Skip links

Metoda / Automatické kódování řeči v mozku

Dnes jsem narazil na zajímavou metodu, která je nabízena jako rychlý způsob učení cizích jazyků. Mimo jiné se pracuje s metodou binauralních zvuků.

English binaural system.

Další z možností, která může souviset s tím, co se děje.

Přiznám se, že jeden z webů, který o tomto pojednává se choval poněkud podezřele (problíkávala stránka ohledně instalace nějakého doplňku – což klidně může být názorná ukázka, jak jednoduché je někomu implantovat vir pomocí JS). Upřímně, absolutně mě nebaví poslouchat něčí neustálé fanatické hekání, kde zase bude neustále motáno páté přes deváté, že na nějaké stránce je vir a vše je jen chyták. Mě je to fuk. Dokud se mi nepovede najít někoho, s kým bude možnost toto řešit (protože ví o čem je řeč), budu vše řešit sám za sebe jak uznám za vhodné.

Normální člověk nedělá nic nenormálního. Zásadní informace asi bude zejména ta, že onen vir nedělá nic tak zásadního, protože by mi asi už dávno zmizly všechny fotky. Oproti tomu stejně tak v případě „tobě nechceme uškodit“ není nic jednoduššího než názorně ukázat možnosti a smáznout jasně daný soubor.

Si myslím.

PS: dodatečně, o cca rok později přidávám i to, jak jsem tuto stránku našel: prohlížeč IE, spouští se přehled zpráv, zaujme mě malá fotka holky, která jakoby z oka vypadla jedné, kterou znám. Klikám a a ejhle. To je vyloženě k tématu. A dokonce je zmiňován bývalý agent tajné služby. Jméno? Evžen. To jsou mi náhody….

Leave a comment