#34

Víte co asi nikdy nepochopím? 

Proč se mě pořád vy – mentálně retardovaní šašci – pokoušíte otravovat? Vždyť moc dobře víte, že o všem veřejně píšu :).

  • Jistě, může zde být snaha vytvářet co nejabsurdnější situaci, abych vypadal jako šílenec
  • Je zde snaha provokovat, abych tyto příspěvky psal ve vzteku a tedy nelogicky
  • Ovšem i vám je už přece dostatečně zřejmé, že jsem ve všem natolik zorientován, že neexistuje způsob, jak se mě zbavit. A můžete si za to jen vy sami. 
  • A bohužel se to týká i těch prasat, kteří si hrajou s nějakýma debílkama a předpokládají, že v případě potřeby hodí všechno na ně (tu a tam něco přihrajou vydáváním se za ně – vždyť je to “TADY” běžné)
  • Co vůbec znamená to “TADY”? To už je na samostatný příspěvek a vy, jakožto nezaujatý čtenář, teprve potom pochopíte co je někdo schopný vytvářet na nesmysly.

Já mezitím vytvářím toto: https://www.lovecokamziku.cz/frekvence/ a pak třeba toto https://www.lovecokamziku.cz/wow-videt-zvuk/

A souběžně s tím jsem obtěžován nějakým mentálem, který mi v kanceláři do šumu pořád huláká “Já jsem tvůj vládce, rozumíš?” “Ty nemáš šanci, my jsme šílení” “Uvědom si, že tě ovládám”

Tak odpovím “Co to meleš demente?”

Reakce: “No, eeee” + řev “Do p.čeee už, chcipni Popelko. Chcípni ty z.rde”. “Kámo, p.čo, co budeme dělat? Co mu mám říkat?”

Pochopíte to? Ne, že?