#14

Rovněž často se opakující projev nějakých zakomplexovaných chcípáků, kteří např. vydělávají na tom, že poskytují přístup k městským kamerám, informace, jak mluvit, aby byly slyšet ve specifických zvucích. Ti se neustále vztekají, že něco řeším a “nechcípnu už”.

Když např. sedím v kanceláři naproti kamery, lze vnímat “intenzivnější zábavu”. A rovněž se dějí situace jako: “teď se dívá z okna” (reálně koukám na stůl před sebou). “Nene, teď se dívá na stůl”. Pointou je, že když člověk zaměří svou pozornost jinam, lze jednoduše hlasy ignorovat. Ty se však neustále vtírají (snaží se odchytávat obtěžovaného komentováním aktuálně prováděných činností) a díky svým tupým, primitivním životům je pro ně možnost na někoho pokřikovat své tupé větičky to jediné co zvládnou. Menšina. A pak tu je skupina retardovaných sviní z většiny, která toto umožňuje.

Městské kamery maji HD či FULL HD rozlišení. Není tedy problém obraz dostatečně přiblížit. Videa z kamer jsou samozřejmě přenášeny digitální cestou a vždy je tedy možnost obraz nějak zachytit. Správu kamer v FM řeší Technické komunikace. Proto dnes napíšu mail s dotazem.

Již jsem tento zaměr naznačil (koncept). Ihned došlo ke spuštění posměšného “Kámo, tys to ještě nepochopil, ty nemáš šanci. My si ten mail stáhneme, nebo ti odpovíme, že nic nevíme jeho/jejím jménem”. Což jsem nyní zkomplikoval.

Jen doplním, že je skutečně velice jednoduché poslat někomu email jménem jiné osoby. Samozřejmě je nejlepší mít jistotu, že např poté již nebude odpovězeno.