, ale občas si člověk řekne, co když se někdo nechal nějak zmást a debilové se baví danou situací a je zde možnost jak upozornit na situaci z mé strany. Pro tyto případy mám připravenu morseovku. Světelnou. Nikdo ji už moc nezná. A mám rozbitý telefon :(. A teď to hlavní. Do debaty vstoupil jiný hlas, rozumný (což je poměrně do uší bijící) a teď už si nepamatuju přesná slova, ale ve chvíli kdy udělal pauzu ke které směřoval se na obloze rozzařil asteroid. To bych svedl taky, kdybych měl družici a našel šutr u kterého se dá spočítat trajektorie :)). 
 • Již poněkolikáte jsem uslyšel výkřik/upozornění cca vteřinu před např. prudkým zabržděním tramvaje (nešlo o řidiče), nebo při náznaku vejít v noci na přechod před auto (této situaci předcházela značná dekoncentrace hloupostma). Stejně tak při vběhnutí před rozjíždějící se tramvaj po vystoupení. Úskok před tramvaj z druhé strany. Zaskočil mě nelogický klid po této situaci. Jde o výjmečné situace. Ponaučení. A není toto něco, co mnohdy zmiňují lidé př popisování různých tragédií? Někdo tomu říká andělé, někdo jinak, já ještě přemýšlím nad názvem (sémantickoasosiační asistent jsem zavrhnul. INTUO by znělo líp :)). A nebo prostě elektromagnetické vlny, které jsou všudypřítomné.  
 • Zrovna jsem jsem nad něčím přemýšlel a myšlenka končila „a to je právě TO„. Přesně v ten moment jsem procházel kolem kanálu, z kterého se ozval hluk. #usmevnasituace #znamascena #stephenking #it/to
 • Několikrát situace zakončena pomalu se snášejícím pírkem (včetně vhodné, právě puštěné hudby). Lze namítat snahu hledat ve všem spojitosti. Ale to je právě ono. Stále častěji zažívám situace, které jsou natolik specifické svou jedinečností, načasováním a propojením událostí předchozích (proč jsem vlastně najednou šel zrovna tudy či spíše najednou cítil potřebu změnit původně naplánovaný směr? 😉 )
 • A to je právě ono. Ten nesoulad něčeho tak přízemního a tak mystického, kdy i někdo jako já, věčný realista musel změnit pohled na ono „možná je to přeci jen trochu jinak“. 
[gap height=“60px“] [message_box bg_color=“rgb(255, 200, 0)“] [row_inner v_align=“middle“ h_align=“center“] [col_inner span__sm=“12″]

Víte, že: Vědomě vnímáte 1/1000 toho, co mozek reálně zpracovává?

(celý článek v časopise 21. stolení)

[/col_inner] [/row_inner] [/message_box] [message_box bg_color=“rgb(0, 227, 255)“] [row_inner v_align=“middle“ h_align=“center“] [col_inner span__sm=“12″]

Úvaha: Pokud je zvuk o frekvenci např. 2000 Hz 2000 vln za vteřinu (zjednodušeně), je mozek schopen vnímat 2000 stavů za vteřinu?

[/col_inner] [/row_inner] [/message_box] [/col] [/row] [row] [col span__sm=“12″]

via GIPHY

[/col] [/row] [/section] [section label=“chata“ bg_color=“rgb(232, 240, 189)“ padding=“100px“] [row] [col span__sm=“12″]

Nauky / Praktiky

[gap height=“60px“] [row_inner] [col_inner span=“6″ span__sm=“12″]
 • Auditivní odpověď
 • Behaviorální psychologie
 • Kognitivní psychologie
 • Syntaxe
 • Operantní podmiňování
 • Semantika
 • Redundance
 • Harmonie
 • Zvuk a jeho možnosti
 • Metakomunikace
 • Frekvence
 • Rytmus
 • Fonologická smyčka
 • Vnitroskupinový jazyk
 • Sugesce (v mnoha případech neúspěšná až směšná) 
 • Řečové registry
 • Podmíněné reflexy (viz fiziologie a psychologie řeči v sekci články)
 • Fuzzy logika (míra pravděpodobnosti), mimochodem adresa ma .č.p. 22 ;).
[/col_inner] [col_inner span=“6″ span__sm=“12″]
 • Podprahový signál
 • Podvědomé vnímání VF/NF zvuků (a tedy člověk může na něco mít „pocitový názor“, ani neví proč…)
 • Vir v tel./počítačích a tedy získávání informacích a jejich zneužívání (komunikace, hesla, poloha)
 • Elektromagnetická hypersensitivita
 • Hemisféry, slovní zásoba
[/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [/section] [section label=“chata“ bg_color=“rgb(232, 240, 189)“ padding=“100px“] [row] [col span__sm=“12″]

Ukázky

[gap height=“60px“] [row_inner] [col_inner span__sm=“12″ align=“center“]

Situace 1

 

Situace 2

[/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [/section] [section label=“zakladni projevy“ bg_color=“rgb(255, 255, 255)“ padding=“100px“] [row] [col span__sm=“12″]

Základní prvky/projevy

[gap height=“60px“] [accordion auto_open=“true“] [accordion-item title=“Hlasy v okolí“]
 • závislost na okolních zvucích / prostředí (např. v noci když je bezvětří, nelze vnímat ani hlasy)
 • Zneužíváno ve snaze vyvolat konflikt např. mezi sousedy a tedy zamezit řešení. Např možnost, že jsou 2 lidé, kteří ví oč jde, ale jejich setkání se někomu nehodí. Proto snaha o vybudování negativních pocitů (soused co poslouchá, soused co věří lžím). Tedy snaha vyvolat diskreditující situaci, matení atd.
 • Stejný princip použit i např během procházení davem (zesměšňování), či narušování bavících se lidí opodál (zcela reálná iluze toho, že se lidé baví o vás. Reálně však nikoliv a kromě jasného nebezpečí jde opět o vyvolání diskreditující situace). Zde se mi dokonce povedlo docílit postupu jak toto lze dělat. 
 • Pomocí konkrétních postupů lze v podstatě docílit toho, že nerozeznáte, zda slyšíte souseda za oknem, zda došlo k napodobení hlasu (mnohdy zbrkle, ale jde o slabý zvuk, takže to člověk nevnímá), nebo zda jde o jednu z mnoha fiktivních entit. To je další věc, která brání v řešení celkové situace. Mnohokrát se může někdo snažit pomoct, ale samozřejmě jde o moment štěstí, aby dva lidé předpokládali o co jde. Asi se nebudete jen tak někoho cizího ptát, zda taky neslyší něco zvláštního a naopak. 
 • Ve spojení s tímto lze rovněž mnohdy vnímat jakoby hovor někoho v bytě, ale zároveň slabší, odlišnou verzi, kterou poslouchá někdo v onom bytě. Mnohokrát jsem si všiml, že venku a unitř lze slyšet odlišné varianty. A když člověk zcela přiznaně záměrně poslouchá např. v balkónových dveřích obojí, nastává zmatek.
 • Lze vnímat jisté entity, pro které je možnost projevovat se jako hlas (a tedy anonymně a skrytě) splněním všech sexuálních tužeb (a skutečně docházelo k nechutným sdělením. Naštěstí je možné ignorovat ale zde je nutno popsat podrobněji a to učiním v rámci řešení s konkrétním subjektem).
 • Vyvolává vztek u normálního člověka, protože je zřejmé, že někdo se cítí neohroženě jen proto, že je mimo dohled a je si jistý, že na něj nikdo nepříjde. 
 • Je zajímavé, že počet hlasů (jejich zabarvení) je relativně malý (včetně určitých projevů. To může být následkem určitých souvisejícich jevů jako rezonance). Na jedné straně jakoby automatický projev (syntaxe, spisovná mluva, unifikovaný projev, – zde možná spojitost s předem danou formou a tedy možnosti zneužití, viz #vir) a na straně druhé bez jakýchkoliv omezení.
 • Nelze přirovnat k něčemu jako poslech rádia. V podstatě jde o mix všeho a tak v případě „okopírované verze“ je neustále zmatek a snaha zneužívat, přemlouvat, vnucovat určité (a opět počtem omezené formy > povedlo se např dostat jen k určité části nějakého systému?). To by částečně mohlo vysvětlovat příjemné ztrapňování se opakováním stále stejných nadávek, slovních spojení v případě okopírované verze.

Podrobněji v části Schémata

[/accordion-item] [accordion-item title=“Souvislosti“]
 • Spousta souvislostí může být vázána na mou osobu.
 • Souvislosti, či skutečná pravda je to, oč jde především. Děje se něco, co je defacto veřejné, ale člověk, který jen „poslouchá“ slyší vždy několik verzí a neví, co je pravdou a co ne. Narozdíl od pachatele a poškozeného. A toho někdo zneužívá k obtěžování.
 • Při neznalosti konkrétních souvislostí není snadné zjistit skutečnou pravdu. A je potřeba ověření.
 • Je značný rozdíl, když o něčem víte a nevíte. Tedy např: vnímáte urážky za to, že máte puštěný ten či onen zvuk a nejste si jisti, zda nemáte ztlumený tel./zvuk, nebo ještě lépe > měnite zvuk např. v Abletonu, schémata a hlasy se mění a pak si všimnete, že nemáte vůbec puštěný zvuk. Což si současně jakoby uvědomí i druhá strana a začne zakecávání, vnucování, že je chyba u mě). K tomuto se celkově váže širší problematika. Např.: Je rozdíl pohnout prstem a nepohnout. Když nepohneš, ale zároveň zkoušíš vnímat variantu, žes pohl, najednou se vše rozchází. Nelze se soustředit na dvě věci zároveň. #schema, které se dá zneužít i využít
[/accordion-item] [accordion-item title=“Entity“]
  • Jak jsem již psal, předpokládám, že většina z těchto entit/rolí je záměrná snaha o to, aby ten, kdo to řeší vypadal divně/bláznivě. Ke všem jsou scénáře. Ovšem již nějakou dobu se vše omezilo v podstatě už jen na skupinu retardovaných prasat a hlupáků (snad proto, že mě tato skupina nepochopitelně rozčiluje nejvic).

  • Zpočátku hlavně možnost: kdy se vydávají pro okolí za exekutory, vymahače dluhů, policii, vyšetřovatele, bezbranné lidi, známé apod. – velká pravděpodobnost obavy/regování na takovouto entitu, snaha vymámit informace pro pozdější zneužití + mást případné svědky a skrýt hlavní záměr).
  • Lze polemizovat nad úhly pohledu, ale často vnímám poněkud dětinské chování v podobě situace: entita/hlas něco říká a dostane se do konfrontace s jinou. Najednou dojde k prohození hlasů a rozumný projev má původně hloupá entita. Nejvíce si toho samozřejmě lze všimnou ve spojitosti s vlastní osobou. Mnohokrát si dohledám (ano, na Googlu např) zajímavou informaci, napíšu ji např. zde a hlas, který je dlouhodobě otravný a primitivní najednou začne hlásat na co vše přišel. Tedy, buď si někdo léčí komplex „já na to přišel, já jsem nejchytřejší“ a nebo chce mást ostatní, působit přínosně a dostávat se k informacím. Což opět lze nalézt v řadě situací, kdy se otravný has zapojuje do diskuzí. A to mimochodem je něco, co mě dlouhodobě znervózňuje > došlo k šílenosti, já dokážu slyšet rádiové vlny, někdo zneužívá mnou sepsané informace a vydává se v diskuzích radioamátérů za inteligentního jedince, kde nemám jak zasáhnout. Často dokonce používá mé jméno.

  • Navíc díky jistým postupům je v podstatě docíleno iluze, že v podstatě je vše v pořádku. Reálně jde však o to, aby se na to nepřišlo. Zde spojitost s: opakování mnou řečeného (např odposlech tel pomocí viru, odvádění pozornosti abych nevnímal oddělenou komunikaci atd.). Stejně tak možné snahy plynoucí z přesvědčení některých jedinců, že můj hlas je ochranný prvek/klíč a opakováním mnou řečeného se někdo dostane k bůh ví čemu. Bizarní scénáře (a bohužel i snad i hlupáci, kteří tomu věří) o tom, jak někde skrývám miliony a oni se k nim dostanou atd. Fanatické snahy o získání účtu, zůstatku atd atd.

  • Já jsem reálně neustále otravován neuvěřitelnou debilitou, protože někdo je přesvědčen, že mě to stimuluje k dohledávání dalších řešení. 
  • Nevidomí

   • toto je zejména má úvaha ve smyslu mnohem vypracovanějšího sluchu

   • kdysi scénáře: jedná se o systém pro nevidomé a nikdo jiný ho neměl slyšet

  • Policie

  • Protidrogové

  • Městská policie

  • ÚOOZ

  • Spasitel/é
   – ti, kdo nejprve vytvoří problém, aby jej pak vyřešili
   – zachranná role)

  • Kluci ušatí
   • scénář někdo platí za to, že jsou schopni vnímat to co já a mohou tak přicházet na něco, co jiné zajímá.
   • rovněž opakováno, že u mě našli mnoho nových prvků/informací/pohledů, já tedy tímto ztrácím čas, oni jen kopírují a prodávají někomu, kdo chce vědět oč jde – fragment: „jak jste na to proboha přišli? Tam musí být ještě někdo“.
   • samozřejmě také může jít opět o snahu znepříjemnit řešení, či rozhodit psychiku.
  • BIS

  • Armáda

  • Záchranáři

  • Sousedé (S kým se tam baví?)

   • hojně využívaná entita
   • z počátku často schémata „S kým se tam baví?
   • snaha o různé formy diskreditace (agrese, nesmyslné otázky)
   • v Zábřehu na Čujkovove schémata, která se spustila v případě, že se mi zdálo, jakoby se jednalo o některý z okolních bytů – „Kámo, kde teď je?“ „Vidíš ho?“ „Teď je, v 7,6,5 patře“
  • Radioamatéři

  • Studenti

  • Hackeři (co to je/uvědomujete si tu moc/možnosti? My už se bavíme jenom tím…)

  • Zloději

  • Romové

  • Známí

  • Úchylové

  • Zahraniční dar/pomoc/systém

  • Exekutoři

  • Vymahači dluhů

  • Mstitel (má více úhlů pohledu)

  • Vězni

  • Mormoni

  • Taxikáři

  • Policejní akademie

  • Vojenská akademie

  • Vylízaný pubertáček/Kokot

  • Dopravni podnik

  • NUKIB

  • Bývalí policejní/armádní psychlogové

  • Vysloužilí policisté/kontrarozvědka

  • Syn (p. Štolba a p. Štolbová – zazněla z mého pohledu 1x – v den, kdy jsem psal zase na policii. Tentokrát městskou > a ti nemají oprávnění to řešit)

  • Parta pubertáků

  • Domáci vězení

  • Hasiči

  • Mosad

  • Družice / Čip

[/accordion-item] [accordion-item title=“Opakující se fráze“]
 • Vítej ve hře (hlavně v počátcích – cca 4 roky zpět)
 • A to je právě to
 • Chápeš to?
 • A co mu mám říkat?
 • Defacto
 • Panebože
 • Ježišmarja
 • No to si děláš p…
 • Děkujeme, že jste se účastnili pokusu….
 • 2x stal jste se obětí trestného činu
 • 50 odstínů šedi (jeden čas použito jako „heslo“ a slovo/ název bude možno slyšet až po zaplacení např)
 • My si myslíme, že jsi se zbláznil
 • To je magor
 • To už jsi psal
 • Dívejte se (jak je sprostý např)
 • Ty jsi takový pěkný (taková pěkná?)
 • Kámo ….
 • My jsme v prdeli…
 • A co teď…
 • A co mu mám říct?
 • No to si děláš prdel
 • Tak copak mi chceš napsat?
 • Ty mi dáváš tolik informací
 • A co tím jako dokážeš?
 • Tak co jsi zjistil?
 • Kámo, přestaň už s tím.
 • Nechte ho už být.
 • On si to dělá sám.
 • Poslechni si něco jiného.
 • To jsi zjistil až teď
 • My jsme si mysleli, že
 • To je magor
 • Poslouchej…
 • Oni mu to všechno říkají… (tady bych asi rád zabředl do debaty, když mě, tak každému + možnost, či spíše nemožnost vnímat něco smysluplného)
 • Já už si to poslouchám jako rádio
 • Ty nechápeš že
 • Hlavně že
 • Par excellence
 • Kdybys trochu přemýšlel…(což narozdíl od jiných dělám)
 • To je náš / On je náš (zvláštním že najednou to má být špatně slyšené otče náš – všímáte si toho)
 • Dobře my, dobře jsme mu dali
 • Máš tam chybu (!)
 • Tak ať si pro mě přijde
 • Oni ti to vypnou
[/accordion-item] [accordion-item title=“Možné problémy“]
 • dva překrývající se systémy. Jeden pracuje s VF zvuky, druhý s NF zvuky. Každý má svá specifika.
 • skupina A neslyší skupinu B a tedy neuvědomuje si napojování na své schémata. Pro člověka, který vnímá obojí se projevuje stejně. 
 • komplikace při nahrávání, které způsobuje princip fungování (mikrofon nezachytí zvuky, které řekněme prokreslují slova (phaser/chorus) + snaha o přemlouvání. Nahrávat však lze. Aby rovněž nahrávka měla smysl, nesmí jít o nahrávání svého hlasu. V mém případě je pointou dokázat, že mi někdo mluví do hudby a myslím, že takovou nahrávku již mám. 
[/accordion-item] [accordion-item title=“Jev/Systém/Metodika“]
 • Díky všemožným lžím, vytačení se, zneužíváním toho, že vůbec nevím oč jde, toho, že někdo naopak má až podezřele moc informací, znalosti celé metodiky atd. je v podstatě nemožné pochopit, co se vlastně děje. 
 • Neustále vytváření různých fikcí, možností, scénářů. Poškozený má být totálně zmaten
 • Alespoň v počátcích šlo vnímat důslednost v tom, že ačkoliv šlo o jakkoliv bizarní scénář, vysvětlení vždy mělo reálný základ (např.: „někdo ti čte myšlenky“ > skutečně existuje technologie na čtení toho, na co člověk myslí, avšak samozřejmě za zcela jiných podmínek). Vše spojovalo jakoby bavení se tím, že lidem, kteří jsou více či méně paranoidní, toto někdo vnucuje a ve spojení s formou sdělení (hlasy) si léčí komplexy. 
 • Postupně se přidávaly různé zmatky, nepřesnosti, hádky, primitivní urážení a zdá se, že mnohé může mít spojitost skutečně s krádeží detailních informací včetně návodu co a jak, s nějakým zařízením, použitím nějakého viru/aplikace, o kterém ví např jen malá komunita lidí, do toho snaha toto řešit apod. Stejně tak ale o to větší úsilí o zmatení, nejasnosti a ideálně psychické a materiální odrovnání mé osoby (aniž by byl sdělen důvod).
 • Celkově je stále více jasné, že nejlepší variantou je pokud možno sepsat co se děje a řešit. Jednak skutečně něco není v pořádku, díky určitým postupům se o tom nemusí vědět, skutečně se může tímto vyřešit problém většího rozsahu
 • Co je hlavní, teprve poté budu mít klid a jistotu, že jsem udělal co šlo a řadu různých příběhů o tom „co se stane“ konfrontuji s realitou. 

Více v části „Možnosti / teorie“

[/accordion-item] [accordion-item title=“Pískání v uších“]
 • postupem času se jeví jako vypískávání určitých linek (a tedy vnucení jen nějakých nesmyslných) – tedy tak, jako jsem psal už před víc jak rokem
 • v případě řešení má být diagnostikováno jako Tinnitus (což je také často s posměchem řečeno)
 • Samozřejmě Tinnitus být může, ale několikrát jsem zaslechl informaci, že lidé s Tinnitem mají psych. problémy. Člověka až napadne spojitost. V této souvislosti si vzpomínám na řadu situací, které z člověka mámí informaci o tom, jaké frekvence je schopen slyšet (např pomocí jakoby soutěží atd). Popř tlačení do aplikací, které vykreslí Tinnitus relief. (možnost cíleného zaměření se na jednoho jedince?)
 • Mnohdy specifické situace. Např puštění bílého šumu, ale ten je najednou takový nemastný, neslaný. Zkrátka frekvenčně omezen. Chybí výšky. Druhý den již v pořádku a tedy zřetelný rozdíl. #UspavaniDeti #SumJeVsude

Odkazuji na článek hearing radio frequencies, kde se mimo jiné píše o chybném diagnostikování Tinnitu. viz #clanky

[/accordion-item] [accordion-item title=“Narušování pozornosti / dekoncentrace / zahlcování uvažování / rozhodovací paralýza“]
 • Upoutávání pozornosti – hlasitostí, volání jménem, povídání si o zdánlivě důležitých věcech (většinou jde jen nekonečné blábolení)
[/accordion-item] [accordion-item title=“Vytěžování informací“]
 • Po určitou dobu často snaha mámit ze mě různé informace (samozřejmě s tím, že ostatní to tak dělají a umím si představit, že ano, což lze zneužívat). Nejprve pomocí známých hlasů. Později prostým dotazováním. Na toto jsem však ani v jednom případě nereagoval. Odměnou pak bylo přehrávání scén, jak se někdo rozčiluje a vzteká nad tím, že vykládám vše co vím i nevím (což byla samozřejmě naprostá lež)
 • Lze si také představit mámení různých detailů pomocí znamých hlasů a poté jejich zneužívání u jiných lidí v situaci, kdy se někdo za někoho vydává a chce jakoby mít důkaz, že jde skutečně o onoho člověka.
 • Syntéza hlasu, volně dostupné aplikace na změnu hlasu
[/accordion-item] [accordion-item title=“Komplexní síť vzájemně propojených scénářů“]
 • Komplexní, vzájemně propojená síť scénářů
 • Je možné, že jde o dlouhodobě budované scénáře, které lze opakovaně využívat. Po určité době však několikeré opakování a až díky tomu snaha o nějaké nové. Ale záměry stejné a jen umocnění snahy škodit.
 • já však zažívám její jakoby amatérskou, primitivní napodobeninu
 • původně se dala vnímat určitá forma informační pomoci, ale od začátku narušováno, ničeno
 • jakoby využívání jiných, sofistikovaných konstrukcí, ale stavění vlastních, které sedí rytmicky a o to více matou, jsou primitivní, urážlivé, matoucí
[/accordion-item] [accordion-item title=“Zvláštní chování psa / okolí“]
 • Pes doma bezdůvodně štěká. Někdy však vyloženě vypadá, jako by někdo chtěl vyvolat zmatek/neklid. Ve spojení s pískáním v uších a faktem, že pes je schopen slyšet frekvence dalece převyšující ty lidské (až 35 kHz), je i toto směr k přemýšlení.
 • Těsně před tím, než pes začne štěkat, lze občas slyšetzvláštní impulsové zvuky.
 • Štěkot zároveń naruší něčí schéma a hlasy jsou zmatené (může taky souviset s tím, že ai uvědomuji, co se může dít)
[/accordion-item] [accordion-item title=“Kamery – městské / MHD“]
 • Spousta situací se váže k městským kamerám. Ano, zní to šíleně, ale je to tak. Kromě toho, že jeden čas se mi neustále stávalo to, že jsem se vždy podíval na místo, kde je kamera (mnohdy na místech, kde si jich člověk běžně nevšimne), jde zejména o komentívání mě a osob v okoli (a to často dost nechutně). A právě neoprávněný přístup ke kamerám se jakoby někdo snaží fanaticky bránit. Pro zajímavost jsem se dotazoval oficiálně kdo všechno má přístup. Byl jsem překvapen. Živý obraz je k dispozici oprávněným osobám Policie České republiky, Magistrátu města Ostravy, Dopravnímu podniku města Ostravy, Technickým službám města Ostravy, OZO Ostrava a Středisku volného času Gurtějevova. 
 • Netvrdím, že je něco špatně, nemám přesné informace o tom, jak celý systém funguje. Ale z výše uvedeného mě nikdo nemůže odsuzovat za úvahy typu „spoustu možností, jak najít bezpečnostní díru“.
[/accordion-item] [accordion-item title=“Zcela nelogické/protichůdné informace/postupy“]
 • Často užití obecných zájmen. Např. „on je na tebe naštvaný“. Kdo on? Na tebe jako na koho? To má za následek vychýlení ze schématu a zmatek. Přitom jde o naprosto logické dotazy. Mnohdy se totiž naopak někdo snaží situaci bagatelizovat tím, že „To nebylo pro tebe“
 • Mnohdy až k smíchu, jak podrobné informace dotyční slyší (a ještě se tím chlubí), ale např. adresu na tento web, která je řečena x-způsoby sdělit nelze. Mnohdy docházelo až k trapným momentům, kdy se někdo neustále snažil vymýšlet důvody, proč adresu neslyší. Poté taktika (nechceme dělat reklamu). Naprostá debilita této situace je asi zřejmá.
 • Odvolávání se na oficiální postup některé instituce vs navádění k trestným činům, šíření poplašných zpráv apod.
 • Vztek nad určitýma věcma (příklad: vždyť jsme mu to říkali). Když pominu už sám způsob, jakým sdělení probíhá, tak vše lze řešit až bude jasné co a jak vnímám, že případně vnímám přesně to co mám vnímat, za jakých okolností, jakým způsobem atd. 
[/accordion-item] [accordion-item title=“Děje se možná jen u mě“]
 • Zmiňovaní určitých zlozvyků (např loupání kůže na palci) u kterých se někdo snaží vnutit pocit toho, že jde o výsledek nějakého ovládání člověka, popřípadě že si toto někdo interpretuje jako strach/nervozitu. Ve skutečnosti však jde o zlozvyky/nevědomé pohyby při přemýšlení, což se někdo soustavně snaží narušovat. #reflexy
 • Možnost zacházení do extrémních detailů což má ve výsledku navodit dojem psychického onemocnění.
 • Když se chci odreagovat u hudby (vlastní produkce), lze ve sluchátkách vnímat zapnutí VF zvuku. Podobně jako když se spustí TV (starší). Zároveň se čistě náhodou zvyší ruch kolem mě (najednou se začíná pracovat, vařit, rozbíjet led, dotazovat atd.). Samozřejmě ne vždy, ale častěji než aby to byla náhoda. 
 • Lze vnímat vnímat i doprovodné efekty (vizuální). Nejedná se však o halucinace. Jde v podstatě o něco jako sen a to za doprovodu určitých jevů (zvukových apod.). Mohu přesně popsat mnoho konkrétních scén a objektů. Dokonce nedávno došlo k situaci, kdy mi najednou začly naskakovat vzpomínky na mnoho velmi specifických snů (vizuálně a pocitově) z dřívějších dob. A to během tak krátkého momentu a zároveň v takovém množství, že musí jít o záměrně vyvolanou situaci. Toto je jedna z věcí, která dokazuje, že existuje něco, co přesahuje vše co lidé bězně dnes znají, nabízí úchvatné zážitky, ale pravděpodobně s tím souvísí i to vše ostatní. #hypersonickyefekt #zaznamovemedium #prehravani #nejsemblazen #kradez&nepochopeni #nebonaznakzevsejepoddohledem? #signal neco se deje a hledame vas

  Navíc, pokud hypoteticky budete mít možnost vyvolat tento stav, nebude to jen jakoby „Otevření nového dokumentu? Televize bez programu? Přehrávač bez filmu?“

  via GIPHY

[/accordion-item] [/accordion] [gap height=“60px“] [row_inner] [col_inner span=“6″ span__sm=“12″] [ux_image id=“1803″] [/col_inner] [col_inner span=“6″ span__sm=“12″]

via GIPHY

[/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [/section] [section] [row] [col span__sm=“12″]

Asi první logický dotaz bude: A kde bereš tu jistotu, že to není jen v tvé hlavě? Odpověď je jednoduchá: protože za pomocí určitých zvuku vše utichne, mění se…. stejně tak na různých místech apod.  

 

via GIPHY

[/col] [/row] [/section] [section label=“schemata“ bg_color=“rgb(255, 248, 199)“ padding=“100px“] [row label=“schemata“] [col span__sm=“12″] [row_inner] [col_inner span__sm=“12″]

Schémata

postupně doplňováno

Je zde sice určitá potřeba sepsat asi vyloženě vše, jenže za prvé, v některých případech šlo už o natolik šílené věci, že toto mám spíše jako takový dodatek a doporučení léčit se (viz fajn zážitky na chatě se schématem: nekrofil a sadistický homosexuál, kteří tohoto zneužívají k pomalému ničení psychiky a poté, když je o samotě prozradí reálný stav a dokonají čin – vzhledem k dešti v podstatě nelze rozeznat, zda jsou hlasy reálné či nikoliv + naprosto jednoduchá možnost vnucení určitých návyků a poté reálné využití – už jen toto je v podstatě možnost, že někdo v panice způsobí bůh-ví co > a během psaní tohoto pobavený smích v okolním domě. Budu věřit, že jde o náhodu.).

Ono po několika letech samozřejmě člověk vše vnímá jinak a dokonce se to může zdát jako zábava. Jenže, pozornost ochabuje a reálně se děje něco horšího. A to klidně lokálně. 

[/col_inner] [/row_inner] [row_inner] [col_inner span=“6″ span__sm=“12″] [accordion] [accordion-item title=“Budování entit/záchytných bodů na místech, kde se člověk často vyskytuje (např domov/práce apod.)“]

Tedy různí jedinci v okolních domech, sousedé apod. Ty jsou poté využíváni v rámci různých scénářů.

Jako vždy – lze na toto pohlížet ze dvou úhlů. 

 1. jedná se pouze o fiktivní entity, které se hodí pro otravování.
 2. jedná se o reálné typy lidí a toto je způsob, jak se někdo snaží situaci řešit (tzn jde o určité modely na základě skutečných osob).

Tímto se pokryje mnoho možností. Krytí, matení, otravování, případná pomoc (ale pozor, i jakoby slušné pozitivní entity jsou s ohledem na celek mnohdy otravné, ale viz #napojování

S postupem času je celek poměrně dost bizarní, protože se někdo neustále snaží vytvořit situaci, kdy je non-stop sledováno místo mého bydliště. To sice umožňuje teoretickým retardům toto skutečně dělat a mít pocit, že to člověk již neřeší/zvykl si, ale zároveň to degraduje a zesměšňuje požadovaný efekt. Navíc lze takto postupně přicházet na jednotlivé detaily. A právě i přes všechny psychologické techniky atd. se neustále vyskytují určité detaily, které jsou skutečně vázány na mé bydliště a určité situace. 

A je poměrně dost různých variant toho, co vše se může dít. Ty zásadní jsou: neustálé urážení, zesměšňování, zneužívání anonymity. „Tak ať si pro mě příjde“. 

[/accordion-item] [accordion-item title=“Snahy o matení“]
 • Jeden hlas mluví. Přidá se druhý, který mluví souběžně. Třetí zavolá jménem. V ten moment dva souběžně mluvící hlasy řeknou podobné slovo, ale každé má jiný význam. Dojde tedy k rozdělení na dvě větve. To se děje v situaci, kdy se lze dozvědět něco zajímavého.
 • Dejme tomu, že někdo chce zabránit setkání dvou lidí, kteří by společně mohli vyřešit problém. Mnohdy se tedy např používá taktika, kdy nějaký okolní zvuk spustí akci (větu). Další zvuk jinou. Lidé jsou na různých místech a tedy kolem sebe mají jiné zvuky. Postupně tak dochází ke stále většímu rozdělování (desynchronizaci)
 • nadávky: je vyvolána agrese, člověk nadává, např. vy svině zku.vené (r), souběžně s tím lze však slyšet „zkušené“. Stačí počkat o půl doby (mezitím lze stále vnímat š, š, š), pak zní tak jak má. Nyní tuto situaci někdo opět vyvolal. Protože je znám fakt, kdy si dělám poznámky, než jsem došel z cigarety k počítači, hned někdo posměšně zkoušel situaci vysvětlit, aby si opět zamindrákovaně dokázal, že vše jen opakuju/opisuju. Přitom nikdy nemůže nikdo vědět, co říkám. A když, tak jasně slyší R.
[/accordion-item] [accordion-item title=“Neustále vnucování toho, že má člověk odposlouchávaný tel. (neprobíhá hovor). Ale co když…“]

Mnohdy i po vytažení SIM karty a vzdálení se několik km od telefonu je člověk stále odposlouchávaný. Ovšem už jen z družice, telepaticky, nebo pomocí určitých metod a elektřiny. Já přidávám ještě rezonance, NF zvuk, špionážní technika (volně dostupná, až příliš mnoho návodů a rad co a jak odposlouchávat)

Pokud si chcete navodit trochu nepříjemný pocit 😉 či prostě jen rozšířit obzory, zkuste některou z aplikací na zesílení mikrofonu v tel. Zdarma. To by jeden nevěřil, od kolika zvuků je běžně odproštěn. 

Normální člověk reaguje naprosto základníma otázkama (logicky, rozumně).
Reakce: My si to nahráváme. Potom sestříháme. Popř. odpovídáš přesně do rytmu a my si tam pak dosadíme něco jiného.
Cíl: Snaha o to, aby se cíl nebránil. Opět ubohost. Podstatou je totiž něco jiného. Neschopnost/nemožnost adekvátně reagovat. Což za situace, že skutečně jde o možnost odposlouchávat tel. (např pomocí tajného hovoru, či jiných technik) ani nelze. Případně by hned bylo jasně sděleno co se děje.

Když naopak člověk tomuto věnuje pozornost, protože logicky se děje něco neakceptovatelného, a nereaguje (snaží se zjistit co se děje), lze vnímat i reakce jakoby za něj. Někdy tak, jak by opravdu reagoval, jindy nikoliv. Zároveň se spouští reakce typu „ale to neřekl on“ + různé primitivní odpovědi, které člověka pouze zdržují, případně odvádí pozornost nebo ideální mají vyvolat agresi.

Zcela jistě dojde i na nadávky. Zde opět nesmyslná reakce: Dívejte se, jak je sprostý + a tenhle má (a x různých variant, např něco dostat, či tomuhle pomáháte?). Navíc každého asi napadne, že sice možná toto někdo řeší pomocí automatických odpovědí, jenže kde je záruka, že i druhá strana slyší to stejné? Když budu vše spojovat s tím nejjednodušším řešením (obtěžování/psych. šikana), tak co když postižený slyší variantu nějak a jiní (známí, potencionální partneři, úřady apod. – tedy všichni ti, kteří jsou opět neustále vnucováni – ale reálně zatím nikdo takový nebyl) zcela opačně, či záměrně tak, aby byl postižený (což ve finále mohou být všichni) vyobrazen co nejhůř. Stejný princip je použit i u entit, které jsou prezentovány jako jiní postižení, sousedé, kamarádi, policie atd. atd. Ti jsou vykreslováni pokud možno co nejvíc negativně/otravně/podřízeně apod.

Lze vnímat i:

 • Já: Pošlu dotyčného do …. a řeknu mu, že je primitivní p…s. 
  Dement: Takže já jsem primitivní? A jak to, že tu můžu mluvit co?
  Já: A tím, že mi odpovídáš se děje co? (a zde klidně možno neodpovídat). 

  Abych byl upřímný, když reaguji reálně, dostavuje se i reálnější odezva (což je ale v rozporu s tím, jak jsem původně daný systém vnímal + ověřování si, že se náhodou něco nedozvím). Sice stejně tupá (mnohdy), ale něco se jakoby děje. A zejména když už situace zachází příliš daleko, nastane změna. A minimálně já si více ulevím, když tu bandu tupců pošlu někam reálně a nahlas. A tak dlouho procházím stále dokola ty stejné schématka, že i pitomcům jako oni dojde, že jsou asi opravdu retardovaní a takový rozumný člověk, to je úplné sci-fi. Oni by to taky chtěli mít.

 • Budeš se stydět. Nemůžeš vědět s kým mluvíš.
  Já: se slušným člověkem, co si jen tak ze slušnosti poslouchá cizí tel. Asi těžko. 
 • Proč reaguješ
  Já: Protože nehodlám jen tak přecházet snahu mě odpravit, možné nebezpečí většího rozsahu apod.

Ovšem budu neustále upozorňovat na to, kolik šíleností jsem takto slyšel. A mnohdy schválně ve chvíli, kdy je jasné, že nemůžu reagovat (např v MHD). Už jen toto je totální ubohost. A já sám jsem někomu, kdo dříve zesměšňoval smrt mé babičky řekl něco, co by se dalo klasifikovat jako vyhrožování. Ano, dalo. Proto jsem taky hned řekl co je dobré udělat. Oznámit + své jméno. 

[/accordion-item] [accordion-item title=“Napojování na informace/hlasy za účelem matení“]

Toto je čistě hypotetická úvaha. Ale v případě, že by se někdo snažil pomáhat a tu a tam se snažil sdělit nějakou krátkou, přínosnou informaci, která by mohla někomu pomoci, děje se hned několik věcí.

1. Použití stejného hlasu (jev se projevuje např jen omezeným počtem hlasů a tedy pokud je použit nějaký definovaný vzorec, hlasy jsou stejné, případně softwarové napodobení), který pokračuje dále poté, co originální domluví. Jednak proto, aby působil otravně a hlavně mění význam toho, co bylo řečeno předtím.

2. Narušování pozornosti v momentě, kdy se má sdělit něco důležitého. Ale také může jít o připravenou situaci, kdy jde hlavně o dávání falešných nadějí a poté bavením se tím, že se nelze nic dozvědět. V případě, že jde o záměrné narušování možností, které by vedly k odhalení oněch dementů – opět několik možností. a) přemlouvání nahrávek b) narušování konkrétních sdělení, která se buď musí říct daným postupem (syntaxe apod.) nebo opět mobilní telefon a někdo tedy ví dopředu co má být sděleno

[/accordion-item] [accordion-item title=“Snaha o zesměšnění“]

navození situace, že někdo jiný právě poslouchá co říkám (z jeho pohledu jsem např kriminálník, masový vrah, blázen apod.) a tedy pomáhá řešit případ tím, že mě sleduje do sklepa, protože tam se CSI Ostrava nedostane. #diskreditace #vytvareni negativnich obrazu #vnucovano asi jen mě. Zde samozřejmě uvažuji logicky a předpokládám, že nejpravděpodobněší je pouhá iluze této situace. Tedy do chvíle, než po cestě do večerky neslyším několikeré zabouchání na okenní tabule. Jak byste vy v dané situaci sdělili, že netrpíte paranoiou a příjde vám to trochu přehnané. Že jde spíše o omyl. Neuvažuji jen negativně. Ale hodně vnímám co se děje kolem (obecně) a někdy opravdu kroutím hlavou nad tím, co lidi řeší. Případně kolik lidí je schopno na FB sdílet příspěvek, kde někoho označí za zloděje. Ne že bych to takovým nepřál, ale na druhou stranu, jak snadné je někoho pošpinit. Kolik lidí si ověří, že nejde o lež?

Takovou situaci by tedy člověk rád využil aby např uvedl věci na pravou míru. Ovšem problém je, že to klidně také může skončit sousedem ve vedlejším sklepě, který poté co si tam budu sám diskutovat vyleze a já budu „ten divný chlápek od vedle“. Takže následně, když se budu snažit něco řešit a „jo, on je nějaký zvláštní, asi mu hráblo.“. To by člověk nevěřil, jak to dokáže někoho naštvat, že mě nedostal do žádné takové situace. A co ten web? No, zde jsou i potřebné souvislosti, které takhle ve sklepě jen tak z patra nevychrlíte.

Možná někteří řeší fiktivním rozhovorem/telefonátem. To je pak šifra sama o sobě :). Ale to je třeba brát s úsměvem. Zvlášť. když to nemá absolutně žádnou spojitost a jde jen o spojování předchozího ponoukání do fiktivního telefonátu (vždyť víte, že tohle neumím). 

 

[/accordion-item] [/accordion] [/col_inner] [col_inner span=“6″ span__sm=“12″]

Poztivní aneb jak by to mohlo vypadat

Naučná stezka kolem Karoliny

Je noc, tma. Jdu klasicky na tramvaj a protože se rád procházím, mířím z centra na Náměstí republiky (Frýdlantské mosty). Avšak najednou si říkám, co se tak projít kolem Karoliny a zatáčím po cestě doprava. Hned za zatáčkou první zvuky, které mě přivedly na pár myšlenek (teď si nevzpomenu ale jaké). Poté procházím kolem benzinky a míjí mě Taxík s hlasitou hudbou. Nejprve zní jako styl DNB, ale po chvilce, z jiného úhlu najednou slyším jasný metal a auto mizí za stěnou. No jo, zvuk. Přicházím na lávku ke Karolině a směju se, že je to jak ze sci-fi filmu. Ke konci se zastavuji u toho malého domečku na lampě a představuji si, že bych udělal fotku a postprodukci jak se tam svítí a někdo stoji před domečkem.

Scházím po schodech dolů (skoro u každé takové situace lze nalézt spojitosti s tímto jevem, já zmiňuji jen ty nejzásadnější). Mířím k trojhalí. U lanových „atrakcí“ zase slyším negativní hlasy, které nadávají stylem „to jen ten, který….“. V tu chvíli zrovna stojím ve světle lampy a zapaluju si cigaretu. Zadívám se směrem na novostavby a najednou se nočním tichem rozléhá výrazný zvuk nějakého ptáka. A co víc, zvuk se tak neskutečně láme a vytváří natolik neuvěřitelnou ozvěnu, že mě to až přivádí k myšlenkám o repeatrech či uměle tvořeném jevu. Nevšední situace. Obcházím trojhalí a za zvuku nočního dravce koukám jak měsíc osvětluje DOV v dálce za stromy. Kurňa, to je jak z nějakého hororu :). Přicházím k tranformátoru. Dosti výrazný zvuk, který se mění dle toho, na jakém místě jste (lom, reálný fázový posun? Chorus efekt?) a co to je alikvotní tón. Alespoň já to tak vnímal. Pokračuji dále, míjí mě auto plné maníků, co na mě pískají. Když projedou a vše zase utichne, mám možnost vyzkoušet si, že hlasy tak nějak zvláštně reagují dle směru, jakým jsem natočený a k tomu mnoho souvislostí. A zbytek by chtěl ještě dopilovat :D. 

[/col_inner] [/row_inner] [row_inner] [col_inner span__sm=“12″] [gap height=“50px“]

Dále zatím obecně

[gap height=“50px“]
 • V případě, že již nebude jiná možnost je plán na „únikový scénář“ kdy určitá skupina (původně způsobující problém) situaci vyřeší.
 • On nám to vyřeší
 • Bagatelizování situace
 • Věř sám sobě, vše děláš správně. Ono to má něco do sebe, snad jen kdybych někoho chtěl navést do problému, asi bych říkal to samé. Takže věř sám sobě. A pak zase no jo, jenže co když to ve finále tak je. #takjetospravne #taktomabyt #dopi.e #typi.o #vyborne . Počkat, tak buďme zas normální. Jakmile slyším pochvalu 2x za sebou, něco nesedí :).)
 • Zametání stop
 • Rozhodovací paralýza / Zahlcení uvažování (často zcela záměrná, aby se člověk nesoustředil – a např. zapomněl se rozhlídnout na přechodu)
 • Psychologické/zvukové iluze
 • Krytí
 • Vydávání se za někoho (zastrašování / snaha získat informace)
 • Zastrašování 
 • Zesměšnování
 • Zaměření se na jedince, kteří toto chápou
 • Do určité míry záměrné přehánění s cílem diskreditace (s využitím základních projevů)
 • To už víme (člověk má ztratit chuť něco řešit)
 • Nemusíte to řešit, my to řešíme (a poté může nastat chvíle, kdy má popsat co se děje a vzhledem ke komplikovanosti celé situace najednou neví, kde začít)
 • (Kámo)Já už to mám 
 • Všichni to už mají sepsané do detailu, udělané všechny zvuky, ovládají kde co a čeká se jen na tebe

Děda / vnuk, vnučka / zařízení / on si s tím jen tak hraje / nebo krádež detailního rozboru tohoto systému ze sklepa či krádež notebooku (nebo zanechání v taxiku)

Bude postupně doplňováno.

via GIPHY

[/col_inner] [/row_inner] [message_box bg_color=“rgb(255, 200, 0)“] [row_inner v_align=“middle“ h_align=“center“] [col_inner span__sm=“12″]

Víte, že: sluneční erupce mají spojitost s událostmi jako války apod.? 

(zase ta elektřina / dokument podivuhodná věda)

[/col_inner] [/row_inner] [/message_box] [message_box bg_color=“rgb(0, 227, 255)“] [row_inner v_align=“middle“ h_align=“center“] [col_inner span__sm=“12″]

Úvaha: Jak vlastně přemýšlí hluchoněmí? Neznají slova, neznají zvuky. V obrazech/pocitech? Není to mnohem rychlejší a jednodušší?

[/col_inner] [/row_inner] [/message_box] [/col] [/row] [/section] [section bg=“5020″ bg_overlay=“rgba(0, 0, 0, 0.66)“ padding=“100px“]

Music is an interstellar language

[row] [col span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=QELvywgRJy8″] [/col] [/row] [/section] [section label=“videa a clanky“ bg_color=“rgb(255, 255, 255)“ padding=“100px“] [row] [col span__sm=“12″]

Videa a články

[gap height=“50px“] [/col] [/row] [row label=“videa“] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=8NB0TmlgErI“]

Zajímavý dokument, který běžel i na Prima ZOOM (Hlasy v hlavě). Na youtube bohužel jen originální německá verze (ale lze zapnout titulky). Tento dokument je zajímavý zejména v případě jedné z žen, která popisuje, jak někdo komentuje určité činnosti (čas 5:50). Dokument jsem viděl v době, kdy toto již nějaký čas probíhalo a tak to bylo jen „To je přesně to, co se děje“. Ostatní si vše již dle mého názoru jen interpretují po svém (což jim nikdo nemůže mít za zlé).

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=aBdVfUnS-pM“]

Laser a zvuk (mimo jiné by vysvětlovalo konkrétní, cílené zaměřování aniž by okolí něco vědělo).

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=hQQJR2uvMYk“]

Vznik slyšitelného zvuku z ultrazvuku / hypersonického zvuku

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=Us9Eq6Vlt8s“]

Zajínavý efekt, kdy jedno slovo má různé významy podle toho, jakou frekvenci posloucháte. Proto si myslím, že i toto může být jeden z prvků který se zneužívá/využívá. Např staří lidé slyší něco jiného než mladí. Či ženský vs mužský hlas.

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=BzNzgsAE4F0&t=44s“]

Jeden z efektů, který jsem dlouhodobě vnímal jako zajímavý efekt a až poté zjistil, že jde o konkrétní metodu.

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=NS6ZBrfKIrQ&feature=emb_title“]

V tomto dokumentu mě zaujala zejména část s designery. Tedy zpracování zadání a poté zjištění, že vytvořili něco, co již bylo dopředu uděláno. U tohoto dokumentu mě napadlo, zda hlavní aktér nevyužívá konkrétní metodu, která určitým způsobem dokáže ovliňovat rozhodování lidí. Předpokládám, že nebude fungovat v případě snahy donutit člověka k něčemu, co vyloženě nechce.

A navíc: „Podleháte podprahovým signálům jako my všichni“

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=9TOQtbETKZo“]

Jeden z dílů ruské série dokumentů. V tomto případě zmíním např. povídání kolektivním vědomí. 

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=kqK_gBnfZPQ“]

Co nás dělá kým jsme. Zajímavý dokument o lidském mozku. Nejsem si teď jistý, zda je to přímo v tomto díle, ale popisuje se i případ muže, který po cca 40 letech slepoty začal díky operaci vidět. Jenže, pro mozek to bylo něco, co nezná, takže sice viděl, ale vůbec nechápal co. Nedokázal poznat koho vidí, jak daleko je přijíždějící auto, jak vysoký je patník. Zkrátka něco, co každý bere jako samozřejmost a ani nad tím nepřemýšlí. Dokonce je o něm i film.

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=Vg3rt2CVBi0″]

kvantová fyzika není úplně běžné téma na pokec. Ale ve spojení s tím vším, o čem píšu je i toto soubor zajímavých myšlenek :). 20 min srozumitelného vyprávění. 

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=w2x2JrHYQu4″] [/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=lgOdkw-EvwA“]

A jak by někdo mohl koukat z takové dálky? Si na hlavu ne? 
Tak např takhle. Běžně dostupný lidový foťáček. Nevhodné pro paranoiky. 

Ty ve všem vidíš nějaký problém že? Ne, proč. Při focení na haldě si parta povídala o tom, jak koukají dalekohledem do bytů a taky v tom neviděli problém :). 

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=kbzL9PxtFf0″]

V případě řešení samozřejmě dojde na téma „to se vám jen zdálo, to mělo znít jinak apod.“. Primární snahou samozřejmě je, aby to znělo tak jak někdo chce. Ale je dobré vědět, čím by se někdo bránil. Postupně přidám více videí, nebo se mrkněte/poslechněte si zvukové iluze na Youtube. Teda pokud jste to ještě neudělali :).

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=fL7UBHE92S0″]

Zajímavé povídání o snech. Stále více si všímám jak ti, kdož jsou mnohdy označováni jako „ti divní sluníčkáři“ ví co to vše může znamenat. Minimálně přináší spoustu zajímavých úhlů pohledů a to vše ve velice zábavné, jasně identifikovatelné vizuální podobě :)). Což je mimochodem opět směr k přemýšlení. Marketing, dokonalost vs užitná hodnota.

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=N0WjV6MmCyM“]

4th Dimension – Tesseract, 4th Dimension Made Easy

Jednoduché vysvětlení toho, jak může být něco mimo naše chápání/nevíme že to existuje. Protože na to jednoduše nejsme zvyklí.

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_image id=“6043″] [gap]

Hlasy z druhé strany. V jistých směrech klasické oblbování lidí, jenže lze nalézt zajímave prvky (např. komplikovanost hlasu s ohledem na dobu). A nabízí hlubší úvahu. Slušnost, naděje, útěcha, milosrdná lež vs. zneužití, vydávání se za někoho, lež.

A nebo když začíná hlas mluvit, vždy začne jménem #sugesce #iluze #mozek vs aktuální jev a „čí hlas ti připomínám“ „kdo jsem teď byl“.

[/col] [col span=“6″ span__sm=“12″] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=vbEgcfxHmoA“] [gap]

Video, ve kterém někdo popisuje zážitek s podivným zvukem (a ten je mimochodem dost podobný zvukům, v kterých toho jde mnoho slyšet. A řekl bych, že jde o něco podobného jako digitální šum. A ten najdete např v mnoha mp3). On si jej vysvětlil jako špatnou energii a stačilo se pomodlit. Mě napadlo, zda nejde o fragmenty modulovaných vln, různé pazvuky, které si mozek někdy intepretuje jako řeč. Stejně tak ovšem jsem stále více přesvědčen o tom, že v rádiovém světě se pohybuje spousta podivínů, kteří tohoto zneužívají a mnoho věcí dělají záměrně.

[/col] [/row] [row label=“clanky“] [col span__sm=“12″]

Články

[gap height=“79px“] [row_inner] [col_inner span=“6″ span__sm=“12″]

Zajímavosti

 

Akustický výzkum mozku

Psychoakustika, nově vznikající obor technologie lidského potenciálu, slibuje radikálně ovlivnit lidské chování pomocí studování zvuku, řeči a hudby a jejich vlivu na mozek/mysl.

 

PŘÍSPĚVKY K FYSIOLOGII A K PSYCHOLOGII ŘEČI

Jak vzniká řeč. Tedy vznik vzruchu, reflexy, co přesně se děje při přeřeknutí atd. Tedy z mého pohledu opět něco spojené s elektrickou aktivitou mozku (hypersonický efekt :).

Zvuk myšlenek (ozvučení myšlenek)

Vydávají myšlenky zvuk? Zeptal se Pavel (který si už vyzkoušel zpívat mantry, a ví už také, jak je i pro práci s myslí důležité pracovat s tělem, a občas preventivně resetovat harddisk, či defragmentovat mysl). 

 

Hearing radio frequencies

Narazil jsem na zajímavý článek. Pokud někdo, stejně jako já, řeší zvláštní šum v uších a neuspokojí ho „máš Tinnitus“, kliká na odkaz.“A common and often misdiagnosed condition that mimics tinnitus is Radio Frequency (RF) Hearing in which subjects have been tested and found to hear high-pitched transmission frequencies that sound similar to tinnitus.“

Naše vědomí běží na 2 % mozku, většina pracuje v nevědomí

 

Tělo stojí na vibracích, hmota přijde až poté, říká lékař slavných

Jak tedy vidíte budoucnost lidstva? Obávám se, že lidský experiment nebude úspěšný. Lidé si podřezávají větev sami pod sebou. Ale mohli by to změnit.
[/col_inner] [col_inner span=“6″ span__sm=“12″]

Trochu té konspirace s přesahem do zamyšlení se

 

Vědci ověřili, jak je možné odposlouchávat okolí mobilního telefonu pouze přes pohybové senzory

https://www.e15.cz/magazin/vedci-overili-jak-je-mozne-odposlouchavat-okoli-mobilniho-telefonu-pouze-pres-pohybove-senzory-1349403

Stačí telefonní číslo a hacker vás bude odposlouchávat lépe než NSA

https://www.zive.cz/clanky/staci-telefonni-cislo-a-hacker-vas-bude-odposlouchavat-lepe-nez-nsa/sc-3-a-182655/

!!! V této souvislosti si vybavuju řadu situací, kdy jsem se přihlašoval k účtu Google , Facebook (např na tel) a protože mám 2 faktorové ověření, po zadání hesla je nutno zadat kód z příchozí sms. První sms však mnohdy nedorazila a zasílal jsem sms znovu. Ta už dorazila hned. A po nějaké době i ta první. Kdybych to tedy vzal do extrému. První sms dorazí na tel útočníka. Ten se přihlásí. Pomocí druhé sms se přihlásím já. Poté dorazí sms použitá útočníkem, kterou však já už ignoruji. Samozřejmě je pravděpodobně třeba mít stejný přístroj (pokud toto nelze nejak falšovat), protože si pravidelně ověřuji přihlášená zařízení (znáte to, člověk se tu a tam někde přihlásí např na Facebook/mail a zapomene odhlásit.)

Nejbláznivější způsoby odposlechu: laserový mikrofon, elektromagnetická radiace nebo třeba ultrazvuk

https://www.zive.cz/clanky/nejblaznivejsi-zpusoby-odposlechu-laserovy-mikrofon-elektromagneticka-radiace-nebo-treba-ultrazvuk/

Počítačový super-virus badBIOS komunikuje zvukem 

je zvláštní, jak každý, kdo něco takového zmíní je hned označen za blázna. I když jde o kapacitu v oboru :).

[/col_inner] [/row_inner] [gap height=“35px“] [gap height=“64px“] [row_inner] [col_inner span=“6″ span__sm=“12″]

via GIPHY

[/col_inner] [col_inner span=“6″ span__sm=“12″]

via GIPHY

[/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [/section] [section] [/section] [row] [col span__sm=“12″] [gap height=“60px“] [row_inner] [col_inner span__sm=“12″ border=“2px 2px 2px 2px“ border_color=“rgb(0, 0, 0)“]

Use the net, use the net….after that, after that…..find the web, find the web….(toto zaklínadlo mě přivedlo ke snaze najít nějaké další informace a v podstatě mi zase dodalo ten pocit „pořád jsme tady“. Btw: asociace na Rusko a tracky, které jsem dělal v minulosti – Sub Russia – Sub jako subkultůra. Mnohdy neuvěřitelné prožitky v podobě jamování.)

[/col_inner] [/row_inner] [gap height=“76px“]

Zásadní problémy

přes naprosto nepochopitelnou a vyloženě úchylnou snahu jakkoliv zabránit tomu, že budu situaci řešit říkám následující:

 • někdo mě obral o poslední chvíle s babičkou
 • někdo mě obral o spoustu času 
 • někdo mi natolik rozhodil možnost soustředit se, že jsem se ocitnul v nepříjemné životní situaci
 • v době, kdy se zdálo, že jde o nějakou formu/metodu jak člověka motivovat k práci a vybudování správných návyků docházelo zároveň k tomu nejhoršímu.
  • vše se logicky odvíjelo od např. vykonané práce. A přes veškerou snahu docházelo k tak intenzivnímu psychickému deptání + využívání všeho, co nabízí „počateční období vnímání tohoto jevu“, že výsledkem bývalo nesplnění stanoveného cíle, nemožnosti dokončit web, věnovat se zakázkám a tedy nepříjemnému pocitu.
  • navíc řada těchto situací byla postavena na tom, že dochází k narušování soukromí, což člověka rozčiluje o to víc (a o to větší možnost cílené snahy o šikanu). Navíc si někdo je jist, že se na postup, jakým k tomu dochází nepříjde a tedy různé zesměšňování (např. při nastavování firewallu apod.). A tedy nutnost věnovat čas snaze nějak řešit. Ukázalo se, že krom faktu, kdy člověk nikdy nemá jistotu, že počítač je v pořádku, existuje opravdu hodně běžně dostupné techniky a softwaru na špehování a ten se navíc nedá odhalit. Proto není zas tak nemožné, že se k tomuto dostane parta pitomců a otravuje některé lidi. Stejně tak možnost, že byl vykraden některý spyshop a někdo se tak dostal k řadě takových zařízení. Zmiňím interceptor wifi, různé keyloggery, aplikace na odposlech komunikace a snímání obrazovky (a právě díky tomuto někdo mohl narušovat každý krok např. při úpravě fotek a přišlo mu to jako neskutečná zábava)
  • to vše umocňováno zesměšňováním, že na práci kašlu, sleduju jen filmy, poflakuju se a tedy v žádném případě si nezasloužím něco takového (tedy danou metodu). Vždy tak, že někdo jakoby ví oč jde, chce si přivlastnit veškeré možnosti, které se takto nabízí, narozdíl ode mě má možnost kontaktu s lidma, kteří za tímto stojí, ale vše vykresluje přesně tak, jak to není (ale díky fanatickým metodám tak vypadá – nedokončený web apod.)
  • o to větší snaha dobrat se něčeho, co by pomohlo kontaktovat ty správné lidi a uvést vše na pravou míru
  • pocit, že jedinec/jedinci, kteří způsobují onen problém vnímají vše naprosto odlišně a tak např někdo, kdo si mohl dát práci s přípravou schémat, které lidem pomohou v obecných věcech např právě u přípravy webu, jsou přínosné, edukativní se nemá možnost dozvědět, že je to možná opravdu zajímavý nápad. ZAtímco parta pitomců je přesvědčena, že já sám tedy nic nevymýšlím a vše je díky nějakému systému, který dostanou a nebude třeba už nic vymýšlet a učit se. Vše se udělá samo.
  • Nebo že jde o plošnější projekt a v mém případě se předpokládalo, že nedojde k problémům a o to větší zklamání a z mého pohledu nemožnost vysvětlit co se děje
  • Celkově zmatek v tom, co se vlastně děje
  • Stále více zmiňování toho, že člověk je co nejvíce obtěžován, ale když se mu povede i tak něčeho dosáhnout, bude to opět prezentováno jako výsledek této metodiky (a reálně šlo pouze o opakování naplánovaných kroků apod.) viz #schemata
 • Možnost, že se tak děje ve více případech. (s posměchem např. sdělováno – na něm to zkoušíme a pak se aplikuje na lidi v jiném městě)
 • V počátcích dokonce pocit, že slyším konferenční hovory a parta puberťáků se baví šikanováním „nějakého feťáka“ a tedy vůbec nemají potuchy co se děje (až na jednoho, který záměrně lže). 
 • Řada situací, kdy jsou dotyční snad fyzicky někde kolem, snaží se mě neustále provokovat a chcou se bavit tím, že je naháním. Tedy opět nemožnost soustředění na práci (perlička za vše: během sepisování tohoto textu a pauzy na cigaretu někdo ve 2:13 seskočil ze stromu. V daném místě je tma. Avšak díky tomu jsem si všiml, že z onoho stromu je výhled rovnou na okno, kde sedím).
 • Parta jedinců, která je neustále přesvědčena o tom, že jsem nějaký paranoidní drogový dealer a tedy šikanováním dělají správnou věc. To je něco k vzteku už samo o sobě.

Takže ne, opravdu mi nepřijde normální předpokládat, že se nad tím jen tak mávne rukou.

Bude doplněno

[gap height=“60px“]

Dobrý den, ja jsem ten a ten. Přicházím k vám, abych řekl, že…
Tu i tam,  hlasy slýchávám. A moc dobře vím, že v tom nejsem sám. 

 • Přišel jsem na postup, pomocí kterého lze vytvořit zvuk, který je v podstatě velice jednoduchý, dosti výrazný, jednoduše použitelný a lze pomocí něj docílit iluze „hlasů v okolí“. 
 • Teoreticky lze tedy pomocí tohoto zvuku narušovat nějaké konkrétní postupy a vytvářet své vlastní (přehlušit).
 • Zároveň se jedná o zvuk, který jsem mnohokrát zaslechl v okolí, ale nevěděl jsem, jak jej popsat.

Celek se má a může projevovat jako jedno a to samé, okolí si ničeho nemusí všimnout (a to v případě, že je vůbec schopno daný jev/systém vnímat) a lokálně/cíleně je někdo otravován. A teď jsem obtěžován já, což je problém, protože omyl a proto snaha dodatečně vytvořit důvod (případně jiným vnutit nějakou lež + docílit situace, kdy jakoby něco potvrdím – např. když zrovna náhodou  budu mít špatnou náladu a někdo mě potká).

Narušováno je něco, co je v porovnání s touto situaci naprosto odlišná galaxie a lidem, kteří mohou pochopit celek připomíná, naznačuje, že možná je na vše třeba nahlížet trochu jinak. Teď trocha toho filozofování a teorie: Co když je tu něco, co řídí vše. Synchronicita, energie, vibrace, elektřina. Pracuje s množinou, celkem. Lidstvo nelidstvo. A minimálně jsem si jistý, že to nebude mluvit česky. Vůbec to nemluví. Ale lze to cítit. Málokdo si to uvědomí. (intuice, pocity, to se řeší každý den). A teď zkuste pocitem přehlušit někoho, kdo vám mele nesmysly a přikazuje to či ono. A vy to cítíte nějak jinak….

Ovšem to je řekněme ta nejvyšší „vrstva“. Jsou nižší a nižší (které chápou/vnímají různé a různě). Píšu to proto, že já samozřejmě uvažuju normálně, takže spíše řadu prvků (v rámci problému o kterém píšu) spoluji s věcma jako psychologie, iluze, zvukové iluze atd. Ovšem tak nějak je znužíváno určitých principů a začal jsem si všímat určitých zajímavostí, detailů. Když jsem je pochopil (a situace se zároveň stále zhoršovala), tu a tam mi jakoby něco naznačilo, že je to jinak. To „něco“ za mě nevyřeší tento problém (svět bude ať já jsem nebo nejsem). Ale stále nabízí možnosti, situace a spojuje lidi a některým rozhodně není jedno co se děje.

Čili, řečeno lidsky, normální lidi jsou asi, do prdele, větší přínos než banda tupých úchylů.

[/col] [/row] [row] [col span__sm=“12″] [/col] [/row] [row label=“zakladni projevy“] [col span__sm=“12″] [gap]
 •  
 • Mám několik teorií, jak lze získávat určité informace. Od viru v tel a počítačích po lehce nevšední, avšak dle mého názoru reálné. 
 • Vnucování vyšších frekvencí …..
 • Skupina mentálně retardovaných jedinců, kteŕýma pravděpodobně manipuluje někdo jiný (aniž by si to dotyčná uvědomovali a nebo se jen vymlouvají). Tak či tak, bizarnost spočívá zejména v tom, že já jsem otravován/obtěžován a když se logicky snažím bránit/řešit, jsem častován nadávkama/výhružkama za to, že „se v tom vrtám“ „že to řeším“.
 • Komentování určitých činností, či osob v okolí. Mnohdy tak, že je v okolí některá např. z městských kamer. (napsání konkrétně této poznámky však předcházela jedna z mnoha podobných situací – tedy zakášlaní někoho ve chvíli, kdy to má vyrušit. Na dotyčnou osobu však kamera nevidí, což jsem si měl uvědomit až po zveřejnění).
 • Zvláštní zvukové projevy/odezvy hlasu
 • Komplexní síť vzájemně propojených scénářů. Spoustu z nich propracovaných a prospěšných (z mého pohledu zejména v minulosti). Oproti tomu snaha o zneužívání definovaných prvků a stavění vlastních primitivních situací, které jsou ve finále jen nadávky, urážení, úchylnosti a skrývání se za anonymitou.
 •  
 • Z mého pohledu snaha donutit mě zveřejnit veškeré detaily (např nyní onen zvuk), aby jiným jedincům mohl být vnucován příběh, že díky mě se vše kazí, či jsem inspiroval někoho, kdo teď dotyčnou osobu otravuje. Ovšem samozřejmě zároveň je to další schéma, které v podstatě člověka omezuje v řešení situace. Samozřejmě konkrétní zvuk není nutné zveřejňovat. V počátku tím, že jde v podstatě o takovou šílenost, postupně se přidává řada prvků, které to ještě umocňují, mnohdy člověk přemýšlí, zda přeci jen nedošlo k chybě v hlavě atd atd. A současně s tímto mnohdy uvažuju nad tím, kolik takových lidí může být v blázinci či psychicky na dně a s diagnostikovanou schizofrenii (#necocobezineustale #moznosturcitymzpusobemovladat #vlastnischemata). Např. www.slysenihlasu.cz dokazuje, že zas nejde o tak ojedinělý úkaz a dotaz na googlu hlasy v hlavě někdy až donutí si říct, proč je to takové tabu? Nebo mám jen kolem sebe špatné lidi? No nemám, a přesto, až na vyjímky, každý reaguje spíše směrem „nechceš se vyspat?“, „mám o tebe asi starost“ (a najednou ono budování image „on prý slyší hlasy a tak…“). Ještě tedy občas připomínám, že se chovám normálně.

  A jen dodatek: když jsem naťukal onen web slysenihlasu, kam chci taky poslat odkaz, napadlo mě, jak je to vlastně fajn způsob, sdružovat lidi, kteří toto vnímají. Pak už záleží na úhlu pohledu. Ale toto schématko se dosti opakuje v řadě jiných situací (a zpětně si vybavuji několik situací, kdy jsem klikl v googlu hned na první odkaz, našel určitou informaci, s kterou jsem pracoval. A co když…. #zaseztohonedelejkovbojku #cetljsimujweb?). Nemusí hned jít o špatný záměr. Dnešní svět přece není o ničem jiném, než přátelství, důvěře, respektu a pomáhání si ;). 

 • Obírat člověka o čas. Zde opět pojetí „dokazování, jak nesmyslně jej tráví“ „oni jsou šílení (což říkají sami) a dokážou vše“.
 • JE zvláštní, jak NAJEDNOU dochází k určitému jevu. A to, řekněme, napojování „samplů“ „fragmentů“ „různých úryvků“ do zcela jiných spojitostí (viz tabulka na druhém webu a možnost zneužití hlasů jako krytí). Jenže rovněž se nabízí snaha zametat stopy, protože někdo zjistil, že zas až takový dement nejsem.
 • Částečně může do všeho zasahovat i zvuk větráku od počítače. Minimálně v mém případě došlo pomocí generátoru frekvencí k nalazení frekvencí větráku, ten se ihned poté zpomalil (což bude řekněme náhoda). Naladil jsem znovu a mnohé utichlo. A nastává jakoby proces hledání dostupných „zvuků“. Opakující se fráze, nadávky, urážení a vytváření dojmu, že vše dělám já (abych zvuk vypnul) 
 • Rozlazování, změna tónů. Lidi s hudebním sluchem může rozhodit. Popř může mít spojitost s vnucováním „linek“.

 

Taky si něco lze přečíst na otravnezvuky.wordpress.com .

 

Na co si dát pozor / přemýšlet

 • Vzhledem k tomu, kolik šílených věcí se kolem tohoto děje a ve spojení s tím, že pravděpodobně mnohé se řeší ve spojení s počítači/internetem, nedivil bych se, kdyby na určitých místech došlo k prohození této stránky, či jejímu zablokování (jen této – např na routeru, které často mají výchozí hesla a nabourání se do něj je hračka – ostatně na zive.cz máte několik návodů, jak hacknout síť souseda). Já pak poslouchám, kolik lidí si přečetlo tyto informace (a samozřejmě tak nějak tuším, co by se mohlo dít), jenže člověk nemá tolik prostoru na uvážování.

  A ono skutečně (zvlášť v počátcích) došlo na zvláštnosti s webem. Něco jsem udělal a najednou jiná verze. Poté jsem web spustil a na kamarádově telefonu byla zcela jiná, stará verze (tzn. čachry s hosts např). Tedy v podstatě princip, na kterém stojí phising > falešná stránka. A člověk nic nepozná. #wifiroutery #hack #upcwifree #poznamky 

 • Začal jsem se více snažit upozornit na tuto stránku. A nastávají poměrně zajímavé změny, stejně jakoby určitá snaha abych ideálně vše smazal a poté mě přejelo auto. Co je však hlavní, začiná se více projevovat nějaký nesoulad v různých skupinách, kdy jedna neslyší druhou, někdo to navíc spojuje. To je již dřívější poznatek (napojení během věty stejným hlasem a svedení a původní hlas pokračuje). Jistě, klasicky, jako každý den, se na něco přišlo, ale nyní se zda, jako by si někdo přečetl pár slov z druhého webu a začíná pomalu, nepatrně svítat. Tedy dle projevu.
 • Samozřejmě, že se může stát: To jsi špatně pochopil, ono je to takto. Což asi bude znamenat: Aha. A víte, že je mi to u prdele? Protože si přečtěte toto a pochopíte, že není třeba řešit veškeré ty vytáčky. Mě se někdo snaží odpravit, mohlo se v minulosti povést, může se to zkoušet na někoho jiného, v mém případě jde o jasný omyl a tečka. Že si nějaké skupinky pořád řeší své není přece můj problém.

 

[gap height=“46px“] [/col] [/row] [section label=“me teorie / myslenky“] [row] [col span__sm=“12″]

Mé teorie/myšlenky

 

 • Hypertext/Buffer 🙂 – pravděpodobně to nebude nic převratného, ale já to cítím tak, že když se člověk na něco soustředí, spouští se určité navazování asociací a přidružených myšlenek/vzpomínek/dovedností atd. v rámci daného schématu (např upravování fotek). A je-li vyrušen, musí se vše přenastavit, případně vše znovu navázat. A to je něco, co mnoho lidí neuvědomuje.  #jakvypnoutusi #zkusitsluchatkacovyrusujiokolnihluk #adame #poslouchej #popelko #slysisme?
 • Pocitová informace – Nelze přesně specifikovat. Je možné, že u některých lidí se projevuje tak, že se mozek snaží informaci dekódovat za použití přirozeného jazyku. #hemisfery > „Pacientům se zavázaly oči a pak před ně byly předkládány různé předměty. Ty si měli ohmatat rukou a říci, co to je. Když určitý předmět ohmatali pravačkou, neměli s tím problém, ale když levačkou, tak ano – pacienti později uváděli, že sice přesně věděli, co ohmatávají, ale prostě to nedokázali vyslovit.“
 • To pravé já je v srdci – i v srdci jsou neurony podobně jako v mozku. Během jedné diskuze (reálně 🙂 ) byl vysloven názor, že v mozku sídlí ďábel. Zajímavá spojitost s neustále opakovaným „mozek je psychopat“. Ale to samozřejmě rovněž může znamenat co vše dokáže. Nejsen vyloženě zástance schémat nebe a peklo, ovšem mnohdy jsou toto jen jiné interpretace běžných situací. Navíc každý přece známe věci jako: srdcová záležitost,srdcovka, zlomené srdce atd.
 • Možnost, že se někdo zaměřuje na lidi, u kterých je předpoklad, že nebudou kontaktovat policii. Napadá tě souvislost? V mém případě by předpoklad nevyšel.
 • předdefinované schémata. Někdo tedy zná průběh a možné závěry a některým se snaží zabranit.
 • rozptylování pocitem, že mnoho schémat má vyvolat strach, ale výsledkem je poučení a právě ty jsou zneužívané, což vše zásadně komplikuje. Člověk má obavy, že i když se snaží, zdá se, jako by následoval ty špatně.
  opět nutno zmínit, že existuje možnost, že ty negativní prvky páchají mnohdy jedinci neschopní si představit celek (či pravděpodobný či spíše jistý závěr) a tak i oni následují lákavé schémata („kámo, počkej puč mi to, teďka ho dojebu“ #uhelpohledu #fragmenty #asociace) v domnění, že něco přechcali..
 • Šum / Digitální šum – toto je něco všudypřítomného (a to nejen u mp3 apod.). Člověk už jej ani nevnímá, jenže já si u produkce vlastní hudby stále více všímám jak mi vadí. Dokud neodstraním ty nejproblémovější části, pořád mi to v tom nějak kecá (odtud taky plynou teorie o nějakém viru apod. jenže to by pak bylo vázáno jen na můj počítač). Avšak mnohdy se jedná jakoby o automatické, o to otravnější schémata. A k tomu ještě přidejte člověka, který tohoto využívá a osobně do schémat zasahuje. Neustále se opakuje prakticky jedno schéma. Fanatický puberťák, který neustále hledá ty frekvence, které lze použít pro mluvení. JInak řečeno > ekvalizérem stáhnete nějakou frekvenci, hlas utichne, ale po chvilce se vykreslí v jiné („Popelko, co to zase zkoušíš“ „ty zmrde jeden“ „my se dostanem všude“). A ano, už ta cílená snaha je bizarní sama o sobě. Ale vysvětlovala by teorie „já hrozba/někdo o kom je známo, že vnímá specifické frekvence“. Mimochodem znáte Olivia protokol? odkaz na podrobnější info
[/col] [/row] [/section] [section label=“me teorie / myslenky“] [row] [col span__sm=“12″]

Toť úvodem. Co dál?

Nyní v kontextu toho všeho popřemýšlejte nad věcma jako

 • Náboženství
 • Schizofrenie
 • Znamení (člověk vzniká po určité období a na mozek/tělo působí určité vlivy > margetické pole, planety, elektromagnetické vlnění)
 • Sdrce a mozek

Nikdo netvrdí, že je to zrovna takto. Co když je to jinak? Jenže co když ne :). A možná toto je jeden z impulsů, díky kterému lidé trochu změní pohled na určité věci. Mě bude stačit, když to otevře diskuzi, někomu poskytne zajímavý úhled pohledu a díky tomu se pospojují jiné myšlenky. Já jdu mezitím hledat, kde je v tom kolektivním vědomí sekce „peníze“. To tu přece musí někde být….počkat „dělat něco co člověka baví“ „dělat něco v čem je dobrý“ „dělat něco co se lidem líbí a mají z toho radost“….že by? 🙂 „dělat…“. Aha. Teď to vše výše. Aha. Vím co mám dělat :).

[gap height=“70px“] [/col] [/row] [/section] [ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=j800SVeiS5I“] [section bg_color=“rgb(255, 255, 255)“ padding=“100px“] [row] [col span__sm=“12″]

Zápisky

Poznámky říjen

Proč zmiňuji právě tento dům. Slušný, rozumný člověk samozřejmě přemýšlí a snaží se získat jasný důkaz. Počítá také z variantou, že může jít také o dům vedlejší/v okolí. To je ovšem zároveň i to, čeho dotyčný zneužívá. Zdaleka nejde o jediné místo, ke kterému se vážou jisté souvislosti. Proč však nyní zmiňuji právě tento:

1. mnoho zvuků pochází z tohoto směru
2. i když je snaha využívat odrazy, vždy z tohoto směru jeden a ten stejný hlas
3. zmiňování např. věcí položených na stole. Lze vidět jen z tohoto směru
4. pes na jednom a tom stejném místě před tímto domem zvracel, opakovaně měl průjem
5. neustálá snaha o matení.

 • jednou jde o nemocného pána (standardně paraplegik – nemůže se hýbat)
 • poté cizince který tento jev řeší/zná (ale stěží ze sebe vysouká 2 anglické slovíčka)
 • pak zas o retardovaného úchyla – jakmile je však pozornost zaměřena na něj, ihned spouští informativní, slušné entity, které vysvětlují oč jde, bagatelizují situaci
 • jindy osamnělé holky, které tímto taky trpí

6. celkově mnoho variant obtěžování pro zábavu za využití konkrétního jevu/metody
7. časté troubení u tohoto domu (až se zdá jako snaha jiných lidí upozorňovat)
8. bylo možné vnímat jisté žerty s využitím svého jména a někdo s tímto jménem v daném domě skutečně bydlí. V ˇžádném případě nechci zbytečně zmiňovat něčí jméno ve spojitosti s tímto. Jsou zde také varianty jako: další člověk, co se snaží upozornit na problém, soused, který chce takto zmást apod.
9. v protějším domě lze v jednom okně vidět červené světýlko. Samozřejmě toto někdo neustále komentuje jako zapnutou kameru, která mě natáči a jak jsem paranoidní atd. (jde samozřejmě o mikrovlnku). Zajímavostí však je, že ji lze vidět jen z jednoho domu. Z ulice nikoliv. Já se o ni nikdy nezmiňoval. Vysvětlení opět může být jednoduché, někdo v okolních bytech se o něm žertem zmínil a ten, kdo způsobuje řadu problémů toho využil. 
10. na balkóně vrchního bytu něco bliká na balkóně. Vypadá jako kamerka
11. komentování situací na dvoře

PS: po této poznámce ještě hysteričtější snaha o to, abych se znemožnil. Všímám si i jiných míst. Zvlášť jednalo by se o úchylnou zábavu nějaké mládeže. Snažím se na sebe upozorňovat. Samozřejmě s rozmyslem. Je však logické, že nebudu stát 12hod. denně před vchodem a čekat, zda se některý ze sousedů nedostaví s tím, že jej to rovněž ruší. Ačkoliv lze tu a tam vnímat určité snahy zjistit oč jde, skupina reatardů tomuto neustále zabraňuje mletím naprosto nepochopitelných pitomostí, zesměšňováním, urážením a hlavně neuvěřitelnou primitivností.

Poznámky září

Schémata: otravování ptákovinama (spíše jde o reálný stav věci a určitý způsob řešení). Ve chvíli, kdy někdo z těch, kteří mají napíchnutý počítač reaguje, následuje klasické „my jsme si chtěli jen ověřit, že posloucháš“.

Narušování práce vnucováním situace, že skupina dementů chrlí všemožné možnosti (např. u grafických prací) a následně hystericky komentují, že se tak zapsali do dějin nebo něco ovlivnili. Existuje sice určitá možnost, že se eventuelně někdo opravdu snaží pomoci, jenže za předpokladu, že se vše děje touto cestou a hlavně že s tím souvisí i to vše ostatní je to naprosto neakceptovatelné. Zvlášť, když bylo nesčetněkrát jasně dáno najevo, že toto odmítám.

Je zde také možnost naprosto nepochopitelné, psychopatické agresivní závisti, kdy někdo zneužívá, kopíruje jinou metodiku a to jen proto, aby si „obhájil“ narušování soukromí.

Vždy existuje možnost dobrých úmyslů, ale ty už by dávno byly řešeny osobním kontaktem a nikoliv neustálým opakováním určitých schémat v domnění, že lze toto dělat donekonečna. Samozřejmě existuje varianta, že určití lidé reálně ve spojení nejsou, toho někdo zneužívá, ale je zde i snaha právě tyto jedince spojit, což posílí možnosti řešení. A protože kdykoliv je to možné, se někdo snaží spíše škodit, nemám důvod přemýšlet nad jakoukoliv jinou variantou než záměrná snaha o materiální likvidaci a to bez jakéhokoliv důvodu. Někdo se snaží obhajovat např: „ale díky tomu si hledá práci“. Za prvé by toto vůbec nebylo nutné, kdybych se nemusel zaobírat touto naprosto bizarně úchylnou skupinou a za druhé, je jedno, zda pracuji na některé zákazce či řeším nějaký pohovor. Snaha škodit je stejná.

Opět standardní debata. Na jedné straně logické otázky, na straně druhé naprosto úchylné vytáčení se, komentování vykonávání potřeby na toaletě atd. Používání falešných obvinění, snaha nějak vyvolat negativní obraz o mé osobě, většinou poté co diskuze dospěje do stádia „tak jsem se spletl no“ „prostě mě to baví“ „já chci dokázat, že je takový či makový“ (a poté by si každý normální jedinec porovnal míru prospěšnosti takového chování vs to, co se neustále snaží vnucovat vs nulová snaha si vše ověřit reálně). Jednoduše se tedy někdo opět rozčiluje nad tím, že si nemůže potají šmírovat a otravoval lidi (v podobných případech v tuto chvíli schéma „tak to neřeš“ „nevrtej se v tom“ , ale současně snaha neustále upoutávat pozornost)

Podobně úchylná je situace, kdy si pustím jakýkoliv zvuk (např bílý šum, který je např na youtube ve stovkách videí jako uklidňující zvuk). V tu chvíli retardovaný jedinec začne šílet, protože „já se tam slyším (toto používáno i v jiném schématu)“ a začne otravovat ještě více, protože má dojem, že používám špionážní techniku, kterou odposlouchávám já jeho. Zde několik možností. Mimo jiné např ta, že dotyčný netuší co přesně se děje a tímto bizarním způsobem se brání (až na jeden detail > toto by musel zjistit tak, že sám dělá to, proti čemu jakože bojuje). Nehledě na to, že jde o naprosto obyčejný zvuk a daného jevu (tedy otravování je zneužíváno záměrně). Proto samozřejmě počítám i s variantou, že „pozitivní“ entity jsou jen nástrojem k udržení pozornosti. Což na jednu stranu nedává absolutně smysl, na stranu druhou se téma stále motá kolem jednoho a toho samého (tedy důvod, pointa, záměr…). Nyní lze vnímat opět již známe vzteklé jakoby slušné mluvné, což má být naprosto v pořádku (samozřejmě není) + některé z debilních schémat typu „on to chce poslouchat“ „stimuluje ho to při práci“. Protireakce poté je „on to špatně pochopil“ „to se váže k něčemu jinému“. S ohledem na to, jak vše probíhá je tedy logickým krokem osobní konfrontace a vyjasnění si situace. A tomu se samozřejmě opět bude dotyčný bránit „já se ho bojím“ apod.

Samozřejmě když si takto značím poznámky, bývám hned zahlcen schématy typu „to musíš říkat, ne psát. Když to píšeš, tak oni ti to kradou, kopírují a tím si zlepšují auru“. S tím souvisí soustavná snaha o vyvolávání agrese, což vede např k uvolnění vzteku nadávkama (o samotě) a snahou někoho donutit, aby si uvědomil jak trapné je to, co dělá. To samozřejmě má za následek např „Dívejte se, jak je sprostý“ (situace kdy někdo v soukromí nadává a kolem není nikdo, koho by to pohoršovalo. Z tohoto je vymýšleno několik bizarních scénářů (které by dávaly snad smysl v případě, že se někdo vydává za mě a tedy snaží se opakovat mé nadávky. A tím pádem zcela vědomě dělá dříve zmíněný negativní obraz o mé osobě (a samozřejmě co oněm nadávkám předcházelo je vypuštěno). Druhou možností je, že někdo nedokáže pochopit, jak to, že neztratím nervy např v dopravním prostředku, na plné ulici, v baru apod. To by samozřejmě mělo mnohem větší efekt ve snaze ze mě udělat vola. Ovšem toto je snaha marná. Naprosto si uvědomuji situaci jako celek a tomuto se tedy zásadně vyhýbám, kontroluji okolí a vnímám co říkám (a vzhledem k tomu, co a jak se děje mám na to plné právo).

[/col] [/row] [row] [col span__sm=“12″]

Poznámky září 2

Naprostá ubohost a primitivní projev pokračuje. Nyní se zdá, jakoby se někdo urputně snažil na jednu stranu vyvolat nějaký problém ve formě útoku. agrese apod., ale ma straně druhé vše stále maskoval trapnýma komentářema o tom, že jde o metodiku na pomoc některým lidem. To, totiž absolutně není pravda.

A to zejména proto, že jak už jsem několikrát psal, primární snahou je člověka totálně odrovnat. Pokud se však dotyčný jedinec dokáže bránit a nedělá si z oněch debílků tak těžkou hlavu, jde v podstatě o soustavnou snahu znechutit prakticky jakoukoliv činnost (navíc mnohdy nejprve vyvolanou – a to ještě jakoby podle nějaké vykradené předlohy).

Navíc pokud se člověk snaží pracovat a tedy logicky ona práce jde někde vidět (v mém případě tedy fotky na FB, stránky apod.) > vše je prezentováno tou stejnou skupinou jako výsledek její metodiky. Reálně jde o zcela normální plnění pracovní čnnosti, kterou se někdo snaží narušovat.

Často lze také vnímat psychopatický vztek, kdy se naplno projevuje naprostá mentální retardace daných osob a člověk je urážen už za cokoliv, tedy za obě varianty nějaké činnosti (uděláš/neuděláš).

Jakmile se člověk např mírně nasere a tedy podle debílků ztrací nad sebou kontrolu, ono obtěžování ještě zesiluje (lze zcela zřetelně vnímat snahu o rozhození např náhodným, rychlým generováním začátků vět, slov, skřeky, úchylnýmé zvuky apod, ponižování už i za to, že mikina je moc mikina, voda je moc mokrá atd.).

Při mém pobytu o samotě na chatě se událo několik zajímavých situací. Tou hlavní však bylo spouštění už opravdu naprosto nevhodných schémat a to za využití různých zvuků v okolí (např často procházejíci srnky které znějí jako procházející osoba v lese) – vyhrožování fyz, atakem, že má někdo noční vidění (v podobné situaci cca o týden dřív vnímáno slovo, které jsem snad doposud nepoužil  – Nocturno) a míří na mě střelnou zbraní. Na toto reaguju sice obezřetně a tedy na útok jsem připraven, ale o to víc klidně a logicky a vyzývám k akci (někdy lze vnímát projevy typu: tvl, on si tak věří, že tam asi zajedu), popř komentuju, že pobyt v tmavém lese v dešti není pro druhou stranu asi moc příjemný (pokud by tam skutečně byla). Což má za následek rychlé ukončení daného scénáře. 

Včera už nakřápnutý displej odešel definitivně. Jsem tedy den bez telefonu a i to má zajímavý důsledek. Dotyčným jakoby chyběla zpětná vazba (někdy je nahrazováno asi jinýma nakaženýma tel.). Protože jsem opět jeden den reagoval nasraně a dovolil si něco zcela nemožného, tedy posílat všechny do oněch míst, má dotyčný skupina pocit, že jsem už nalomený a provedu nějakou hlouposti, proto agrese zesiluje. Včera, tzn 9.9.2020 ve večerních hodinách opět pískání v uších a nucení do nějaké agrese „Musíš někoho….“. Zajímavé je, že ostatní linky jsou jakoby vypískané (proto pískání v uších) a lze tedy vnímat jen ty naprosté úchylnosti. Něco obdobného se dělo noc před střelbou v Porubě. Viz poznámky na druhém webu. V žádném případě netvrdím, že tyto věci spolu souvisí. Jen mě to napadlo díky určitým prvkům (stejné místo bydliště, vyjmečně šílená snaha o destrukci psychiky apod.)

[/col] [/row] [row] [col span__sm=“12″]

Poznámky září 3

Na web se dostavuje poměrně překvapivá odezva. Překvapivá proto, že v podstatě nejde zas o nic tak zásadně nového. Ale s jednou vyjímkou.
Je zde sice předpoklad, že někteří lidě řeší stopu ve formě IP adresy (a tedy že je to kdovíjaká past), ale adresa snad názor mění (oproti druhému webu. Rovněž lze cítit poněkud zvýšenou aktivitu v podobě různých zvolání, zastavení policejního auta před domem atd. A někdo všechno různě zamotává.

Ponoukání k zobrazení statistik návštěvnosti odmítám, protože si nechci kazit příběh :)). A hlavně, jelikož se vše děje trochu jinak, není to nutné. Do sta ještě pár chybí. To vím jistě. 

Co je hlavní, nemám důvod se bát policie. Předpokládám, že to není výsledek nějakého šíleného omylu. Výkřiky z oken (stále stejná místa), na ty bych rád reagoval, ale je tolik možností co se může dít, že mi příjde rozumnější být v klidu. A upřímně, příjde mi to tak šílené, že v tom hledám nějakou past. Ano, zkouším i variantu, že bych měl kreativní zvukovou fantazii, ale ta by vytvářela něco diametrálně odlišného.

Přece se tolik lidí nenechá zmanipulovat, aby pokřikovali na někoho, o kom nic neví. Jistě, nikdo nemusí vědět kdo jsem. Ale taky se nikdo neptá. A toto nelze dělat donekonečna. Různé obviňování a zastrašování má jeden háček. A to ten, že jsem několikrát jasně řekl, že to či ono ano. Což je vlastně asi špatně, tak proč to není řešeno? Proč tedy ti „správňáci“, kteří chtějí zatočit touto metodikou s veškerým zlem světa (a to i tím smyšleným) nepřejdou k akci? Proč stále probíhá jen nějaké otravování a falešné obviňování, které i když někdo přizná protože chce taky zkusit tu taktiku nebo jak se tomu říká, tak „jdeme? Pojďme na něj/my už jdem“. „Nejdete“. Ale jistě, v počátcích je člověk více nejistý co to jako má být. A opět, v danou chvíli skutečně někdo pobíhá po schodech. (kdyby náhodou, připomínám, že netrpím stihomamem. Což je prvek, který daná schémata vyžadují. Ale co dělat víc, než zkoušet nahlas něco říct, někdy tedy přehnaně páchat čin, popisem aktuálních činnosti? 

Trestní oznámení – je to logický krok. Ovšem po všech předchozích zkušenostech s řešením této situace chci mít napsané maximum informací. Ta iluze nepochopitelné pozornosti upřené na mě je matoucí. Ale zároveň stále čekám, kdo konečně udělá nějaký krok. A začínám si být poměrně jistý v tom, že to lze zvládnout a můj postup je správný. Minimálně do chvíle, než mi někde řekne opak.

Dít se může cokoliv. Některým jedincům mohl někdo namluvit cokoliv. Stejně tak se může vše dít skrytě a tedy pro mnohé jsem za šílence.

Neustálé ponoukání k trestnímu oznámení je sice určitým způsobem pochopitelné, ale mnou vnímáné taky jaka snaha co nejvíce jej uspěchat a tedy totálně se znemožnit. Což chce někdo následně využít.

A jak jsem psal, musím myslet na všemožné varianty. A tedy, ať se to zdá jakkoliv, to co píšu je můj záměr. Nikoliv výsledek nějakého zmanipulování apod. Vše je výsledek reálných zážitků, situací (konkrétně metoda podsouvání slov a její komentování jakožto nějakého návodu, který opisuju).

Odkaz na schémata:

1. Vše je dopředu připravené. Nemusíš nic řešit. A tedy další možnosti jak slušného člověka otravovat. To je špatně, to nemůžeš psát, tohle je pomoc a ty ji prozradíš.
2. Jsem tajný policista. To je taková trochu nelogická věc sama o sobě. Kdybych byl, tak asi to poslední co udělám je, že to přiznám. A kdybych byl, asi bych měl o něco více možností jak vše urychlit (návaznost na schémata msta policii + za pomocí obtěžování slušných lidí, či jen jednotlivce apod.)

Zajímavost: Opět jsem smazal FLOW.EXE (apka spojená se zvukem). Už jsem tak udělal kdysi, ale nemělo takový efekt jako teď. Počítač hned svižnější (dává smysl viz fóra). 

Co ale smysl nedává je nekonečné řešení toho, co píšu. A to z několika úhlů. Když se k tomu přidají situace jako zmíněné policejní auta (ano, množné číslo, tak má člověk až chuť zopakovat dotaz. Na mnoho věcí/iluzí člověk s odstupem času nahlíží jinak). 

A nakonec, nyní dává smysl tuto stránku ukázat více lidem. Což znamená klasické pocity: „Je třeba to více řešit“ vs. reakce, když se tak stalo. Ale nyní jsem schopen říct zase vše trochu jinak. Minimálně stále přetrvává pocit, že své v tom má i skupina hackerů. A jakoby ti stejní naznačovali např i „My jsme mafie apod.“. Tady jsem namítl, že teda to je samozřejmě směr, který mě asi úplně nezajímá, ale taky kdyby to byla pravda, řeší se to jinak než urážením a vztekáním se mutujícím hláskem.

A tedy byl jsem s tímto na policii? Ano. V Zábřehu. I tehdy jsem napsal to co se děje a to tak, aby to nebylo moc šílené. V podstatě (což jsem několikrát zmínil) šlo zejména o to, abych měl jistotu, že jsem něco podnikl (a nemusím přemýšlet nad všemožnýma historkama o tom, jak policie o všem ví a hledají se ti, kteří jsou tím obtěžování, či došlo by k něčemu jako v Porubě a já měl divný pocit, že by třeba pomohlo to, co vím apod.) a kdyby se situace nějak vyvíjela, ať jsem kontaktován. Nejsem zapálený detektiv. Ale přišlo mi normální sdělit, že se děje něco nenormálního. 

Proběhlo to poněkud zvláštně. Bylo mi zavoláno, že se mám dostavit až budu mít čas. Tedy třeba za ty 3 dny. Dobře. Naschle. A když jsem poté přišel, najednou jsem byl v pozici jakoby podezřelého. Postoj policisty mi příjemný nebyl, zvlášť když jsem chápal jak to vypadá, ale taky jsem jasně dával najevo oč jde. Toto je důvod, proč nemám v plánu opakovat stejnou situaci, aniž by se něco zásadně změnilo.  

Následovala eskorta na psych vyšetření. Tam mi bylo sděleno asi trochu jinak, než bych chtěl, že to, co popisuji není technicky možné, dostal jsem papír, který potvrzuje to, že pro okolí tedy opravdu nebezpečný nejsem, byl jsem dovezen zpět do Zábřehu a teprve poté mohl jit. Sepsáno, uloženo.

A nyní z pohledu někoho, kdo se odhodlává ke stejnému kroku. Oproti mému statutu „prvního“ je zde několik výhod. Bude to minimálně druhé takové oznámení, je jasně řečeno, jakou policejní pobočku 😉 zmínit. Město Ostrava pro jistotu. (což hned vybízí k myšlenkám, co když já byl druhý? Z toho důvodu jsem se dotazoval, zda se takové věci nějak spojují)  Což mimochodem je další věc, která mi má vrtat hlavou. Ostatně, když se člověk trochu snaží, lze vytvořit ještě větší šílenost než to, co vnímám já. Ale to záleží na souvislostech. Odkaz na schéma: ty jen opakuješ něco, co se už dělo mnohokrát (konkrétně zmiňována hodnota 1000x). To bych teda chtěl vidět. A to je vlastně vše k danému schématu.

Tedy jak jsem psal, s policií nemám problém :D. Asi jako jediný na planetě. 

Poznámky Září 4

Pociťuji poměrně zásadní změnu. Čím více informací zveřejňují, tím více ustupují negativní projevy. Mnohé je také spojeno s možností adekvátně reagovat a predikovat snahu/záměr toho či onoho jednání. Je zde ale také snaha o bagatelizování, vsugerovávání pocitu, že je vše natolik jednoduché, že nelze pochopit, proč by to někoho mohlo trápit. 

Kdysi bylo možné vnímat úvahy typu: jak oni docílí toho, že to nakonec nikdo neřeší. A dnes se mi vybavil citát z jedné staré knihy: Někteří lidé rozzáří místnost tím, že ji opustí.

A tedy jak toho docílí? Nijak.

[row_inner] [col_inner span__sm=“12″]

Poznámky září 5

28.9. 2020 – Nákup ve večerce (cca 11:30). Komentář k zakoupené roušce („Jo, má ji, ale jen tu za 30“). Přímo nad večerkou je kamera. Avšak v Zábřehu mnoho situací, které byly navázány spíše na kameru přímo v obchodě. Může tedy jít o kombinaci, protože ještě před vstupem do večerky jiná situace.

Také jsem zjistil, že nová aplikace na Morseovu abecedu neumí zřetelně vyblikat tečky. Bude tedy opakováno.

S největší pravděpodobností už to tady někde mám, ale nyní se opět odehrála situace, která nastínila to, co mě asi sere nejvíc. V prvé řadě, je neustále cítit skupina totálních prasat, která tohoto jevu chce využívat jenom hulákání úchylnosti např osamoceným ženám, vydávat se za ty či ony, ale jsou tak nepochopitelně tupí a primitivní, že mnohdy hned druhá otázka je „a máš velké kozy?“. Společně s nima jsou pak zase takoví vystrašení pánové „Ahoooj kočičko“, kteří někde zabedněni doma v tomto spatřují jedinou možnost jak mít vztah. Následují tí, kteří se neustále snaží kopírovat možnosti tohoto jevu a vnucovat svou ubohou, primitivní verzi. Je třeba také mít na paměti, že může jít o záměrné vypouštění fragmentů postavených záměrně do jiného kontextu. Ale to není absolutně můj problém. Celkově jakkoliv řešit, že něco chápu špatně.

Modelová situace:

Začnu si dělat hudbu. Díky určitým postupům lze docílit efektu, kdy se přidávají chorály/vokály, různé smyčky atd. Jenže následně nastupuje skupina dementů se svýma ubohostma typu: „Nech si to ták“, „Ježiš on to pořád mění“, „On si chce něco poslechnout, ale neví jak“. „Popelko, co to je za hudbu?“, „Tak ty máš k tomu asi nějaký vztah, že se ti to líbí…“. Tedy začne ubohé rozhazování. Do toho někdo přidává své, jakoby jasně strojové hlasy, entity sousedi, kteří nonstop někoho odposlouchávají a strašně potřebují někoho naučit svůj, archaický systém, protože vůbec neznají to co já a jsou přesvědčení, že v něčem tápu.

A přitom teoreticky existuje naprosto úžasná možnost, jak se bavit hudbou. A postupně také přicházet na jednotlivé možnosti a následky toho či onoho zvuku. I to je možná důvod, proč úchylná prasata mají potřebu vše ničit. Následně tedy začne dohadování se. I to má svá specifika. Prasata se totiž mnohdy záměrně vydávají za druhou stranu, aby ji zesměšnila.

Stejně tak v situaci, kdy je naprosto zbytečné jakkoliv reagovat, prasata po pár vteřinách záměrně začnou opět vyvolávat konverzaci. Mnohdy ubohým způsobem, kdy někdo nadává a hned někdo reaguje, nebo spasitelsky zachraňují.

Jen tak mimochodem, spousta prvků se váže také na mobilní telefon. A jak jsem zjistil, mít mobilní telefon ve věznici není žádný problém (což samo o sobě problém je). Toto by však vysvětlilo řadu retardovaných projevů.

 

[/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row] [row] [col span__sm=“12″]

Klíčová slova

zde si značím různé myšlenky, úvahy, možnosti formou klíčových slov. Rozeberu později.

Minireproduktory v pohlednicích (VF zvuky, energetická náročnost)
Javascript v prohlížeči a generování ultrazvuku
Návody na laserový odposlech (např na zive.cz > logická úvaha: psát o tom, či si to nechat pro sebe? Je možnost že to někomu pomůže (tedy informace jak jednoduché, levné je takové zařízení sestrojit) nebo má člověk naopak mít nepříjemný pocit, že nechtěně někoho inspiruje?
Věk a znalosti dnešní techniky (mnoho lidí vůbec neřeší jakoukoliv počítačovou bezpečnost. V podstatě nad tím vůbec neuvažují a už tento fakt je dost problematický).

 

• Hemisféry a slovní zásoba
• Elektromagnetická hypersensitivita

Bezdrátová myš (5G)

Vibrace, rezonance, kovové potrubí, 

Specifická slova:

Nebudu samozřejmě psát všechna. Ty mnohem brutálnější teoreticky mohou být určitým důkazem (ideálně pokud si to poznačí vícero lidí, navíc bez jakýchkoliv vzájemných vazeb).

Týká se se zejména systému, který pravděpodobně pomocí speciálních zvukových vzorců ovlivňuje člověka většinou na podvědomé úrovni. V mém případě jde možná spíše o vzácnost a můžu vše vnímat jako hlasy (a proto často tak bizarní opakování různých slov, zastrašování atd.)

 • Podsouvání hesel
 • Rychlost zvuku vs elektromagnetické vlnění. Různé zdroje, místa.
 • Topení + zvuk mikrofonu/reproduktoru. Zábava pro některé šmíráky.
 • Obhajoba hlasů (fiktivní vyšetřování, vysvětlování, něčí přání apod.)
 • Hraní na city
 • Ekvalizér, tedy různé projevy v závislosti na frekvenci. 2 poslouchají tentýž zvuk, ale na jiných strojích a tedy ve finále každý slyší něco jiného.
 • Predikování vzorců/výrazných zvuků (např u hudby puštěné na youtube). 
 • Stažení výšek a basů většinou utlumí i hlasy
 • Schémá: zvuk vypne + kdyz nefunguje
 • Amigdala
 • Tlak krve v hlavě po ulehnutí
 • Aplikace
 • Fotak jako odmena uschovan např na recepci hotelu (opakováno 3x) – zneužíváno jako rozhazovací taktika (co kdyby….). Ale také jako ověření. Řešeno krátkým telefonickým dotazem na balíček. Asi nic moc zábava co? 🙂
 • V minulosti důraz na N (např zmateN). Ale vždy působilo spíše jako záměrné zesměšňování určitých postupů
 • Jedna entita vždy kamarád
 • Naprosto nepochopitelné snahy vytvářet o mě historky typu (já jsem ten, kdo vytváří speciální otravné zvuky). Reálně jen zkouším tvořit hudbu či udělat zvuk, který vše utlumí. A to samozřejmě je problém. NAvíc vysoce logická postup „řešit co si soukromě dělám na počítači“ a vidět vždy jen to, co si lze vysvětlit nějak špatně.
 • Psychicky nemocný jedinec, který si vytvořil cca 30 entit, které již řadu let různě doplňuje (mnohdy lze jakoby vnímat starší, propracovanější verzi a novou, doplňovanou z nutnosti, protože již vše trvá natolik dlouho, že se mnohé opakuje. Ale také jen důsledek krádeže systému, jak jsem psal). Ty spolu různě komunikují pomocí předem napsaných scénářů, fragmentů nahrávek + lze ovládat online a tedy využívat jako krytí/matení.
 • Nyní poměrně značný tlak na to, abych podal trestní oznámení. Stojí na tom vyšetřování atd. Má sice logický základ, ale je třeba brát v potaz předchozí zkušenost. Navíc předpokládám, že se v ten moment dotyční stáhnou a doufat, že se znemožním. Jelikož se zdá, že kolem není reálně nikdo, kdo by se trápil, postupuji obezřetně. 

A i za této situace se mi někdo bude neustále snažit dokazovat, jaký jsem hlupák, jak sofistikované postupy někdo používá aby otravoval lidi a zbavil se hrozeb v podobě lidí, kteří tuší, že něco není v pořádku.Stejně tak vydávat se za policii (což z jeho pohledu umožňuje „šikanovat mě“ že mám jít spát, dodělat tu či onu práci apod.)

 

 

28.9. / Poruba / 22:31 – Dařbuján

 

 

via GIPHY

Problém:

 • Nepřehlednost, zmatečné vyjádřování, příliš obsáhlé (částečně vyřešeno)

Důvod:

 • Komplikovaný problém.
 • Problém je pouze ve zneužití něčeho jiného. A to něco je naopak něco přínosného. Asi.
 • O co se jedná lze vyjádřit pouze pomocí jednotlivých souvislostí (a ty obsahují další) 
 • Zároveň přicházím na různé detaily, které někdy spojí více částí.
 • Chci zaujmout, nabídnout směry k uvažování, zdůraznit možné problémy, být nad věcí, brát s humorem a zároveň si nedělat srandu z něčeho, co někoho může psychicky deptat, hledá informace a humor není zrovna soucitný
 • Nutkání co nejrychleji více upozorňovat na nejproblémovější části, které však mohou mít negativní dopad na mou osobu v případě, že nebudou obsahovat právě i ony souvislosti (samozřemě nejsou nutné úplně všechny). 
 • Nemohu vědět, zda onen hlavní záměr není v něčem jiném a já jsem pouze možnost, jak řešit něčí problém. A možná špatně odhadnutá. Já se nemám čeho bát, avšak je zde mnoho scénářů s cílem pošpinit mou osobu. #janetaktit
 • Jak vidno, běžný problém všedních dnů
 • Parabolické antény, člověk jakožto nelineární příjmač – demodulace ultrazvuku na zvuk
 • Poměrně specifické projevy u jedinců, kteří jsou citlivější na elektromagnetické záření.
 • Jednotlivé zvuky lze zajímavě zkoumat pouhým soustředením a zároveń objevovat spoustu nových. Stejně tak si souběžně s tím všímat snah o různé narušování, matení, zastrašování pro zábavu apod.
 • Stále citelnější nejistota, obavy u některých jedinců
 • Stále hysteričtější snana o vytváření situací, kde budu já ten, co se zesměšní. To se nedaří.
 • Toto bych neměl rozepisovat, protože tím napomáhám hlupákům aby otravovali VS hlupáci chtějí ať můžou otravovat a nikdo to neřeší
 •  

Cíl:

 • jednoduchost, podat informace v netradiční, poučné a zároveň přínosné formě

Myšlenkové mapy: zkoušeno. Nutno předem připravit. Problém se spojováním větších celků, které souvisí

Hypertext:
budu studovat. Podobně možná pracuje i mozek. Ověřená, tradiční technika.

Komentář: Jak toto napsat jednoduše? Ne každý uvažuje jako já (naštěstí / bohužel).

[/col] [/row] [/section]