Ať už bude váš názor na následující informace jakýkoliv, je třeba brát v potaz zejména jedno: mohou někomu zachránit život.

Milí pozemšťané, já vás nechápu :).

 • Nebudete chtít věřit tomu, o čem zde píšu. 
 • Doposud jsem nepřišel na způsob, jak vyjádřit tu jedinečnost, důležitost a zároveň s tím spojené neuvěřitelné přehlížení takových informací
 • Jakmile pochopíte základ, sednete si na zadek z toho co vše vám začne docvakávat.
 • Rád dělám věci po svém. A zkusím to i zde. Snad u každé věty mě napadá nějaký dotaz, či mám pocit, že je třeba připojit řadu souvislostí. Hned vzápětí však také cítím problém s přehlcením informacema = hrozba, že návštěvník nebude chtít vše číst = ztráta možnosti předat důležité informace dál. To přece musí jít jinak.

Držet kontinualitu informace. A tedy….

Že nejsem zas tak mimo dokazuje i to, že byla zrušena skupina Slyšení hlasů na FB, kde jsem přidával odkazy na tyto informace. Ani mě to nepřekvapuje. Kdybych byl idiot, co má k dispozici tyto postupy, první co bych udělal je podobná skupina a sběr „slyšících“.

O co jde?

Vezmu to chronologicky:

 1. Stal jsem se obětí trestného činu – zneužití specifických postupů, problémové řešení. Problém se týká mnohem více lidí, než se na první pohled zdálo. („Jak?“ místo „Prosím?“). Viz rubrika Gangstalking
 2. Boj / spojování informací / věř sám sobě – uvědomování si, že to, co se mi děje je přece vysvětlení pro řadu podobných situací. Jak to, že jsem jediný, kdo si to uvědomuje?
 3. Parazitní zvuky / slyšení hlasů – mám kompletní, reálné vysvětlení tohoto jevu. A tím spíše jsem v šoku z toho, jak jsou tyto situace zpravidla řešeny. Navíc se dokonce zdá, jako bych byl první, kdo má takto podrobné informace. Už jen tento fakt je něco, co mi nesedí. 
 4. Člověk / lidské tělo / mozek – je tolik informací, které jsou doslova zásadní a nikde se neřeší. Nikdo o nic nemluví. Jak je to možné? 
 5. Takto jste o světě asi nepřemýšleli – často se říká, že svět řídí nějaké tajné spolky (mnohdy spojeno např. s Ilumináti, rodina Rockefellerů, zednáři) apod. Nene! Víte kdo? Obyčejní lidé – radisté. Normální i nenormální. Chytří i debilové. Slušní i prasata. Ten takhle, jiný zase takto. A víte jak? Příběhy, scénáře, historky, 100x opaková lež, ale i boj za normální svět. Je jich mnoho, je to v podstatě „organismus“ sám o sobě / synchronicita.

  A také jsou zde postupy z bodu 1. A to je právě to. 

Teď bych to viděl na automatickou sadu pocitů:

 1. Skupina > To je magor, No tak ty jsi zešílel ne?, Běž se vyspat, To je debil, Zase konspirační teorie, Nesmysly, Bludy, blázen, Co to píše? > nutná osvěta v kritickém myšlení
 2. Skupina, většina > něco jako komplexní mix mnoha pocitů: tajemno, úžas, mnoho otázek, radost, změna, zájem, něco nového, něco jiného

A tedy –  nezešílel jsem, byť se o to několik jedinců dlouhodobě snaží. Dokonce jsem je rozebral do posledního pixelu. Základní problém je totiž v tom, že normálních lidí je všude kolem dost. Ovšem debilové byli vždy více slyšet. A takhle se to táhne od pradávná. Malá skupinka, v podstatě zbytečných, primitivů ovlivňuje a kazí radost mnohem početnější skupině normálních lidí. A tento vzorec má své limity. Je čas na změnu.

via GIPHY

Toto je Neil Degrasse – Na otázku, jestli je sám věřící, odpověděl: „Součástí popisu všech vyšších bytostí u všech náboženství, která znám, je několikrát zmíněna jejich laskavost. Když se podívám na vesmír a na všechny způsoby, kterými se nás snaží zabít, nedaří se mi v tom onu laskavost zahlédnout.“

Jaké škody dokáže napáchat jediný idiot je z historie známé už dostatečně (Mao Ce-Tung > smrt 40 000 000 lidí).

Existuje tolik zajímavého, o čem se doposud v podstatě neví. Existuje tolik naprosto úžasných nápadů, o kterých se nemluví protože #vysmech #ostych #stereotypy. Asi tento text ještě mnohokrát změním, ale ta základní pointa tu je :).

Letový plán je tedy zhruba následující:

 1. Co když je to trochu jinak? – něco, nad čím jste doposud nepřemýšleli
 2. Problém – detailní rozbor, souvislosti, úvahy
 3. Sdílení těchto informací / Případná korekce informací / Spouštění drobných situací, které v dostatečném počtu mohou změnit dějiny. Ale nikdo si to neuvědomí, protože se to tak prostě normálně stalo. 
 4. Edukace / Zajímavé přínosné informace – technologie, lidské tělo a mozek, hra jménem život, informace o kterých se příliš neví. „To je neuvěřitelné, jak jsme ten lidský mozek, potažmo přírodu celkově a nebo vlastně úplně všechno podceňovali“
 5. Sdílení nápadů, zlepšení, myšlenek, jak něco dělat lépe, spojovat – „ty vole, ty máš teda nápady, jsi jak malé naivní dítě“ > „no však jo, a co jako? Díky komu asi čteš tento text na tom, na čem jej čteš? Já řeknu blbost + někdo další řekne blbost. A najednou to bude převratný nápad. Jen to chtělo přidat tu jednu informaci. One more thing….“ > ty vole – telefon? Všiml sis, že mobilní telefon už je dávno vynalezený? Přistaň zase“ > „Aha, jo takhle si to myslel….to MĚ nenapadlo.“
 6. Horizont

Odpovědi na předpokládané otázky (kladené spíše zejména negativní menšinou)

Normální člověk ví, že primárně jde o to, o čem píšu = možnost přínosných a zajímavých informaci. Pokud ne = nebude dál číst NEBO napíše svůj názor.

 • Takže ty přiznáváš, že něco dokážeš slyšet / vnímat – ano
 • Takže co když to o čem píšeš není z tvé hlavy? – nikde nic takového netvrdím. Ale vše, o čem píšu je vždy důsledek / výsledek nějaké situace předchozí + spojení určitých souvislostí, nálady, možností, myšlenek. Netvrdím, že mám vždy pravdu. Jsem však přesvědčen, že tak, jak jsem to poskládal já, s využitím veškerých dostupných možností (což je standardní situace), to dává smysl, jde o hmatatelné a reálné prvky, je možné dospět ke konkrétním závěrům a úvahám o řešení.

  A když to úplně zjednoduším – jde o možnosti, mé úhly pohledu. Dokonce mnohé jsou tak obyčejné a všudypřítomné, že není možné, aby o tom nebyl žádný dokument, web, cokoliv.

 • Proč to píšeš tady? Vždyť budeš vypadat divně. Jsi fotograf, tak proč řešíš kdo řídí svět?  – na to jsem přípraven. Navíc hlavní je problém, který se týká mnoha lidí. Vše následující jsou jen souvislosti, možnosti. Dal dohromady takové množství informací, aby vesměs NEŠLO říci > co to je za nesmysl? Vždy je popsán problém, jak probíhá, souvislosti a případné řešení. Pokud tedy někdo zareaguje stylem „Co to je / Je to nějaké divné / Nechápu o čem píšeš“ > dělá to buď záměrně, přečetl si jen věty, které obsahují „slyšet“ + „hlasy“, neumí přemýšlet.

  Jediný problém může nastat díky tomu, že vše u mě probíhá již několik let. Mnohé tedy beru jako samozřejmost (to neznamená že to akceptuji) / to už znám / to už vím / s tímto mám spojeno mnoho souvislostí a tedy řeším automaticky / a může se stát, že jsem nedodržel potřebný odstup / nadhled (taková profesní deformace)

 • Další klasický konspirační web. Ještě napiš o mimozemšťanech a CIA – o nich až později :). A nejde o žádné konspirační teorie. Jde o konkrétní, reálně se dějící situace, které se týkají mnoha lidí. I tebe. A také neuvěřitelné , nepochopitelné zážitky během snahy je řešit .
 • To co píšeš je přece nesmysl / To se nemůže dít / Proč by to někdo dělal? – Reaguješ jako 99,5 % lidí. Tolik k tvé vyjmečnosti. Nejsou to nesmysly, vše o čem píšu je reálně možné a také popisuji jak. A právě fakt, že mnoho lidí reaguje přesně takto je důvod, proč se taková situace může dít.

   

 • Nebo ještě jinak. Co je vlastně tak neuvěřitelného na tom, že:

  • došlo k nějaké situaci (nabízím několik naprosto primitivních možností)
  • díky tomu mohou deviantní jedinci skrytě, anonymně sledovat / obtěžovat jiné lidi
  • protože nikdo nevěří, že by se něco takového dělo
  • ti, kteří to tvrdí „vypadají nějak divně / měli by se léčit“, dovolují si tito primitivové stále více
  • já vše zveřejňuji. Což samozřejmě skupinku mentálů strašně štve. Tím spíš je nyní jeden z pilířů tohoto činu (dělat vše tak, že to jakoby neexistuje) nyní značnou nevýhodou.
  • souběžně s tím vším nacházím mnoho nevšedních informací, všímám si mnoha detailů / situací, nacházím nové pohledy, možnosti, vysvětlení. Najednou do sebe vše až nečekaně zapadá (ale o tom je přesvedčen každý mimoň, že :)). Ale sami poznáte, že na tom opravdu něco je. Uvidíte. 

Už se blížíme ke konci začátku.

Nyní by teoreticky měl být vyřešen úvod do tématu. Nikoho by neměly rozptylovat nějaké nejasnosti. A že ten úvod by mohl být trochu podrobnější #ironie? Na základě mnoha předchozích zkušeností je toto zatím nejlepší možná varianta, ke které jsem dospěl s cílem zamezit jakýmkoliv komplikacím pocházejícím:

 • z nejasností
 • z faktu, že jde o specifické téma, na které má většina lidí navázáno mnoho zavádějících asociací. Úspěšné řešení tedy vyžaduje poněkud (teď asi vtip dne – který však pochopí jen lidi co mě znají) strategičtější postup
 • ze zkušenosti předchozích osamnělých bojovníků, že řada pokusů ztroskotala na nemožnosti plně se soustředit a tedy ne zcela vhodnému způsobu prezentace ale hlavně na nečekaném protivníkovi > lidi a jejich názory 
 • ze situace, že je někdo debil
 • z faktu, že metodika „jedna paní povídala, akorát že já to řeknu po svém“ občas zbytečně žere energii, proto každý, kdo bude říkat cokoliv, co nebude mít podloženo vlastním názorem, který vychází z konkrétních informací, jednoduše velice rychle zjistí, že je fakt idiot a ještě si to musí sám trapně přiznat a raději teda bude mlčet nebo si nejdřív přečte o čem píšu teda. 

Jak jsem již uvedl, jako první je zde problém. Naštěstí mnozí z vás jej nevnímají jako problém. V podstatě o ničem takovém ani neví.

Máte se dobře? Všechno klape / hraje (#zarovka)? –  Výborně / Víc takových lidí

 • Tady máme jasno. Víte, že ty správné informace se vždy hodí. A taky je dobré „být připraven“. 

Cítím, že se něco děje ale nechápu co. Nevím jak to mám vysvětlit. 

 • možná, že se ti děje něco podobného jako mě. Taky možná patříš mezi lidi, kteří jsou citlivější na určité podněty. aniž by si to uvědomovali.
 • když se o tom chceš bavit, nikdo ti nevěří a nebo doporučují léčení. A tak to raději buď neděláš, nebo věřís, že ten, kdo si říká doktor asi ví o čem mluví. 
 • možná, že (zde možno dosadit jakoukoliv hodnotu / slovo)
 • protože možná jako u mě – neexistuje žádný důvod, aby se něco takového dělo. Jen prostě nemáš čas věnovat se něčemu, co by zaměstnalo na nějakou dobu celý tým odborníků

Obory duchovno, ezoterika, vesmírní lidé apod.

 • zejména určité obory jsou pověstné svým stylem, názory, postojem k životu (který někteří borci vnímají jako naprosto nepoužitelný). A právě z těchto míst pochází mnohé zajímavé podněty. A zároveň tato místa mnohdy nabízí jednoduché cíle. Jednoduché ve smyslu „slušní, nekonfliktní lidé se dobře „otravují“, oni věří všemu“
 • Ale také takový ten zamrzající úsměv a nebo právě ten úsměv „kurňa, to není možné“, že mnohé co se točí kolem nějakých čaker, barevných obrazců, chození na boso, energií, vibrací je blíž skutečnosti víc, než by kde kdo čekal. Jenom ti lidi to prostě nějak neřeší a prostě „používají“ / „zkouší to nejlepší lazení“ / „to umí nacítit“
 • možná vše vnímáte správně, jen je třeba některé detaily uvést na pravou míru
 • možná, že je vše úplně jinak. A nebo možná najednou rozlousknete ten problém, kdy pořád něco nesedí. Dokážete lépe rozlišovat něco, co se tváří jako jedno a to stejné. To vaše zůstane a zaměříte se na problém.