Skip links

03042021

Tato situace se opakuje velice často. Např. ve spojení s adresou na tento web. Konkrétně tedy to, že je navozena iluze, že se někteří jedinci snaží upozorňovat na tuto stránku, zatímco dochází k nějakým hádkám, vypjatým situacím apod.

Jenže, je také možné, že je tato situace vytvořena uměle ve spojení s telefonem. Všiml jsem si toho např. včera, kdy jsem zaslechl, že pomocí určitých zvuků je snaha sdělovat adresu tohoto webu. Avšak když jsem náhle zakryl repráčky od telefonu, vše se změnilo a místo adresy šlo slyšet „my tu adresu nevíme“, či ideálně něco naprosto jiného.

V podstatě mě to ani nepřekvapuje. Jen člověka samozřejmě štve, že možná slyší dalšího poškozeného a nemá v tu chvíli jak pomoci (a vnímá nekonečné dementní kličkování a zatajování zásadních skutečností). O to víc mě potěšilo zjištění, že seznam.cz indexuje mou starší stránku (i tuto samozřejmě) minimálně na slovní spojení „obtěžování zvukem“. Pravděpodobně i další. Ale ať už se bude dít cokoliv, je otázkou pár dní, než tuto stránku zveřejním na své, FB, či v rámci skupiny, kde jsou tisíce lidí.