Skip links

#14 Vypnul jsem rychle mobil a…

Dneska se stala zajímavá věc. Procházím se takhle parkem kousek od Duhy, něco mě zase ruší v hudbě, proto rychle vypínám telefon a vše okamžitě ztichlo. Bylo to skoro až něco jako probuzení ze snu (což mi teď přípomíná také jeden zážitek z nedávna o kterém napíšu).

Samozřejmě si telefon vypínám pravidelně, ale protože vzhledem k tomu, co dělám si nemůžu dovolit být neustále nedostupný, nelze to dělat často.

A ono to skutečně mívá vliv. Tentokrát byl však rozdíl v tom, že jsem byl na místě, kam příliš nechodím, byl jsem tak trochu mimo zástavbu, v okolí jen dvě maminky s dětmi a tedy možná žádné napadené telefony.

A teď – zkuste někomu vysvětlit, že existuje možnost zavirování určitého počtu telefonů, díky tomu lze skrz ně vysílat specifický VF zvuk, který navíc slyší jen někdo, rozhodně však já a že mě takto někdo otravuje. A když si vypnu svůj tel, zvuk se stále vysílá z jiných.

Tak či tak, pro mě je to opět další ujištění v tom, že by se to mohlo dít právě takto. Klidně i podobně jako u metody Surfing attack (odkaz na podrobnější příspěvek)

Leave a comment