Skip links

Dávné vzpomínky a jejich časté vybavování, ale

Občas se to zdá jako externí zásah. 1. někdo vyvolá náhodnou vzpomínku a chce vědět jakou 2. někdo naznačuje že toto je možné. Viz sny. Několikrát se mi stalo, že jsem si najednou vybavil nějaký dávný sen a rychle začly doskakovat detaily a to až s neuvěřitelnou přesností (rozlišením). Mnohdy se jedná o specifický druh snu (s ohledem na dobu lze nalézt také rozdíly ve vizuálním podání).

Např. moře, město, hotel, moře jako bazén, pokoj, tma, město, obchod. Přesně daný vizuál.
Jiný díl: raketa, kosmická loď, cesta vesmírem, přílet na planetu, různé situace, specifické pocity/zážitky
Nebo moře, cesta lodí, ostrov (kameny, skály, červenobíle, slunce, léto)
Nebo, hrad u moře, pak skleněná velká budova

U těchto snů je možné nalézt hned několik, klidně aspektů. Zejména onu obrazovou část. V podstatě ji lze a nelze detailně popsat. Jsou to jen takové záblesky. Podobně jako ve videu ohledně snů. Vytrácí se nějaká kontinualita, logické spojitosti. Mnohdy se spojují také různé vzpomínky a další informace. Jak je ale možné, že výsledkem jsou značně unikátní snové zážitky a hlavně jak to, že si je d odstupem doby můžu tak detailně vybavovat? (ABR, pásky, 8 stop, pouštění ale neví co?, nebo jde o směs signálů, konstrukty, které si každý poskládá jinak?). Lze tento stav nějak uměle vyvolat? Asi ano.

První takový sen je jasný. Viz fotka. Bylo mi 5 let. První vzpomínka cca 2 roky. Jenže, jde jakoby o určité impulsy (záblesky) a asi je třeba delšího soustředění pro vybavení si jiných, než těch (nonšalantní si strč teď někam), protože já nad něčím přemýšlím a byť se může jednat o něco unikátního jako jsou zvukové nahrávky babičky a dědy či mě z té doby , teď se to absolutně nehodí a má rušivý efekt. A to zejména ve spojení s tím, že to dám najevo a někdo (prase) to hned používá jako nástroj k dominanci (mám se cítit nepříjemně, protože urážím entitu babička).

Elektřina? Někdo kolem hrál hru a mě se to nějak promítlo do snu? Lidé umí vysílat a někteří jsou natolik citlivý že to zachytí? A prase se rozhodlo takto ukájet a vysílat dotyčným své tupé, zbytečné, prázdné sračky? A protože se jedná o něco tak šíleného, že tomu nikdo přece nemůže uvěřit, tak to dělá dál? Akorát že je to naprostý dement a potřebuje ostatní aby se někam posunul? A teď vir. Nebo někdo kdo ho má. Nebo něco.

Funguje to tím pádem špatně a nebo to používá někdo, komu to není určeno.