091021

Byla definována ABSOLUTNÍ NULA co se týče inteligence.

Samozřejmě je řeč o problému, s kterým se potýkám několik posledních let. Krátké shrnutí: obtěžování zvukem, narušování soukromí. Toť dva základní body. 

Je evidentní, že se netýká jen mě, ale pravděpodobně se jevím jako cenný skalp “ty p.čo, on je taky chytrý. Toho jestli dame, kámo, ty p.čo”

Vzhledem k tomu, co se děje poslední týdny jsem si uvědomil, že jsem se snad stal obětí nějakého omylu nebo té nejtrapnější šikany co se kdy odehrála. 

Potýkám se skupinou tak retardovaných jedinců (a zejména jeden nebo dva jsou něco tak nepochopitelného, že kdybych se vás zeptal na jediný důvod, proč takové dementní osoby udržovat na živu, nemusel bych ani čekat na odpověď.

(“ty p.čo kámo, on mi vyhrožuje” > “Jistě. Co s tím uděláš? Nic”” 

Je takřka nemožné krátce a jednoduše vystihnout to, co jsou někteří “lidé” schopni předvádět a ještě na to být hrdí, či se cítit jako “něco víc”. Už jen to, že tato parta opic musí vymýšlet DESÍTKY lživých historek a příběhů, které nějak vysvětlují situací kdy:

  • je snímán zvuk z prostor, kde se zdržuji – k tomu se váže drtivá většina všeho co se děje
  • zároveň ale vždy nějak zmizí nebo nejsou slyšet mé argumenty, otázky a samozřejmě nadávky
  • to proto, aby mohly opice neustále budit dojem tyranů
  • vzájemně si lžou “to říkal on?” “ne, to mu někdo radí” “to někdo říká za něj” “on už je úplně v p.či kámo” “jooo? Jooo? A co teď dělá? Popiš mi to”
  • ale KDYKOLIV otevřu pusu, do dvou vteřin je ticho = neschopnost reagovat (samozřejmě na straně pachatelů ať se chcípáčci zas nemusí snažit)

Rádio rádio rádio.

  1. Co teď bude následovat. Oddělení jakékoliv informace s hodnotou od informací spojených s těmato opicema. 
  2. Web, který bude věnován výhradně Gangstalkingu. Veškeré scénáře, možnosti, spojitosti apod. I když jsem přímo učastníkem tohoto hnusu a to jakožto oběť, nehodlám mít to, co napíšu na své doméně. V ten moment budu mít klid a uzavřenou kapitolu informační web. Budu již jen posílat odkazy.